Forma w lidze
FC Tokyo w tabeli
4. miejsce / 20 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
4 zwycięstwa z rzędu
8 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
4 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
9:5 bramki
1,80 gola/mecz
8 pkt
8:3 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy FC Tokyo
Wartość drużyny: 7,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Japonia | 27 | pomocnik | 9 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Japonia | 27 | pomocnik | 9 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,61 średnia ocena | Japonia | 27 | pomocnik | 9 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Korea Południowa | 36 | bramkarz | 9 | 500 tys. € |
Przewidywany skład FC Tokyo 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

FC Tokyo w tabeli J1 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 21 |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 20 |
3
|
Machida Zelvia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:10 | 20 |
4
|
FC Tokyo
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:8 | 20 |
5
|
Vissel Kobe
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:9 | 19 |
Wyniki FC Tokyo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
FC Tokyo
3
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
FC Tokyo
1
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Gamba Osaka
0
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
Terminarz FC Tokyo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 07:00
|
Tokio Verdy
FC Tokyo
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
|
|
21 Paź 12:00
|
FC Tokyo
Kashiwa Reysol
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
|
|
25 Paź 08:00
|
FC Tokyo
Mito Hollyhock
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery FC Tokyo
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 17 Wrz 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Brazylia |
|
wypożyczenie |
FC Tokyo to klub piłkarski z Japonii występujący w J1 League (Japonia). Swoim domowym obiektem jest Ajinomoto Stadium, który może pomieścić 48 955 widzów. Zespół prowadzi Rikizo Matsuhashi. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 7,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Tokyo?
Klub piłkarski FC Tokyo zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Ligi Japonii oraz Puchar Japonii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Japonii, J.League Cup / Copa Sudamericana Championship, Mistrzostwo Japan Soccer League, Mistrzostwo regionalne Japonii oraz Mistrzostwo Kanto Soccer League.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Tokyo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Tokyo trafiło 3 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 3 piłkarzy, co przyniosło 4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Nicolai Vallys z Brøndby za 1,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ryunosuke Sato do Valencii za 4 mln €.
Które miejsce zajmuje FC Tokyo w tabeli J1 League?
FC Tokyo zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli J1 League z dorobkiem 20 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Kashiwa Reysol wynosi 1 punkt, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład FC Tokyo?
W wyjściowym ustawieniu FC Tokyo między słupkami staje S. Kim, a linię obrony najczęściej tworzą S. Muroya, A. Scholz, H. Inamura oraz K. Bangnagande. W środku pola grają S. Anzai, K. Tokiwa, T. Ko oraz K. Tawaratsumida, a za skuteczność w ataku odpowiadają Marcelo, M. Nagakura. Trener Rikizo Matsuhashi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J1 League (Japonia) i pucharach.
Kiedy FC Tokyo gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Tokyo to spotkanie z Tokio Verdy, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Ajinomoto Stadium w ramach J1 League (10. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Tokyo?
Ostatni mecz FC Tokyo to wygrana z Urawa Red Diamonds 3:0 w J1 League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Nagakura, Anzai oraz Sato. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FC Tokyo w tym sezonie?
Bilans FC Tokyo w tym sezonie to 9 meczów i wynik 6-2-1 przy 17 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FC Tokyo w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra FC Tokyo w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań FC Tokyo
FC Tokyo terminarz
Kiedy FC Tokyo gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Tokyo to spotkanie z Tokio Verdy, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Ajinomoto Stadium w ramach J1 League (10. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki FC Tokyo w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub FC Tokyo w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki FC Tokyo w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FC Tokyo wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
3:0 | 4-4-2 | 3/6 | 1/1 | |
|
19 Wrz Koniec
|
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 2/6 | 5/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 13/18 | 3/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 7/11 | 0/3 | |
|
02 Wrz Koniec
|
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 3/7 | 0/0 | |
|
29 Sie Koniec
|
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
0:3 | 4-4-2 | 3/10 | 1/3 | |
|
21 Sie Koniec
|
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 5/6 | 1/1 | |
|
15 Sie Koniec
|
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 4/11 | 0/0 | |
|
08 Sie Koniec
|
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
1:5 | 4-4-2 | 2/7 | 2/3 | |
|
06 Cze Koniec
|
J1 League (Japonia)
|
1:3 | 4-4-2 | 11/12 | 1/3 |
FC Tokyo ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 9 z 9 meczów, ze średnią 2,22 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Tokyo?
