Benjamin Pavard jest piłkarzem występującym obecnie w Inter Mediolan. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Benjamin Pavard
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Benjamin Pavard w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Benjamin Pavard wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Benjamin Pavard oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Benjamin Pavard w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Benjamin Pavard rozegrał w barwach Interu Mediolan w Serie A 6 meczów, w Lidze Mistrzów 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 253 minuty. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Benjamin Pavard
Pierwszy transfer Benjamin Pavard w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Lille do Stuttgartu za 5 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Benjamin Pavard było przejście z Stuttgartu do Bayernu Monachium w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 35 milionów euro.
Ile zarabia Benjamin Pavard?
Na podstawie kontraktu z Inter Mediolan, Benjamin Pavard otrzymuje 7,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 605,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Pavard w listopadzie 2026 to 139,8 tysiąca euro, a dziennie około 19,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Benjamin Pavard ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Benjamin Pavard nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Benjamin Pavard to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 50 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Benjamin Pavard?
Benjamin Pavard ma na koncie 16 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Niemiec — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Bayernem Monachium — 10 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Benjamin Pavard?
Benjamin Pavard najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Benjamin Pavard?
Wycena 30-letniego Benjamin Pavard według stanu na maj 2026 wynosi 12 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 50 milionów euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Benjamin Pavard?
Benjamin Pavard urodził się 28 marca 1996 w Maubeuge we Francji. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Benjamin Pavard – statystyki
Szczegółowe statystyki Benjamin Pavard w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Inter Mediolan oraz reprezentacja Francji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Benjamin Pavard w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Benjamin Pavard wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Benjamin Pavard oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Benjamin Pavard – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Benjamin Pavard w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
3:4 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Serie A, 6. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.4 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Serie A, 5. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
14 Wrz
Koniec
|
Serie A, 4. kolejka
|
5:3 | 28' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
08 Wrz
Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Serie A, 3. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Serie A, 2. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.6 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Serie A, 1. kolejka
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 34. kolejka
|
3:1 | 2' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
10 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 33. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 |
Ile meczów rozegrał Benjamin Pavard w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Benjamin Pavard rozegrał w barwach Interu Mediolan w Serie A 6 meczów, w Lidze Mistrzów 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 253 minuty. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Benjamin Pavard – transfery
W trakcie kariery Benjamin Pavard zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 74,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Inter Mediolan 2026 – obecnie
-
Olympique Marsylia 2025 – 2026
-
Inter Mediolan 2023 – 2025
-
Bayern Monachium 2019 – 2023
-
VfB Stuttgart 2016 – 2019
-
Lille 2015 – 2016
-
Lille B 2014 – 2015

-
Lille U19 2013 – 2014

-
Losc Lille Metropole U17 2011 – 2013

-
LOSC Lille Youth do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Benjamin Pavard
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 31.08.2025 |
|
2,5 mln € | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 29.08.2023 |
|
32,4 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
35 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 29.08.2016 |
|
5 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Benjamin Pavard
Pierwszy transfer Benjamin Pavard w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Lille do Stuttgartu za 5 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Benjamin Pavard było przejście z Stuttgartu do Bayernu Monachium w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 35 milionów euro.
Benjamin Pavard – forma
W ostatnich 5 meczach Benjamin Pavard zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,70. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Benjamin Pavard i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Club Brugge
4
Liga Mistrzów, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Parma
0
Serie A, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
AS Roma
2
Inter Mediolan
2
Serie A, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
5
Udinese
3
Serie A, 4. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
2
Inter Mediolan
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Napoli
2
Serie A, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Cagliari
0
Inter Mediolan
1
Serie A, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Monza
1
Serie A, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Rennes
1
Ligue 1, 34. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Le Havre
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nicea
1
Ligue 1, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Metz
1
Ligue 1, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Monaco
2
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Lille
2
Ligue 1, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Auxerre
0
Ligue 1, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Toulouse
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
04 Mar
Karne
|
Olympique Marsylia
(3)
2
Toulouse
(4)
2
Puchar Francji, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Lyon
2
Ligue 1, 24. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Brest
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Strasburg
2
Ligue 1, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
5
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Rennes
0
Puchar Francji, 1/16 finału
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Paris FC
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
RC Lens
1
Ligue 1, 19. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Liverpool
3
Liga Mistrzów, 7. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Bayeux
0
Olympique Marsylia
9
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
(4)
2
Olympique Marsylia
(1)
2
Superpuchar Francji, finał
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Nantes
2
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Bourg-en-Bresse 01
0
Olympique Marsylia
6
Puchar Francji, 1/64 finału
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Monaco
0
Ligue 1, 16. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
2
Olympique Marsylia
3
Liga Mistrzów, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Lille
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 15. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Toulouse
2
Ligue 1, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Newcastle United
1
Liga Mistrzów, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Olympique Marsylia
5
Ligue 1, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Brest
