Carlos Alcaraz jest piłkarzem występującym obecnie w Everton. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Charly Alcaraz
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Charly Alcaraz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Charly Alcaraz wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.73, a skuteczność strzałów to 0,0%. Charly Alcaraz oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Charly Alcaraz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Charly Alcaraz rozegrał w barwach Evertonu w Premier League 9 meczów, w EFL Cup 3 mecze. Na boisku spędził łącznie 49 minut. Średnio dawało to 4 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Charly Alcaraz
Pierwszy transfer Charly Alcaraz w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Racing Club do Southamptonu za 13,7 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Charly Alcaraz było przejście z Southamptonu do Flamengo w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 18 milionów euro.
Ile zarabia Charly Alcaraz?
Na podstawie kontraktu z Everton, Charly Alcaraz otrzymuje 1,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 103,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Alcaraz w listopadzie 2026 to 23,9 tysiąca euro, a dziennie około 3,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Charly Alcaraz ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Charly Alcaraz nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Charly Alcaraz to stłuczenie z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 55 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Charly Alcaraz?
Charly Alcaraz ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Flamengo — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Charly Alcaraz?
Charly Alcaraz najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Charly Alcaraz?
Wycena 23-letniego Charly Alcaraz według stanu na czerwiec 2026 wynosi 15 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 1,5 miliona euro.
Kiedy urodził się Charly Alcaraz?
Charly Alcaraz urodził się 30 listopada 2002 w La Plata w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Charly Alcaraz – statystyki
Szczegółowe statystyki Charly Alcaraz w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Everton. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Charly Alcaraz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Charly Alcaraz wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.73, a skuteczność strzałów to 0,0%. Charly Alcaraz oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Charly Alcaraz – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Charly Alcaraz w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Premier League, 9. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
3:1 | 14' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Premier League, 8. kolejka
|
2:0 | 4' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Premier League, 7. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Premier League, 6. kolejka
|
2:2 | 4' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Premier League, 5. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
1:0 | 13' | 1 | 0 | – | 7.7 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Premier League, 4. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Premier League, 3. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Premier League, 2. kolejka
|
1:1 | 4' | 0 | 0 | 6.1 |
Ile meczów rozegrał Charly Alcaraz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Charly Alcaraz rozegrał w barwach Evertonu w Premier League 9 meczów, w EFL Cup 3 mecze. Na boisku spędził łącznie 49 minut. Średnio dawało to 4 minuty gry na spotkanie.
Charly Alcaraz – transfery
W trakcie kariery Charly Alcaraz zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 50,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Everton 2025 – obecnie
-
Flamengo 2025 – 2025
-
Everton 2025 – 2025
-
Flamengo 2024 – 2025
-
Southampton 2024 – 2024
-
Juventus 2024 – 2024
-
Southampton 2023 – 2024
-
Racing Club 2019 – 2023
-
Racing Club Reserves 2018 – 2019

-
Racing Club U20 do 2018

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Charly Alcaraz
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
15 mln € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 02.02.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 27.08.2024 |
|
18 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 30.01.2024 |
|
3,9 mln € | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 10.01.2023 |
|
13,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 31.12.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Charly Alcaraz
Pierwszy transfer Charly Alcaraz w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Racing Club do Southamptonu za 13,7 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Charly Alcaraz było przejście z Southamptonu do Flamengo w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 18 milionów euro.
Charly Alcaraz – forma
W ostatnich 5 meczach Charly Alcaraz zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,04. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Charly Alcaraz i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Newcastle United
0
Everton
1
Premier League, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Everton
3
Newcastle United
1
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Arsenal
2
Everton
0
Premier League, 8. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Everton
0
Chelsea
2
Premier League, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Hull City
2
Everton
2
Premier League, 6. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Everton
1
Ipswich Town
0
Premier League, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Everton
1
Wolverhampton
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
13'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Tottenham
0
Everton
0
Premier League, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Everton
2
Manchester United
2
Premier League, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Everton
1
Premier League, 2. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Preston North End
0
Everton
4
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Everton
2
Crystal Palace
0
Premier League, 1. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Tottenham
1
Everton
0
Premier League, 38. kolejka
|
6'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Everton
1
Sunderland
3
Premier League, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
2
Everton
2
Premier League, 36. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Everton
3
Manchester City
3
Premier League, 35. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
West Ham United
2
Everton
1
Premier League, 34. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Everton
1
Liverpool
2
Premier League, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Everton
1
AFC Bournemouth
2
Premier League, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Fulham
1
Everton
2
Premier League, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
Everton
1
Premier League, 24. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Everton
1
Leeds United
1
Premier League, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Gru
Koniec
|
Burnley
0
Everton
0
Premier League, 18. kolejka
|
69'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Everton
0
Arsenal
1
Premier League, 17. kolejka
|
75'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Chelsea
2
Everton
0
Premier League, 16. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Everton
3
Nottingham Forest
0
Premier League, 15. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
AFC Bournemouth
0
Everton
1
Premier League, 14. kolejka
|
80'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Everton
1
Newcastle United
4
Premier League, 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Manchester United
0
Everton
1
Premier League, 12. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Everton
2
Fulham
0
Premier League, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sunderland
1
Everton
1
Premier League, 10. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Everton
0
Tottenham
3
Premier League, 9. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Manchester City
2
Everton
0
Premier League, 8. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Everton
2
Crystal Palace
1
Premier League, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Everton
1
West Ham United
1
Premier League, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Wolverhampton
2
Everton
0
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Liverpool
2
Everton
1
Premier League, 5. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Everton
0
Aston Villa
0
Premier League, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
2
Everton
3
Premier League, 3. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Everton
2
Mansfield Town
0
Puchar Ligi Angielskiej, 2. runda
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Everton