Ostatni mecz FC Tokyo to wygrana z Urawa Red Diamonds 3:0 w J1 League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Nagakura, Anzai oraz Sato. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FC Tokyo – tabela J1 League (Japonia)
Jakie miejsce w tabeli J1 League (Japonia) zajmuje FC Tokyo w sezonie 2026/2027.
Miejsce FC Tokyo w tabeli J1 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 7 | 21 | |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 16 | 20 | |
3
|
Machida Zelvia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:10 | 12 | 20 | |
4
|
FC Tokyo
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 20 | |
5
|
Vissel Kobe
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 19 | |
6
|
Kashima Antlers
|
9 | 5 | 1 | 3 | 19:16 | 3 | 16 | |
7
|
Yokohama Marinos
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 15 | |
8
|
Kawasaki Frontale
|
9 | 3 | 4 | 2 | 17:14 | 3 | 13 | |
9
|
Fagiano Okayama
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
10
|
Shimizu S-pulse
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 13 | |
11
|
Urawa Red Diamonds
|
9 | 4 | 0 | 5 | 16:21 | -5 | 12 | |
12
|
Cerezo Osaka
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 12 | |
13
|
Mito Hollyhock
|
9 | 2 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 9 | |
14
|
V-varen Nagasaki
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:16 | -5 | 9 | |
15
|
Nagoya Grampus
|
9 | 3 | 0 | 6 | 9:15 | -6 | 9 | |
16
|
Kyoto Sanga
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
17
|
Avispa Fukuoka
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:13 | -2 | 7 | |
18
|
Gamba Osaka
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
19
|
JEF United Chiba
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:19 | -11 | 5 | |
20
|
Tokio Verdy
|
9 | 0 | 4 | 5 | 4:14 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 7 | 21 | |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 16 | 20 | |
3
|
Machida Zelvia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:10 | 12 | 20 | |
4
|
FC Tokyo
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 20 | |
5
|
Vissel Kobe
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 19 | |
6
|
Kashima Antlers
|
9 | 5 | 1 | 3 | 19:16 | 3 | 16 | |
7
|
Yokohama Marinos
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 15 | |
8
|
Kawasaki Frontale
|
9 | 3 | 4 | 2 | 17:14 | 3 | 13 | |
9
|
Fagiano Okayama
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
10
|
Shimizu S-pulse
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 13 | |
11
|
Urawa Red Diamonds
|
9 | 4 | 0 | 5 | 16:21 | -5 | 12 | |
12
|
Cerezo Osaka
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 12 | |
13
|
Mito Hollyhock
|
9 | 2 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 9 | |
14
|
V-varen Nagasaki
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:16 | -5 | 9 | |
15
|
Nagoya Grampus
|
9 | 3 | 0 | 6 | 9:15 | -6 | 9 | |
16
|
Kyoto Sanga
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
17
|
Avispa Fukuoka
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:13 | -2 | 7 | |
18
|
Gamba Osaka
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
19
|
JEF United Chiba
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:19 | -11 | 5 | |
20
|
Tokio Verdy
|
9 | 0 | 4 | 5 | 4:14 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Tokyo
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 2 |
Cerezo Osaka
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
| 3 |
Sanfrecce Hiroshima
|
4 | 3 | 1 | 0 | 13:2 | 11 | 10 | |
| 4 |
Vissel Kobe
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 5 |
Kashiwa Reysol
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 6 |
Kashima Antlers
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 7 |
Kawasaki Frontale
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 8 | |
| 8 |
V-varen Nagasaki
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 9 |
Machida Zelvia
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 10 |
Yokohama Marinos
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 11 |
Fagiano Okayama
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 12 |
Shimizu S-pulse
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 13 |
Avispa Fukuoka
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
Urawa Red Diamonds
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 15 |
Nagoya Grampus
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 16 |
Mito Hollyhock
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 17 |
Gamba Osaka
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 18 |
