Carlos Soler jest piłkarzem występującym obecnie w Real Sociedad. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Carlos Soler
Ocena807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Carlos Soler w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Carlos Soler wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.29, a skuteczność strzałów to 8,3%. Carlos Soler oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Carlos Soler w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Carlos Soler rozegrał w barwach Realu Sociedad w La Lidze 11 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Hiszpanii. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 848 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Carlos Soler
Pierwszy transfer Carlos Soler w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Valencii do PSG za 18 milionów euro.
Ile zarabia Carlos Soler?
Na podstawie kontraktu z Real Sociedad, Carlos Soler otrzymuje 4,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 347,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Soler w listopadzie 2026 to 80,2 tysiąca euro, a dziennie około 11,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Carlos Soler ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Carlos Soler nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Carlos Soler to uraz kostki z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 59 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Carlos Soler?
Carlos Soler ma na koncie 8 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Francji — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Paris Saint Germain — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Carlos Soler?
Carlos Soler najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Carlos Soler?
Wycena 29-letniego Carlos Soler według stanu na czerwiec 2026 wynosi 7 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 50 milionów euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Carlos Soler?
Carlos Soler urodził się 2 stycznia 1997 w Valencia w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Carlos Soler – statystyki
Szczegółowe statystyki Carlos Soler w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Real Sociedad oraz reprezentacja Hiszpanii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Carlos Soler vs. inni
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Carlos Soler w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Carlos Soler wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.29, a skuteczność strzałów to 8,3%. Carlos Soler oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Carlos Soler – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Carlos Soler w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
0:6 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
2:5 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
3:2 | 69' | 0 | 1 | – | 7.0 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
2:3 | 90' | 1 | 1 | – | 7.6 | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
0:3 | 78' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
07 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 1 | – | 7.2 |
Ile meczów rozegrał Carlos Soler w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Carlos Soler rozegrał w barwach Realu Sociedad w La Lidze 11 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Hiszpanii. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 848 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Carlos Soler – transfery
W trakcie kariery Carlos Soler zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 24 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Real Sociedad 2025 – obecnie
-
Paris Saint Germain 2025 – 2025
-
West Ham United 2024 – 2025
-
Paris Saint Germain 2022 – 2024
-
Valencia 2016 – 2022
-
Valencia B 2015 – 2016
-
Valencia U19 2014 – 2015

-
Valencia CF Youth do 2014

807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Carlos Soler
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 31.08.2025 |
|
6 mln € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 29.08.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 31.08.2022 |
|
18 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Carlos Soler
Pierwszy transfer Carlos Soler w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Valencii do PSG za 18 milionów euro.
Carlos Soler – forma
W ostatnich 5 meczach Carlos Soler zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,09. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Carlos Soler i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Real Sociedad
1
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
2
Levante
1
La Liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Lillestrøm
0
Real Sociedad
6
Liga Europy, 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Malaga
2
Real Sociedad
5
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Royale Union SG
1
Real Sociedad
1
Liga Europy, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
3
Deportivo La Coruna
2
La Liga, 8. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Valencia
2
Real Sociedad
3
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
1
AFC Bournemouth
2
Liga Europy, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
0
Atletico Madryt
3
La Liga, 5. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Elche
2
Real Sociedad
3
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
0
Celta Vigo
0
La Liga, 6. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Real Sociedad
2
Espanyol
1
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Real Madryt
4
Real Sociedad
1
La Liga, 1. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Real Betis
1
Real Sociedad
0
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Espanyol
1
Real Sociedad
1
La Liga, 38. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Real Sociedad
3
Valencia
4
La Liga, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Girona
1
Real Sociedad
1
La Liga, 36. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Real Sociedad
2
Real Betis
2
La Liga, 35. kolejka
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Real Sociedad
0
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
3
Real Sociedad
3
La Liga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
0
Getafe
1
La Liga, 33. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
(3)
2
Real Sociedad
(4)
2
Puchar Hiszpanii, finał
|
120'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
3
Deportivo Alaves
3
La Liga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
2
Levante
0
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Villarreal
3
Real Sociedad
1
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
3
Osasuna
1
La Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Real Sociedad
2
La Liga, 27. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
1
Athletic Bilbao
0
Puchar Hiszpanii, półfinał
|
83'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Mallorca
0
Real Sociedad
1
La Liga, 26. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
3
Real Oviedo
3
La Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Real Madryt
4
Real Sociedad
1
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Real Sociedad
1
Puchar Hiszpanii, półfinał
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
3
Elche
1
La Liga, 23. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Real Sociedad
3
Puchar Hiszpanii, 1/4 finału
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Real Sociedad
1
La Liga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
2
Barcelona
1
La Liga, 20. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
13 Sty
Karne
|
Real Sociedad
(4)
2
Osasuna
(3)
2
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
120'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Getafe
1
Real Sociedad
2
La Liga, 19. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
1
Atletico Madryt
1
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Levante
1
Real Sociedad
1
La Liga, 17. kolejka
|
7'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Eldense
1
Real Sociedad
