Benjamin Kallman jest piłkarzem występującym obecnie w Hannover 96. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Benjamin Kallman
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Benjamin Kallman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Benjamin Kallman wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Benjamin Kallman oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Benjamin Kallman w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Benjamin Kallman rozegrał w barwach Hannoveru 96 w Pucharze Niemiec 2 mecze, w 2. Bundeslidze 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Finlandii. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 842 minuty. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Benjamin Kallman?
Na podstawie kontraktu z Hannover 96, Benjamin Kallman otrzymuje 950 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 79,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kallman w listopadzie 2026 to 18,3 tysiąca euro, a dziennie około 2,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Benjamin Kallman ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Benjamin Kallman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Benjamin Kallman to uraz kolana z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 16 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Benjamin Kallman?
Benjamin Kallman ma na koncie 4 trofea — 2 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Benjamin Kallman?
Benjamin Kallman najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Benjamin Kallman?
Wycena 28-letniego Benjamin Kallman według stanu na wrzesień 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Benjamin Kallman?
Benjamin Kallman urodził się 17 czerwca 1998 w Ekenäs w Finlandii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Benjamin Kallman – statystyki
Szczegółowe statystyki Benjamin Kallman w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Hannover 96 oraz reprezentacja Finlandii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Benjamin Kallman vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Benjamin Kallman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Benjamin Kallman wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Benjamin Kallman oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Benjamin Kallman – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Benjamin Kallman w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
2:1 | 88' | 0 | 1 | – | 7.1 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
0:2 | 66' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
3:0 | 64' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
06 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy C
|
1:0 | 23' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
03 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy C
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy C
|
0:0 | 31' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy C
|
0:7 | 59' | 1 | 0 | – | 7.8 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
2:1 | 78' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Benjamin Kallman w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Benjamin Kallman rozegrał w barwach Hannoveru 96 w Pucharze Niemiec 2 mecze, w 2. Bundeslidze 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Finlandii. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 842 minuty. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Benjamin Kallman – transfery
W trakcie kariery Benjamin Kallman zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Hannover 96 2025 – obecnie
-
Cracovia 2022 – 2025
-
Inter Turku 2020 – 2022
-
Haugesund 2020 – 2020
-
Inter Turku 2019 – 2020
-
Viking 2019 – 2019
-
Inter Turku 2019 – 2019
-
Vendsyssel FF 2019 – 2019
-
Inter Turku 2019 – 2019
-
FC Dundee 2018 – 2019
-
Inter Turku 2015 – 2018
-
EIF 2013 – 2015
-
FC Honka U20 2011 – 2013

-
Ekenas IF U19 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Benjamin Kallman
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 01.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 13.08.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 05.02.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.12.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 31.07.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 29.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 28.01.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 16.08.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Benjamin Kallman – forma
W ostatnich 5 meczach Benjamin Kallman zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,61. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Benjamin Kallman i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Hannover 96
2
Dynamo Drezno
1
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
88'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Hannover 96
0
FC Kaiserslautern
2
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
66'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Eintracht Braunschweig
2
Hannover 96
0
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Hannover 96
1
St. Pauli
1
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Magdeburg
3
Hannover 96
0
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Białoruś
1
Finlandia
0
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy C
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Finlandia
2
Albania
1
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy C
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Finlandia
0
Białoruś
0
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy C
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
San Marino
0
Finlandia
7
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy C
|
59'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Hannover 96
2
VfL Bochum
1
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Nurnberg
2
Hannover 96
1
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Hannover 96
2
Karlsruhe
2
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Darmstadt 98
0
Hannover 96
1
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Hemelingen
1
Hannover 96
9
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
26'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Hannover 96
0
VfL Wolfsburg
1
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Energie Cottbus
3
Hannover 96
1
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
63'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Hannover 96
3
Nurnberg
3
2. Bundesliga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
VfL Bochum
1
Hannover 96
1
2. Bundesliga, 33. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Hannover 96
3
Preußen Münster
3
2. Bundesliga, 32. kolejka
|
77'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Karlsruhe
