Andy Diouf jest piłkarzem występującym obecnie w Inter Mediolan. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Andy Diouf
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Andy Diouf w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Andy Diouf wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.33, a skuteczność strzałów to 0,0%. Andy Diouf oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Andy Diouf w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Andy Diouf rozegrał w barwach Interu Mediolan w Serie A 10 meczów, w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Francji. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 082 minuty. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Andy Diouf
Pierwszy transfer Andy Diouf w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Rennes do FC Basel 1893 za 5,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Andy Diouf było przejście z RC Lens do Interu Mediolan w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 25,8 miliona euro.
Ile zarabia Andy Diouf?
Na podstawie kontraktu z Inter Mediolan, Andy Diouf otrzymuje 3,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 308,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Diouf w listopadzie 2026 to 71,2 tysiąca euro, a dziennie około 10,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Andy Diouf ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Andy Diouf nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andy Diouf to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 7 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Andy Diouf?
Andy Diouf ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Interem Mediolan — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Andy Diouf?
Andy Diouf najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Andy Diouf?
Wycena 23-letniego Andy Diouf według stanu na wrzesień 2026 wynosi 30 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 30 milionów euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Andy Diouf?
Andy Diouf urodził się 17 maja 2003 w Neuilly-sur-Seine we Francji. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Andy Diouf – statystyki
Szczegółowe statystyki Andy Diouf w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Inter Mediolan oraz reprezentacja Francji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Andy Diouf vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Andy Diouf w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Andy Diouf wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.33, a skuteczność strzałów to 0,0%. Andy Diouf oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Andy Diouf – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Andy Diouf w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Serie A, 10. kolejka
|
3:1 | 72' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Serie A, 9. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Serie A, 8. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
21 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
1:0 | 31' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Serie A, 7. kolejka
|
1:3 | 21' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
3:4 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Serie A, 6. kolejka
|
3:0 | 73' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
05 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
02 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Andy Diouf w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Andy Diouf rozegrał w barwach Interu Mediolan w Serie A 10 meczów, w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Francji. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 082 minuty. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Andy Diouf – transfery
W trakcie kariery Andy Diouf zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 45,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Inter Mediolan 2025 – obecnie
-
RC Lens 2023 – 2025
-
FC Basel 1893 2023 – 2023
-
Rennes 2023 – 2023
-
FC Basel 1893 2022 – 2023
-
Rennes 2021 – 2022
-
Stade Rennais II 2020 – 2021

-
Stade Rennais FC U19 2019 – 2020

-
Stade Rennais FC Jugend 2018 – 2019

-
AC Boulogne-Billancourt Youth 2015 – 2018

-
Paris Saint Germain Youth do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Andy Diouf
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 21.08.2025 |
|
25,8 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 01.07.2023 |
|
14 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
5,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 17.07.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 31.12.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Andy Diouf
Pierwszy transfer Andy Diouf w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Rennes do FC Basel 1893 za 5,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Andy Diouf było przejście z RC Lens do Interu Mediolan w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 25,8 miliona euro.
