Forma w lidze
Nagoya Grampus w tabeli
15. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Strata do 3. miejsca: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
6:6 bramki
1,50 gola/mecz
3 pkt
3:9 bramki
0,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Nagoya Grampus
Wartość drużyny: 4,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Japonia | 34 | pomocnik | 9 | 550 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Japonia | 32 | pomocnik | 9 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,85 średnia ocena | Japonia | 25 | obrońca | 8 | 1,7 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Japonia | 34 | pomocnik | 9 | 550 tys. € |
Przewidywany skład Nagoya Grampus 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Nagoya Grampus w tabeli J1 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 21 |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 20 |
| ··· | |||||||
14
|
V-varen Nagasaki
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:16 | 9 |
15
|
Nagoya Grampus
|
9 | 3 | 0 | 6 | 9:15 | 9 |
16
|
Kyoto Sanga
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | 8 |
Wyniki Nagoya Grampus
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
FC Tokyo
1
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
V-varen Nagasaki
2
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
Terminarz Nagoya Grampus
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 12:00
|
Kashiwa Reysol
Nagoya Grampus
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
|
|
21 Paź 12:00
|
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
|
|
25 Paź 06:00
|
Nagoya Grampus
Yokohama Marinos
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Nagoya Grampus
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 Lip 2026 |
|
Japonia |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo |
Nagoya Grampus to klub piłkarski z Japonii występujący w J1 League (Japonia). Swoim domowym obiektem jest Toyota Stadium, który może pomieścić 45 000 widzów. Zespół prowadzi Michael Petrovic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,4 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Nagoya Grampus?
Klub piłkarski Nagoya Grampus zdobył w swojej historii 12 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Tokai Soccer League oraz Puchar Ligi Japonii. Ponadto triumfował w Superpuchar Japonii, Puchar Japonii, Amatorski Puchar Japonii oraz Mistrzostwo Japonii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nagoya Grampus w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Nagoya Grampus w tabeli J1 League?
Nagoya Grampus zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli J1 League z dorobkiem 9 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Kashiwa Reysol wynosi 12 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Nagoya Grampus?
W wyjściowym ustawieniu Nagoya Grampus między słupkami staje D. Schmidt, a linię obrony najczęściej tworzą T. Hara, H. Fujii oraz S. Tokumoto. W środku pola grają T. Uchida, R. Izumi, S. Inagaki, T. Takamine, Y. Kimura oraz K. Nakayama, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Yamagishi. Trener Michael Petrovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J1 League (Japonia) i pucharach.
Kiedy Nagoya Grampus gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nagoya Grampus to spotkanie z Kashiwa Reysol, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie SANKYO FRONTIER Kashiwa Stadium w ramach J1 League (10. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nagoya Grampus?
Ostatni mecz Nagoya Grampus to wygrana z Kawasaki Frontale 1:2 w J1 League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Fujii, Wakizaka oraz Yamagishi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Nagoya Grampus w tym sezonie?
Bilans Nagoya Grampus w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-0-6 przy 9 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Nagoya Grampus w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Nagoya Grampus w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Nagoya Grampus
Nagoya Grampus terminarz
Kiedy Nagoya Grampus gra następny mecz?
Najbliższy mecz Nagoya Grampus to spotkanie z Kashiwa Reysol, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie SANKYO FRONTIER Kashiwa Stadium w ramach J1 League (10. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Nagoya Grampus w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Nagoya Grampus w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Nagoya Grampus w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Nagoya Grampus wyniki
Nagoya Grampus ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 7 z 9 meczów, ze średnią 0,43 punktu. W pozostałych ustawieniach Nagoya Grampus zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Nagoya Grampus?
Ostatni mecz Nagoya Grampus to wygrana z Kawasaki Frontale 1:2 w J1 League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Fujii, Wakizaka oraz Yamagishi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Nagoya Grampus – tabela J1 League (Japonia)
Jakie miejsce w tabeli J1 League (Japonia) zajmuje Nagoya Grampus w sezonie 2026/2027.
