Cauly Oliveira Souza

pomocnik #80
Narodowość Brazylia Aktualny klub Sao Paulo
Wiek / data ur.30 lat (15.09.1995)
Wzrost1,72 m
Waga68 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaobie
Zarobki1,4 mln $
Dołączył15.02.2026
Kontrakt do30.12.2026
Wartość rynkowa3 mln €

Cauly Oliveira Souza jest piłkarzem występującym obecnie w Sao Paulo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Liczby Cauly Oliveira Souza w CONMEBOL Copa Sudamericana 2026
Mecze
4
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
252'
Średnia ocena
6.63
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Cauly Oliveira Souza

Ocena
26.07 Flamengo Sao Paulo 1:1 0.0
23.07 Sao Paulo Atletico Paranaense 1:2 0.0
17.05 Fluminense Sao Paulo 2:1 5.9
14.05 Juventude Sao Paulo 3:1 6.0
10.05 Corinthians Sao Paulo 3:2 5.8
Najbliższy hitowy mecz
CSKA Sofia Dunav Ruse
02.08.2026·20:15
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

6,63
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

1,4 mln $
roczna pensja
miesięcznie: 117 tys. $
tygodniowo: 27 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer15.02.2026
kwota transferu500 tys. €
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

3 mln €
-1 mln € (-25,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Ofensywny pomocnik (10)
Preferowana noga Obie
Wzrost 1,72 m
Waga 68 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Cauly Oliveira Souza w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Cauly Oliveira Souza wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.63, a skuteczność strzałów to 0,0%. Cauly Oliveira Souza oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Cauly Oliveira Souza w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Cauly Oliveira Souza rozegrał w barwach Sao Paulo w CONMEBOL Copa Sudamericana 4 mecze, w Pucharze Brazylii 2 mecze oraz w Serie A (Brazylia) 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 951 minut. Średnio dawało to 45 minut gry na spotkanie.

Historia transferów Cauly Oliveira Souza

Pierwszy transfer Cauly Oliveira Souza w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Paderbornu do Ludogoretsu Razgrad za 600 tysięcy euro.

Najdroższym transferem w karierze Cauly Oliveira Souza było przejście z Ludogoretsu Razgrad do Bahii w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,3 miliona euro.

Ile zarabia Cauly Oliveira Souza?

Na podstawie kontraktu z Sao Paulo, Cauly Oliveira Souza otrzymuje 1,4 miliona dolarów rocznej pensji, co daje około 116,7 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Oliveira Souza w sierpniu 2026 to 26,9 tysiąca dolarów, a dziennie około 3,8 tysiąca dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.

Na jakiej pozycji gra Cauly Oliveira Souza?

Cauly Oliveira Souza najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).

Jaka jest wartość rynkowa Cauly Oliveira Souza?

Wycena 30-letniego Cauly Oliveira Souza według stanu na maj 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 6 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Cauly Oliveira Souza?

Cauly Oliveira Souza urodził się 15 września 1995 w Porto Seguro (Brazylia). Obecnie piłkarz ma 30 lat.