Daiju Sasaki jest piłkarzem występującym obecnie w Vissel Kobe. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Daiju Sasaki
Ocena
Profil gry
Jakie statystyki ma Daiju Sasaki w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Daiju Sasaki wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.81, a skuteczność strzałów to 0,0%. Daiju Sasaki oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Daiju Sasaki w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Daiju Sasaki rozegrał w barwach Vissel Kobe w J1 League 2 mecze. Na boisku spędził łącznie 71 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Czy Daiju Sasaki ma kontuzję?
Obecnie Daiju Sasaki ma uraz — uraz łąkotki — i pauzuje w Vissel Kobe.
Najpoważniejszy uraz w karierze Daiju Sasaki to uraz łąkotki z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 153 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Daiju Sasaki?
Daiju Sasaki ma na koncie 6 trofeów — 5 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Japonii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Vissel Kobe — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Daiju Sasaki?
Daiju Sasaki najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy lub Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Daiju Sasaki?
Wycena 27-letniego Daiju Sasaki według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Daiju Sasaki?
Daiju Sasaki urodził się 17 września 1999 w Hamada-shi w Japonii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Daiju Sasaki – statystyki
Szczegółowe statystyki Daiju Sasaki w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vissel Kobe. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Daiju Sasaki vs. inni
Jakie statystyki ma Daiju Sasaki w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Daiju Sasaki wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.81, a skuteczność strzałów to 0,0%. Daiju Sasaki oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Daiju Sasaki – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Daiju Sasaki w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
3:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
0:0 | 26' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
23 Maj
Koniec
|
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
17 Maj
Karne
|
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
13 Maj
Koniec
|
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
1:0 | 96' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
10 Maj
Koniec
|
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
0:3 | 45' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
06 Maj
Karne
|
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
02 Maj
Koniec
|
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
5:0 | 67' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
29 Kwi
Karne
|
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
0:0 | 70' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
20 Kwi
Koniec
|
AFC Champions League Elite, półfinał
|
1:2 | 79' | 0 | 0 | – | 6.0 |
Ile meczów rozegrał Daiju Sasaki w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Daiju Sasaki rozegrał w barwach Vissel Kobe w J1 League 2 mecze. Na boisku spędził łącznie 71 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Daiju Sasaki – transfery
W trakcie kariery Daiju Sasaki zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Vissel Kobe 2019 – obecnie
-
Palmeiras U20 2018 – 2019

-
Vissel Kobe 2018 – 2018
-
Vissel Kobe U18 do 2018

Transfery Daiju Sasaki
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | 30.07.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 02.09.2018 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 31.01.2018 |
|
— | Wolny transfer |
Daiju Sasaki – forma
W ostatnich 5 meczach Daiju Sasaki zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,56. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Daiju Sasaki i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Machida Zelvia
0
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Maj
Karne
|
V-varen Nagasaki
(3)
2
Vissel Kobe
(2)
2
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
96'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Fagiano Okayama
3
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Maj
Karne
|
Sanfrecce Hiroshima
(4)
1
Vissel Kobe
(5)
1
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
5
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Kwi
Karne
|
Vissel Kobe
(2)
0
Cerezo Osaka
(4)
0
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Al Ahli Saudi
2
AFC Champions League Elite, półfinał
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Kwi
Karne
|
Al Sadd
(4)
3
Vissel Kobe
(5)
3
AFC Champions League Elite, 1/4 finału
|
67'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
18 Mar
Karne
|
Vissel Kobe
(3)
2
Gamba Osaka
(5)
2
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
2
FC Seoul
1
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
FC Seoul
0
Vissel Kobe
1
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
2
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
2
FC Seoul
0
AFC Champions League Elite, 7. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lut
Karne
|
Kyoto Sanga
(1)
1
Vissel Kobe
(4)
1
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Chengdu Better City
2
AFC Champions League Elite, 6. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Kyoto Sanga
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 38. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
0
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia), 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Shanghai Shenhua
0
Vissel Kobe
2
AFC Champions League Elite, 5. runda
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 36. kolejka
|
28'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Ulsan Hyundai FC
0
AFC Champions League Elite, 4. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Albirex Niigata
2
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 35. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Gangwon FC
4
Vissel Kobe
3
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia), 34. kolejka
|
55'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia), 26. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Machida Zelvia
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Fagiano Okayama