0
Ligue 1, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Atalanta
1
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Auxerre
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Angers
2
Ligue 1, 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 9. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Sporting CP
2
Olympique Marsylia
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
6
Le Havre
2
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Islandia
2
Francja
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Metz
0
Olympique Marsylia
3
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Ajax
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Strasburg
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Paris Saint Germain
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
2
Olympique Marsylia
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
FC Lorient
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Francja
2
Islandia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Ukraina
0
Francja
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Udinese
2
Serie A, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Inter Mediolan
5
Torino
0
Serie A, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
18 Cze
Koniec
|
CF Monterrey
1
Inter Mediolan
1
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
58'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Paris Saint Germain
5
Inter Mediolan
0
Liga Mistrzów, finał
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Lazio
2
Serie A, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
0
AS Roma
1
Serie A, 34. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Inter Mediolan
0
Serie A, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 1/4 finału
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Cagliari
1
Serie A, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Inter Mediolan
2
Liga Mistrzów, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Parma
2
Inter Mediolan
2
Serie A, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Udinese
1
Serie A, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Mar
Karne
|
Francja
(5)
2
Chorwacja
(4)
0
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Atalanta
0
Inter Mediolan
2
Serie A, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Feyenoord Rotterdam
1
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Monza
2
Serie A, 28. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
0
Inter Mediolan
2
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Napoli
1
Inter Mediolan
1
Serie A, 27. kolejka
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Genoa FC
0
Serie A, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Juventus
1
Inter Mediolan
0
Serie A, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Fiorentina
3
Inter Mediolan
0
Serie A, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
AC Milan
1
Inter Mediolan
1
Serie A, 23. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Monaco
0
Liga Mistrzów, 8. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Lecce
0
Inter Mediolan
4
Serie A, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Empoli
1
Serie A, 21. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Bologna FC 1909
2
Serie A, 19. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Venezia
0
Inter Mediolan
1
Serie A, 20. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
1
RB Lipsk
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
44'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Hellas Verona
0
Inter Mediolan
5
Serie A, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lis
Koniec
|
Włochy
1
Francja
3
Liga Narodów UEFA
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Napoli
1
Serie A, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Arsenal
0
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Venezia
0
Serie A, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Empoli
0
Inter Mediolan
3
Serie A, 10. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Juventus
4
Serie A, 9. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Young Boys Berno
0
Inter Mediolan
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
AS Roma
0
Inter Mediolan
1
Serie A, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Torino
2
Serie A, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
4
FK Crvena zvezda
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Udinese
2
Inter Mediolan
3
Serie A, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
1
AC Milan
2
Serie A, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Manchester City
0
Inter Mediolan
0
Liga Mistrzów, 1. runda
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Monza
1
Inter Mediolan
1
Serie A, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Atalanta
0
Serie A, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Lecce
0
Serie A, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Genoa FC
2
Inter Mediolan
2
Serie A, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Frosinone
0
Inter Mediolan
5
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sassuolo
1
Inter Mediolan
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Torino
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Udinese
1
Inter Mediolan
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Empoli
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Francja
0
Niemcy
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Napoli
1
Serie A
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Mar
Karne
|
Atletico Madryt
(3)
2
Inter Mediolan
(2)
1
Liga Mistrzów
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Bologna FC 1909
0
Inter Mediolan
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Genoa FC
1
Serie A
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Atalanta
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Atletico Madryt
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Salernitana
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
10 Lut
Koniec
|
AS Roma
2
Inter Mediolan
4
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Fiorentina
0
Inter Mediolan
1
Serie A
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Genoa FC
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Lecce
0
Serie A
|
6'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Atalanta
1
Inter Mediolan
2
Serie A
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
1
AS Roma
0
Serie A
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Torino
0
Inter Mediolan
3
Serie A
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Bologna FC 1909
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Sassuolo
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
1
Inter Mediolan
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Fiorentina
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Werder Brema
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
0
RB Lipsk
3
Superpuchar Niemiec
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Maj
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Hertha BSC
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Manchester City
3
Bayern Monachium
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Francja
2
Maroko
0
Mistrzostwa Świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Tunezja
1
Francja
0
Mistrzostwa Świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Hertha BSC
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Viktoria Pilzno
0
Liga Mistrzów
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Augsburg
1
Bayern Monachium
0
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
RB Lipsk
3
Bayern Monachium
5
Superpuchar Niemiec
|
78'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 5.7 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Francja
0
Chorwacja
1
Liga Narodów UEFA
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Francja
1
Dania
2
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Augsburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
7
Red Bull Salzburg
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
4
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Hertha BSC