1
Hannover 96
3
2. Bundesliga, 31. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Hannover 96
1
Paderborn
1
2. Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Darmstadt 98
0
Hannover 96
2
2. Bundesliga, 29. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Hannover 96
1
SV Elversberg
1
2. Bundesliga, 28. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Hannover 96
1
Eintracht Braunschweig
0
2. Bundesliga, 27. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Schalke 04
2
Hannover 96
2
2. Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Hannover 96
1
Greuther Fürth
2
2. Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Arminia Bielefeld
0
Hannover 96
1
2. Bundesliga, 24. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Hannover 96
0
Dynamo Drezno
0
2. Bundesliga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Hertha BSC
2
Hannover 96
3
2. Bundesliga, 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Hannover 96
3
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga, 21. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Magdeburg
1
Hannover 96
2
2. Bundesliga, 20. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Hannover 96
2
Fortuna Düsseldorf
1
2. Bundesliga, 19. kolejka
|
68'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
FC Kaiserslautern
3
Hannover 96
1
2. Bundesliga, 18. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Nurnberg
2
Hannover 96
1
2. Bundesliga, 17. kolejka
|
73'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Hannover 96
0
VfL Bochum
0
2. Bundesliga, 16. kolejka
|
71'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Preußen Münster
2
Hannover 96
2
2. Bundesliga, 15. kolejka
|
64'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Hannover 96
3
Karlsruhe
0
2. Bundesliga, 14. kolejka
|
66'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Paderborn
0
Hannover 96
2
2. Bundesliga, 13. kolejka
|
80'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Finlandia
0
Malta
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Hannover 96
2
Darmstadt 98
3
2. Bundesliga, 12. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Paź
Koniec
|
SV Elversberg
2
Hannover 96
2
2. Bundesliga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Eintracht Braunschweig
0
Hannover 96
3
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Hannover 96
0
Schalke 04
3
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Holandia
4
Finlandia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Finlandia
2
Litwa
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
65'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Greuther Fürth
2
Hannover 96
2
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Hannover 96
3
Arminia Bielefeld
1
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Dynamo Drezno
2
Hannover 96
2
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
33'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Hannover 96
0
Hertha BSC
3
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Polska
3
Finlandia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
26'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Hannover 96
2
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
30'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Hannover 96
3
Magdeburg
1
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
14'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Energie Cottbus
1
Hannover 96
0
Puchar Niemiec, 1. runda
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
0
Hannover 96
2
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
9'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Hannover 96
1
FC Kaiserslautern
0
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Finlandia
2
Polska
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda
|
27'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Finlandia
0
Holandia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 3. runda
|
35'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Cracovia
3
Legia Warszawa
1
PKO BP Ekstraklasa, 33. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
GKS Katowice
2
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Cracovia
0
Lechia Gdańsk
2
PKO BP Ekstraklasa, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Motor Lublin
0
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Lech Poznań
2
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Cracovia
2
Śląsk Wrocław
4
PKO BP Ekstraklasa, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Stal Mielec
1
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa, 27. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Cracovia
3
Puszcza Niepołomice
1
PKO BP Ekstraklasa, 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Litwa
2
Finlandia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 2. runda
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Malta
0
Finlandia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 1. runda
|
71'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Pogoń Szczecin
5
Cracovia
2
PKO BP Ekstraklasa, 25. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Cracovia
1
Radomiak Radom
2
PKO BP Ekstraklasa, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Górnik Zabrze
0
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Cracovia
2
Jagiellonia Białystok
2
PKO BP Ekstraklasa, 22. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Cracovia
1
Korona Kielce
1
PKO BP Ekstraklasa, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Widzew Łódź
1
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa, 20. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Cracovia
0
Raków Częstochowa
0
PKO BP Ekstraklasa, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Piast Gliwice
0
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Cracovia
1
Zagłębie Lubin
1
PKO BP Ekstraklasa, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Legia Warszawa
3
Cracovia
2
PKO BP Ekstraklasa, 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Finlandia
0
Grecja
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Irlandia
1
Finlandia
0
Liga Narodów UEFA
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Cracovia
3
GKS Katowice
4
PKO BP Ekstraklasa, 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Lechia Gdańsk
1
Cracovia
2
PKO BP Ekstraklasa, 14. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Cracovia
6
Motor Lublin
2
PKO BP Ekstraklasa, 13. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
6 strzałów (5 celnych)
|
Istotny | 9.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Cracovia
0
Lech Poznań
2
PKO BP Ekstraklasa, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Finlandia
1
Anglia
3
Liga Narodów UEFA
|
63'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Finlandia
1
Irlandia
2
Liga Narodów UEFA
