Bernardo Fernandes da Silva Junior jest piłkarzem występującym obecnie w TSG 1899 Hoffenheim. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Bernardo Fernandes da Silva Junior
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Bernardo Fernandes da Silva Junior w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Bernardo Fernandes da Silva Junior wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.29. Bernardo Fernandes da Silva Junior oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Bernardo Fernandes da Silva Junior w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Bernardo Fernandes da Silva Junior rozegrał w barwach TSG 1899 Hoffenheim w Bundeslidze 5 meczów, w Pucharze Niemiec 1 mecz oraz w Lidze Europy UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 328 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Bernardo Fernandes da Silva Junior
Pierwszy transfer Bernardo Fernandes da Silva Junior w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Salzburga do RB Lipsk za 6 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Bernardo Fernandes da Silva Junior było przejście z RB Lipsk do Brightonu w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 10 milionów euro.
Ile zarabia Bernardo Fernandes da Silva Junior?
Na podstawie kontraktu z TSG 1899 Hoffenheim, Bernardo Fernandes da Silva Junior otrzymuje 3,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 314,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Fernandes da Silva Junior w listopadzie 2026 to 72,5 tysiąca euro, a dziennie około 10,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Bernardo Fernandes da Silva Junior ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Bernardo Fernandes da Silva Junior nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Bernardo Fernandes da Silva Junior to uraz kolana z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 98 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Bernardo Fernandes da Silva Junior?
Bernardo Fernandes da Silva Junior ma na koncie 9 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Austrii — 5 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Red Bull Salzburg — 9 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Bernardo Fernandes da Silva Junior?
Bernardo Fernandes da Silva Junior najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Bernardo Fernandes da Silva Junior?
Wycena 31-letniego Bernardo Fernandes da Silva Junior według stanu na maj 2026 wynosi 4 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 9 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Bernardo Fernandes da Silva Junior?
Bernardo Fernandes da Silva Junior urodził się 14 maja 1995 w São Paulo w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Bernardo Fernandes da Silva Junior – statystyki
Szczegółowe statystyki Bernardo Fernandes da Silva Junior w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział TSG 1899 Hoffenheim. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Bernardo Fernandes da Silva Junior w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Bernardo Fernandes da Silva Junior wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.29. Bernardo Fernandes da Silva Junior oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Bernardo Fernandes da Silva Junior – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Bernardo Fernandes da Silva Junior w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Paź
Karne
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
1:1 | 120' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
2:3 | 65' | 0 | 0 | 4.8 | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 2. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Bundesliga, 1. kolejka
|
3:2 | 53' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
16 Maj
Koniec
|
Bundesliga, 34. kolejka
|
4:0 | 76' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
09 Maj
Koniec
|
Bundesliga, 33. kolejka
|
1:0 | 71' | 0 | 0 | 6.7 |
Ile meczów rozegrał Bernardo Fernandes da Silva Junior w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Bernardo Fernandes da Silva Junior rozegrał w barwach TSG 1899 Hoffenheim w Bundeslidze 5 meczów, w Pucharze Niemiec 1 mecz oraz w Lidze Europy UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 328 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Bernardo Fernandes da Silva Junior – transfery
W trakcie kariery Bernardo Fernandes da Silva Junior zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 16,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
TSG 1899 Hoffenheim 2025 – obecnie
-
VfL Bochum 2023 – 2025
-
Red Bull Salzburg 2021 – 2023
-
Brighton & Hove Albion 2021 – 2021
-
Red Bull Salzburg 2021 – 2021
-
Brighton & Hove Albion 2018 – 2021
-
RB Lipsk 2016 – 2018
-
Red Bull Salzburg 2016 – 2016
-
Ponte Preta 2016 – 2016
-
Red Bull Brasil SP 2015 – 2016

-
Ponte Preta 2014 – 2015
-
Coritiba PR U20 2014 – 2014

-
Red Bull Brasil SP 2013 – 2014

-
Coritiba PR U20 2013 – 2013

-
Grêmio Osasco Audax SP U20 do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Bernardo Fernandes da Silva Junior
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 01.08.2023 |
|
600 tys. € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 01.07.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 18.01.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 04.07.2018 |
|
10 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 27.08.2016 |
|
6 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 13.01.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 06.01.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 15.06.2015 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 14.04.2014 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 01.12.2013 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 11.03.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Bernardo Fernandes da Silva Junior
Pierwszy transfer Bernardo Fernandes da Silva Junior w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Salzburga do RB Lipsk za 6 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Bernardo Fernandes da Silva Junior było przejście z RB Lipsk do Brightonu w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 10 milionów euro.
