Antonin Bobichon
napastnik #14Antonin Bobichon jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Antonin Bobichon
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Antonin Bobichon w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Antonin Bobichon wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 23,1%. Antonin Bobichon oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Antonin Bobichon w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Antonin Bobichon rozegrał w barwach Pau w Pucharze Francji 2 mecze, w Ligue 2 31 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 19 razy i spędził na boisku łącznie 1 483 minuty. Średnio dawało to 45 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Antonin Bobichon
Pierwszy transfer Antonin Bobichon w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Nimes do Angers za 1,5 miliona euro.
Czy Antonin Bobichon ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Antonin Bobichon nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Antonin Bobichon to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 117 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Antonin Bobichon?
Antonin Bobichon najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Antonin Bobichon?
Wycena 31-letniego Antonin Bobichon według stanu na październik 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Antonin Bobichon?
Antonin Bobichon urodził się 14 września 1995 w Bagnols-sur-Cèze we Francji. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Antonin Bobichon – statystyki
Szczegółowe statystyki Antonin Bobichon w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Pau. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Antonin Bobichon vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Antonin Bobichon w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Antonin Bobichon wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 23,1%. Antonin Bobichon oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Antonin Bobichon – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Antonin Bobichon w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Maj
Koniec
|
Ligue 2, 33. kolejka
|
1:3 | 74' | 1 | 0 | – | 7.6 | ||
|
17 Kwi
Koniec
|
Ligue 2, 31. kolejka
|
2:1 | 1' | 0 | 1 | – | 6.6 | ||
|
10 Kwi
Koniec
|
Ligue 2, 30. kolejka
|
0:1 | 2' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
06 Kwi
Koniec
|
Ligue 2, 29. kolejka
|
4:0 | 14' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
20 Mar
Koniec
|
Ligue 2, 28. kolejka
|
0:0 | 10' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
13 Mar
Koniec
|
Ligue 2, 27. kolejka
|
0:1 | 4' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
06 Mar
Koniec
|
Ligue 2, 26. kolejka
|
2:2 | 6' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
28 Lut
Koniec
|
Ligue 2, 25. kolejka
|
0:3 | 18' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
21 Lut
Koniec
|
Ligue 2, 24. kolejka
|
4:3 | 58' | 0 | 1 | – | 6.5 | ||
|
13 Lut
Koniec
|
Ligue 2, 23. kolejka
|
1:2 | 9' | 1 | 0 | – | 7.3 |
Ile meczów rozegrał Antonin Bobichon w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Antonin Bobichon rozegrał w barwach Pau w Pucharze Francji 2 mecze, w Ligue 2 31 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 19 razy i spędził na boisku łącznie 1 483 minuty. Średnio dawało to 45 minut gry na spotkanie.
Antonin Bobichon – transfery
W trakcie kariery Antonin Bobichon zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Free Player 2026 – obecnie

-
Pau 2024 – 2026
-
Lavallouis 2023 – 2024
-
Angers 2022 – 2023
-
Nancy 2022 – 2022
-
Angers 2019 – 2022
-
Nimes 2017 – 2019
-
CA Bastia (- 2017) 2016 – 2017

