Bakari Camara jest piłkarzem występującym obecnie w FC Rouen. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Bakari Camara
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Bakari Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Bakari Camara wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.20, a skuteczność strzałów to 33,3%. Bakari Camara oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Bakari Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Bakari Camara rozegrał w barwach FC Rouen w Championnat National 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 835 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Czy Bakari Camara ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Bakari Camara nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Bakari Camara to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Bakari Camara?
Bakari Camara ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Bakari Camara?
Bakari Camara najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Bakari Camara?
Wycena 32-letniego Bakari Camara według stanu na wrzesień 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 150 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Bakari Camara?
Bakari Camara urodził się 4 stycznia 1994 w Aulnay-sous-Bois we Francji (narodowość: Mauritania). Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Bakari Camara – statystyki
Szczegółowe statystyki Bakari Camara w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Rouen oraz reprezentacja Mauretanii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Bakari Camara vs. inni
Jakie statystyki ma Bakari Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Bakari Camara wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.20, a skuteczność strzałów to 33,3%. Bakari Camara oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Bakari Camara – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Bakari Camara w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Ile meczów rozegrał Bakari Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Bakari Camara rozegrał w barwach FC Rouen w Championnat National 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 835 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Bakari Camara – transfery
W trakcie kariery Bakari Camara zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Rouen 2026 – obecnie
-
Nancy 2024 – 2026
-
FC Villefranche Beaujolais 2023 – 2024
-
FC Gobelins 2022 – 2023
-
Bobigny 2021 – 2022
-
Versailles 2020 – 2021
-
Drancy 2016 – 2020
-
US Montagnarde 2015 – 2016

-
CSL Aulnay do 2015

Bakari Camara – forma
W ostatnich 5 meczach Bakari Camara zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,74. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Bakari Camara 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.03, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.74 — wynik powyżej średniej ligowej (5.22).
W ostatnich 10 meczach Bakari Camara 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.98, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.82 — wynik powyżej średniej ligowej (5.22).
W jakiej formie jest Bakari Camara?
Bakari Camara jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.74 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.20). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Bakari Camara – zarobki
Bakari Camara gra w FC Rouen na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 180 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Bakari Camara w FC Rouen (2025/26)
| Rocznie | 180 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 15 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 493 € |
Bakari Camara – kontuzje
W trakcie kariery Bakari Camara zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Bakari Camara
-
Uraz
25.10.25 – 14.11.25 (21 dni)
Nancy opuszczone: 3 mecze
Czy Bakari Camara ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Bakari Camara nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Bakari Camara to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Bakari Camara – trofea
W trakcie kariery Bakari Camara zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Bakari Camara?
Bakari Camara zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Francji — 1 raz.
Bakari Camara – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Bakari Camara wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Bakari Camara na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Bakari Camara?
Wycena Bakari Camara wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Bakari Camara wyceniano na 150 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.