Norberto Bercique Gomes Betuncal jest piłkarzem występującym obecnie w Fiorentina. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Beto
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Beto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Beto wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Beto oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Beto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Beto rozegrał w barwach Fiorentiny w Serie A 8 meczów, w Coppa Italia 1 mecz, a w barwach Evertonu w Premier League 2 mecze, w EFL Cup 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Gwinei Bissau. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 402 minuty. Średnio dawało to 29 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Beto
Pierwszy transfer Beto w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Portimonense do Udinese za 15 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Beto było przejście z Udinese do Evertonu w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 25 milionów euro.
Czy Beto ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Beto nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Beto to uraz mięśnia z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Beto?
Beto najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Beto?
Wycena 28-letniego Beto według stanu na czerwiec 2026 wynosi 18 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 25 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Beto?
Beto urodził się 31 stycznia 1998 w Lisboa w Portugalii, ma narodowość bissauską. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Beto – statystyki
Szczegółowe statystyki Beto w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fiorentina oraz reprezentacja Gwinei Bissau. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Norberto Bercique Gomes Betuncal vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Beto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Beto wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Beto oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Beto – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Beto w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Serie A, 10. kolejka
|
2:4 | 13' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
29 Paź
Koniec
|
Serie A, 9. kolejka
|
2:2 | 1' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Serie A, 8. kolejka
|
2:1 | 7' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Serie A, 7. kolejka
|
1:3 | 11' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Serie A, 6. kolejka
|
2:1 | 65' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki
|
3:0 | 79' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki
|
0:2 | 90' | 0 | 1 | – | 6.3 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Serie A, 5. kolejka
|
1:1 | 24' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
3:0 | 7' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Serie A, 4. kolejka
|
2:4 | 60' | 0 | 1 | – | 7.1 |
Ile meczów rozegrał Beto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Beto rozegrał w barwach Fiorentiny w Serie A 8 meczów, w Coppa Italia 1 mecz, a w barwach Evertonu w Premier League 2 mecze, w EFL Cup 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Gwinei Bissau. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 402 minuty. Średnio dawało to 29 minut gry na spotkanie.
Beto – transfery
W trakcie kariery Beto zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 58 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Fiorentina 2026 – obecnie
-
Everton 2023 – 2026
-
Udinese 2022 – 2023
-
Portimonense 2022 – 2022
-
Udinese 2021 – 2022
-
Portimonense 2019 – 2021
-
Portimonense U23 2019 – 2019