Miejsce Nagoya Grampus w tabeli J1 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 7 | 21 | |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 16 | 20 | |
3
|
Machida Zelvia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:10 | 12 | 20 | |
4
|
FC Tokyo
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 20 | |
5
|
Vissel Kobe
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 19 | |
6
|
Kashima Antlers
|
9 | 5 | 1 | 3 | 19:16 | 3 | 16 | |
7
|
Yokohama Marinos
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 15 | |
8
|
Kawasaki Frontale
|
9 | 3 | 4 | 2 | 17:14 | 3 | 13 | |
9
|
Fagiano Okayama
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
10
|
Shimizu S-pulse
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 13 | |
11
|
Urawa Red Diamonds
|
9 | 4 | 0 | 5 | 16:21 | -5 | 12 | |
12
|
Cerezo Osaka
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 12 | |
13
|
Mito Hollyhock
|
9 | 2 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 9 | |
14
|
V-varen Nagasaki
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:16 | -5 | 9 | |
15
|
Nagoya Grampus
|
9 | 3 | 0 | 6 | 9:15 | -6 | 9 | |
16
|
Kyoto Sanga
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
17
|
Avispa Fukuoka
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:13 | -2 | 7 | |
18
|
Gamba Osaka
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
19
|
JEF United Chiba
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:19 | -11 | 5 | |
20
|
Tokio Verdy
|
9 | 0 | 4 | 5 | 4:14 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 7 | 21 | |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 16 | 20 | |
3
|
Machida Zelvia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:10 | 12 | 20 | |
4
|
FC Tokyo
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 20 | |
5
|
Vissel Kobe
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 19 | |
6
|
Kashima Antlers
|
9 | 5 | 1 | 3 | 19:16 | 3 | 16 | |
7
|
Yokohama Marinos
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 15 | |
8
|
Kawasaki Frontale
|
9 | 3 | 4 | 2 | 17:14 | 3 | 13 | |
9
|
Fagiano Okayama
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
10
|
Shimizu S-pulse
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 13 | |
11
|
Urawa Red Diamonds
|
9 | 4 | 0 | 5 | 16:21 | -5 | 12 | |
12
|
Cerezo Osaka
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 12 | |
13
|
Mito Hollyhock
|
9 | 2 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 9 | |
14
|
V-varen Nagasaki
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:16 | -5 | 9 | |
15
|
Nagoya Grampus
|
9 | 3 | 0 | 6 | 9:15 | -6 | 9 | |
16
|
Kyoto Sanga
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
17
|
Avispa Fukuoka
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:13 | -2 | 7 | |
18
|
Gamba Osaka
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
19
|
JEF United Chiba
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:19 | -11 | 5 | |
20
|
Tokio Verdy
|
9 | 0 | 4 | 5 | 4:14 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Tokyo
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 2 |
Cerezo Osaka
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
| 3 |
Sanfrecce Hiroshima
|
4 | 3 | 1 | 0 | 13:2 | 11 | 10 | |
| 4 |
Vissel Kobe
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 5 |
Kashiwa Reysol
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 6 |
Kashima Antlers
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 7 |
Kawasaki Frontale
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 8 | |
| 8 |
V-varen Nagasaki
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 9 |
Machida Zelvia
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 10 |
Yokohama Marinos
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 11 |
Fagiano Okayama
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 12 |
Shimizu S-pulse
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 13 |
Avispa Fukuoka
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
Urawa Red Diamonds
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 15 |
Nagoya Grampus
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 16 |
Mito Hollyhock
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 17 |
Gamba Osaka
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 18 |
JEF United Chiba
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 19 |
Kyoto Sanga
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 20 |
Tokio Verdy
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:11 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Machida Zelvia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:3 | 11 | 13 | |
| 2 |
Kashiwa Reysol
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:7 | 4 | 12 | |
| 3 |
Sanfrecce Hiroshima
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 4 |
Vissel Kobe
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 5 |
FC Tokyo
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 8 | |
| 6 |
Yokohama Marinos
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 7 |
Kashima Antlers
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 7 | |
| 8 |
Fagiano Okayama
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 9 |
Shimizu S-pulse
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 10 |
Urawa Red Diamonds
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 11 |
Kawasaki Frontale
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 12 |
Kyoto Sanga
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 13 |
Mito Hollyhock
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 14 |
Nagoya Grampus
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 15 |
Gamba Osaka
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 16 |
Tokio Verdy
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 17 |
Cerezo Osaka
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 | |
| 18 |
V-varen Nagasaki
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 19 |
JEF United Chiba
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:12 | -8 | 1 | |
| 20 |
Avispa Fukuoka
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje Nagoya Grampus w tabeli J1 League?
