Forma w lidze
Cerezo Osaka w tabeli
12. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 3. miejsca: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
4 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
5:1 bramki
1,00 gola/mecz
1 pkt
2:11 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Cerezo Osaka
Wartość drużyny: 5,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Japonia | 25 | napastnik | 8 | 750 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Japonia | 37 | pomocnik | 8 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,86 średnia ocena | Japonia | 25 | napastnik | 8 | 750 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Japonia | 29 | obrońca | 9 | 400 tys. € |
Przewidywany skład Cerezo Osaka 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Cerezo Osaka w tabeli J1 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 21 |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 20 |
| ··· | |||||||
11
|
Urawa Red Diamonds
|
9 | 4 | 0 | 5 | 16:21 | 12 |
12
|
Cerezo Osaka
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:12 | 12 |
13
|
Mito Hollyhock
|
9 | 2 | 3 | 4 | 12:13 | 9 |
Wyniki Cerezo Osaka
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
6
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
Terminarz Cerezo Osaka
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 08:00
|
Cerezo Osaka
Kawasaki Frontale
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
|
|
21 Paź 12:00
|
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
|
|
25 Paź 07:00
|
Cerezo Osaka
JEF United Chiba
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Cerezo Osaka
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 28 Sie 2026 |
|
Senegal |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
wypożyczenie |
Cerezo Osaka to klub piłkarski z Japonii występujący w J1 League (Japonia). Swoim domowym obiektem jest Yodoko Sakura Stadium, który może pomieścić 24 481 widzów. Zespół prowadzi Pablo Machin. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5,4 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Cerezo Osaka?
Klub piłkarski Cerezo Osaka zdobył w swojej historii 12 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Japan Soccer League oraz Puchar Japonii. Ponadto triumfował w Superpuchar Japonii, Puchar Ligi Japonii oraz Puchar Królowej Tajlandii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cerezo Osaka w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Cerezo Osaka trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 1,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Nelson Ishiwatari do Sint-Truidense VV za 1,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Cerezo Osaka w tabeli J1 League?
Cerezo Osaka zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli J1 League z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Kashiwa Reysol wynosi 9 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Cerezo Osaka?
W wyjściowym ustawieniu Cerezo Osaka między słupkami staje K. Nakamura, a linię obrony najczęściej tworzą D. Cools, S. Hatanaka oraz R. Inoue. W środku pola grają H. Okuda, L. Fernandes, J. Irvine, S. Tanaka, Y. Yokoyama oraz A. Ohata, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Sakuragawa. Trener Pablo Machin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J1 League (Japonia) i pucharach.
Kiedy Cerezo Osaka gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cerezo Osaka to spotkanie z Kawasaki Frontale, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 08:00 na obiekcie Yodoko Sakura Stadium w ramach J1 League (10. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cerezo Osaka?
Ostatni mecz Cerezo Osaka to remis z Yokohama Marinos 0:0 w J1 League, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Cerezo Osaka w tym sezonie?
Bilans Cerezo Osaka w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 7 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Cerezo Osaka w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Cerezo Osaka w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Cerezo Osaka
Cerezo Osaka terminarz
Kiedy Cerezo Osaka gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cerezo Osaka to spotkanie z Kawasaki Frontale, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 08:00 na obiekcie Yodoko Sakura Stadium w ramach J1 League (10. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Cerezo Osaka w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Cerezo Osaka w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Cerezo Osaka w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Cerezo Osaka wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
0:0 | 3-4-2-1 | 5/9 | 4/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 4/11 | 3/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
6:1 | 3-4-2-1 | 4/13 | 1/1 | |
|
06 Wrz Koniec
|
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
0:0 | 3-4-2-1 | 10/13 | 1/1 | |
|
02 Wrz Koniec
|
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
2:0 | 5-4-1 | 7/16 | 1/1 | |
|
29 Sie Koniec
|
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
1:0 | 3-4-2-1 | 9/13 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
1:0 | 3-4-2-1 | 7/13 | 2/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
3:0 | 3-4-2-1 | 2/6 | 0/1 | |
|
08 Sie Koniec
|
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 5/13 | 1/1 | |
|
06 Cze Koniec
|
J1 League (Japonia)
|
1:3 | 4-2-3-1 | 1/12 | 2/3 |
Cerezo Osaka ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 8 z 9 meczów, ze średnią 1,13 punktu. W pozostałych ustawieniach Cerezo Osaka zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cerezo Osaka?