Bernardo Fernandes da Silva Junior – forma
W ostatnich 5 meczach Bernardo Fernandes da Silva Junior zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,56. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Bernardo Fernandes da Silva Junior i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Werder Brema
2
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Karne
|
Holstein Kiel
(4)
1
TSG 1899 Hoffenheim
(3)
1
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
120'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Lyon
0
Liga Europy, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Beşiktaş
3
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Hamburger SV
3
Bundesliga, 5. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Borussia Dortmund
3
Bundesliga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
1.FC Koln
3
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga, 1. kolejka
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
4
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 34. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Maj
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Werder Brema
0
Bundesliga, 33. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Hamburger SV
1
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga, 31. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
Borussia Dortmund
1
Bundesliga, 30. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Augsburg
2
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga, 29. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
RB Lipsk
5
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 27. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Heidenheim
2
TSG 1899 Hoffenheim
4
Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
St. Pauli
1
Bundesliga, 24. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Union Berlin
1
Bundesliga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
Werder Brema
0
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Sty
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Sty
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
5
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga, 17. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Augsburg
0
Bundesliga, 12. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Lis
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
RB Lipsk
1
Bundesliga, 10. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Paź
Karne
|
St. Pauli
(8)
2
TSG 1899 Hoffenheim
(7)
2
Puchar Niemiec, 2. runda
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Heidenheim
1
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
St. Pauli
0
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
1.FC Koln
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Freiburg
1
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Union Berlin
2
TSG 1899 Hoffenheim
4
Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Eintracht Frankfurt
3
Bundesliga, 2. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Hansa Rostock
0
TSG 1899 Hoffenheim
4
Puchar Niemiec, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
St. Pauli
0
VfL Bochum
2
Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
VfL Bochum
1
FSV Mainz 05
4
Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Heidenheim
0
VfL Bochum
0
Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
1
Union Berlin
1
Bundesliga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Werder Brema
1
VfL Bochum
0
Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
1
Augsburg
2
Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
2
VfL Bochum
3
Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
VfL Bochum
0
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
VfL Bochum
1
Bundesliga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
2
Borussia Dortmund
0
Bundesliga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Holstein Kiel
2
VfL Bochum
2
Bundesliga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
0
Freiburg
1
Bundesliga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
VfL Bochum
0
Bundesliga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
VfL Bochum
3
RB Lipsk
3
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Sty
Koniec
|
VfL Bochum
1
St. Pauli
0
Bundesliga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
VfL Bochum
0
Bundesliga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
2
Heidenheim
0
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Union Berlin
1
VfL Bochum
1
Bundesliga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
0
Werder Brema
1
Bundesliga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Augsburg
1
VfL Bochum
0
Bundesliga, 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Lis
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
VfL Bochum
0
Bundesliga, 11. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Maj
Koniec
|
VfL Bochum
0
Bayer Leverkusen
5
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Union Berlin
3
VfL Bochum
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
3
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
1.FC Koln
2
VfL Bochum
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
31 Mar
Koniec
|
VfL Bochum
2
Darmstadt 98
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
VfL Bochum
1
Freiburg
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
5
VfL Bochum
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
3
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
1
Augsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Sty
Koniec
|