Andy Diouf – forma
W ostatnich 5 meczach Andy Diouf zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,70. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Andy Diouf i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
AC Milan
3
Inter Mediolan
1
Serie A, 10. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Venezia
0
Inter Mediolan
2
Serie A, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Fiorentina
1
Serie A, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Szachtar Donieck
0
Liga Mistrzów, 3. runda
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Inter Mediolan
3
Serie A, 7. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Club Brugge
4
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Parma
0
Serie A, 6. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Francja
4
Belgia
1
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Francja
1
Włochy
1
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Belgia
0
Francja
1
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Turcja
0
Francja
1
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
AS Roma
2
Inter Mediolan
2
Serie A, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
5
Udinese
3
Serie A, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
2
Inter Mediolan
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Napoli
2
Serie A, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Cagliari
0
Inter Mediolan
1
Serie A, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Monza
1
Serie A, 1. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Bologna FC 1909
3
Inter Mediolan
3
Serie A, 38. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Hellas Verona
1
Serie A, 37. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Lazio
0
Inter Mediolan
2
Puchar Włoch, finał
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Lazio
0
Inter Mediolan
3
Serie A, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Parma
0
Serie A, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Torino
2
Inter Mediolan
2
Serie A, 34. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Como
2
Puchar Włoch, półfinał
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Cagliari
0
Serie A, 33. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Como
3
Inter Mediolan
4
Serie A, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
5
AS Roma
2
Serie A, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Fiorentina
1
Inter Mediolan
1
Serie A, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Atalanta
1
Serie A, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
AC Milan
1
Inter Mediolan
0
Serie A, 28. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Como
0
Inter Mediolan
0
Puchar Włoch, półfinał
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Genoa FC
0
Serie A, 27. kolejka
|
14'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Bodo/Glimt
2
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Lecce
0
Inter Mediolan
2
Serie A, 26. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Bodo/Glimt
3
Inter Mediolan
1
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Juventus
2
Serie A, 25. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sassuolo
0
Inter Mediolan
5
Serie A, 24. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Torino
1
Puchar Włoch, 1/4 finału
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Cremonese
0
Inter Mediolan
2
Serie A, 23. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
Inter Mediolan
2
Liga Mistrzów, 8. runda
|
2'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
6
Pisa
2
Serie A, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Arsenal
3
Liga Mistrzów, 7. runda
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Udinese
0
Inter Mediolan
1
Serie A, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Lecce
0
Serie A, 16. kolejka
|
57'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Napoli
2
Serie A, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Gru
Koniec
|
Atalanta
0
Inter Mediolan
1
Serie A, 17. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Gru
Karne
|
Bologna FC 1909
(3)
1
Inter Mediolan
(2)
1
Superpuchar Włoch
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Genoa FC
1
Inter Mediolan
2
Serie A, 15. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Liverpool
1
Liga Mistrzów, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Como
0
Serie A, 14. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
5
Venezia
1
Puchar Włoch, 3. runda
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Pisa
0
Inter Mediolan
2
Serie A, 13. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Inter Mediolan
1
Liga Mistrzów, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
0
AC Milan
1
Serie A, 12. kolejka
|
5'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Lazio
0
Serie A, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Kairat Almaty
1
Liga Mistrzów, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Hellas Verona
1
Inter Mediolan
2
Serie A, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Fiorentina
0
Serie A, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Napoli
3
Inter Mediolan
1
Serie A, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Royale Union SG
0
Inter Mediolan
4
Liga Mistrzów, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
AS Roma
0
Inter Mediolan
1
Serie A, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Cremonese
1
Serie A, 6. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Slavia Praga
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Cagliari
0
Inter Mediolan
2
Serie A, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Sassuolo
1