Ostatni mecz Cerezo Osaka to remis z Yokohama Marinos 0:0 w J1 League, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Cerezo Osaka – tabela J1 League (Japonia)
Jakie miejsce w tabeli J1 League (Japonia) zajmuje Cerezo Osaka w sezonie 2026/2027.
Miejsce Cerezo Osaka w tabeli J1 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 7 | 21 | |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 16 | 20 | |
3
|
Machida Zelvia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:10 | 12 | 20 | |
4
|
FC Tokyo
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 20 | |
5
|
Vissel Kobe
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 19 | |
6
|
Kashima Antlers
|
9 | 5 | 1 | 3 | 19:16 | 3 | 16 | |
7
|
Yokohama Marinos
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 15 | |
8
|
Kawasaki Frontale
|
9 | 3 | 4 | 2 | 17:14 | 3 | 13 | |
9
|
Fagiano Okayama
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
10
|
Shimizu S-pulse
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 13 | |
11
|
Urawa Red Diamonds
|
9 | 4 | 0 | 5 | 16:21 | -5 | 12 | |
12
|
Cerezo Osaka
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 12 | |
13
|
Mito Hollyhock
|
9 | 2 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 9 | |
14
|
V-varen Nagasaki
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:16 | -5 | 9 | |
15
|
Nagoya Grampus
|
9 | 3 | 0 | 6 | 9:15 | -6 | 9 | |
16
|
Kyoto Sanga
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
17
|
Avispa Fukuoka
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:13 | -2 | 7 | |
18
|
Gamba Osaka
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
19
|
JEF United Chiba
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:19 | -11 | 5 | |
20
|
Tokio Verdy
|
9 | 0 | 4 | 5 | 4:14 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 7 | 21 | |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 16 | 20 | |
3
|
Machida Zelvia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:10 | 12 | 20 | |
4
|
FC Tokyo
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 20 | |
5
|
Vissel Kobe
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 19 | |
6
|
Kashima Antlers
|
9 | 5 | 1 | 3 | 19:16 | 3 | 16 | |
7
|
Yokohama Marinos
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 15 | |
8
|
Kawasaki Frontale
|
9 | 3 | 4 | 2 | 17:14 | 3 | 13 | |
9
|
Fagiano Okayama
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
10
|
Shimizu S-pulse
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 13 | |
11
|
Urawa Red Diamonds
|
9 | 4 | 0 | 5 | 16:21 | -5 | 12 | |
12
|
Cerezo Osaka
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 12 | |
13
|
Mito Hollyhock
|
9 | 2 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 9 | |
14
|
V-varen Nagasaki
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:16 | -5 | 9 | |
15
|
Nagoya Grampus
|
9 | 3 | 0 | 6 | 9:15 | -6 | 9 | |
16
|
Kyoto Sanga
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
17
|
Avispa Fukuoka
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:13 | -2 | 7 | |
18
|
Gamba Osaka
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
19
|
JEF United Chiba
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:19 | -11 | 5 | |
20
|
Tokio Verdy
|
9 | 0 | 4 | 5 | 4:14 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Tokyo
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 2 |
Cerezo Osaka
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
| 3 |
Sanfrecce Hiroshima
|
4 | 3 | 1 | 0 | 13:2 | 11 | 10 | |
| 4 |
Vissel Kobe
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 5 |
Kashiwa Reysol
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 6 |
Kashima Antlers
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 7 |
Kawasaki Frontale
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 8 | |
| 8 |
V-varen Nagasaki
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 9 |
Machida Zelvia
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 10 |
Yokohama Marinos
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 11 |
Fagiano Okayama
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 12 |
Shimizu S-pulse
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 13 |
Avispa Fukuoka
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
Urawa Red Diamonds
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 15 |
Nagoya Grampus
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 16 |
Mito Hollyhock
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 17 |
Gamba Osaka
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 18 |
JEF United Chiba
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 19 |
Kyoto Sanga
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 20 |
Tokio Verdy
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:11 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Machida Zelvia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:3 | 11 | 13 | |
| 2 |
Kashiwa Reysol
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:7 | 4 | 12 | |
| 3 |
Sanfrecce Hiroshima
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 4 |
Vissel Kobe
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 5 |
FC Tokyo
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 8 | |
| 6 |
Yokohama Marinos
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 7 |
Kashima Antlers
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 7 | |
| 8 |
Fagiano Okayama
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 9 |
Shimizu S-pulse
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 10 |
Urawa Red Diamonds
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 11 |
Kawasaki Frontale
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 12 |
Kyoto Sanga
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 13 |
Mito Hollyhock
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 14 |
Nagoya Grampus
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 15 |
Gamba Osaka
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 16 |
Tokio Verdy
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 17 |
Cerezo Osaka
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 | |
| 18 |
V-varen Nagasaki
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 19 |
JEF United Chiba
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:12 | -8 | 1 | |
| 20 |
Avispa Fukuoka
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje Cerezo Osaka w tabeli J1 League?