Nagoya Grampus zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli J1 League z dorobkiem 9 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Kashiwa Reysol wynosi 12 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Nagoya Grampus w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Nagoya Grampus na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Nagoya Grampus na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,4
- Strzały celne / mecz 3,8
- Asysty / mecz 0,33
- Udane dryblingi / mecz 4,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 13,0
- Przechwyty / mecz 8,2
- Wybicia / mecz 22,9
- Zablokowane strzały / mecz 4,3
Strzelcy Nagoya Grampus
Rozkład bramek w czasie
Bramki Nagoya Grampus i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Nagoya Grampus to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus Po przerwie pada 67% bramek Nagoya Grampus.Przebieg meczu Nagoya Grampus i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 1-0-6 |
| Remis do przerwy | 5 | 3-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Nagoya Grampus otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Nagoya Grampus
67% bramek Nagoya Grampus pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 22% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Nagoya Grampus zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Nagoya Grampus
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 9 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Nagoya Grampus, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Nagoya Grampus wygra mecz Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus Nagoya Grampus nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Nagoya Grampus
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 22%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 67% meczów Nagoya Grampus padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus Powyżej 2,5 bramki padło w 67% meczów Nagoya Grampus.Nagoya Grampus – faule i karne
- Faule / mecz 10,2
- Faule rywali / mecz 15,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Nagoya Grampus fauluje średnio 10,2 razy na mecz, a wymusza 15,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Nagoya Grampus, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Nagoya Grampus zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 0,60 na wyjeździe.
Nagoya Grampus wygra mecz Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus Nagoya Grampus zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 20%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Nagoya Grampus ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Nagoya Grampus, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
Nagoya Grampus wygra drugą połowę meczu Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus Drugą połowę Nagoya Grampus wygrywał w 3 z 9 meczów.Nagoya Grampus – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,4
Nagoya Grampus oddaje 9,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus Nagoya Grampus oddaje 9,4 strzałów na mecz.Nagoya Grampus – posiadanie piłki
- U siebie 63,3%
- Na wyjeździe 56,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 9
- Najniższe w sezonie 49%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 9 meczów. Średnio Nagoya Grampus utrzymuje przy piłce 59,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 49%.
Nagoya Grampus wygra mecz Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus Nagoya Grampus utrzymuje średnio 59,3% posiadania piłki.Nagoya Grampus – podania
- Kluczowe / mecz 10,6
- Dośrodkowania / mecz 24,2
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 47%
Nagoya Grampus wymienia średnio 516 podań na mecz przy celności 85%, z czego 10,6 to podania kluczowe.
Nagoya Grampus – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 22%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Nagoya Grampus to 0% meczów sezonu (0 z 9), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus Czyste konto Nagoya Grampus zachowuje w 0% meczów.Nagoya Grampus – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 7,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Nagoya Grampus wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 3,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus Powyżej 8,5 rożnego padło w 33% meczów Nagoya Grampus.Nagoya Grampus – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 11%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 11%
Nagoya Grampus ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Nagoya Grampus – 1,9.
Nagoya Grampus według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,50 | 2,25 |
| Środka tabeli (7–14) | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 1,00 | 1,25 |
| Dołu tabeli (15–20) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 3,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Nagoya Grampus zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Nagoya Grampus na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
1,00 1,00 | 1,40 1,25 | 1,40 1,50 |
|
14.
|
1,60 0,25 | 1,40 1,00 | 1,40 2,25 |
|
15.
|
1,50 0,60 | 1,50 0,60 | 1,50 1,80 |
|
16.
|
0,75 1,00 | 1,25 1,20 | 2,00 1,60 |
|
17.
|
1,17 0,00 | 1,33 1,00 | 1,17 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Nagoya Grampus
Skrajne wyniki i osiągnięcia Nagoya Grampus w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Nagoya Grampus - Gamba Osaka 3:1 J1 League (Japonia), 22.08.2026
- Najwyższa porażka Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus 3:0 J1 League (Japonia), 2.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Nagoya Grampus - Gamba Osaka 3:1, J1 League (Japonia), 22.08.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Fujii, Kawasaki Frontale - Nagoya Grampus 1:2, J1 League (Japonia), 11.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Ono, Nagoya Grampus - Gamba Osaka 3:1, J1 League (Japonia), 22.08.2026
Jakie statystyki ma Nagoya Grampus w tym sezonie?
