Anton Kade jest piłkarzem występującym obecnie w Augsburg. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Anton Kade
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Anton Kade w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anton Kade wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 7,1%. Anton Kade oddaje średnio 2,8 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Anton Kade w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Anton Kade rozegrał w barwach Augsburga w Bundeslidze 5 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Niemiec U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 649 minut. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Anton Kade
Pierwszy transfer Anton Kade w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Herthy BSC do FC Basel 1893 za 750 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Anton Kade było przejście z FC Basel 1893 do Augsburga w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,3 miliona euro.
Ile zarabia Anton Kade?
Na podstawie kontraktu z Augsburg, Anton Kade otrzymuje 750 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 62,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kade w listopadzie 2026 to 14,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Anton Kade ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Anton Kade nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anton Kade to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 71 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Anton Kade?
Anton Kade ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z FC Basel 1893 — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Anton Kade?
Anton Kade najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Anton Kade?
Wycena 22-letniego Anton Kade według stanu na październik 2026 wynosi 15 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Anton Kade?
Anton Kade urodził się 17 stycznia 2004 w Berlin w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Anton Kade – statystyki
Szczegółowe statystyki Anton Kade w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Augsburg oraz reprezentacja Niemiec U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Anton Kade vs. inni
Jakie statystyki ma Anton Kade w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anton Kade wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 7,1%. Anton Kade oddaje średnio 2,8 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Anton Kade – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Anton Kade w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
1:2 | 76' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
2:4 | 25' | 1 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
1:1 | 89' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
4:3 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
2:2 | 28' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Bundesliga, 1. kolejka
|
3:0 | 90' | 1 | 1 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
0:2 | 89' | 1 | 0 | – | |||
|
16 Maj
Koniec
|
Bundesliga, 34. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Maj
Koniec
|
Bundesliga, 33. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Maj
Koniec
|
Bundesliga, 32. kolejka
|
1:3 | 90' | 2 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Anton Kade w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Anton Kade rozegrał w barwach Augsburga w Bundeslidze 5 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Niemiec U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 649 minut. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Anton Kade – transfery
W trakcie kariery Anton Kade zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Augsburg 2025 – obecnie
-
FC Basel 1893 2022 – 2025
-
Hertha BSC 2022 – 2022
-
Hertha Berlin U19 2020 – 2022

-
Hertha BSC Berlin U17 2019 – 2020

-
Hertha BSC Youth 2012 – 2019

-
Sportfreunde Kladow Youth do 2012

Historia transferów Anton Kade
Pierwszy transfer Anton Kade w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Herthy BSC do FC Basel 1893 za 750 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Anton Kade było przejście z FC Basel 1893 do Augsburga w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,3 miliona euro.
Anton Kade – forma
W ostatnich 5 meczach Anton Kade zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,26. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Anton Kade 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.54, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.26 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.29).
W ostatnich 10 meczach Anton Kade 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.54, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.01 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W jakiej formie jest Anton Kade?
Anton Kade jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.26 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.46). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Anton Kade – zarobki
Anton Kade gra w Augsburg na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 750 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Anton Kade w Augsburg (2025/26)
| Rocznie | 750 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 63 tys. € |
| Tygodniowo | 14 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Ile zarabia Anton Kade?
Na podstawie kontraktu z Augsburg, Anton Kade otrzymuje 750 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 62,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kade w listopadzie 2026 to 14,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Anton Kade – kontuzje
W trakcie kariery Anton Kade zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 30 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Anton Kade
-
Stłuczenie
13.12.25 – 08.01.26 (27 dni)
Augsburg opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
04.09.25 – 28.09.25 (25 dni)
Augsburg opuszczone: 4 mecze
- Uraz stopy 16.03.25 – 25.03.25 (10 dni)
-
Uraz o nieznanym charakterze
10.11.22 – 19.11.22 (10 dni)
FC Basel 1893 opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
24.08.22 – 04.10.22 (42 dni)
FC Basel 1893 opuszczone: 17 meczów
-
Braki w przygotowaniu
28.07.22 – 09.08.22 (13 dni)
FC Basel 1893 opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
15.05.22 – 24.07.22 (71 dni)
Hertha BSC opuszczone: 5 meczów
Czy Anton Kade ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Anton Kade nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anton Kade to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 71 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Anton Kade – trofea
W trakcie kariery Anton Kade zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Anton Kade?
Anton Kade zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w FC Basel 1893 — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Szwajcarii — 1 raz.
Anton Kade – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Anton Kade wynosi obecnie 15 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Anton Kade na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Anton Kade?
Wycena Anton Kade wynosi obecnie 15 mln €. W szczycie kariery Anton Kade wyceniano na 15 mln €, a najniżej na 500 tys. €.