-
Nimes 2015 – 2016
-
Nîmes Olympique B 2014 – 2015

-
Nîmes Olympique U19 2012 – 2014

-
Nîmes Olympique U17 2010 – 2012

-
FC Bagnols Pont Jugend do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Antonin Bobichon
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2024/25 | 14.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 05.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 06.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 28.08.2019 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Antonin Bobichon
Pierwszy transfer Antonin Bobichon w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Nimes do Angers za 1,5 miliona euro.
Antonin Bobichon – forma
W ostatnich 5 meczach Antonin Bobichon zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,61. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Antonin Bobichon i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Maj
Koniec
|
Pau
1
Nancy
3
Ligue 2, 33. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Pau
2
Guingamp
1
Ligue 2, 31. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Amiens SC
0
Pau
1
Ligue 2, 30. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Le Mans
4
Pau
0
Ligue 2, 29. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Pau
0
Montpellier
0
Ligue 2, 28. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Clermont
0
Pau
1
Ligue 2, 27. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Pau
2
SC Bastia
2
Ligue 2, 26. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Pau
0
Saint-Étienne
3
Ligue 2, 25. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Troyes
4
Pau
3
Ligue 2, 24. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Pau
1
US Boulogne
2
Ligue 2, 23. kolejka
|
9'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Red Star FC
0
Pau
3
Ligue 2, 22. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Lavallouis
0
Pau
1
Ligue 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Pau
2
Grenoble
2
Ligue 2, 20. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Dunkerque
3
Pau
1
Ligue 2, 19. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Pau
3
Rodez Aveyron
3
Ligue 2, 18. kolejka
|
81'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Pau
1
Amiens SC
2
Ligue 2, 17. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Montpellier
0
Pau
1
Ligue 2, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Pau
1
Le Mans
2
Ligue 2, 15. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Guingamp
2
Pau
2
Ligue 2, 14. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Pau
1
Troyes
1
Ligue 2, 13. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
6
Pau
0
Ligue 2, 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Pau
0
Dunkerque
3
Ligue 2, 11. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Grenoble
1
Pau
1
Ligue 2, 10. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Pau
2
Ligue 2, 8. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Pau
1
Lavallouis
0
Ligue 2, 7. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
US Boulogne
0
Pau
3
Ligue 2, 6. kolejka
|
65'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Pau
0
Red Star FC
3
Ligue 2, 5. kolejka
|
67'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Nancy
2
Pau
2
Ligue 2, 4. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Pau
2
Reims
0
Ligue 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
SC Bastia
1
Pau
1
Ligue 2, 2. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Pau
2
Annecy FC
0
Ligue 2, 1. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Pau
1
Lavallouis
1
Ligue 2, 21. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
St-Philbert Gd Lieu
(4)
1
Pau
(1)
1
Puchar Francji, 8. runda
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Pau
4
Red Star FC
1
Ligue 2, 14. kolejka
|
84'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Bayonne
1
Pau
3
Puchar Francji, 7. runda
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Pau
0
Paris FC
0
Ligue 2, 13. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Annecy FC
2
Pau
0
Ligue 2, 12. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Pau
0
Amiens SC
2
Ligue 2, 10. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Guingamp
0
Pau
1
Ligue 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Pau
1
FC Lorient
0
Ligue 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Pau
3
Martigues
0
Ligue 2, 4. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Clermont
2
Pau
2
Ligue 2, 1. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 6.8 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Guingamp
0
Lavallouis
1
Ligue 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Pau
3
Lavallouis
0
Ligue 2
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Concarneau
1
Lavallouis
3
Ligue 2
|
20'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Lavallouis
2
Quevilly Rouen
4
Ligue 2
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Lavallouis
2
Ligue 2
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Lavallouis
0
Ligue 2
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Dieppe
0
Lavallouis
4
Puchar Francji
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Lavallouis
1
Auxerre
3
Ligue 2
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Lavallouis
1
Pau
1
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Gru
Koniec
|
St-Philbert Gd Lieu
1
Lavallouis
2
Puchar Francji
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Ajaccio
2
Lavallouis
0
Ligue 2
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Lavallouis
1
Grenoble
1
Ligue 2
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lis
Koniec
|
![]()
Provin
0
Lavallouis
5
Puchar Francji
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Lavallouis
1
Valenciennes
0
Ligue 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Amiens SC
1
Lavallouis
2
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Lavallouis
2
Saint-Étienne
1
Ligue 2
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Lavallouis
2
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Lavallouis
0
Ligue 2
|
84'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Metz
1
Lavallouis
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Niort
3
Lavallouis
2
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Lavallouis
1
Paris FC
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Le Havre
2
Lavallouis
1
Ligue 2
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Lavallouis
0
Quevilly Rouen
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Pau
0
Lavallouis
1
Ligue 2
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Lavallouis
1
Annecy FC
1
Ligue 2
|
88'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Lavallouis
1
Dijon FCO
0
Ligue 2
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Lavallouis
3
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Lavallouis
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Ajaccio
1
Angers
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
![]()
FC Nantes B
2
![]()
Angers II
0
Championnat National 2 (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Troyes
3
Angers
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Angers
1
Brest
3
Ligue 1
|
3'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Auxerre
2
Angers
2
Ligue 1
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Dijon FCO
2
Nancy
3
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Nancy
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Nancy
0
Niort
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Nancy
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Nancy
0
Ajaccio
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Nancy
3
Paris FC
0
Ligue 2
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Amiens SC
1
Nancy
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Nancy
1
Caen
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Valenciennes
6
Nancy
1
Ligue 2
|
71'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Montpellier
4
Angers
1
Ligue 1
