Claudiu Adrian Mihai Petrila
pomocnik #10Claudiu Petrila jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Claudiu Adrian Mihai Petrila
Ocena4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Claudiu Adrian Mihai Petrila w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Claudiu Adrian Mihai Petrila wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.83, a skuteczność strzałów to 12,5%. Claudiu Adrian Mihai Petrila oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Claudiu Adrian Mihai Petrila w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Claudiu Adrian Mihai Petrila rozegrał w barwach Rapid w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 356 minut. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Claudiu Adrian Mihai Petrila?
Claudiu Adrian Mihai Petrila ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Rumunii — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z CFR Cluj — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Jaka jest wartość rynkowa Claudiu Adrian Mihai Petrila?
Wycena 25-letniego Claudiu Adrian Mihai Petrila według stanu na czerwiec 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,7 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Claudiu Adrian Mihai Petrila?
Claudiu Adrian Mihai Petrila urodził się 7 listopada 2000 w Sânnicolau Român w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Claudiu Adrian Mihai Petrila – statystyki
Szczegółowe statystyki Claudiu Adrian Mihai Petrila w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rapid oraz reprezentacja Rumunii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Claudiu Petrila vs. inni
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Claudiu Adrian Mihai Petrila w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Claudiu Adrian Mihai Petrila wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.83, a skuteczność strzałów to 12,5%. Claudiu Adrian Mihai Petrila oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Claudiu Adrian Mihai Petrila – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Claudiu Adrian Mihai Petrila w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
2:0 | 45' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
4:1 | 24' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
2:0 | 18' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
12 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
3:4 | 29' | 0 | 0 | 5.6 | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
3:1 | 21' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
15 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
07 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
0:0 | 28' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
02 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
3:1 | 39' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
27 Lip
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
1:1 | 62' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
26 Kwi
Koniec
|
Rumuńska Liga I, play offy
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 5.7 |
Ile meczów rozegrał Claudiu Adrian Mihai Petrila w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Claudiu Adrian Mihai Petrila rozegrał w barwach Rapid w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 356 minut. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Claudiu Adrian Mihai Petrila – forma
W ostatnich 5 meczach Claudiu Adrian Mihai Petrila zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,24. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Claudiu Adrian Mihai Petrila i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Rapid
2
Csikszereda
0
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FCSB
4
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Rapid
2
Corvinul Hunedoara
0
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Universitatea Cluj
3
Rapid
4
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Rapid
3
Arges Pitesti
1
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Rapid
0
Dinamo Bucuresti
1
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Uta Arad
0
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
28'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Rapid
3
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lip
Koniec
|
FC Botosani
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
62'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
3
Rapid
1
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Rapid
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Rapid
0
Arges Pitesti
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Cluj
2
Rumuńska Liga I, play offy
|
75'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
20 Mar
Koniec
|
CFR Cluj
1
Rapid
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Rapid
3
Dinamo Bucuresti
2
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 30. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Unirea Slobozia
1
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 29. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Rapid
2
Dinamo Bucuresti
1
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Farul Constanta
3
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
10 Lut
Koniec
|
CFR Cluj
1
Rapid
1
Puchar Rumunii, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Rapid
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
AFC Hermannstadt
0
Rapid
3
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Rapid
0
Universitatea Cluj
2
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
33'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Uta Arad
1
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Rapid
1
Metaloglobus
0
Rumuńska Liga I, 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Gru
Koniec
|
FCSB
2
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Rapid
0
Oţelul
2
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Gru
Koniec
|
FC Botosani
0
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Arges Pitesti
2
Rapid
1
Puchar Rumunii, 2. runda
|
–
|
1 gol
· 100% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Rapid
4
Csikszereda
1
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
CFR Cluj
3
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Rumunia
7
San Marino
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
3
Rumunia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Rapid
2
Arges Pitesti
0
Rumuńska Liga I, 16. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Dumbrăviţa
0
Rapid
4
Puchar Rumunii, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Rapid
4
Unirea Slobozia
1
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Rapid
3
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Rapid
1
AFC Hermannstadt
2
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
80'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Universitatea Cluj
0
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Rapid
2
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Metaloglobus
1
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Rapid
2
FCSB
2
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
34'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Csikszereda
0
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Rapid
1
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Arges Pitesti
0
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Universitatea Cluj
2
Rapid
2
Rumuńska Liga I, play offy
|
36'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Rapid
1
CFR Cluj
4
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Rapid
2
Rumuńska Liga I, play offy
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