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Śląsk Wrocław
2
Cracovia
4
PKO BP Ekstraklasa, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Cracovia
1
Stal Mielec
1
PKO BP Ekstraklasa, 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Puszcza Niepołomice
1
Cracovia
2
PKO BP Ekstraklasa, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Cracovia
2
Pogoń Szczecin
1
PKO BP Ekstraklasa, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Grecja
3
Finlandia
0
Liga Narodów UEFA
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Radomiak Radom
2
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Cracovia
3
Górnik Zabrze
2
PKO BP Ekstraklasa, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
2
Cracovia
4
PKO BP Ekstraklasa, 5. kolejka
|
68'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Korona Kielce
0
Cracovia
2
PKO BP Ekstraklasa, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Cracovia
1
Widzew Łódź
3
PKO BP Ekstraklasa, 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Raków Częstochowa
0
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa, 2. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Cracovia
1
Piast Gliwice
1
PKO BP Ekstraklasa, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Ruch Chorzów
2
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa
|
84'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Cracovia
2
Raków Częstochowa
0
PKO BP Ekstraklasa
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Śląsk Wrocław
4
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Zagłębie Lubin
1
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Legia Warszawa
2
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Cracovia
4
Ruch Chorzów
4
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Cracovia
0
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Cracovia
1
Lech Poznań
1
PKO BP Ekstraklasa
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Puszcza Niepołomice
1
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Cracovia
2
Jagiellonia Białystok
4
PKO BP Ekstraklasa
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
ŁKS Łódź
0
Cracovia
2
PKO BP Ekstraklasa
|
35'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Górnik Łęczna
3
Cracovia
4
STS Puchar Polski
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Cracovia
0
Korona Kielce
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Warta Poznań
0
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Cracovia
1
Piast Gliwice
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Stal Mielec
2
Cracovia
2
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
1
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa
|
88'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Lech Poznań
3
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa
|
59'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Cracovia
1
Miedź Legnica
1
PKO BP Ekstraklasa
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Warta Poznań
0
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Piast Gliwice
2
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Macedonia Północna
1
Finlandia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Miedź Legnica
1
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Cracovia
0
Lechia Gdańsk
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Radomiak Radom
0
Cracovia
2
PKO BP Ekstraklasa
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Czarnogóra
0
Finlandia
2
Liga Narodów UEFA
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Finlandia
1
Rumunia
1
Liga Narodów UEFA
|
33'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Widzew Łódź
2
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
![]()
LKS Lagow
1
Cracovia
3
STS Puchar Polski
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Cracovia
0
Piast Gliwice
1
PKO BP Ekstraklasa
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Stal Mielec
2
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Cracovia
2
Korona Kielce
0
PKO BP Ekstraklasa
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Górnik Zabrze
0
Cracovia
2
PKO BP Ekstraklasa
|
31'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Rumunia
1
Finlandia
0
Liga Narodów UEFA
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Finlandia
2
Czarnogóra
0
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Inter Turku
2
HIFK Elsinki
2
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Inter Turku
0
HJK Helsinki
1
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
HJK Helsinki
1
Inter Turku
4
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Inter Turku
2
AC Oulu
1
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Finlandia
0
Słowacja
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Finlandia
1
Islandia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Honka
3
Inter Turku
1
Puchar Ligi Fińskiej
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Karne
|
Haka
(4)
0
Inter Turku
(5)
0
Puchar Ligi Fińskiej
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Inter Turku
2
Mariehamn
1
Puchar Ligi Fińskiej
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Inter Turku
2
SJK
5
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Inter Turku
2
KuPS
3
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
HJK Helsinki
0
Inter Turku
1
Veikkausliiga (Finlandia)
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Inter Turku
4
AC Oulu
0
Veikkausliiga (Finlandia)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Inter Turku
1
HJK Helsinki
3
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
AC Oulu
2
Inter Turku
0
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Haka
1
Inter Turku
0
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
Inter Turku
2
Honka
2
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
Mariehamn
0
Inter Turku
2
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Cze
Koniec
|
Inter Turku
1
Lahti
1
Veikkausliiga (Finlandia)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Cze
Koniec
|
Ilves
2
Inter Turku
1
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Cze
Koniec
|
Inter Turku
2
SJK
0
Veikkausliiga (Finlandia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Honka
1
Inter Turku
2
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Inter Turku
2
Haka
1
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Lahti
2
Inter Turku
1
Veikkausliiga (Finlandia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Dania U-21
2
Finlandia U-21
1
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Irlandia Północna U-21
2
Finlandia U-21
3
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
7'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Inter Turku
3
Lahti
0
Veikkausliiga (Finlandia)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Inter Turku
0
SJK
1
Veikkausliiga (Finlandia)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Dogryw.