VfL Bochum
1
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
3
Union Berlin
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Gru
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
VfL Bochum
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
3
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Heidenheim
0
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Lis
Koniec
|
VfL Bochum
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Darmstadt 98
1
VfL Bochum
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
VfL Bochum
2
FSV Mainz 05
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
7
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
VfL Bochum
1
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Augsburg
2
VfL Bochum
2
Bundesliga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sie
Koniec
|
VfB Stuttgart
5
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
Sturm Graz
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
Rapid Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Sturm Graz
0
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Red Bull Salzburg
0
LASK
0
Bundesliga (Austria)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Red Bull Salzburg
3
Austria Wiedeń
3
Bundesliga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
SCR Altach
1
Bundesliga (Austria)
|
76'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Mar
Koniec
|
LASK
0
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Rapid Wiedeń
2
Red Bull Salzburg
4
Bundesliga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
AS Roma
2
Red Bull Salzburg
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
AS Roma
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Austria Wiedeń
1
Red Bull Salzburg
3
Bundesliga (Austria)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
Dinamo Zagrzeb
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
LASK
1
Bundesliga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
Rapid Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Chelsea
1
Red Bull Salzburg
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
WSG Tirol
0
Bundesliga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
Sturm Graz
2
Red Bull Salzburg
1
Bundesliga (Austria)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lip
Koniec
|
SV Fugen
0
Red Bull Salzburg
3
Puchar Austrii
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
Austria Klagenfurt
1
Bundesliga (Austria)
|
64'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Rapid Wiedeń
0
Red Bull Salzburg
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Red Bull Salzburg
3
SV Ried
0
Puchar Austrii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
Rapid Wiedeń
1
Bundesliga (Austria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Wolfsberger AC
1
Red Bull Salzburg
4
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
7
Red Bull Salzburg
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Red Bull Salzburg
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
SKN St. Pölten
0
Red Bull Salzburg
3
Puchar Austrii
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Red Bull Salzburg
3
LASK
1
Bundesliga (Austria)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
Lille
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Red Bull Salzburg
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
WSG Tirol
1
Red Bull Salzburg
3
Bundesliga (Austria)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Brøndby
1
Red Bull Salzburg
2
Liga Mistrzów
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
Austria Wiedeń
0
Bundesliga (Austria)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Maj
Koniec
|
LASK
0
Red Bull Salzburg
3
Puchar Austrii
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
Wolfsberger AC
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Wolfsberger AC
1
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
WSG Tirol
3
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
LASK
0
Bundesliga (Austria)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Rapid Wiedeń
0
Red Bull Salzburg
3
Bundesliga (Austria)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Mar
Koniec
|
LASK
0
Red Bull Salzburg
1
Bundesliga (Austria)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Red Bull Salzburg
3
SV Ried
0
Bundesliga (Austria)
|
56'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
Southampton
2
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
0
Burnley
0
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Crystal Palace
1
Brighton & Hove Albion
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Everton
4
Brighton & Hove Albion
2
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Preston North End
0
Brighton & Hove Albion
2
Puchar Ligi Angielskiej
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Burnley
1
Brighton & Hove Albion
2
Premier League
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Southampton
1
Brighton & Hove Albion
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lip
Koniec
|
Norwich City
0
Brighton & Hove Albion
1
Premier League
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Crystal Palace
1
Brighton & Hove Albion
1
Premier League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Bristol Rovers
1
Brighton & Hove Albion
2
Puchar Ligi Angielskiej
|
95'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Watford
0
Brighton & Hove Albion
3
Premier League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
Manchester City
4
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Arsenal
1
Brighton & Hove Albion