2
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Real Sociedad
1
Girona
2
La Liga, 16. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Real Sociedad
0
La Liga, 15. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Reddis
0
Real Sociedad
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
2
Villarreal
3
La Liga, 14. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Osasuna
1
Real Sociedad
3
La Liga, 13. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Elche
1
Real Sociedad
1
La Liga, 12. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
3
Athletic Bilbao
2
La Liga, 11. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
2
Sevilla
1
La Liga, 10. kolejka
|
57'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Celta Vigo
1
Real Sociedad
1
La Liga, 9. kolejka
|
23'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 8. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Barcelona
2
Real Sociedad
1
La Liga, 7. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
1
Mallorca
0
La Liga, 6. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Real Betis
3
Real Sociedad
1
La Liga, 5. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
1
Real Madryt
2
La Liga, 4. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
West Ham United
1
Nottingham Forest
2
Premier League, 37. kolejka
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Manchester United
0
West Ham United
2
Premier League, 36. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Maj
Koniec
|
West Ham United
1
Tottenham
1
Premier League, 35. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
3
West Ham United
2
Premier League, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
West Ham United
1
Southampton
1
Premier League, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Liverpool
2
West Ham United
1
Premier League, 32. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
West Ham United
2
AFC Bournemouth
2
Premier League, 31. kolejka
|
36'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Wolverhampton
1
West Ham United
0
Premier League, 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Everton
1
West Ham United
1
Premier League, 29. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Mar
Koniec
|
West Ham United
0
Newcastle United
1
Premier League, 28. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lut
Koniec
|
West Ham United
2
Leicester City
0
Premier League, 27. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Arsenal
0
West Ham United
1
Premier League, 26. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Lut
Koniec
|
West Ham United
0
Brentford
1
Premier League, 25. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Chelsea
2
West Ham United
1
Premier League, 24. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Aston Villa
1
West Ham United
1
Premier League, 23. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
West Ham United
0
Crystal Palace
2
Premier League, 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Sty
Koniec
|
West Ham United
3
Fulham
2
Premier League, 21. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Manchester City
4
West Ham United
1
Premier League, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Gru
Koniec
|
West Ham United
0
Liverpool
5
Premier League, 19. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Southampton
0
West Ham United
1
Premier League, 18. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
West Ham United
1
Premier League, 16. kolejka
|
56'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Gru
Koniec
|
West Ham United
2
Wolverhampton
1
Premier League, 15. kolejka
|
64'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Leicester City
3
West Ham United
1
Premier League, 14. kolejka
|
62'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
West Ham United
2
Arsenal
5
Premier League, 13. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Newcastle United
0
West Ham United
2
Premier League, 12. kolejka
|
84'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
West Ham United
0
Everton
0
Premier League, 11. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Nottingham Forest
3
West Ham United
0
Premier League, 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
West Ham United
2
Manchester United
1
Premier League, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Tottenham
4
West Ham United
1
Premier League, 8. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
West Ham United
4
Ipswich Town
1
Premier League, 7. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Brentford
1
West Ham United
1
Premier League, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Liverpool
5
West Ham United
1
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
West Ham United
0
Chelsea
3
Premier League, 5. kolejka
|
36'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Fulham
1
West Ham United
1
Premier League, 4. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Toulouse
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Le Havre
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Montpellier
2
Paris Saint Germain
6
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Nicea
1
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Reims
2
Ligue 1
|
73'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
1
Paris Saint Germain
2
Liga Mistrzów
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Nantes
0
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Strasburg
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Brest
2
Ligue 1
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sty
Koniec
|
US Orléans
1
Paris Saint Germain
4
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Toulouse
0
Superpuchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Nantes
1
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Reims
0
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Montpellier
0
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Brest
2
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
AC Milan
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Strasburg
0
Ligue 1
|
82'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Rennes
1
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Newcastle United
4
Paris Saint Germain
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Borussia Dortmund
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Paris Saint Germain
0
FC Lorient
0
Ligue 1
|
22'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Clermont
3
Ligue 1
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Troyes
1
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Paris Saint Germain
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Monaco
3
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Montpellier
1
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Pays de Cassel
0
Paris Saint Germain
7
Puchar Francji
|
90'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Rennes
1
Paris Saint Germain
0
Ligue 1
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Angers
0
Ligue 1
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Strasburg
1
Ligue 1
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Gru
Karne
|
Maroko
(3)
0
Hiszpania
(0)
0
Mistrzostwa Świata
|
57'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Hiszpania
1
Niemcy
1
Mistrzostwa Świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Hiszpania
7
Kostaryka
0
Mistrzostwa Świata
|
33'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Jordania
1
Hiszpania
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
5
Auxerre
0
Ligue 1
|
61'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
06 Lis
Koniec
|
FC Lorient
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Juventus
1
Paris Saint Germain
2
Liga Mistrzów
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Nicea
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Hiszpania
1
Szwajcaria
2
Liga Narodów UEFA
|
3'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Lyon
0
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Brest
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Juventus
1
Liga Mistrzów
