Bruno Zuculini jest piłkarzem występującym obecnie w Club Nacional. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Bruno Zuculini
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Bruno Zuculini w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Bruno Zuculini wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.73, a skuteczność strzałów to 0,0%. Bruno Zuculini oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Bruno Zuculini w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Bruno Zuculini rozegrał w barwach Racing Club w CONMEBOL Copa Sudamericana 6 meczów, w Liga Profesional (Argentyna) 18 meczów oraz w Pucharze Argentyny 1 mecz, a w barwach Club Nacional w CONMEBOL Copa Sudamericana 1 mecz, w Urugwajskiej Primera Division 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 544 minuty. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Bruno Zuculini
Pierwszy transfer Bruno Zuculini w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Racing Club do Manchesteru City za 2,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Bruno Zuculini było przejście z Hellasu Verony do River Plate w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3,3 miliona euro.
Czy Bruno Zuculini ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Bruno Zuculini nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Bruno Zuculini to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 188 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Bruno Zuculini?
Bruno Zuculini ma na koncie 12 trofeów. Najczęściej sięgał po Recopa Sudamericana — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z River Plate — 9 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Bruno Zuculini?
Bruno Zuculini najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Bruno Zuculini?
Wycena 33-letniego Bruno Zuculini według stanu na wrzesień 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Bruno Zuculini?
Bruno Zuculini urodził się 2 kwietnia 1993 w Escobar w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Bruno Zuculini – statystyki
Szczegółowe statystyki Bruno Zuculini w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Club Nacional. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Bruno Zuculini vs. inni
Jakie statystyki ma Bruno Zuculini w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Bruno Zuculini wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.73, a skuteczność strzałów to 0,0%. Bruno Zuculini oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Bruno Zuculini – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Bruno Zuculini w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Lip
Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału
|
0:3 | 49' | 0 | 0 | ||||
|
28 Maj
Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, 6. runda
|
2:0 | 23' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Maj
Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, 5. runda
|
2:2 | 83' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Maj
Dogryw.
|
Liga Profesional (Argentyna), 1/4 finału
|
2:1 | 120' | 0 | 0 | ||||
|
10 Maj
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 1/8 finału
|
0:1 | 63' | 0 | 0 | ||||
|
07 Maj
Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, 4. runda
|
2:1 | 25' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Maj
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
0:0 | 72' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Kwi
Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, 3. runda
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Kwi
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
1:1 | 85' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Kwi
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
1:1 | 21' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Bruno Zuculini w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Bruno Zuculini rozegrał w barwach Racing Club w CONMEBOL Copa Sudamericana 6 meczów, w Liga Profesional (Argentyna) 18 meczów oraz w Pucharze Argentyny 1 mecz, a w barwach Club Nacional w CONMEBOL Copa Sudamericana 1 mecz, w Urugwajskiej Primera Division 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 544 minuty. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Bruno Zuculini – transfery
W trakcie kariery Bruno Zuculini zmieniał klub 18 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 7,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Club Nacional 2026 – obecnie
-
Racing Club 2024 – 2026
-
River Plate 2018 – 2024
-
Hellas Verona 2017 – 2018
-
Manchester City 2017 – 2017
-
Hellas Verona 2017 – 2017
-
Manchester City 2017 – 2017
-
Rayo Vallecano 2016 – 2017
-
Manchester City 2016 – 2016
-
AEK Ateny 2016 – 2016
-
Manchester City 2016 – 2016
-
Middlesbrough 2015 – 2016
-
Manchester City 2015 – 2015
-
Cordoba CF 2015 – 2015
-
Manchester City 2015 – 2015
-
Valencia 2014 – 2015
-
Manchester City 2014 – 2014
-
Racing Club 2010 – 2014
-
Racing Club Reserves do 2010

Historia transferów Bruno Zuculini
Pierwszy transfer Bruno Zuculini w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Racing Club do Manchesteru City za 2,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Bruno Zuculini było przejście z Hellasu Verony do River Plate w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3,3 miliona euro.
Bruno Zuculini – forma
W ostatnich 5 meczach Bruno Zuculini zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,35. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Bruno Zuculini ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.51, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.35.
W ostatnich 10 meczach Bruno Zuculini 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.51, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.43.
W jakiej formie jest Bruno Zuculini?
Bruno Zuculini jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.35 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.73). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Bruno Zuculini – zarobki
Bruno Zuculini gra w Club Nacional na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 483 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Bruno Zuculini w Club Nacional (2026)
| Rocznie | 483 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 40 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Bruno Zuculini – kontuzje
W trakcie kariery Bruno Zuculini zanotował 16 kontuzji, przez które opuścił łącznie 97 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Bruno Zuculini
-
Uraz
16.11.25 – 28.11.25 (13 dni)
Racing Club opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
26.07.25 – 10.08.25 (16 dni)
Racing Club opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
18.04.25 – 03.06.25 (47 dni)
Racing Club opuszczone: 7 meczów
-
Uraz kolana
28.02.25 – 07.04.25 (39 dni)
Racing Club opuszczone: 8 meczów
-
Naderwanie mięśnia
31.01.25 – 04.02.25 (5 dni)
Racing Club opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
08.07.24 – 25.07.24 (18 dni)
Racing Club opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kolana
28.11.23 – 24.12.23 (27 dni)
River Plate opuszczone: 3 mecze
-
Braki w przygotowaniu
13.08.23 – 05.09.23 (24 dni)
River Plate opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
06.02.23 – 12.08.23 (188 dni)
River Plate opuszczone: 36 meczów
-
Uraz
06.10.22 – 30.10.22 (25 dni)
River Plate opuszczone: 4 mecze
-
Koronawirus
24.05.22 – 30.05.22 (7 dni)
River Plate opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
14.05.21 – 22.05.21 (9 dni)
River Plate opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
28.09.19 – 17.11.19 (51 dni)
River Plate opuszczone: 9 meczów
-
Uraz
03.12.17 – 11.12.17 (9 dni)
Hellas Verona opuszczone: 1 mecz
-
Złamanie kości śródstopia
21.02.16 – 26.05.16 (96 dni)
AEK Ateny opuszczone: 14 meczów
-
Uraz łąkotki
06.05.15 – 29.06.15 (55 dni)
Cordoba CF opuszczone: 3 mecze
Czy Bruno Zuculini ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Bruno Zuculini nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Bruno Zuculini to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 188 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Bruno Zuculini – trofea
W trakcie kariery Bruno Zuculini zdobył 12 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Bruno Zuculini?
Bruno Zuculini zdobył w karierze 12 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w River Plate — 9 trofeów. Najczęściej zdobywał Recopa Sudamericana — 2 razy.
Bruno Zuculini – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Bruno Zuculini wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Bruno Zuculini na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Bruno Zuculini?
Wycena Bruno Zuculini wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Bruno Zuculini wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 250 tys. €.