Claudio Morra jest piłkarzem występującym obecnie w Vicenza Virtus. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Claudio Morra
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
19:30
|
Palermo
3
Vicenza Virtus
1
|
60' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 10. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Vicenza Virtus
1
Modena
2
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 9. kolejka | |||||||
|
23 Paź
20:30
|
Empoli
0
Vicenza Virtus
2
|
74' |
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 8. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Claudio Morra w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Claudio Morra wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.22, a skuteczność strzałów to 10,0%. Claudio Morra oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Claudio Morra w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Claudio Morra rozegrał w barwach Vicenzy Virtus w Serie B 10 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 351 minut. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Claudio Morra
Pierwszy transfer Claudio Morra w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Pro Vercelli do Virtus Entelli za 300 tysięcy euro.
Czy Claudio Morra ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Claudio Morra nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Claudio Morra to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 265 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Claudio Morra?
Claudio Morra ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Claudio Morra?
Claudio Morra najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Claudio Morra?
Wycena 31-letniego Claudio Morra według stanu na czerwiec 2026 wynosi 450 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Claudio Morra?
Claudio Morra urodził się 22 stycznia 1995 we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Claudio Morra - statystyki
Szczegółowe statystyki Claudio Morra w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vicenza Virtus. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Claudio Morra
Claudio Morra vs. inni
Atak
Obrona
Podania Claudio Morra
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Claudio Morra w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Claudio Morra wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.22, a skuteczność strzałów to 10,0%. Claudio Morra oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Claudio Morra - transfery
W trakcie kariery Claudio Morra zmieniał klub 16 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 380 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Vicenza Virtus 2024 – obecnie
-
Rimini 2023 – 2024
-
Piacenza 2022 – 2023

-
Virtus Entella 2021 – 2022
-
Nuovo Pordenone 2024 FC 2021 – 2021

-
Virtus Entella 2019 – 2021
-
Pro Vercelli 2016 – 2019
-
Torino 2016 – 2016
-
Savona FBC 2016 – 2016

-
Torino 2016 – 2016
-
AS Fidelis Andria U19 2015 – 2016

-
Torino 2015 – 2015
-
Torino Primavera 2013 – 2015

-
Verona Youth 2013 – 2013

-
Torino Under 18 2013 – 2013

-
Verona Youth 2012 – 2013

-
Hellas Sport Youth do 2012

Historia transferów Claudio Morra
Pierwszy transfer Claudio Morra w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Pro Vercelli do Virtus Entelli za 300 tysięcy euro.
Claudio Morra - forma
W ostatnich 5 meczach Claudio Morra zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,38. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Claudio Morra ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.38 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W ostatnich 10 meczach Claudio Morra 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W jakiej formie jest Claudio Morra?
Claudio Morra jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.38 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.22). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Claudio Morra w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Claudio Morra rozegrał w barwach Vicenzy Virtus w Serie B 10 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 351 minut. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Claudio Morra - zarobki
Claudio Morra gra w Vicenza Virtus na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 212 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Claudio Morra w Vicenza Virtus (2020/21)
| Rocznie | 212 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 18 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 580 € |
Claudio Morra - kontuzje
W trakcie kariery Claudio Morra zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 65 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Claudio Morra
-
Uraz
05.03.26 – 29.03.26 (25 dni)
Vicenza Virtus opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
07.01.26 – 25.01.26 (19 dni)
Vicenza Virtus opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
16.11.24 – 30.11.24 (15 dni)
Vicenza Virtus opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
01.04.22 – 01.06.22 (62 dni)
Virtus Entella opuszczone: 9 meczów
-
Uraz
13.03.21 – 02.12.21 (265 dni)
Virtus Entella opuszczone: 29 meczów
-
Uraz mięśnia
30.09.20 – 11.01.21 (104 dni)
Virtus Entella opuszczone: 18 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
29.01.20 – 01.02.20 (4 dni)
Virtus Entella opuszczone: 1 mecz
Czy Claudio Morra ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Claudio Morra nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Claudio Morra to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 265 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Claudio Morra - trofea
W trakcie kariery Claudio Morra zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Claudio Morra?
Claudio Morra zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Vicenza Virtus — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Włoch (A) — 1 raz.
Claudio Morra - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Claudio Morra wynosi obecnie 450 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Claudio Morra na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Claudio Morra?
Wycena Claudio Morra wynosi obecnie 450 tys. €. W szczycie kariery Claudio Morra wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.