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Tottenham
1
Brighton & Hove Albion
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
0
Cardiff City
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
0
AFC Bournemouth
5
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Manchester City
1
Brighton & Hove Albion
0
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Chelsea
3
Brighton & Hove Albion
0
Premier League
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
0
Southampton
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Mar
Karne
|
Millwall
(4)
2
Brighton & Hove Albion
(5)
2
FA Cup (Anglia)
|
120'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
Huddersfield Town
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
2
Derby County
1
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Sty
Koniec
|
West Ham United
2
Brighton & Hove Albion
2
Premier League
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
Everton
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
Arsenal
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Gru
Koniec
|
AFC Bournemouth
2
Brighton & Hove Albion
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Burnley
1
Brighton & Hove Albion
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
3
Crystal Palace
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Huddersfield Town
1
Brighton & Hove Albion
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
Leicester City
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Watford
2
Brighton & Hove Albion
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
RB Lipsk
2
TSG 1899 Hoffenheim
5
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
5
RB Lipsk
2
Liga Europy
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
RB Lipsk
1
Bayer Leverkusen
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Hannover 96
2
RB Lipsk
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Zenit
1
RB Lipsk
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
11 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
RB Lipsk
2
Zenit
1
Liga Europy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lut
Koniec
|
RB Lipsk
1
1.FC Koln
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Freiburg
2
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
3
Schalke 04
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
2
FSV Mainz 05
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
1
Beşiktaş
2
Liga Mistrzów
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
RB Lipsk
2
Werder Brema
0
Bundesliga
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 8.4 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
RB Lipsk
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
4
Bayern Monachium
5
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Schalke 04
1
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
RB Lipsk
4
Freiburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
RB Lipsk
1
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
RB Lipsk
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
2
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
3
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Darmstadt 98
0
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
3
Werder Brema
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
2
Augsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
1.FC Koln
1
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
1
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
SV Ried
0
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
Wolfsberger AC
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Austria Wiedeń
0
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
![]()
Mattersburg SV 2020
1
Bundesliga (Austria)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Wolfsberger AC
1
Red Bull Salzburg
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Sturm Graz
0
Red Bull Salzburg
0
Bundesliga (Austria)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Admira Wacker Mödling
1
Red Bull Salzburg
2
Bundesliga (Austria)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 |
W ostatnich 5 meczach Bernardo Fernandes da Silva Junior ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.48, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.56.
W ostatnich 10 meczach Bernardo Fernandes da Silva Junior ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 4.84, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.24.
W jakiej formie jest Bernardo Fernandes da Silva Junior?
Bernardo Fernandes da Silva Junior jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.56 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.29). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Bernardo Fernandes da Silva Junior – zarobki
Bernardo Fernandes da Silva Junior gra w TSG 1899 Hoffenheim na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 3,8 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Bernardo Fernandes da Silva Junior w TSG 1899 Hoffenheim (2025/26)
| Rocznie | 3,8 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 314 tys. € |
| Tygodniowo | 73 tys. € |
| Dziennie | 10 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Bernardo Fernandes da Silva Junior w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
3,8 mln € |
| 2024/25 |
|
1,3 mln € |
| 2023/24 |
|
1,2 mln € |
| 2022/23 |
|
1,9 mln € |
| 2021/22 |
|
1,9 mln € |
| 2020/21 |
|
1,6 mln € |
| 2019/20 |
|
1,6 mln € |
| 2018/19 |
|
1,6 mln € |
| 2017/18 |
|
790 tys. € |
| 2016/17 |
|
420 tys. € |
Ile zarabia Bernardo Fernandes da Silva Junior?