JEF United Chiba
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 19 |
Kyoto Sanga
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 20 |
Tokio Verdy
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:11 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Machida Zelvia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:3 | 11 | 13 | |
| 2 |
Kashiwa Reysol
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:7 | 4 | 12 | |
| 3 |
Sanfrecce Hiroshima
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 4 |
Vissel Kobe
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 5 |
FC Tokyo
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 8 | |
| 6 |
Yokohama Marinos
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 7 |
Kashima Antlers
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 7 | |
| 8 |
Fagiano Okayama
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 9 |
Shimizu S-pulse
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 10 |
Urawa Red Diamonds
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 11 |
Kawasaki Frontale
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 12 |
Kyoto Sanga
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 13 |
Mito Hollyhock
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 14 |
Nagoya Grampus
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 15 |
Gamba Osaka
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 16 |
Tokio Verdy
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 17 |
Cerezo Osaka
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 | |
| 18 |
V-varen Nagasaki
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 19 |
JEF United Chiba
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:12 | -8 | 1 | |
| 20 |
Avispa Fukuoka
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje FC Tokyo w tabeli J1 League?
FC Tokyo zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli J1 League z dorobkiem 20 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Kashiwa Reysol wynosi 1 punkt, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki FC Tokyo w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki FC Tokyo na tle ligi w sezonie 2026/2027.
FC Tokyo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,7
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 1,56
- Udane dryblingi / mecz 4,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,89
- Czyste konta 67%
- Odbiory / mecz 15,7
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 28,7
- Zablokowane strzały / mecz 4,4
Strzelcy FC Tokyo
-
Motoki Nagakura 6
-
Soma Anzai 4
-
Marcelo 3
-
Kein Sato 1
-
Takahiro Ko 1
-
Shion Homma 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki FC Tokyo i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FC Tokyo to 61–75 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tokio Verdy - FC Tokyo Po przerwie pada 71% bramek FC Tokyo.Przebieg meczu FC Tokyo i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 9 | 6-2-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 4-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy FC Tokyo otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 9 takich meczów.
Jak padają bramki dla FC Tokyo
100% bramek FC Tokyo pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FC Tokyo zdobywa w sezonie średnio 2,22 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 2,22.
Aktualne serie FC Tokyo
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 9 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów FC Tokyo, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
FC Tokyo wygra mecz Tokio Verdy - FC Tokyo FC Tokyo nie przegrywa od 8 meczów.Bramki w meczach FC Tokyo
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 44%
- Powyżej 3,5 22%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 11%
W 44% meczów FC Tokyo padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tokio Verdy - FC Tokyo Powyżej 2,5 bramki padło w 44% meczów FC Tokyo.FC Tokyo – faule i karne
- Faule / mecz 11,4
- Faule rywali / mecz 9,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
FC Tokyo fauluje średnio 11,4 razy na mecz, a wymusza 9,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FC Tokyo, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FC Tokyo zdobywa 2,40 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
FC Tokyo wygra mecz Tokio Verdy - FC Tokyo FC Tokyo zdobywa u siebie 80% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach FC Tokyo ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 71% goli FC Tokyo, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 9 meczów.