Bilans Nagoya Grampus w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-0-6 przy 9 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Nagoya Grampus – zawodnicy
Jak wygląda kadra Nagoya Grampus w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Nagoya Grampus 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Nagoya Grampus
-
Yuya Asano Pomocnik Problemy ze ścięgnem Achillesa pauzuje od 37 dniopuszczone: 5 meczów
-
Marcus Vinicius Ferreira Teixeira Napastnik Złamanie nogi pauzuje od 195 dniopuszczone: 26 meczów
Kadra Nagoya Grampus
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
33 | Japonia | 550 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 578' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Japonia | 850 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 796' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
37 | Japonia | 100 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 148' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
20 | Japonia | 200 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
28 | Brazylia | 800 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
34 | Japonia | 550 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 810' | 2 | 0 | |||||||
| 31 |
|
28 | Japonia | 750 tys. € | 450 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
32 | Brazylia | 1 mln € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 192' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
30 | Japonia | 700 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 0 | 686' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
32 | Japonia | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 633' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
29 | Japonia | 800 tys. € | – | 6 | 67% | 1 | 1 | 235' | 1 | 0 | |||||||
| 55 |
|
31 | Japonia | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 556' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
28 | Japonia | 325 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 293' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Japonia | 700 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 1 | 218' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
23 | Japonia | 450 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 172' | 0 | 0 | |||||||
| 58 |
|
31 | Japonia | 600 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 81' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
|
30 | Japonia | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 34' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
27 | Japonia | 300 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 29' | 0 | 0 | |||||||
| 49 |
|
16 | Japonia | – | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
25 | Japonia | 1,7 mln € | 263 tys. € | 8 | 89% | 1 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 70 |
|
28 | Japonia | 600 tys. € | 329 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 583' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
35 | Japonia | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 434' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Japonia | 500 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 71' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
19 | Japonia | – | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
17 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 45 |
|
18 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 46 |
|
21 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 47 |
|
16 | Japonia | – | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
34 | Japonia | 450 tys. € | 290 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
20 | Japonia | 275 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
39 | Japonia | 50 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
19 | Japonia | – | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Nagoya Grampus
13,4 mln €
śr. 419 tys. € / zawodnika
Ile Nagoya Grampus wydaje na pensje
1,3 mln € rocznie
śr. 42 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Japonia (30 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Nagoya Grampus w sezonie 2026/2027
Nagoya Grampus wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Nagoya Grampus
Jak wygląda skład Nagoya Grampus?
W wyjściowym ustawieniu Nagoya Grampus między słupkami staje D. Schmidt, a linię obrony najczęściej tworzą T. Hara, H. Fujii oraz S. Tokumoto. W środku pola grają T. Uchida, R. Izumi, S. Inagaki, T. Takamine, Y. Kimura oraz K. Nakayama, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Yamagishi. Trener Michael Petrovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J1 League (Japonia) i pucharach.
Nagoya Grampus – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Nagoya Grampus w sezonie 2026/2027.
Nagoya Grampus transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 Lip 2026 |
|
Japonia | 32 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 33 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 24 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Nagoya Grampus
Nagoya Grampus bilans transferowy
- 0 € 2026
- -2,4 mln € 2025
- -2 mln € 2024
- +2,3 mln € 2023
Rekordy transferowe w historii Nagoya Grampus
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Nagoya Grampus w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.
Nagoya Grampus – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Nagoya Grampus? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Nagoya Grampus?
Klub piłkarski Nagoya Grampus zdobył w swojej historii 12 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Tokai Soccer League oraz Puchar Ligi Japonii. Ponadto triumfował w Superpuchar Japonii, Puchar Japonii, Amatorski Puchar Japonii oraz Mistrzostwo Japonii.