AFC Hermannstadt
2
Rapid
1
Puchar Rumunii, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Rapid
0
Universitatea Cluj
2
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, play offy
|
97'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Farul Constanta
1
Rapid
3
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Rapid
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Rapid
2
Unirea Slobozia
1
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
78'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
7 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Rapid
2
Politehnica Iasi
1
Rumuńska Liga I, 22. kolejka
|
89'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Rapid
2
SCM Gloria Buzău
0
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
82'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Rapid
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
CFR Cluj
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rapid
2
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I, 16. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Rapid
1
AFC Hermannstadt
0
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Paź
Koniec
|
FC Botosani
0
Rapid
2
Puchar Rumunii, 2. runda
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Rapid
5
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
06 Paź
Koniec
|
FC Botosani
2
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Unirea Slobozia
1
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Rapid
0
Universitatea Cluj
2
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Politehnica Iasi
1
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
10 Sie
Koniec
|
SCM Gloria Buzău
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Rapid
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Rapid
2
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Uta Arad
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Rapid
2
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
05 Maj
Koniec
|
CFR Cluj
3
Rapid
2
Rumuńska Liga I
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Farul Constanta
3
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
FCSB
2
Rapid
2
Rumuńska Liga I
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Rapid
1
CFR Cluj
4
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
33'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Rapid
4
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Rapid
4
Uta Arad
1
Rumuńska Liga I
|
55'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Politehnica Iasi
3
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Rapid
2
AFC Hermannstadt
0
Rumuńska Liga I
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Rapid
2
Oţelul
1
Rumuńska Liga I
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Rapid
2
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
66'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Uta Arad
2
Rapid
2
Rumuńska Liga I
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Rapid
3
Politehnica Iasi
2
Rumuńska Liga I
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Rapid
4
Dinamo Bucuresti
0
Rumuńska Liga I
|
84'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
25 Sie
Koniec
|
U Craiova 1948
3
Rapid
5
Rumuńska Liga I
|
84'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Rapid
3
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Sie
Koniec
|
FC Voluntari
2
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
36'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Rumunia U-21
0
Ukraina U-21
1
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
57'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Cze
Dogryw.
|
CFR Cluj
1
U Craiova 1948
0
Rumuńska Liga I
|
75'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.6 | |
|
28 Maj
Koniec
|
CFR Cluj
1
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
76'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
1
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Mar
Koniec
|
CFR Cluj
2
Rapid
2
Rumuńska Liga I
|
69'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lut
Koniec
|
CFR Cluj
0
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Gru
Koniec
|
CFR Cluj
2
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Rumunia
1
Słowenia
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Rapid
2
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Sivasspor
3
CFR Cluj
0
Liga Konferencji
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Universitatea Cluj
1
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Slavia Praga
0
CFR Cluj
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
CFR Cluj
1
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I
|
31'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Rumunia U-21
0
Holandia U-21
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
CFR Cluj
0
Sivasspor
1
Liga Konferencji
|
56'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
KF Ballkani
1
CFR Cluj
1
Liga Konferencji
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
4
FC Voluntari
0
Rumuńska Liga I
|
72'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
25 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
1
Maribor
0
Liga Konferencji
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Chindia Targoviste
0
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Lip
Koniec
|
CFR Cluj
4
CS Mioveni
2
Rumuńska Liga I
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Inter Club d'Escaldes
1
CFR Cluj
1
Liga Konferencji
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
U Craiova 1948
3
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Lip
Karne
|
CFR Cluj
(3)
2
Piunik Erywań
(4)
2
Liga Mistrzów
|
49'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
09 Lip
Koniec
|
CFR Cluj
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Superpuchar Rumunii
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
CFR Cluj
2
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
CFR Cluj
1
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
FC Voluntari
0
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Farul Constanta
0
CFR Cluj
0
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
CFR Cluj
3
FC Voluntari
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
CFR Cluj
4
Dinamo Bucuresti
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
FC Voluntari
0
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
CFR Cluj
2
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
CFR Cluj
0
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
CFR Cluj
1
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
FCSB
3
CFR Cluj
3
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Farul Constanta
0
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
CFR Cluj
1
CS Mioveni
0
Rumuńska Liga I
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
CFR Cluj
0
Liga Konferencji
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
CFR Cluj
1
FC Voluntari
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
CFR Cluj
0
AZ Alkmaar
1
Liga Konferencji
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
CFR Cluj
2
![]()
Gaz Metan Medias
1
Rumuńska Liga I
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
CFR Cluj
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
4
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
1
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
CFR Cluj
2
Lincoln Red Imps FC
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
![]()
Academica Clinceni
1
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
20 Lip
Koniec
|
Lincoln Red Imps FC
1
CFR Cluj
2
Liga Mistrzów
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lip
Dogryw.