FC Tokyo wygra drugą połowę meczu Tokio Verdy - FC Tokyo Drugą połowę FC Tokyo wygrywał w 6 z 9 meczów.FC Tokyo – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,6
FC Tokyo oddaje 10,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tokio Verdy - FC Tokyo FC Tokyo oddaje 10,7 strzałów na mecz.FC Tokyo – posiadanie piłki
- U siebie 53,6%
- Na wyjeździe 48,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 9
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 9 meczów. Średnio FC Tokyo utrzymuje przy piłce 51,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
FC Tokyo wygra mecz Tokio Verdy - FC Tokyo FC Tokyo utrzymuje średnio 51,3% posiadania piłki.FC Tokyo – podania
- Kluczowe / mecz 11,1
- Dośrodkowania / mecz 16,1
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 39%
FC Tokyo wymienia średnio 452 podań na mecz przy celności 81%, z czego 11,1 to podania kluczowe.
FC Tokyo – czyste konta
- U siebie 4 z 5
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 0,89
- Bez straty do przerwy 78%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto FC Tokyo to 67% meczów sezonu (6 z 9), z czego 4 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Tokio Verdy - FC Tokyo Czyste konto FC Tokyo zachowuje w 67% meczów.FC Tokyo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 44%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
FC Tokyo wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 44% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Tokio Verdy - FC Tokyo Powyżej 8,5 rożnego padło w 44% meczów FC Tokyo.FC Tokyo – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 11%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 0,8
- Mecze bez kartki 33%
FC Tokyo ogląda średnio 1,1 żółtej kartki na mecz, a rywale FC Tokyo – 0,8. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
FC Tokyo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,50 | 3,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,33 | 0,33 |
| Dołu tabeli (15–20) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 1,75 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz FC Tokyo zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
FC Tokyo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,50 2,00 | 3,25 1,80 | 0,50 0,80 |
|
3.
|
1,75 2,60 | 2,00 2,80 | 1,75 0,60 |
|
4.
|
2,40 2,00 | 1,80 2,00 | 1,00 0,75 |
|
5.
|
2,50 1,80 | 2,00 1,20 | 1,00 1,00 |
|
6.
|
2,25 1,40 | 1,75 2,40 | 1,00 2,40 |
Ciekawe rekordy w meczach FC Tokyo
Skrajne wyniki i osiągnięcia FC Tokyo w tym sezonie
- Najwyższa wygrana V-varen Nagasaki - FC Tokyo 0:3 J1 League (Japonia), 29.08.2026
- Najwyższa porażka FC Tokyo - Machida Zelvia 1:5 J1 League (Japonia), 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek FC Tokyo - Machida Zelvia 1:5, J1 League (Japonia), 8.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Silvestre dos Santos, FC Tokyo - Machida Zelvia 1:5, J1 League (Japonia), 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 85. minuta Anzai, FC Tokyo - JEF United Chiba 2:0, J1 League (Japonia), 21.08.2026
Jakie statystyki ma FC Tokyo w tym sezonie?