2
Brighton & Hove Albion
0
Premier League, 2. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Leeds United
1
Everton
0
Premier League, 1. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Newcastle United
0
Everton
1
Premier League, 38. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Everton
2
Southampton
0
Premier League, 37. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Fulham
1
Everton
3
Premier League, 36. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Everton
2
Ipswich Town
2
Premier League, 35. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Chelsea
1
Everton
0
Premier League, 34. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Everton
0
Manchester City
2
Premier League, 33. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Everton
1
Premier League, 32. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Everton
1
Arsenal
1
Premier League, 31. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Liverpool
1
Everton
0
Premier League, 30. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Everton
1
West Ham United
1
Premier League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Wolverhampton
1
Everton
1
Premier League, 28. kolejka
|
27'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Brentford
1
Everton
1
Premier League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Everton
2
Manchester United
2
Premier League, 26. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Crystal Palace
1
Everton
2
Premier League, 25. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Everton
2
Liverpool
2
Premier League, 15. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Everton
0
AFC Bournemouth
2
FA Cup (Anglia), 4. runda
|
25'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Flamengo
3
Internacional
2
Serie A (Brazylia), 36. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Fortaleza EC
0
Flamengo
0
Serie A (Brazylia), 35. kolejka
|
20'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Cuiaba
1
Flamengo
2
Serie A (Brazylia), 34. kolejka
|
57'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Flamengo
3
Atletico-MG
1
Puchar Brazylii
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Flamengo
4
Juventude
2
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Newcastle United
1
Southampton
0
Premier League, 1. kolejka
|
9'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Bologna FC 1909
3
Juventus
3
Serie A
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Atalanta
0
Juventus
1
Puchar Włoch
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Juventus
0
AC Milan
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Torino
0
Juventus
0
Serie A
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Juventus
1
Fiorentina
0
Serie A
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Juventus
2
Lazio
0
Puchar Włoch
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Juventus
3
Frosinone
2
Serie A
|
62'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Hellas Verona
2
Juventus
2
Serie A
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Juventus
0
Udinese
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Southampton
4
Sheffield Wednesday
0
Championship
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Southampton
4
Walsall
0
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Norwich City
1
Southampton
1
Championship
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Southampton
5
Swansea City
0
Championship
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Queens Park Rangers
0
Southampton
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Southampton
4
Blackburn
0
Championship
|
14'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Coventry City
1
Southampton
1
Championship
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Watford
1
Southampton
1
Championship
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Southampton
2
Cardiff City
0
Championship
|
63'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Southampton
1
Bristol City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Huddersfield Town
1
Southampton
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Southampton
2
West Bromwich Albion
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Millwall
0
Southampton
1
Championship
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Southampton
3
Birmingham City
1
Championship
|
69'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Preston North End
2
Southampton
2
Championship
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Southampton
1
Rotherham United
1
Championship
|
27'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Stoke City
0
Southampton
1
Championship
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Southampton
3
Leeds United
1
Championship
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Southampton
1
Leicester City
4
Championship
|
40'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Sunderland
5
Southampton
0
Championship
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Southampton
4
Norwich City
4
Championship
|
90'
|
0 goli
9 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Gillingham FC
3
Southampton
1
Puchar Ligi Angielskiej
|
31'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Sheffield Wednesday
1
Southampton
2
Championship
|
73'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Nottingham Forest
4
Southampton
3
Premier League
|
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Southampton
0
Crystal Palace
2
Premier League
|
80'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Southampton
0
Brentford
2
Premier League
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Southampton
1
Leicester City
0
Premier League
|
50'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Southampton
1
Grimsby Town
2
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Newcastle United
2
Southampton
1
Puchar Ligi Angielskiej
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Southampton
2
Blackpool
1
FA Cup (Anglia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Everton
1
Southampton
2
Premier League
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Racing Club
1
Argentinos JRS
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Banfield
0
Racing Club
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
22'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Racing Club
0
Boca Juniors
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
63'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Racing Club
1
Agropecuario
2
Puchar Argentyny
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Cze
Koniec
|
Racing Club
2
Huracan
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Racing Club
0
CA River Plate
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Racing Club
1
FBC Melgar
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Karne
|
Boca Juniors
(6)
0
Racing Club
(5)
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Club
5
Aldosivi
0
Copa de la Liga Profesional
|
70'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Racing Club
1
Banfield
1
Copa de la Liga Profesional
|
23'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Racing Club
0
Newell's
0
Copa de la Liga Profesional
|
62'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
CA River Plate
0
Racing Club
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
65'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Atletico Tucuman
0
Racing Club
4
Copa de la Liga Profesional
|
62'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.3 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Racing Club
1
Talleres Cordoba
0
Copa de la Liga Profesional
|
87'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lut
Koniec
|
River Plate
2
Racing Club
2
Copa de la Liga Profesional
|
75'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Racing Club
3
Argentinos JRS
0
Copa de la Liga Profesional
|
68'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Defensa Y Justicia
2
Racing Club
2
Copa de la Liga Profesional
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Atletico Tucuman
0
Racing Club
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Union Santa Fe
1
Racing Club
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Racing Club
0
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Wrz
Karne
|
Godoy Cruz
(5)
3
Racing Club
(4)
3
Puchar Argentyny
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Racing Club
1
Talleres Cordoba
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Racing Club
0
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Boca Juniors
0
Racing Club
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Racing Club
2
Newell's
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
Racing Club
1
Sao Paulo
3
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
1
Racing Club
0
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Racing Club
2
Sporting Cristal
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
50'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
15 Kwi
Karne
|
San Martin S.J.