Serie A, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Ajax
0
Inter Mediolan
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Juventus
4
Inter Mediolan
3
Serie A, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Udinese
2
Serie A, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Inter Mediolan
5
Torino
0
Serie A, 1. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
RC Lens
0
Lyon
1
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Francja U-21
3
Gruzja U-21
2
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
Portugalia U-21
0
Francja U-21
0
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
RC Lens
4
Monaco
0
Ligue 1, 34. kolejka
|
80'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Toulouse
1
RC Lens
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Lyon
1
RC Lens
2
Ligue 1, 32. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
RC Lens
0
Auxerre
4
Ligue 1, 31. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
RC Lens
0
Reims
2
Ligue 1, 29. kolejka
|
77'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
RC Lens
1
Saint-Étienne
0
Ligue 1, 28. kolejka
|
86'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Lille
1
RC Lens
0
Ligue 1, 27. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Nantes
3
RC Lens
1
Ligue 1, 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
RC Lens
0
Strasburg
2
Ligue 1, 22. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Nicea
2
RC Lens
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Montpellier
0
RC Lens
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
26 Sty
Koniec
|
RC Lens
1
Angers
0
Ligue 1, 19. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Sty
Koniec
|
RC Lens
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1, 18. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Sty
Koniec
|
RC Lens
0
Toulouse
1
Ligue 1, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Gru
Karne
|
RC Lens
(3)
1
Paris Saint Germain
(4)
1
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Auxerre
2
RC Lens
2
Ligue 1, 15. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
RC Lens
2
Montpellier
0
Ligue 1, 14. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Reims
0
RC Lens
2
Ligue 1, 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
RC Lens
3
Nantes
2
Ligue 1, 11. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
RC Lens
0
Ligue 1, 10. kolejka
|
80'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
RC Lens
0
Lille
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
0
RC Lens
2
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Strasburg
2
RC Lens
2
Ligue 1, 7. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
RC Lens
0
Nicea
0
Ligue 1, 6. kolejka
|
89'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
RC Lens
0
Lyon
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Monaco
1
RC Lens
1
Ligue 1, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Panathinaikos
2
RC Lens
0
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Sie
Koniec
|
RC Lens
2
Panathinaikos
1
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Angers
0
RC Lens
1
Ligue 1, 1. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Maj
Koniec
|
RC Lens
2
Montpellier
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
RC Lens
2
FC Lorient
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Metz
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
60'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
RC Lens
1
Le Havre
1
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Lille
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
RC Lens
1
Nicea
3
Ligue 1
|
27'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
RC Lens
1
Brest
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Dogryw.
|
Freiburg
3
RC Lens
2
Liga Europy
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Sty
Karne
|
RC Lens
(5)
2
Monaco
(6)
2
Puchar Francji
|
60'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Nicea
2
RC Lens
0
Ligue 1
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Gru
Koniec
|
RC Lens
2
Sevilla
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
RC Lens
3
Lyon
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Arsenal
6
RC Lens
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
RC Lens
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Le Havre
0
RC Lens
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Strasburg
0
RC Lens
1
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
RC Lens
2
Toulouse
1
Ligue 1
|
63'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
RC Lens
0
Metz
1
Ligue 1
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Monaco
3
RC Lens
0
Ligue 1
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Brest
3
RC Lens
2
Ligue 1
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Maj
Koniec
|
FC Basel 1893
3
Grasshopper
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Maj
Dogryw.
|
FC Basel 1893
1
Fiorentina
3
Liga Konferencji
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Fiorentina
1
FC Basel 1893
2
Liga Konferencji
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
FC Winterthur
1
FC Basel 1893
4
Swiss Super League
|
78'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
FC Basel 1893
0
FC Luzern
2
Swiss Super League
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
FC Basel 1893
1
Young Boys Berno
1
Swiss Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
FC Zurich
1
FC Basel 1893
1
Swiss Super League
|
9'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Anglia U-21
4
Francja U-21
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Young Boys Berno
3
FC Basel 1893
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Mar
Dogryw.
