Andrea Fulignati jest piłkarzem występującym obecnie w Cremonese. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Andrea Fulignati
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
15:00
|
Cremonese
2
Benevento
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 10. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Mantova
0
Cremonese
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | |||
| Serie B, 9. kolejka | |||||||
|
24 Paź
15:00
|
Cremonese
0
Juve Stabia
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 8. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Andrea Fulignati w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Andrea Fulignati wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.97. Andrea Fulignati oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Andrea Fulignati w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Andrea Fulignati rozegrał w barwach Cremonese w Serie B 6 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 630 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Andrea Fulignati
Pierwszy transfer Andrea Fulignati w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Catanzaro do Cremonese za 1,4 miliona euro.
Czy Andrea Fulignati ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Andrea Fulignati nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andrea Fulignati to uraz o nieznanym charakterze z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 37 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Andrea Fulignati?
Andrea Fulignati ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Catanzaro — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Andrea Fulignati?
Andrea Fulignati najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Andrea Fulignati?
Wycena 32-letniego Andrea Fulignati według stanu na czerwiec 2026 wynosi 750 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,4 miliona euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Andrea Fulignati?
Andrea Fulignati urodził się 31 października 1994 w Empoli we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Andrea Fulignati - statystyki
Szczegółowe statystyki Andrea Fulignati w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cremonese. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Andrea Fulignati
Andrea Fulignati vs. inni
Atak
Obrona
Podania Andrea Fulignati
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Andrea Fulignati w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Andrea Fulignati wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.97. Andrea Fulignati oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Andrea Fulignati - transfery
W trakcie kariery Andrea Fulignati zmieniał klub 18 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cremonese 2026 – obecnie
-
Empoli 2025 – 2026
-
Cremonese 2025 – 2025
-
Catanzaro 2025 – 2025
-
Cremonese 2024 – 2025
-
Catanzaro 2022 – 2024
-
Perugia 2019 – 2022
-
Ascoli 2019 – 2019
-
Spal 2019 – 2019

-
Ascoli 2019 – 2019
-
Empoli 2018 – 2019
-
Cesena 2017 – 2018
-
Palermo 2016 – 2017
-
Trapani 1905 2015 – 2016
-
Palermo 2013 – 2015
-
Sestese Calcio 2013 – 2013

-
Palermo U19 2012 – 2013

-
Sestese Calcio 2011 – 2012

-
AS Sestese Juniores do 2011

Historia transferów Andrea Fulignati
Pierwszy transfer Andrea Fulignati w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Catanzaro do Cremonese za 1,4 miliona euro.
Andrea Fulignati - forma
W ostatnich 5 meczach Andrea Fulignati zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,83. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Andrea Fulignati 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.53, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.83 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W ostatnich 10 meczach Andrea Fulignati 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.53, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.94 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W jakiej formie jest Andrea Fulignati?
Andrea Fulignati jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.83 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.97). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Andrea Fulignati w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Andrea Fulignati rozegrał w barwach Cremonese w Serie B 6 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 630 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Andrea Fulignati - zarobki
Andrea Fulignati gra w Cremonese na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 220 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Andrea Fulignati w Cremonese (2025/26)
| Rocznie | 220 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 18 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 603 € |
Andrea Fulignati - kontuzje
W trakcie kariery Andrea Fulignati zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 10 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Andrea Fulignati
-
Uraz
27.08.26 – 19.09.26 (24 dni)
Cremonese opuszczone: 5 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
20.01.17 – 25.02.17 (37 dni)
Palermo opuszczone: 5 meczów
Czy Andrea Fulignati ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Andrea Fulignati nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andrea Fulignati to uraz o nieznanym charakterze z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 37 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Andrea Fulignati - trofea
W trakcie kariery Andrea Fulignati zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Andrea Fulignati?
Andrea Fulignati zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Catanzaro — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Serie C — 1 raz.
Andrea Fulignati - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Andrea Fulignati wynosi obecnie 750 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Andrea Fulignati na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Andrea Fulignati?
Wycena Andrea Fulignati wynosi obecnie 750 tys. €. W szczycie kariery Andrea Fulignati wyceniano na 1,4 mln €, a najniżej na 75 tys. €.