Na podstawie kontraktu z TSG 1899 Hoffenheim, Bernardo Fernandes da Silva Junior otrzymuje 3,8 miliona euro rocznej pensji, co daje około 314,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Fernandes da Silva Junior w listopadzie 2026 to 72,5 tysiąca euro, a dziennie około 10,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Bernardo Fernandes da Silva Junior – kontuzje
W trakcie kariery Bernardo Fernandes da Silva Junior zanotował 19 kontuzji, przez które opuścił łącznie 70 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Bernardo Fernandes da Silva Junior
-
Problemy ze ścięgnem Achillesa
10.09.26 – 08.10.26 (29 dni)
TSG 1899 Hoffenheim opuszczone: 3 mecze
-
Stłuczenie
21.08.26 – 27.08.26 (7 dni)
TSG 1899 Hoffenheim opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
19.02.26 – 22.02.26 (4 dni)
TSG 1899 Hoffenheim opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
31.01.26 – 18.02.26 (19 dni)
TSG 1899 Hoffenheim opuszczone: 2 mecze
-
Problemy ze ścięgnem Achillesa
10.03.25 – 06.04.25 (28 dni)
VfL Bochum opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kolana
14.08.24 – 19.11.24 (98 dni)
VfL Bochum opuszczone: 11 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
12.08.22 – 25.08.22 (14 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 2 mecze
-
Operacja kolana
25.11.21 – 28.02.22 (96 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 8 meczów
- Uraz 03.10.21 – 13.10.21 (11 dni)
-
Uraz
17.09.21 – 22.09.21 (6 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
21.07.21 – 06.08.21 (17 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 2 mecze
-
Uraz więzadła pobocznego
27.01.21 – 11.03.21 (44 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 10 meczów
-
Operacja kolana
01.09.19 – 03.12.19 (94 dni)
Brighton & Hove Albion opuszczone: 11 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
02.01.19 – 05.02.19 (35 dni)
Brighton & Hove Albion opuszczone: 6 meczów
-
Choroba
10.12.17 – 15.12.17 (6 dni)
RB Lipsk opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
13.08.17 – 20.08.17 (8 dni)
RB Lipsk opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
30.07.17 – 13.08.17 (15 dni)
RB Lipsk opuszczone: 1 mecz
- Uraz palca dłoni 01.03.17 – 19.03.17 (19 dni)
-
Uraz
30.10.16 – 11.12.16 (43 dni)
RB Lipsk opuszczone: 5 meczów
Czy Bernardo Fernandes da Silva Junior ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Bernardo Fernandes da Silva Junior nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Bernardo Fernandes da Silva Junior to uraz kolana z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 98 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Bernardo Fernandes da Silva Junior – trofea
W trakcie kariery Bernardo Fernandes da Silva Junior zdobył 9 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Bernardo Fernandes da Silva Junior
Jakie trofea zdobył Bernardo Fernandes da Silva Junior?
Bernardo Fernandes da Silva Junior zdobył w karierze 9 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Red Bull Salzburg — 9 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Austrii — 5 razy.
Bernardo Fernandes da Silva Junior – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Bernardo Fernandes da Silva Junior wynosi obecnie 4 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Bernardo Fernandes da Silva Junior na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Bernardo Fernandes da Silva Junior
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 26.05.2026 | 31 |
|
4 mln € |
| 18.12.2025 | 30 |
|
5 mln € |
| 04.06.2025 | 30 |
|
5,5 mln € |
| 19.12.2024 | 29 |
|
5,5 mln € |
| 08.10.2024 | 29 |
|
7 mln € |
| 28.05.2024 | 29 |
|
5,5 mln € |
| 26.03.2024 | 28 |
|
5,5 mln € |
| 13.12.2023 | 28 |
|
4 mln € |
| 17.10.2023 | 28 |
|
3 mln € |
| 11.06.2023 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 09.11.2022 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 26.05.2022 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 15.12.2021 | 26 |
|
3 mln € |
| 01.06.2021 | 26 |
|
4 mln € |
| 12.10.2020 | 25 |
|
4,8 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
4,8 mln € |
| 09.12.2019 | 24 |
|
6 mln € |
| 12.06.2019 | 24 |
|
9 mln € |
| 18.12.2018 | 23 |
|
9 mln € |
| 12.08.2018 | 23 |
|
9 mln € |
| 04.06.2018 | 23 |
|
6 mln € |
| 27.12.2017 | 22 |
|
6 mln € |
| 18.06.2017 | 22 |
|
5 mln € |
| 06.02.2017 | 21 |
|
4 mln € |
| 12.10.2016 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 31.05.2016 | 21 |
|
1 mln € |
| 20.02.2016 | 20 |
|
350 tys. € |
| 30.05.2015 | 20 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Bernardo Fernandes da Silva Junior?
Wycena Bernardo Fernandes da Silva Junior wynosi obecnie 4 mln €. W szczycie kariery Bernardo Fernandes da Silva Junior wyceniano na 9 mln €, a najniżej na 100 tys. €.