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Reims
1
Angers
2
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Angers
1
Monaco
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Angers
1
FC Lorient
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Angers
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
![]()
Angers II
2
![]()
Avenir Sportif Beziers
0
Championnat National 2 (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Strasburg
0
Angers
2
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Angers
1
Lille
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Angers
2
Ligue 1
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
FC Lorient
2
Angers
0
Ligue 1
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Angers
0
Monaco
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Angers
0
Rennes
3
Ligue 1
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Lyon
3
Angers
0
Ligue 1
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Brest
0
Angers
0
Ligue 1
|
64'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Angers
2
RC Lens
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Strasburg
0
Angers
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Angers
1
Nantes
3
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Angers
2
Rennes
1
Puchar Francji
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Reims
0
Angers
0
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Angers
3
Nimes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Koniec
|
Lille
1
Angers
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
Angers
2
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Nantes
1
Angers
1
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Angers
0
Ligue 1
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Angers
2
FC Lorient
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
RC Lens
1
Angers
3
Ligue 1
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Angers
0
Lyon
1
Ligue 1
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Nimes
1
Angers
5
Ligue 1
|
6'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Angers
0
Nicea
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Rennes
1
Angers
2
Ligue 1
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Angers
1
Metz
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Angers
3
Brest
2
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Montpellier
4
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Reims
0
Ligue 1
|
63'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Angers
0
Bordeaux
2
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Dijon FCO
0
Angers
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Angers
2
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
29 Lut
Koniec
|
Brest
0
Angers
1
Ligue 1
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Monaco
1
Angers
0
Ligue 1
|
61'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Angers
0
Ligue 1
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Nantes
1
Angers
2
Ligue 1
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Angers
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Angers
1
Nimes
0
Ligue 1
|
80'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Paris Saint Germain
4
Angers
0
Ligue 1
|
55'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Toulouse
0
Angers
2
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Guingamp
2
Nimes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Reims
0
Nimes
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Nimes
2
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Amiens SC
2
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Nicea
2
Nimes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Nimes
3
Angers
1
Ligue 1
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Nimes
0
Toulouse
1
Ligue 1
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Caen
1
Nimes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Strasburg
0
Nimes
1
Ligue 1
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Monaco
1
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Nimes
2
Paris Saint Germain
4
Ligue 1
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Nimes
4
![]()
GFC Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.3 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Nimes
4
US Orléans
1
Ligue 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Tours
0
Nimes
4
Ligue 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Sie
Koniec
|
RC Lens
1
Nimes
2
Ligue 2
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Antonin Bobichon 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.66, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.61.
W ostatnich 10 meczach Antonin Bobichon 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.66, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.54.
W jakiej formie jest Antonin Bobichon?
Antonin Bobichon jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.61 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.46). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Antonin Bobichon – zarobki
Antonin Bobichon gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 450 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Antonin Bobichon (2025/26)
| Rocznie | 450 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 38 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Antonin Bobichon w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
450 tys. € |
| 2024/25 |
|
450 tys. € |
| 2023/24 |
|
360 tys. € |
| 2022/23 |
|
360 tys. € |
| 2021/22 |
|
170 tys. € |
| 2020/21 |
|
170 tys. € |
| 2019/20 |
|
230 tys. € |
| 2018/19 |
|
120 tys. € |
Antonin Bobichon – kontuzje
W trakcie kariery Antonin Bobichon zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 24 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Antonin Bobichon
-
Uraz
26.09.25 – 15.10.25 (20 dni)
Pau opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
03.02.25 – 30.05.25 (117 dni)
Pau opuszczone: 13 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
13.12.24 – 17.01.25 (36 dni)
Pau opuszczone: 3 mecze
-
Uraz stopy
30.06.23 – 21.09.23 (84 dni)
Lavallouis opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
31.01.23 – 03.02.23 (4 dni)
Lavallouis opuszczone: 1 mecz
Czy Antonin Bobichon ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Antonin Bobichon nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Antonin Bobichon to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 117 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Antonin Bobichon – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Antonin Bobichon wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Antonin Bobichon na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Antonin Bobichon
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 31 | 350 tys. € | |
| 25.05.2026 | 30 |
|
400 tys. € |
| 10.12.2025 | 30 |
|
500 tys. € |
| 01.06.2025 | 29 |
|
500 tys. € |
| 03.12.2024 | 29 |
|
500 tys. € |
| 10.06.2024 | 28 |
|
500 tys. € |
| 12.12.2023 | 28 |
|
600 tys. € |
| 26.10.2023 | 28 |
|
700 tys. € |
| 15.06.2023 | 27 |
|
900 tys. € |
| 05.04.2023 | 27 |
|
1 mln € |
| 01.11.2022 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 01.06.2022 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 23.03.2022 | 26 |
|
2 mln € |
| 15.12.2021 | 26 |
|
2,2 mln € |
| 03.06.2021 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 06.01.2021 | 25 |
|
3 mln € |
| 14.10.2020 | 25 |
|
3,5 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
2,8 mln € |
| 18.12.2019 | 24 |
|
3,5 mln € |
| 02.06.2019 | 23 |
|
5 mln € |
| 16.12.2018 | 23 |
|
3,5 mln € |
| 23.10.2018 | 23 |
|
3,5 mln € |
| 15.05.2018 | 22 |
|
400 tys. € |
| 03.02.2016 | 20 |
|
200 tys. € |
| 05.09.2015 | 19 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Antonin Bobichon?
Wycena Antonin Bobichon wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Antonin Bobichon wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 200 tys. €.