|
Borac Banja Luka
2
CFR Cluj
1
Liga Mistrzów
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
![]()
Academica Clinceni
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
FCSB
2
Rumuńska Liga I
|
27'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
FC Botosani
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
![]()
Academica Clinceni
0
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
FCSB
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Rumuńska Liga I
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Uta Arad
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
![]()
Gaz Metan Medias
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
FC Botosani
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Rumuńska Liga I
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
![]()
Academica Clinceni
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Arges Pitesti
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
FCSB
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
3
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lis
Koniec
|
Rumunia U-21
1
Dania U-21
1
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
AFC Hermannstadt
1
Rumuńska Liga I
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
![]()
Academica Clinceni
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Dinamo Bucuresti
0
Rumuńska Liga I
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
CFR Cluj
0
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
![]()
FC Astra Giurgiu
0
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
CFR Cluj
1
AFC Hermannstadt
0
Rumuńska Liga I
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
![]()
Academica Clinceni
1
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
21'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
CFR Cluj
3
Rumuńska Liga I
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
CFR Cluj
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lip
Koniec
|
CFR Cluj
2
![]()
Gaz Metan Medias
0
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
![]()
FC Astra Giurgiu
2
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
CFR Cluj
1
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Claudiu Adrian Mihai Petrila ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.63, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.24.
W ostatnich 10 meczach Claudiu Adrian Mihai Petrila 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.63, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.46.
W jakiej formie jest Claudiu Adrian Mihai Petrila?
Claudiu Adrian Mihai Petrila jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.24 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.83). Jego dyspozycja rośnie.
Claudiu Adrian Mihai Petrila – trofea
W trakcie kariery Claudiu Adrian Mihai Petrila zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Claudiu Adrian Mihai Petrila
Jakie trofea zdobył Claudiu Adrian Mihai Petrila?
Claudiu Adrian Mihai Petrila zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w CFR Cluj — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Rumunii — 4 razy.
Claudiu Adrian Mihai Petrila – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Claudiu Adrian Mihai Petrila wynosi obecnie 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Claudiu Adrian Mihai Petrila na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Claudiu Adrian Mihai Petrila
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 26.03.2026 | 25 |
|
2,7 mln € |
| 18.12.2025 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 09.06.2025 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 18.12.2024 | 24 |
|
2,2 mln € |
| 10.09.2024 | 23 |
|
2 mln € |
| 04.06.2024 | 23 |
|
1,8 mln € |
| 21.12.2023 | 23 |
|
1,8 mln € |
| 14.06.2023 | 22 |
|
1,6 mln € |
| 20.12.2022 | 22 |
|
2 mln € |
| 29.09.2022 | 21 |
|
1,7 mln € |
| 02.06.2022 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 28.03.2022 | 21 |
|
1,4 mln € |
| 21.12.2021 | 21 |
|
1,1 mln € |
| 29.09.2021 | 20 |
|
850 tys. € |
| 02.06.2021 | 20 |
|
550 tys. € |
| 17.12.2020 | 20 |
|
400 tys. € |
| 04.08.2020 | 19 |
|
250 tys. € |
| 20.12.2019 | 19 |
|
150 tys. € |
| 17.06.2019 | 18 |
|
200 tys. € |
| 03.04.2019 | 18 |
|
200 tys. € |
| 22.12.2018 | 18 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Claudiu Adrian Mihai Petrila?
Wycena Claudiu Adrian Mihai Petrila wynosi obecnie 2,5 mln €. W szczycie kariery Claudiu Adrian Mihai Petrila wyceniano na 2,7 mln €, a najniżej na 100 tys. €.