-
Olimpico Montijo 2018 – 2019

-
URD Tires 2017 – 2018

-
URD Tires U19 2015 – 2017

-
URD Tires Sub-17 2014 – 2015

-
AD Oeiras Sub-17 2013 – 2014

-
URD Tires Sub-15 2012 – 2013

-
Benfica Youth 2011 – 2012

-
URD Tires Formação do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Beto
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 31.08.2026 |
|
18 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 28.08.2023 |
|
25 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
15 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 30.08.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 31.12.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Beto
Pierwszy transfer Beto w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Portimonense do Udinese za 15 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Beto było przejście z Udinese do Evertonu w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 25 milionów euro.
Beto – forma
W ostatnich 5 meczach Beto zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,41. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Beto i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Sassuolo
2
Fiorentina
4
Serie A, 10. kolejka
|
13'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Fiorentina
2
Atalanta
2
Serie A, 9. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Fiorentina
1
Serie A, 8. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Fiorentina
1
Como
3
Serie A, 7. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Genoa FC
2
Fiorentina
1
Serie A, 6. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Gwinea Bissau
3
Nigeria
0
Puchar Narodów Afryki
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Tanzania
0
Gwinea Bissau
2
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Fiorentina
1
Napoli
1
Serie A, 5. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Fiorentina
3
Pisa
0
Puchar Włoch, 1/16 finału
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Venezia
2
Fiorentina
4
Serie A, 4. kolejka
|
60'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Fiorentina
1
Torino
2
Serie A, 3. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sie
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Everton
1
Premier League, 2. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Preston North End
0
Everton
4
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Everton
2
Crystal Palace
0
Premier League, 1. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Tottenham
1
Everton
0
Premier League, 38. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Everton
1
Sunderland
3
Premier League, 37. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
2
Everton
2
Premier League, 36. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Everton
3
Manchester City
3
Premier League, 35. kolejka
|
64'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Everton
1
Liverpool
2
Premier League, 33. kolejka
|
73'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Brentford
2
Everton
2
Premier League, 32. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Everton
3
Chelsea
0
Premier League, 31. kolejka
|
81'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Arsenal
2
Everton
0
Premier League, 30. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Everton
2
Burnley
0
Premier League, 29. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Newcastle United
2
Everton
3
Premier League, 28. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Everton
0
Manchester United
1
Premier League, 27. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Everton
1
AFC Bournemouth
2
Premier League, 26. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Fulham
1
Everton
2
Premier League, 25. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
Everton
1
Premier League, 24. kolejka
|
1'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Everton
1
Leeds United
1
Premier League, 23. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Aston Villa
0
Everton
1
Premier League, 22. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sty
Karne
|
Everton
(0)
1
Sunderland
(3)
1
FA Cup (Anglia), 1/64 finału
|
120'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Everton
1
Wolverhampton
1
Premier League, 21. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Everton
2
Brentford
4
Premier League, 20. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Everton
2
Premier League, 19. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Burnley
0
Everton
0
Premier League, 18. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Everton
0
Arsenal
1
Premier League, 17. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Chelsea
2
Everton
0
Premier League, 16. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Everton
3
Nottingham Forest
0
Premier League, 15. kolejka
|
28'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
AFC Bournemouth
0
Everton
1
Premier League, 14. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Everton
1
Newcastle United
4
Premier League, 13. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Manchester United
0
Everton
1
Premier League, 12. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Everton
2
Fulham
0
Premier League, 11. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sunderland
1
Everton
1
Premier League, 10. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Everton
0
Tottenham
3
Premier League, 9. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Manchester City
2
Everton
0
Premier League, 8. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Everton
2
Crystal Palace
1
Premier League, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Everton
1
West Ham United
1
Premier League, 6. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
2
Everton
0
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Liverpool
2
Everton
1
Premier League, 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Everton
0
Aston Villa
0
Premier League, 4. kolejka
|
75'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
2
Everton
3
Premier League, 3. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Everton
2
Mansfield Town
0
Puchar Ligi Angielskiej, 2. runda
|
29'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Everton
2
Brighton & Hove Albion
0
Premier League, 2. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Leeds United
1
Everton
0
Premier League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Newcastle United
0
Everton
1
Premier League, 38. kolejka
|
88'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Everton
2
Southampton
0
Premier League, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Fulham
1
Everton
3
Premier League, 36. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Everton
2
Ipswich Town
2
Premier League, 35. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Chelsea