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Valencia
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Czechy
2
Hiszpania
2
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
Hiszpania
1
Portugalia
1
Liga Narodów UEFA
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Valencia
0
Real Betis
3
La Liga
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Valencia
0
La Liga
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
23 Kwi
Karne
|
Real Betis
(5)
1
Valencia
(4)
1
Puchar Hiszpanii
|
120'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Osasuna
2
La Liga
|
25'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Valencia
1
Athletic Bilbao
0
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Valencia
1
Barcelona
4
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Valencia
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Valencia
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Valencia
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Cartagena
1
Valencia
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Levante
3
Valencia
4
La Liga
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
16 Gru
Dogryw.
|
Arenteiro
1
Valencia
3
Puchar Hiszpanii
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
1
Valencia
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
0
Valencia
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Hiszpania
1
Szwecja
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Grecja
0
Hiszpania
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Valencia
2
Mallorca
2
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Barcelona
3
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Valencia
1
Real Madryt
2
La Liga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Valencia
4
La Liga
|
87'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Kosowo
0
Hiszpania
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Hiszpania
4
Gruzja
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Getafe
0
La Liga
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Valencia
4
Eibar
1
La Liga
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Valencia
3
Real Valladolid
0
La Liga
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Real Betis
2
Valencia
2
La Liga
|
68'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Valencia
2
Real Sociedad
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Valencia
2
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.0 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.8 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Elche
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Sevilla
3
Valencia
0
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Osasuna
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Alcorcon
0
Valencia
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
0
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Granada
2
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Barcelona
2
Valencia
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Eibar
0
Valencia
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Valencia
0
Atletico Madryt
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Valencia
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Valencia
2
Getafe
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 5.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Elche
2
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Valencia
0
Real Betis
2
La Liga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Valencia
1
Espanyol
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Leganes
1
Valencia
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lip
Koniec
|
Granada
2
Valencia
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Villarreal
2
Valencia
0
La Liga
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Eibar
1
Valencia
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
3
Valencia
0
La Liga
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Real Valladolid
1
Valencia
1
La Liga
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Valencia
1
Real Madryt
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Valencia
2
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Valencia
3
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Huesca
2
Valencia
6
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Arsenal
3
Valencia
1
Liga Europy
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Valencia
1
Real Betis
0
Puchar Hiszpanii
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Leganes
1
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Valencia
1
Celtic
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Celtic
0
Valencia
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Valencia
3
Getafe
1
Puchar Hiszpanii
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Valencia
3
Villarreal
0
La Liga
|
77'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
1
Valencia
2
La Liga
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Valencia
1
Real Valladolid
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Valencia
2
Manchester United
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Valencia
0
La Liga
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Valencia
1
Leganes
1
La Liga
|
74'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Valencia
1
Barcelona
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Manchester United
0
Valencia
0
Liga Mistrzów
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Levante
2
Valencia
2
La Liga
|
82'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
0
La Liga
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Valencia
1
La Liga
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Valencia
1
La Liga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Valencia
4
Real Saragossa
1
Puchar Hiszpanii
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Espanyol
0
Valencia
2
La Liga
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Valencia
5
Malaga
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Levante
1
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Las Palmas
0
La Liga
|
89'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.2 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Valencia
1
Villarreal
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Espanyol
0
Valencia
1
La Liga
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Valencia
4
Osasuna
1
La Liga
|
78'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Real Madryt
2
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Valencia
2
Real Sociedad
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Valencia
0
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Granada
1
Valencia
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Valencia
3
Celta Vigo
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Valencia
3
Deportivo La Coruna
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Barcelona
4
Valencia
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Valencia
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Valencia
1
Leganes
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Valencia
1
La Liga
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Valencia
0
Eibar
4
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.8 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Villarreal
0
Valencia
2
La Liga
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Valencia
2
Espanyol
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Osasuna
3
Valencia
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Real Sociedad
3
Valencia
2
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Eibar
1
Valencia
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Carlos Soler 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.86, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.09 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W ostatnich 10 meczach Carlos Soler 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.29, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.06 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W jakiej formie jest Carlos Soler?
