Braian Cufre jest piłkarzem występującym obecnie w Aldosivi. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Brian Cufre
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Brian Cufre w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Brian Cufre wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.58. Brian Cufre oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Brian Cufre w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Brian Cufre rozegrał w barwach Aldosivi w Liga Profesional (Argentyna) 9 meczów, a w barwach Clube do Remo w Pucharze Brazylii 2 mecze, w Serie A (Brazylia) 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 738 minut. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Brian Cufre
Pierwszy transfer Brian Cufre w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Velez Sarsfield do Mallorki za 2 miliony euro.
Czy Brian Cufre ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Brian Cufre nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Brian Cufre to uraz przywodziciela z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 65 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Brian Cufre?
Brian Cufre najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Brian Cufre?
Wycena 29-letniego Brian Cufre według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Brian Cufre?
Brian Cufre urodził się 15 grudnia 1996 w Mar del Plata w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Brian Cufre – statystyki
Szczegółowe statystyki Brian Cufre w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Aldosivi. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Brian Cufre w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Brian Cufre wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.58. Brian Cufre oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Brian Cufre – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Brian Cufre w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Brian Cufre w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Brian Cufre rozegrał w barwach Aldosivi w Liga Profesional (Argentyna) 9 meczów, a w barwach Clube do Remo w Pucharze Brazylii 2 mecze, w Serie A (Brazylia) 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 738 minut. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.
Brian Cufre – transfery
W trakcie kariery Brian Cufre zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Aldosivi 2026 – obecnie
-
Clube do Remo 2026 – 2026
-
Central Cordoba de Santiago 2025 – 2026
-
Velez Sarsfield 2024 – 2024
-
Mallorca 2023 – 2024
-
New York City FC 2023 – 2023
-
Mallorca 2022 – 2023
-
Malaga 2021 – 2022
-
Mallorca 2020 – 2021
-
Velez Sarsfield 2015 – 2020
-
Velez Sarsfield U20 do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Brian Cufre
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 03.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 26.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 02.01.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 22.04.2024 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2023/24 | 11.02.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.12.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 02.02.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 10.08.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 27.09.2020 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Brian Cufre
Pierwszy transfer Brian Cufre w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Velez Sarsfield do Mallorki za 2 miliony euro.
Brian Cufre – forma
W ostatnich 5 meczach Brian Cufre zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,21. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Brian Cufre i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Racing Club
2
Aldosivi
1
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Aldosivi
1
Belgrano Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Estudiantes de Rio Cuarto
2
Aldosivi
1
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Aldosivi
1
Sarmiento Junin
3
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Huracan
1
Aldosivi
0
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Aldosivi
1
Atletico Tucuman
0
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Aldosivi
1
Union Santa Fe
3
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Aldosivi
0
Tigre
0
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Rosario Central
2
Aldosivi
1
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Clube do Remo
1
Sao Paulo
0
Serie A (Brazylia), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Chapecoense-SC
2
Clube do Remo
3
Serie A (Brazylia), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Clube do Remo
2
Bahia
1
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Clube do Remo
0
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Bahia
1
Clube do Remo
3
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
RB Bragantino
4
Clube do Remo
2
Serie A (Brazylia), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Clube do Remo
4
Bahia
1
Serie A (Brazylia), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Flamengo
3
Clube do Remo
0
Serie A (Brazylia), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Coritiba
1
Clube do Remo
0
Serie A (Brazylia), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Clube do Remo
0
Fluminense
2
Serie A (Brazylia), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Clube do Remo
1
Internacional
1
Serie A (Brazylia), 4. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Atletico-MG
3
Clube do Remo
3
Serie A (Brazylia), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Clube do Remo
2
Mirassol
2
Serie A (Brazylia), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
0
Estudiantes L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna), 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
2
San Lorenzo
1
Liga Profesional (Argentyna), 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
1
Banfield
1
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Independ. Rivadavia
0
Central Cordoba de Santiago
0
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
0
Racing Club
0
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Argentinos JRS
0
Central Cordoba de Santiago
0
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
0
Tigre
1
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Boca Juniors
2
Central Cordoba de Santiago
2
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
Central Cordoba de Santiago
0
Superpuchar Argentyny, finał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
2
Estudiantes L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Belgrano Cordoba
0
Central Cordoba de Santiago
3
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Karne
|
Lanus
(4)
1
Central Cordoba de Santiago
(2)
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
1
Barracas Central
1
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
1
Lanus
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Newell's
1
Central Cordoba de Santiago
1
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
2
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Cerro Largo
0
Central Cordoba de Santiago
3