1
Everton
0
Premier League, 34. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Everton
0
Manchester City
2
Premier League, 33. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Everton
1
Premier League, 32. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Everton
1
Arsenal
1
Premier League, 31. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Liverpool
1
Everton
0
Premier League, 30. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Everton
1
West Ham United
1
Premier League, 29. kolejka
|
80'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Wolverhampton
1
Everton
1
Premier League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Brentford
1
Everton
1
Premier League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Everton
2
Manchester United
2
Premier League, 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Crystal Palace
1
Everton
2
Premier League, 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Everton
2
Liverpool
2
Premier League, 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Everton
0
AFC Bournemouth
2
FA Cup (Anglia), 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Everton
4
Leicester City
0
Premier League, 24. kolejka
|
88'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
0
Everton
1
Premier League, 23. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Everton
3
Tottenham
2
Premier League, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Everton
0
Aston Villa
1
Premier League, 21. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Sty
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Everton
0
Premier League, 20. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Everton
0
Nottingham Forest
2
Premier League, 19. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Manchester City
1
Everton
1
Premier League, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Everton
0
Chelsea
0
Premier League, 17. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Arsenal
0
Everton
0
Premier League, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Everton
4
Wolverhampton
0
Premier League, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Manchester United
4
Everton
0
Premier League, 13. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Everton
0
Brentford
0
Premier League, 12. kolejka
|
18'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
West Ham United
0
Everton
0
Premier League, 11. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Southampton
1
Everton
0
Premier League, 10. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Everton
1
Fulham
1
Premier League, 9. kolejka
|
9'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Ipswich Town
0
Everton
2
Premier League, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Gwinea Bissau
0
Mali
0
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Everton
0
Newcastle United
0
Premier League, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Everton
2
Crystal Palace
1
Premier League, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Leicester City
1
Everton
1
Premier League, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Karne
|
Everton
(5)
1
Southampton
(6)
1
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Aston Villa
3
Everton
2
Premier League, 4. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Everton
2
AFC Bournemouth
3
Premier League, 3. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Tottenham
4
Everton
0
Premier League, 2. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Everton
0
Brighton & Hove Albion
3
Premier League, 1. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Mar
Koniec
|
AFC Bournemouth
2
Everton
1
Premier League
|
11'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.3 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Manchester United
2
Everton
0
Premier League
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Manchester City
2
Everton
0
Premier League
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Everton
2
Tottenham
2
Premier League
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Fulham
0
Everton
0
Premier League
|
9'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Everton
1
Luton Town
2
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.8 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Everton
1
Crystal Palace
0
FA Cup (Anglia)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Everton
0
Aston Villa
0
Premier League
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Crystal Palace
0
Everton
0
FA Cup (Anglia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Everton
1
Manchester City
3
Premier League
|
65'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Tottenham
2
Everton
1
Premier League
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Burnley
0
Everton
2
Premier League
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Everton
2
Chelsea
0
Premier League
|
23'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Everton
3
Newcastle United
0
Premier League
|
5'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.7 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Everton
1
Premier League
|
82'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Crystal Palace
2
Everton
3
Premier League
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Everton
1
Brighton & Hove Albion
1
Premier League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Everton
3
Burnley
0
Puchar Ligi Angielskiej
|
22'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
West Ham United
0
Everton
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Liverpool
2
Everton
0
Premier League
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Everton
1
Luton Town
2
Premier League
|
30'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Aston Villa
1
Everton
2
Puchar Ligi Angielskiej
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Brentford
1
Everton
3
Premier League
|
63'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Everton
0
Arsenal
1
Premier League
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Udinese
0
Juventus
3
Serie A
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Udinese
4
Catanzaro
1
Puchar Włoch
|
73'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.6 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Salernitana
3
Udinese
2
Serie A
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Udinese
0
Lazio
1
Serie A
|
87'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Udinese
3
Cremonese
0
Serie A
|
48'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Udinese
2
Monza
2
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.0 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Empoli
0
Udinese
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Udinese
1
Serie A
