Budu Zivzivadze jest piłkarzem występującym obecnie w Heidenheim. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Budu Zivzivadze
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Budu Zivzivadze w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Budu Zivzivadze wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.97, a skuteczność strzałów to 16,7%. Budu Zivzivadze oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Budu Zivzivadze w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Budu Zivzivadze rozegrał w barwach Heidenheim w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 2. Bundeslidze 8 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Gruzji. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 914 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Budu Zivzivadze
Pierwszy transfer Budu Zivzivadze w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Torpedo Kutaisi do Mezokovesd-zsory za 100 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Budu Zivzivadze było przejście z Karlsruhe do Heidenheim w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2 miliony euro.
Ile zarabia Budu Zivzivadze?
Na podstawie kontraktu z Heidenheim, Budu Zivzivadze otrzymuje 1,9 miliona euro rocznej pensji, co daje około 157,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Zivzivadze w listopadzie 2026 to 36,3 tysiąca euro, a dziennie około 5,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Budu Zivzivadze ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Budu Zivzivadze nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Budu Zivzivadze to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 72 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Budu Zivzivadze?
Budu Zivzivadze ma na koncie 3 trofea — 1 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Budu Zivzivadze?
Budu Zivzivadze najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Budu Zivzivadze?
Wycena 32-letniego Budu Zivzivadze według stanu na maj 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Budu Zivzivadze?
Budu Zivzivadze urodził się 10 marca 1994 w Tbilisi w Gruzji. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Budu Zivzivadze – statystyki
Szczegółowe statystyki Budu Zivzivadze w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Heidenheim oraz reprezentacja Gruzji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Budu Zivzivadze vs. inni
Jakie statystyki ma Budu Zivzivadze w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Budu Zivzivadze wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.97, a skuteczność strzałów to 16,7%. Budu Zivzivadze oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Budu Zivzivadze – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Budu Zivzivadze w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
0:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
0:0 | 86' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
1:0 | 27' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
2:2 | 85' | 1 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
0:1 | 85' | 1 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
5:3 | 80' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Budu Zivzivadze w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Budu Zivzivadze rozegrał w barwach Heidenheim w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 2. Bundeslidze 8 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Gruzji. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 914 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Budu Zivzivadze – transfery
W trakcie kariery Budu Zivzivadze zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Heidenheim 2025 – obecnie
-
Karlsruhe 2023 – 2025
-
Fehérvár FC 2022 – 2023
-
Ujpest 2022 – 2022
-
Fehérvár FC 2020 – 2022
-
Mezokovesd-zsory 2019 – 2020
-
Torpedo Kutaisi 2019 – 2019
-
Esbjerg 2018 – 2019
-
Dinamo Tbilisi 2018 – 2018
-
Esbjerg 2017 – 2018
-
Samtredia 2015 – 2017
-
Torpedo Kutaisi 2014 – 2015
-
Dinamo Tbilisi 2014 – 2014
-
Dinamo Tbilisi II 2013 – 2014
-
Dinamo Tbilisi Academy do 2013

Historia transferów Budu Zivzivadze
Pierwszy transfer Budu Zivzivadze w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Torpedo Kutaisi do Mezokovesd-zsory za 100 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Budu Zivzivadze było przejście z Karlsruhe do Heidenheim w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2 miliony euro.
Budu Zivzivadze – forma
W ostatnich 5 meczach Budu Zivzivadze zanotował bilans 0 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,35. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Budu Zivzivadze ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.35.
W ostatnich 10 meczach Budu Zivzivadze 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.72.
W jakiej formie jest Budu Zivzivadze?
Budu Zivzivadze jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.35 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.97). Jego dyspozycja rośnie.
Budu Zivzivadze – zarobki
Budu Zivzivadze gra w Heidenheim na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,9 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Budu Zivzivadze w Heidenheim (2025/26)
| Rocznie | 1,9 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 158 tys. € |
| Tygodniowo | 36 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
Ile zarabia Budu Zivzivadze?
Na podstawie kontraktu z Heidenheim, Budu Zivzivadze otrzymuje 1,9 miliona euro rocznej pensji, co daje około 157,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Zivzivadze w listopadzie 2026 to 36,3 tysiąca euro, a dziennie około 5,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Budu Zivzivadze – kontuzje
W trakcie kariery Budu Zivzivadze zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 15 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Budu Zivzivadze
-
Choroba
06.09.26 – 20.09.26 (8 dni)
Gruzja opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
26.11.25 – 05.02.26 (72 dni)
Heidenheim opuszczone: 9 meczów
-
Uraz
29.03.25 – 29.04.25 (32 dni)
Heidenheim opuszczone: 4 mecze
Czy Budu Zivzivadze ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Budu Zivzivadze nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Budu Zivzivadze to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 72 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Budu Zivzivadze – trofea
W trakcie kariery Budu Zivzivadze zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Budu Zivzivadze?
Budu Zivzivadze zdobył w karierze 3 trofea — 1 drużynowe i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Torpedo Kutaisi — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Superpuchar Gruzji — 1 raz.
Budu Zivzivadze – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Budu Zivzivadze wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Budu Zivzivadze na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Budu Zivzivadze?
Wycena Budu Zivzivadze wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Budu Zivzivadze wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 25 tys. €.