CONMEBOL Copa Sudamericana, play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
0
Cerro Largo
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Maj
Koniec
|
LDU de Quito
3
Central Cordoba de Santiago
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
1
Flamengo
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Banfield
3
Central Cordoba de Santiago
1
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
1
Independ. Rivadavia
2
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Racing Club
1
Central Cordoba de Santiago
0
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
1
Huracan
2
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Flamengo
1
Central Cordoba de Santiago
2
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
0
LDU de Quito
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
0
Quilmes
1
Puchar Argentyny, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
0
Boca Juniors
3
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
0
Deportivo Riestra
0
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Estudiantes L.P.
3
Central Cordoba de Santiago
2
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
4
Belgrano Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Barracas Central
3
Central Cordoba de Santiago
3
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
2
Newell's
0
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Defensa Y Justicia
2
Central Cordoba de Santiago
1
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
2
Atletico Tucuman
0
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
1
Aldosivi
0
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
New York City FC
0
New York Red Bulls
0
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
New York City FC
2
CF Montreal
0
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
21 Sie
Koniec
|
New York City FC
0
Minnesota United FC
2
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Sie
Koniec
|
New York Red Bulls
1
New York City FC
0
Leagues Cup
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Lip
Koniec
|
New York City FC
0
Atlas
1
Leagues Cup
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Columbus Crew
1
New York City FC
1
MLS
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lip
Koniec
|
New York City FC
1
Charlotte
1
MLS
|
84'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
02 Lip
Koniec
|
CF Montreal
0
New York City FC
1
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Portland Timbers
1
New York City FC
1
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
Atlanta United
2
New York City FC
2
MLS
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Maj
Koniec
|
New York City FC
1
Philadelphia Union
3
MLS
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Orlando City SC
1
New York City FC
1
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
New York Red Bulls
1
New York City FC
0
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
FC Cincinnati
1
New York City FC
0
Puchar USA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Charlotte
3
New York City FC
2
MLS
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
New York City FC
1
Atlanta United
1
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Houston Dynamo
1
New York City FC
0
MLS
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Nashville SC
2
New York City FC
0
MLS
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Osasuna
1
Mallorca
0
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Mallorca
1
Real Valladolid
0
La Liga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Getafe
2
Mallorca
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
![]()
CD Autol
0
Mallorca
6
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Mallorca
1
Atletico Madryt
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Villarreal
0
Mallorca
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Espanyol
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
1
Mallorca
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Mallorca
0
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Mallorca
0
Barcelona
1
La Liga
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
4
Mallorca
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Mallorca
1
Girona
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Malaga
0
Burgos CF
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Malaga
0
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Girona
1
Malaga
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Mar
Koniec
|
Malaga
0
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Fuenlabrada
1
Malaga
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Malaga
0
Ponferradina
0
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Cartagena
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Real Sociedad II
2
Malaga
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Malaga
0
Almeria
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
1
Malaga
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Mirandes
3
Malaga
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Malaga
0
Ibiza
5
La Liga 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Amorebieta
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Peña Sport
0
Malaga
3
Puchar Hiszpanii
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Malaga
1
Fuenlabrada
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Ponferradina
4
Malaga
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Ibiza
2
Malaga
2
La Liga 2
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Tenerife
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Mallorca
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Sabadell
1
Mallorca
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
1
Mallorca
1
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Fuenlabrada
4
Mallorca
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Mallorca
0
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Mallorca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Mallorca
2
Cartagena
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
UD Logroñés
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Mallorca
2
Almeria
0
La Liga 2
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Mallorca
1
Espanyol
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Guijuelo
0
Mallorca
1
Puchar Hiszpanii
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Mallorca
3
CD Castellón
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Almeria
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Girona
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Mallorca
3
Ponferradina
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Alcorcon
0
Mallorca
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Mallorca
0
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Mirandes
0
Mallorca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Lugo
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Mallorca
2
Tenerife
0
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Godoy Cruz
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Arsenal Sarandi
0
Velez Sarsfield
4
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Aldosivi
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Gimnasia L.P.
