Anthony Roncaglia jest piłkarzem występującym obecnie w SC Bastia. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Anthony Roncaglia
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Anthony Roncaglia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anthony Roncaglia wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Anthony Roncaglia oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Anthony Roncaglia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Anthony Roncaglia rozegrał w barwach SC Bastii w Championnat National 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 990 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Anthony Roncaglia?
Na podstawie kontraktu z SC Bastia, Anthony Roncaglia otrzymuje 220 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 18,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Roncaglia w listopadzie 2026 to 4,2 tysiąca euro, a dziennie około 603 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Jakie trofea zdobył Anthony Roncaglia?
Anthony Roncaglia ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Anthony Roncaglia?
Anthony Roncaglia najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Anthony Roncaglia?
Wycena 26-letniego Anthony Roncaglia według stanu na wrzesień 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Anthony Roncaglia?
Anthony Roncaglia urodził się 29 sierpnia 2000 w Bastia we Francji. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Anthony Roncaglia – statystyki
Szczegółowe statystyki Anthony Roncaglia w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział SC Bastia. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Anthony Roncaglia vs. inni
Jakie statystyki ma Anthony Roncaglia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anthony Roncaglia wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Anthony Roncaglia oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Anthony Roncaglia – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Anthony Roncaglia w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Championnat National (Francja), 11. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Championnat National (Francja), 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
01 Paź
Koniec
|
Championnat National (Francja), 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
26 Wrz
Koniec
|
Championnat National (Francja), 8. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Wrz
Koniec
|
Championnat National (Francja), 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Championnat National (Francja), 6. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Championnat National (Francja), 5. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
27 Sie
Koniec
|
Championnat National (Francja), 4. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Sie
Koniec
|
Championnat National (Francja), 3. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Sie
Koniec
|
Championnat National (Francja), 2. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Anthony Roncaglia w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Anthony Roncaglia rozegrał w barwach SC Bastii w Championnat National 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 990 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Anthony Roncaglia – transfery
W trakcie kariery Anthony Roncaglia zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
SC Bastia 2020 – obecnie
-
Bastia II 2019 – 2020

-
AC Ajaccio II 2019 – 2019

-
Bastia II 2017 – 2019

-
SC Bastia U19 do 2017

Anthony Roncaglia – forma
W ostatnich 5 meczach Anthony Roncaglia zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,44. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Anthony Roncaglia ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.44 — wynik powyżej średniej ligowej (5.22).
W ostatnich 10 meczach Anthony Roncaglia 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.15, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.54 — wynik powyżej średniej ligowej (5.22).
W jakiej formie jest Anthony Roncaglia?
Anthony Roncaglia jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.44 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.51). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Anthony Roncaglia – zarobki
Anthony Roncaglia gra w SC Bastia na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 220 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Anthony Roncaglia w SC Bastia (2025/26)
| Rocznie | 220 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 18 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 603 € |
Ile zarabia Anthony Roncaglia?
Na podstawie kontraktu z SC Bastia, Anthony Roncaglia otrzymuje 220 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 18,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Roncaglia w listopadzie 2026 to 4,2 tysiąca euro, a dziennie około 603 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Anthony Roncaglia – trofea
W trakcie kariery Anthony Roncaglia zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Anthony Roncaglia?
Anthony Roncaglia zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Francji — 1 raz.
Anthony Roncaglia – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Anthony Roncaglia wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Anthony Roncaglia na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Anthony Roncaglia?
Wycena Anthony Roncaglia wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Anthony Roncaglia wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.