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Torino
1
Udinese
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Sampdoria
0
Udinese
1
Serie A
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Spezia
1
Udinese
1
Serie A
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Udinese
1
Torino
2
Serie A
|
25'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Udinese
2
Atalanta
2
Serie A
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Udinese
3
Inter Mediolan
1
Serie A
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
AC Milan
4
Udinese
2
Serie A
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Napoli
2
Udinese
1
Serie A
|
67'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Udinese
1
Lazio
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Sty
Dogryw.
|
Lazio
1
Udinese
0
Puchar Włoch
|
53'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Juventus
2
Udinese
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Udinese
2
Atalanta
6
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Lazio
4
Udinese
4
Serie A
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Udinese
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Udinese
1
Hellas Verona
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Atalanta
1
Udinese
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Udinese
1
Bologna FC 1909
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Sampdoria
3
Udinese
3
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
AS Roma
1
Udinese
0
Serie A
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Udinese
0
Napoli
4
Serie A
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Portimonense
0
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Boavista
1
Portimonense
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Portimonense
0
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Farense
1
Portimonense
1
Liga Portugal
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Portimonense
1
SL Benfica
5
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Famalicão
0
Portimonense
1
Liga Portugal
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Portimonense
3
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Nacional Madeira
1
Portimonense
5
Liga Portugal
|
77'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.2 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Santa Clara
2
Portimonense
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Portimonense
3
CD Tondela
0
Liga Portugal
|
83'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Istotny | 8.8 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Sporting CP
2
Portimonense
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
Portimonense
0
Liga Portugal
|
66'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
04 Lut
Koniec
|
SC Braga
2
Portimonense
1
Liga Portugal
|
68'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Portimonense
1
Boavista
2
Liga Portugal
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Portimonense
1
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
Rio Ave
3
Portimonense
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Gru
Koniec
|
SL Benfica
2
Portimonense
1
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Portimonense
0
Famalicão
0
Liga Portugal
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Portimonense
0
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Gil Vicente
1
Portimonense
0
Liga Portugal
|
30'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Portimonense
1
Paços de Ferreira
1
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Portimonense
2
![]()
Aves
0
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Famalicão
0
Portimonense
1
Liga Portugal
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Santa Clara
1
Portimonense
1
Liga Portugal
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Sporting CP
2
Portimonense
1
Liga Portugal
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sty
Koniec
|
![]()
Aves
3
Portimonense
0
Liga Portugal
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Beto ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.41.
W ostatnich 10 meczach Beto 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.51.
W jakiej formie jest Beto?
Beto jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.41 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.51). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Beto – zarobki
Beto gra w Fiorentina na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 3,7 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Beto w Fiorentina (2025/26)
| Rocznie | 3,7 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 311 tys. € |
| Tygodniowo | 72 tys. € |
| Dziennie | 10 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Beto w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
3,7 mln € |
| 2024/25 |
|
3,1 mln € |
| 2023/24 |
|
3,1 mln € |
| 2022/23 |
|
190 tys. € |
| 2021/22 |
|
190 tys. € |
| 2020/21 |
|
30 tys. € |
Beto – kontuzje
W trakcie kariery Beto zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 15 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Beto
-
Wstrząśnienie mózgu
18.04.26 – 29.04.26 (12 dni)
Everton opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
22.11.23 – 27.11.23 (6 dni)
Everton opuszczone: 1 mecz
-
Uraz pleców
26.04.23 – 19.05.23 (24 dni)
Udinese opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
15.04.23 – 19.04.23 (5 dni)
Udinese opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
09.04.22 – 24.05.22 (46 dni)
Udinese opuszczone: 8 meczów
Czy Beto ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Beto nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Beto to uraz mięśnia z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 46 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Beto – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Beto wynosi obecnie 18 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Beto na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Beto
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 28 |
|
18 mln € |
| 08.12.2025 | 27 |
|
20 mln € |
| 29.05.2025 | 27 |
|
22 mln € |
| 15.12.2024 | 26 |
|
20 mln € |
| 26.05.2024 | 26 |
|
20 mln € |
| 18.12.2023 | 25 |
|
22 mln € |
| 14.06.2023 | 25 |
|
25 mln € |
| 10.11.2022 | 24 |
|
13 mln € |
| 26.09.2022 | 24 |
|
13 mln € |
| 06.06.2022 | 24 |
|
10 mln € |
| 27.12.2021 | 23 |
|
10 mln € |
| 13.10.2021 | 23 |
|
6,5 mln € |
| 20.05.2021 | 23 |
|
5 mln € |
| 24.03.2021 | 23 |
|
700 tys. € |
| 27.01.2021 | 22 |
|
450 tys. € |
| 16.08.2020 | 22 |
|
300 tys. € |
| 10.02.2020 | 22 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Beto?
Wycena Beto wynosi obecnie 18 mln €. W szczycie kariery Beto wyceniano na 25 mln €, a najniżej na 200 tys. €.