0
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Boca Juniors
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Huracan
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Rosario Central
0
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
95'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
Independiente
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
River Plate
1
Velez Sarsfield
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Atletico Tucuman
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Velez Sarsfield
4
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Independiente
2
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Argentinos JRS
0
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Tigre
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Colon Santa Fe
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Patronato
3
Velez Sarsfield
3
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
San Lorenzo
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
San Martin S.J.
3
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Chacarita Juniors
2
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Lanus
0
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Velez Sarsfield
3
Olimpo Bahia Blanca
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Newell's
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Independiente
1
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Brian Cufre ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.62, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.21 — wynik powyżej średniej ligowej (5.43).
W ostatnich 10 meczach Brian Cufre ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.62, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.27 — wynik powyżej średniej ligowej (5.43).
W jakiej formie jest Brian Cufre?
Brian Cufre jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.21 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (0.58). Jego dyspozycja rośnie.
Brian Cufre – zarobki
Brian Cufre gra w Aldosivi na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 178 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Brian Cufre w Aldosivi (2026)
| Rocznie | 178 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 15 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 488 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Brian Cufre w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
178 tys. € |
| 2025 |
|
464 tys. € |
| 2023 |
|
599 tys. € |
| 2021/22 |
|
470 tys. € |
| 2020/21 |
|
770 tys. € |
| 2019/20 |
|
784 tys. € |
Brian Cufre – kontuzje
W trakcie kariery Brian Cufre zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 18 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Brian Cufre
-
Uraz
29.03.26 – 17.04.26 (20 dni)
Clube do Remo opuszczone: 3 mecze
-
Uraz przywodziciela
11.03.24 – 30.03.24 (20 dni)
Velez Sarsfield opuszczone: 2 mecze
-
Uraz przywodziciela
26.12.23 – 28.02.24 (65 dni)
Mallorca opuszczone: 13 meczów
Czy Brian Cufre ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Brian Cufre nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Brian Cufre to uraz przywodziciela z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 65 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Brian Cufre – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Brian Cufre wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Brian Cufre na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Brian Cufre
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 16.09.2026 | 29 |
|
1 mln € |
| 25.05.2026 | 29 |
|
1,2 mln € |
| 16.12.2025 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 01.06.2025 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 15.10.2024 | 27 | 1,2 mln € | |
| 17.12.2023 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 21.08.2023 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 06.11.2022 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 28.06.2022 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 26.12.2021 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 12.10.2021 | 24 |
|
2 mln € |
| 23.06.2021 | 24 |
|
3 mln € |
| 07.01.2021 | 24 |
|
4 mln € |
| 07.10.2020 | 23 |
|
4 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
4 mln € |
| 04.12.2019 | 22 |
|
5 mln € |
| 05.08.2019 | 22 |
|
4,5 mln € |
| 17.12.2018 | 22 |
|
3 mln € |
| 07.05.2018 | 21 |
|
800 tys. € |
| 08.10.2017 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 12.02.2017 | 20 |
|
1,3 mln € |
| 07.08.2016 | 19 |
|
750 tys. € |
| 05.02.2016 | 19 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Brian Cufre?
Wycena Brian Cufre wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Brian Cufre wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 150 tys. €.