1
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
15 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Arminia Bielefeld
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Dynamo Kijów
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Augsburg
2
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Finlandia
0
Francja
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Francja
8
Kazachstan
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Freiburg
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Union Berlin
2
Bayern Monachium
5
Bundesliga
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
5
Bayern Monachium
0
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Belgia
2
Francja
3
Liga Narodów UEFA
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Dynamo Kijów
0
Liga Mistrzów
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Greuther Fürth
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
48'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Barcelona
0
Bayern Monachium
3
Liga Mistrzów
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Francja
3
Bułgaria
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Paris Saint Germain
0
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Union Berlin
1
Bundesliga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Paris Saint Germain
3
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
0
Francja
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Francja
1
Ukraina
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
4
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Lazio
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
4
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Schalke 04
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Augsburg
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sty
Karne
|
Holstein Kiel
(6)
2
Bayern Monachium
(5)
2
Puchar Niemiec
|
35'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Lokomotiv
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
RB Lipsk
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Portugalia
0
Francja
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Lokomotiv
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Atletico Madryt
0
Liga Mistrzów
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Chorwacja
1
Francja
2
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Francja
0
Portugalia
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Francja
7
Ukraina
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Hertha BSC
3
Bundesliga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Borussia Dortmund
2
Superpuchar Niemiec
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Paris Saint Germain
0
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Union Berlin
0
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Chelsea
0
Bayern Monachium
3
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Freiburg
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
6
Werder Brema
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Tottenham
1
Liga Mistrzów
|
93'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Olympiakos
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Tottenham
2
Bayern Monachium
7
Liga Mistrzów
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
3
FK Crvena zvezda
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Energie Cottbus
1
Bayern Monachium
3
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
VfL Wolfsburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Augsburg
6
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Nurnberg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
VfB Stuttgart
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
5
Hannover 96
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Werder Brema
1
VfB Stuttgart
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Freiburg
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Augsburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Nurnberg
0
VfB Stuttgart
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
4
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Francja
4
Chorwacja
2
Mistrzostwa Świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Francja
2
Australia
1
Mistrzostwa Świata
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
1
VfB Stuttgart
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Hannover 96
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Hamburger SV
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Freiburg
1
VfB Stuttgart
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Augsburg
0
VfB Stuttgart
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
11 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Borussia Mönchengladbach
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
VfB Stuttgart
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Schalke 04
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
20 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
VfB Stuttgart
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Hertha BSC
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
13 Gru
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
08 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Werder Brema
1
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Hannover 96
1
VfB Stuttgart
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Lis
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Augsburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
2
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Sie
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Maj
Koniec
|
VfB Stuttgart
4
Würzburger Kickers
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Maj
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Erzgebirge Aue
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Nurnberg
2
VfB Stuttgart
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Greuther Fürth
1
VfB Stuttgart
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
VfL Bochum
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Eintracht Braunschweig
1
VfB Stuttgart
1
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Lis
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Arminia Bielefeld
1
2. Bundesliga
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Lille
2
Reims
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Montpellier
3
Lille
0
Ligue 1
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
0
Lille
0
Ligue 1
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Bordeaux
1
Lille
0
Ligue 1
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Lille
1
Nicea
1
Ligue 1
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Guingamp
1
Lille
1
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Lille
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Monaco
0
Lille
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Lille
0
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 |
W ostatnich 5 meczach Benjamin Pavard 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.70.
W ostatnich 10 meczach Benjamin Pavard 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.81.
W jakiej formie jest Benjamin Pavard?
Benjamin Pavard jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.70 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.53). Jego dyspozycja rośnie.
Benjamin Pavard – zarobki
Benjamin Pavard gra w Inter Mediolan na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 7,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Benjamin Pavard w Inter Mediolan (2025/26)
| Rocznie | 7,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 606 tys. € |
| Tygodniowo | 140 tys. € |
| Dziennie | 20 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Benjamin Pavard w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
7,3 mln € |
| 2024/25 |
|
6,4 mln € |
| 2023/24 |
|
6,4 mln € |
| 2022/23 |
|
5 mln € |
| 2021/22 |
|
5 mln € |
| 2020/21 |
|
5 mln € |
| 2019/20 |
|
5 mln € |
| 2018/19 |
|
1,2 mln € |
| 2017/18 |
|
1,2 mln € |
| 2016/17 |
|
600 tys. € |
| 2015/16 |
|
100 tys. € |
| 2014/15 |
|
100 tys. € |
Ile zarabia Benjamin Pavard?