|
Budapest Honved
2
Inter Turku
1
Liga Europy
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Rops
0
Inter Turku
2
Veikkausliiga (Finlandia)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
Sandefjord
0
Haugesund
1
Eliteserien (Norwegia)
|
68'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
24 Cze
Koniec
|
Haugesund
2
Kristiansund BK
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Stabaek
0
Viking
0
Eliteserien (Norwegia)
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Valerenga
0
Viking
4
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Bodo/Glimt
2
Viking
1
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 |
W ostatnich 5 meczach Benjamin Kallman 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.19, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.61 — wynik powyżej średniej ligowej (6.44).
W ostatnich 10 meczach Benjamin Kallman 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.66 — wynik powyżej średniej ligowej (6.44).
W jakiej formie jest Benjamin Kallman?
Benjamin Kallman jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.61 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.53). Jego dyspozycja rośnie.
Benjamin Kallman – zarobki
Benjamin Kallman gra w Hannover 96 na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 950 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Benjamin Kallman w Hannover 96 (2025/26)
| Rocznie | 950 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 79 tys. € |
| Tygodniowo | 18 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Benjamin Kallman w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
950 tys. € |
| 2024/25 |
|
120 tys. € |
| 2023/24 |
|
120 tys. € |
Ile zarabia Benjamin Kallman?
Na podstawie kontraktu z Hannover 96, Benjamin Kallman otrzymuje 950 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 79,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kallman w listopadzie 2026 to 18,3 tysiąca euro, a dziennie około 2,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Benjamin Kallman – kontuzje
W trakcie kariery Benjamin Kallman zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Benjamin Kallman
-
Uraz kolana
18.11.18 – 03.12.18 (16 dni)
FC Dundee opuszczone: 1 mecz
Czy Benjamin Kallman ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Benjamin Kallman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Benjamin Kallman to uraz kolana z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 16 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Benjamin Kallman – trofea
W trakcie kariery Benjamin Kallman zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Benjamin Kallman
Jakie trofea zdobył Benjamin Kallman?
Benjamin Kallman zdobył w karierze 4 trofea — 2 drużynowe i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Vikingu — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 2 razy.
Benjamin Kallman – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Benjamin Kallman wynosi obecnie 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Benjamin Kallman na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Benjamin Kallman
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 31.05.2026 | 27 |
|
4 mln € |
| 12.03.2026 | 27 |
|
4 mln € |
| 15.12.2025 | 27 |
|
3 mln € |
| 05.06.2025 | 26 |
|
2 mln € |
| 08.12.2024 | 26 |
|
2 mln € |
| 19.09.2024 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 06.06.2024 | 25 |
|
800 tys. € |
| 28.12.2023 | 25 |
|
700 tys. € |
| 05.10.2023 | 25 |
|
900 tys. € |
| 08.06.2023 | 24 |
|
800 tys. € |
| 15.11.2022 | 24 |
|
800 tys. € |
| 28.09.2022 | 24 |
|
500 tys. € |
| 14.04.2022 | 23 |
|
400 tys. € |
| 01.11.2021 | 23 |
|
400 tys. € |
| 01.08.2021 | 23 |
|
350 tys. € |
| 05.04.2021 | 22 |
|
300 tys. € |
| 30.08.2020 | 22 |
|
400 tys. € |
| 24.07.2020 | 22 |
|
400 tys. € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
350 tys. € |
| 28.12.2019 | 21 |
|
400 tys. € |
| 24.07.2019 | 21 |
|
200 tys. € |
| 07.06.2019 | 20 |
|
200 tys. € |
| 02.01.2019 | 20 |
|
200 tys. € |
| 24.04.2018 | 19 |
|
150 tys. € |
| 27.10.2017 | 19 |
|
150 tys. € |
| 24.06.2017 | 19 |
|
100 tys. € |
| 24.03.2017 | 18 |
|
50 tys. € |
| 27.10.2016 | 18 |
|
50 tys. € |
| 08.07.2016 | 18 |
|
50 tys. € |
| 09.03.2016 | 17 |
|
25 tys. € |
| 01.11.2015 | 17 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Benjamin Kallman?
Wycena Benjamin Kallman wynosi obecnie 2,5 mln €. W szczycie kariery Benjamin Kallman wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 25 tys. €.