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
4
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia), 23. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 22. kolejka
|
83'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia), 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Shimizu S-pulse
3
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
10 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
1
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Cerezo Osaka
3
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Fagiano Okayama
0
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Machida Zelvia
0
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
14'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Yokohama FC
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
57'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Gwangju FC
0
AFC Champions League Elite
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
97'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Pohang Steelers
3
Vissel Kobe
1
AFC Champions League Elite
|
61'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Central Coast Mariners
2
AFC Champions League Elite
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Gwangju FC
0
AFC Champions League Elite
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Jubilo Iwata
0
J1 League (Japonia)
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
0
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Albirex Niigata
2
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
28'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Buriram United
0
Vissel Kobe
0
AFC Champions League Elite
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
9'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Nagoya Grampus
3
J1 League (Japonia)
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Machida Zelvia
0
J1 League (Japonia)
|
64'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia)
|
75'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
24'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
50'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
26 Sie
Koniec
|
FC Tokyo
2
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
68'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Yokohama FC
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
75'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
33'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Yokohama FC
0
J1 League (Japonia)
|
64'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
35'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
23'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Vissel Kobe
5
J1 League (Japonia)
|
28'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
70'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
33'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
4
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
3
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Kashiwa Reysol
3
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
54'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
5
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
56'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Yokohama FC
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Shimizu S-pulse
3
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
24'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Oita Trinita
1
J1 League (Japonia)
|
65'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
58'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Oita Trinita
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Sanfrecce Hiroshima
3
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Urawa Red Diamonds
3
J1 League (Japonia)
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 |
W ostatnich 5 meczach Daiju Sasaki ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.22, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.56.
W ostatnich 10 meczach Daiju Sasaki ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.03, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.56.
W jakiej formie jest Daiju Sasaki?
Daiju Sasaki jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.56 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.81). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Daiju Sasaki – kontuzje
W trakcie kariery Daiju Sasaki zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 51 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Daiju Sasaki
-
Uraz łąkotki
pauzuje od 153 dni
02.06.26 (153 dni)
Vissel Kobe opuszczone: 17 meczów
-
Kolano skoczka
23.05.26 – 24.10.26 (153 dni)
Vissel Kobe opuszczone: 19 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
11.03.22 – 29.05.22 (80 dni)
Vissel Kobe opuszczone: 15 meczów
Czy Daiju Sasaki ma kontuzję?
Obecnie Daiju Sasaki ma uraz — uraz łąkotki — i pauzuje w Vissel Kobe.
Najpoważniejszy uraz w karierze Daiju Sasaki to uraz łąkotki z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 153 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Daiju Sasaki – trofea
W trakcie kariery Daiju Sasaki zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Trofea Daiju Sasaki
Jakie trofea zdobył Daiju Sasaki?
Daiju Sasaki zdobył w karierze 6 trofeów — 5 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Vissel Kobe — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Japonii — 3 razy.
Daiju Sasaki – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Daiju Sasaki wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Daiju Sasaki na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Daiju Sasaki
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 26 |
|
1 mln € |
| 14.12.2025 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 28.05.2025 | 25 |
|
1 mln € |
| 09.12.2024 | 25 |
|
850 tys. € |
| 11.06.2024 | 24 |
|
900 tys. € |
| 21.02.2024 | 24 |
|
800 tys. € |
| 27.06.2023 | 23 |
|
500 tys. € |
| 05.01.2023 | 23 |
|
400 tys. € |
| 27.06.2022 | 22 |
|
350 tys. € |
| 13.01.2022 | 22 |
|
400 tys. € |
| 28.06.2021 | 21 |
|
300 tys. € |
| 28.01.2021 | 21 |
|
150 tys. € |
| 27.12.2019 | 20 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Daiju Sasaki?
Wycena Daiju Sasaki wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Daiju Sasaki wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.