Cerezo Osaka zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli J1 League z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Kashiwa Reysol wynosi 9 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Cerezo Osaka w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Cerezo Osaka na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Cerezo Osaka na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,8
- Strzały celne / mecz 3,3
- Asysty / mecz 0,56
- Udane dryblingi / mecz 5,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 44%
- Odbiory / mecz 14,8
- Przechwyty / mecz 10,1
- Wybicia / mecz 27,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,2
Strzelcy Cerezo Osaka
Rozkład bramek w czasie
Bramki Cerezo Osaka i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Cerezo Osaka to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale Po przerwie pada 57% bramek Cerezo Osaka.Przebieg meczu Cerezo Osaka i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Cerezo Osaka otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Cerezo Osaka
71% bramek Cerezo Osaka pada z gry. Z karnych odpowiadają za 29% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Cerezo Osaka zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Cerezo Osaka
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Cerezo Osaka, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Cerezo Osaka wygra mecz Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale Cerezo Osaka nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Cerezo Osaka
- Powyżej 0,5 78%
- Powyżej 1,5 56%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 11%
W 33% meczów Cerezo Osaka padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Cerezo Osaka.Cerezo Osaka – faule i karne
- Faule / mecz 9,3
- Faule rywali / mecz 10,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Cerezo Osaka fauluje średnio 9,3 razy na mecz, a wymusza 10,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Cerezo Osaka, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Cerezo Osaka zdobywa 2,20 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
Cerezo Osaka wygra mecz Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale Cerezo Osaka zdobywa u siebie 73% możliwych punktów, na wyjeździe 8%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Cerezo Osaka ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Cerezo Osaka, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
Cerezo Osaka wygra drugą połowę meczu Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale Drugą połowę Cerezo Osaka wygrywał w 3 z 9 meczów.Cerezo Osaka – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,3
Cerezo Osaka oddaje 8,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale Cerezo Osaka oddaje 8,8 strzałów na mecz.Cerezo Osaka – posiadanie piłki
- U siebie 52,8%
- Na wyjeździe 57,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 9
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 9 meczów. Średnio Cerezo Osaka utrzymuje przy piłce 55,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Cerezo Osaka wygra mecz Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale Cerezo Osaka utrzymuje średnio 55,0% posiadania piłki.Cerezo Osaka – podania
- Kluczowe / mecz 9,9
- Dośrodkowania / mecz 21,0
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 68
- Celność długich podań 40%
Cerezo Osaka wymienia średnio 478 podań na mecz przy celności 80%, z czego 9,9 to podania kluczowe.
Cerezo Osaka – czyste konta
- U siebie 4 z 5
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto Cerezo Osaka to 44% meczów sezonu (4 z 9), z czego 4 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale Czyste konto Cerezo Osaka zachowuje w 44% meczów.Cerezo Osaka – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 89%
- Pow. 10,5 w meczu 78%
- Rożne u siebie / mecz 6,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Cerezo Osaka wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 6,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 89% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale Powyżej 8,5 rożnego padło w 89% meczów Cerezo Osaka.Cerezo Osaka – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 22%
- Kartki rywali / mecz 0,9
- Mecze bez kartki 11%
Cerezo Osaka ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Cerezo Osaka – 0,9.
Cerezo Osaka według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,00 | 2,33 |
| Środka tabeli (7–14) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 1,00 | 0,50 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Cerezo Osaka zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z dołu tabeli (15–20).