Carlos Soler jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.09 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.29). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Carlos Soler – zarobki
Carlos Soler gra w Real Sociedad na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 4,2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Carlos Soler w Real Sociedad (2025/26)
| Rocznie | 4,2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 348 tys. € |
| Tygodniowo | 80 tys. € |
| Dziennie | 11 tys. € |
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Carlos Soler w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
4,2 mln € |
| 2024/25 |
|
5 mln € |
| 2023/24 |
|
4,8 mln € |
| 2022/23 |
|
6 mln € |
| 2021/22 |
|
2,1 mln € |
| 2020/21 |
|
2,1 mln € |
| 2019/20 |
|
2,1 mln € |
| 2018/19 |
|
2,1 mln € |
| 2017/18 |
|
1,7 mln € |
| 2016/17 |
|
20 tys. € |
| 2015/16 |
|
20 tys. € |
Ile zarabia Carlos Soler?
Na podstawie kontraktu z Real Sociedad, Carlos Soler otrzymuje 4,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 347,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Soler w listopadzie 2026 to 80,2 tysiąca euro, a dziennie około 11,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Carlos Soler – kontuzje
W trakcie kariery Carlos Soler zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 32 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Carlos Soler
-
Uraz mięśnia
05.01.22 – 19.01.22 (15 dni)
Valencia opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
19.09.21 – 14.10.21 (26 dni)
Valencia opuszczone: 5 meczów
-
Zerwanie mięśnia
14.09.20 – 30.09.20 (17 dni)
Valencia opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
30.10.19 – 20.11.19 (22 dni)
Valencia opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kostki
20.08.19 – 17.10.19 (59 dni)
Valencia opuszczone: 9 meczów
-
Uraz kostki
09.12.17 – 25.01.18 (48 dni)
Valencia opuszczone: 9 meczów
Czy Carlos Soler ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Carlos Soler nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Carlos Soler to uraz kostki z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 59 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Carlos Soler – trofea
W trakcie kariery Carlos Soler zdobył 8 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Carlos Soler
Jakie trofea zdobył Carlos Soler?
Carlos Soler zdobył w karierze 8 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w PSG — 5 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Francji — 3 razy.
Carlos Soler – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Carlos Soler wynosi obecnie 7 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Carlos Soler na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Carlos Soler
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 29 |
|
7 mln € |
| 11.12.2025 | 28 |
|
8 mln € |
| 01.10.2025 | 28 |
|
12 mln € |
| 29.05.2025 | 28 |
|
18 mln € |
| 15.12.2024 | 27 |
|
20 mln € |
| 02.06.2024 | 27 |
|
20 mln € |
| 17.12.2023 | 26 |
|
20 mln € |
| 15.10.2023 | 26 |
|
20 mln € |
| 26.06.2023 | 26 |
|
25 mln € |
| 26.03.2023 | 26 |
|
30 mln € |
| 01.11.2022 | 25 |
|
35 mln € |
| 18.09.2022 | 25 |
|
40 mln € |
| 02.06.2022 | 25 |
|
50 mln € |
| 29.12.2021 | 24 |
|
50 mln € |
| 09.06.2021 | 24 |
|
40 mln € |
| 04.01.2021 | 24 |
|
35 mln € |
| 07.10.2020 | 23 |
|
30 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
40 mln € |
| 19.12.2019 | 22 |
|
50 mln € |
| 10.06.2019 | 22 |
|
50 mln € |
| 20.12.2018 | 21 |
|
35 mln € |
| 29.05.2018 | 21 |
|
30 mln € |
| 21.03.2018 | 21 |
|
30 mln € |
| 31.12.2017 | 20 |
|
25 mln € |
| 04.06.2017 | 20 |
|
7,5 mln € |
| 23.01.2017 | 20 |
|
700 tys. € |
| 26.10.2016 | 19 |
|
400 tys. € |
| 31.07.2016 | 19 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Carlos Soler?
Wycena Carlos Soler wynosi obecnie 7 mln €. W szczycie kariery Carlos Soler wyceniano na 50 mln €, a najniżej na 250 tys. €.