|
FC Sankt Gallen
1
FC Basel 1893
2
Puchar Szwajcarii
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Lugano
2
FC Basel 1893
2
Swiss Super League
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Lut
Koniec
|
FC Basel 1893
2
Servette FC
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lut
Koniec
|
FC Basel 1893
3
FC Sion
1
Swiss Super League
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Grasshopper
1
FC Basel 1893
0
Swiss Super League
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Sty
Koniec
|
FC Basel 1893
2
FC Luzern
3
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Sty
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Basel 1893
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
FC Luzern
0
FC Basel 1893
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
FC Basel 1893
2
FK Zalgiris Vilnius
2
Liga Konferencji
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
FC Basel 1893
0
FC Zurich
0
Swiss Super League
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Lugano
1
FC Basel 1893
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Paź
Koniec
|
FC Basel 1893
3
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
FK Zalgiris Vilnius
0
FC Basel 1893
1
Liga Konferencji
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
FC Basel 1893
5
Grasshopper
1
Swiss Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sie
Koniec
|
FC Zurich
2
FC Basel 1893
4
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Sie
Koniec
|
FC Basel 1893
2
CSKA Sofia
0
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
FC Basel 1893
0
Lugano
2
Swiss Super League
|
86'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Sie
Koniec
|
FC Basel 1893
0
Young Boys Berno
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Brøndby
1
FC Basel 1893
0
Liga Konferencji
|
83'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Rennes
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Rennes
2
Monaco
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Nicea
1
Rennes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Rennes
2
Leicester City
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Lyon
2
Rennes
4
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Rennes
2
Angers
0
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Montpellier
2
Rennes
4
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Rennes
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Clermont
2
Rennes
1
Ligue 1
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Rennes
6
Bordeaux
0
Ligue 1
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Sty
Koniec
|
RC Lens
1
Rennes
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Rennes
1
FC Lorient
0
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Rennes
1
Nicea
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Rennes
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Rennes
0
Reims
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Rennes
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Rennes
2
Nimes
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Rennes
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Internazionale U19
1
![]()
Rennes U19
0
UEFA Youth League
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Andy Diouf 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.70 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W ostatnich 10 meczach Andy Diouf 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.62 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W jakiej formie jest Andy Diouf?
Andy Diouf jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.70 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.33). Jego dyspozycja rośnie.
Andy Diouf – zarobki
Andy Diouf gra w Inter Mediolan na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 3,7 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Andy Diouf w Inter Mediolan (2025/26)
| Rocznie | 3,7 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 308 tys. € |
| Tygodniowo | 71 tys. € |
| Dziennie | 10 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Andy Diouf w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
3,7 mln € |
| 2024/25 |
|
900 tys. € |
| 2023/24 |
|
900 tys. € |
| 2022/23 |
|
220 tys. € |
| 2021/22 |
|
30 tys. € |
Ile zarabia Andy Diouf?
Na podstawie kontraktu z Inter Mediolan, Andy Diouf otrzymuje 3,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 308,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Diouf w listopadzie 2026 to 71,2 tysiąca euro, a dziennie około 10,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Andy Diouf – kontuzje
W trakcie kariery Andy Diouf zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Andy Diouf
-
Uraz
02.01.26 – 08.01.26 (7 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 2 mecze
Czy Andy Diouf ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Andy Diouf nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andy Diouf to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 7 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Andy Diouf – trofea
W trakcie kariery Andy Diouf zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Andy Diouf
Jakie trofea zdobył Andy Diouf?
Andy Diouf zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Interze Mediolan — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Włoch — 1 raz.
Andy Diouf – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Andy Diouf wynosi obecnie 30 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Andy Diouf na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Andy Diouf
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.09.2026 | 23 |
|
30 mln € |
| 28.05.2026 | 23 |
|
20 mln € |
| 22.12.2025 | 22 |
|
18 mln € |
| 06.10.2025 | 22 |
|
18 mln € |
| 02.06.2025 | 22 |
|
15 mln € |
| 09.12.2024 | 21 |
|
10 mln € |
| 02.06.2024 | 21 |
|
9 mln € |
| 17.12.2023 | 20 |
|
10 mln € |
| 15.10.2023 | 20 |
|
13 mln € |
| 06.06.2023 | 20 |
|
7 mln € |
| 27.03.2023 | 19 |
|
1,4 mln € |
| 09.11.2022 | 19 |
|
1,2 mln € |
| 29.05.2022 | 19 |
|
500 tys. € |
| 15.12.2021 | 18 |
|
500 tys. € |
| 05.08.2021 | 18 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Andy Diouf?
Wycena Andy Diouf wynosi obecnie 30 mln €. W szczycie kariery Andy Diouf wyceniano na 30 mln €, a najniżej na 250 tys. €.