Bilans FC Tokyo w tym sezonie to 9 meczów i wynik 6-2-1 przy 17 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FC Tokyo – zawodnicy
Jak wygląda kadra FC Tokyo w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład FC Tokyo 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze FC Tokyo
-
Kento Hashimoto Obrońca Złamanie nogi pauzuje od 7 dniopuszczone: 3 mecze
-
Sei Muroya Obrońca Uraz łydki pauzuje od 15 dniopuszczone: 2 mecze
-
Shion Homma Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 30 dniopuszczone: 5 meczów
-
Yuto Nagatomo Obrońca Uraz kolana pauzuje od 30 dniopuszczone: 5 meczów
-
Nicolai Vallys Pomocnik Uraz kolana pauzuje od 73 dniopuszczone: 13 meczów
-
Divine Chinedu Otani Napastnik Uraz stopy pauzuje od 129 dniopuszczone: 11 meczów

Kadra FC Tokyo
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
24 | Brazylia | 1 mln € | 36 tys. € | 9 | 100% | 3 | 2 | 592' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Japonia | 1 mln € | – | 9 | 100% | 1 | 2 | 592' | 2 | 0 | |||||||
| 99 |
|
28 | Hiszpania | 1,2 mln € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 2' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
34 | Japonia | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 2 | 93' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
21 | Japonia | – | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
![]() |
19 | Japonia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
27 | Japonia | 700 tys. € | – | 9 | 100% | 6 | 3 | 655' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Japonia | 600 tys. € | – | 8 | 89% | 4 | 0 | 491' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Japonia | 900 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 0 | 654' | 3 | 2 | |||||||
| 33 |
|
22 | Japonia | 800 tys. € | – | 6 | 67% | 1 | 0 | 227' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Japonia | 400 tys. € | 387 tys. € | 7 | 78% | 1 | 1 | 424' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
33 | Japonia | 600 tys. € | 620 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
24 | Japonia | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 490' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
|
25 | Japonia | 500 tys. € | 283 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 68' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Dania | 4 mln € | 840 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
19 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
|
19 | Japonia | – | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
33 | Dania | 1 mln € | 665 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 765' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Japonia | 350 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 2 | 317' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
27 | Japonia | 850 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 349' | 1 | 0 | |||||||
| 42 |
|
26 | Japonia | 500 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 219' | 0 | 1 | |||||||
| 2 |
|
32 | Japonia | 350 tys. € | 2,8 mln € | 8 | 89% | 0 | 1 | 626' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Japonia | 450 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 614' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
40 | Japonia | 100 tys. € | 286 tys. € | 3 | 33% | 0 | 0 | 73' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
39 | Japonia | 75 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 249' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
24 | Japonia | 400 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 74' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
20 | Japonia | 275 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
19 | Japonia | – | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
21 | Korea Południowa | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 81 |
|
36 | Korea Południowa | 500 tys. € | 1,1 mln € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
27 | Japonia | 500 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
18 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 58 |
|
20 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry FC Tokyo
18 mln €
śr. 544 tys. € / zawodnika
Ile FC Tokyo wydaje na pensje
7 mln € rocznie
śr. 212 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Japonia (27 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FC Tokyo w sezonie 2026/2027
FC Tokyo wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry FC Tokyo
Jak wygląda skład FC Tokyo?
W wyjściowym ustawieniu FC Tokyo między słupkami staje S. Kim, a linię obrony najczęściej tworzą S. Muroya, A. Scholz, H. Inamura oraz K. Bangnagande. W środku pola grają S. Anzai, K. Tokiwa, T. Ko oraz K. Tawaratsumida, a za skuteczność w ataku odpowiadają Marcelo, M. Nagakura. Trener Rikizo Matsuhashi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J1 League (Japonia) i pucharach.
FC Tokyo – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FC Tokyo w sezonie 2026/2027.
FC Tokyo transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 17 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 28 |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Japonia | 28 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Lip 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 16 Lip 2026 |
|
Dania | 30 |
|
1,5 mln € | |
| 06 Lip 2026 |
|
Japonia | 19 |
|
4 mln € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 24 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery FC Tokyo
FC Tokyo bilans transferowy
- +2,5 mln € 2026
- +300 tys. € 2025
- -1,3 mln € 2024
Rekordy transferowe w historii FC Tokyo
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Tokyo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Tokyo trafiło 3 zawodników za łączną kwotę 1,5 mln €, a klub opuściło 3 piłkarzy, co przyniosło 4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Nicolai Vallys z Brøndby za 1,5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ryunosuke Sato do Valencii za 4 mln €.
FC Tokyo – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski FC Tokyo? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Tokyo?
Klub piłkarski FC Tokyo zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Ligi Japonii oraz Puchar Japonii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Japonii, J.League Cup / Copa Sudamericana Championship, Mistrzostwo Japan Soccer League, Mistrzostwo regionalne Japonii oraz Mistrzostwo Kanto Soccer League.