Na podstawie kontraktu z Inter Mediolan, Benjamin Pavard otrzymuje 7,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 605,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Pavard w listopadzie 2026 to 139,8 tysiąca euro, a dziennie około 19,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Benjamin Pavard – kontuzje
W trakcie kariery Benjamin Pavard zanotował 16 kontuzji, przez które opuścił łącznie 51 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Benjamin Pavard
-
Uraz o nieznanym charakterze
20.06.25 – 09.07.25 (20 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
21.05.25 – 27.05.25 (7 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
26.04.25 – 13.05.25 (18 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
26.11.24 – 08.01.25 (44 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 8 meczów
-
Zwichnięcie rzepki
04.11.23 – 15.12.23 (42 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 9 meczów
-
Choroba
22.08.23 – 29.08.23 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
16.03.22 – 23.03.22 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
11.08.21 – 07.09.21 (28 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 8 meczów
-
Koronawirus
16.02.21 – 08.03.21 (21 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 4 mecze
-
Stłuczenie
05.11.20 – 12.11.20 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
25.07.20 – 15.08.20 (22 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
09.12.18 – 27.01.19 (50 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
16.12.17 – 30.12.17 (15 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 1 mecz
- Uraz kolana 04.07.17 – 25.07.17 (22 dni)
-
Uraz
09.02.17 – 13.02.17 (5 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
22.10.16 – 26.10.16 (5 dni)
VfB Stuttgart opuszczone: 1 mecz
Czy Benjamin Pavard ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Benjamin Pavard nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Benjamin Pavard to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 50 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Benjamin Pavard – trofea
W trakcie kariery Benjamin Pavard zdobył 16 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Benjamin Pavard
Jakie trofea zdobył Benjamin Pavard?
Benjamin Pavard zdobył w karierze 16 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Bayernie Monachium — 10 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Niemiec — 4 razy.
Benjamin Pavard – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Benjamin Pavard wynosi obecnie 12 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Benjamin Pavard na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Benjamin Pavard
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 30 |
|
12 mln € |
| 26.03.2026 | 29 |
|
15 mln € |
| 14.12.2025 | 29 |
|
20 mln € |
| 09.10.2025 | 29 |
|
20 mln € |
| 16.06.2025 | 29 |
|
25 mln € |
| 24.03.2025 | 28 |
|
30 mln € |
| 17.12.2024 | 28 |
|
40 mln € |
| 17.10.2024 | 28 |
|
45 mln € |
| 04.06.2024 | 28 |
|
50 mln € |
| 11.03.2024 | 27 |
|
50 mln € |
| 19.12.2023 | 27 |
|
40 mln € |
| 21.06.2023 | 27 |
|
40 mln € |
| 08.11.2022 | 26 |
|
35 mln € |
| 08.06.2022 | 26 |
|
30 mln € |
| 21.12.2021 | 25 |
|
30 mln € |
| 31.05.2021 | 25 |
|
35 mln € |
| 09.02.2021 | 24 |
|
35 mln € |
| 15.09.2020 | 24 |
|
45 mln € |
| 07.07.2020 | 24 |
|
40 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
28 mln € |
| 16.12.2019 | 23 |
|
35 mln € |
| 01.10.2019 | 23 |
|
35 mln € |
| 04.06.2019 | 23 |
|
30 mln € |
| 17.12.2018 | 22 |
|
35 mln € |
| 15.07.2018 | 22 |
|
40 mln € |
| 04.06.2018 | 22 |
|
30 mln € |
| 03.04.2018 | 22 |
|
25 mln € |
| 27.12.2017 | 21 |
|
12 mln € |
| 17.10.2017 | 21 |
|
5 mln € |
| 26.06.2017 | 21 |
|
3,5 mln € |
| 22.01.2017 | 20 |
|
3 mln € |
| 05.10.2016 | 20 |
|
3 mln € |
| 12.07.2016 | 20 |
|
800 tys. € |
| 03.02.2016 | 19 |
|
800 tys. € |
| 05.09.2015 | 19 |
|
500 tys. € |
| 01.07.2015 | 19 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Benjamin Pavard?
Wycena Benjamin Pavard wynosi obecnie 12 mln €. W szczycie kariery Benjamin Pavard wyceniano na 50 mln €, a najniżej na 250 tys. €.