(1)
2
Racing Club
(4)
2
Puchar Argentyny
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Racing Club
1
Rosario Central
0
Copa de la Liga Profesional
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Racing Club
0
River Plate
5
Superpuchar Argentyny
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Banfield
2
Racing Club
0
Copa de la Liga Profesional
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Gru
Koniec
|
Boca Juniors
2
Racing Club
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
22'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Racing Club
1
Atletico Tucuman
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Charly Alcaraz ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.71, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.04.
W ostatnich 10 meczach Charly Alcaraz 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.71, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.38.
W jakiej formie jest Charly Alcaraz?
Charly Alcaraz jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.04 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.73). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Charly Alcaraz – zarobki
Charly Alcaraz gra w Everton na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Charly Alcaraz w Everton (2025/26)
| Rocznie | 1,2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 104 tys. € |
| Tygodniowo | 24 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Charly Alcaraz w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,2 mln € |
| 2024/25 |
|
1,2 mln € |
| 2024 |
|
1,1 mln € |
| 2023/24 |
|
2,5 mln € |
| 2023/24 |
|
2,5 mln € |
| 2022/23 |
|
1,6 mln € |
| 2022 |
|
62 tys. € |
| 2021 |
|
62 tys. € |
| 2019/20 |
|
62 tys. € |
Ile zarabia Charly Alcaraz?
Na podstawie kontraktu z Everton, Charly Alcaraz otrzymuje 1,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 103,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Alcaraz w listopadzie 2026 to 23,9 tysiąca euro, a dziennie około 3,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Charly Alcaraz – kontuzje
W trakcie kariery Charly Alcaraz zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 19 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Charly Alcaraz
-
Stłuczenie
21.02.26 – 16.04.26 (55 dni)
Everton opuszczone: 6 meczów
-
Stłuczenie
28.12.25 – 18.01.26 (22 dni)
Everton opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
05.03.24 – 31.03.24 (27 dni)
Juventus opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
08.06.22 – 05.07.22 (28 dni)
Racing Club opuszczone: 5 meczów
Czy Charly Alcaraz ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Charly Alcaraz nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Charly Alcaraz to stłuczenie z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 55 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Charly Alcaraz – trofea
W trakcie kariery Charly Alcaraz zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Charly Alcaraz
Jakie trofea zdobył Charly Alcaraz?
Charly Alcaraz zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Flamengo — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Carioca — 1 raz.
Charly Alcaraz – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Charly Alcaraz wynosi obecnie 15 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Charly Alcaraz na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Charly Alcaraz
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 23 |
|
15 mln € |
| 08.12.2025 | 23 |
|
15 mln € |
| 16.10.2025 | 22 |
|
15 mln € |
| 29.05.2025 | 22 |
|
14 mln € |
| 08.12.2024 | 22 |
|
14 mln € |
| 04.06.2024 | 21 |
|
15 mln € |
| 20.12.2023 | 21 |
|
15 mln € |
| 19.06.2023 | 20 |
|
15 mln € |
| 15.03.2023 | 20 |
|
12 mln € |
| 25.10.2022 | 19 |
|
8,5 mln € |
| 05.09.2022 | 19 |
|
8,5 mln € |
| 23.05.2022 | 19 |
|
8 mln € |
| 19.10.2021 | 18 |
|
1,5 mln € |
| 07.02.2021 | 18 |
|
1,5 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa Charly Alcaraz?
Wycena Charly Alcaraz wynosi obecnie 15 mln €. W szczycie kariery Charly Alcaraz wyceniano na 15 mln €, a najniżej na 1,5 mln €.