Cerezo Osaka na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,40 1,50 | 0,80 1,00 | 0,80 1,25 |
|
11.
|
1,50 1,20 | 2,00 1,60 | 2,25 2,40 |
|
12.
|
2,20 0,25 | 1,00 0,50 | 0,20 2,75 |
|
13.
|
1,00 1,00 | 1,40 1,25 | 1,40 1,50 |
|
14.
|
1,60 0,25 | 1,40 1,00 | 1,40 2,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Cerezo Osaka
Skrajne wyniki i osiągnięcia Cerezo Osaka w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol 2:0 J1 League (Japonia), 2.09.2026
- Najwyższa porażka Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka 6:1 J1 League (Japonia), 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka 6:1, J1 League (Japonia), 12.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 20. minuta Sakuragawa, Cerezo Osaka - Fagiano Okayama 2:1, J1 League (Japonia), 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Uejo, Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka 6:1, J1 League (Japonia), 12.09.2026
Jakie statystyki ma Cerezo Osaka w tym sezonie?
Bilans Cerezo Osaka w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 7 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Cerezo Osaka – zawodnicy
Jak wygląda kadra Cerezo Osaka w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Cerezo Osaka 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Cerezo Osaka
-
Reiya Sakata Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 15 dniopuszczone: 1 mecz
-
Masaya Shibayama Pomocnik Zerwanie więzadeł kolana pauzuje od 73 dniopuszczone: 12 meczów
-
Go Kambayashi Bramkarz Uraz barku pauzuje od 161 dniopuszczone: 20 meczów
Kadra Cerezo Osaka
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
25 | Japonia | 750 tys. € | – | 8 | 89% | 3 | 0 | 616' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Brazylia | 1,2 mln € | 161 tys. € | 8 | 89% | 1 | 0 | 303' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
29 | Syria | 800 tys. € | 143 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 136' | 1 | 0 | |||||||
| 41 |
|
24 | Japonia | 600 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 244' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Japonia | 300 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
|
30 | Japonia | 200 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
29 | Japonia | 1,2 mln € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
|
33 | Australia | 1 mln € | 2,1 mln € | 8 | 89% | 0 | 1 | 675' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
37 | Japonia | 150 tys. € | 797 tys. € | 8 | 89% | 0 | 2 | 278' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
21 | Japonia | 1 mln € | – | 8 | 89% | 1 | 0 | 458' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
28 | Hiszpania | 2,5 mln € | 850 tys. € | 3 | 33% | 0 | 0 | 189' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
32 | Brazylia | 1 mln € | – | 8 | 89% | 1 | 0 | 293' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
22 | Japonia | 400 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 1 | 274' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Japonia | 325 tys. € | – | 6 | 67% | 1 | 0 | 49' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
|
18 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 48 |
|
24 | Japonia | 800 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
29 | Japonia | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
31 | Japonia | 800 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 620' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
30 | Malezja | 700 tys. € | 207 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 66 |
|
25 | Japonia | 450 tys. € | 303 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 668' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Japonia | 450 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 373' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
25 | Japonia | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 381' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
35 | Japonia | 100 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 97 |
![]() |
25 | Japonia | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 37' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
43 | Senegal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 43 |
![]() |
17 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
31 | Japonia | 250 tys. € | 271 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
24 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
29 | Japonia | 225 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 46 |
![]() |
19 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Cerezo Osaka
16,1 mln €
śr. 537 tys. € / zawodnika
Ile Cerezo Osaka wydaje na pensje
4,8 mln € rocznie
śr. 160 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Japonia (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Cerezo Osaka w sezonie 2026/2027
Cerezo Osaka wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Cerezo Osaka
Jak wygląda skład Cerezo Osaka?
W wyjściowym ustawieniu Cerezo Osaka między słupkami staje K. Nakamura, a linię obrony najczęściej tworzą D. Cools, S. Hatanaka oraz R. Inoue. W środku pola grają H. Okuda, L. Fernandes, J. Irvine, S. Tanaka, Y. Yokoyama oraz A. Ohata, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Sakuragawa. Trener Pablo Machin ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J1 League (Japonia) i pucharach.
Cerezo Osaka – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Cerezo Osaka w sezonie 2026/2027.
Cerezo Osaka transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 28 Sie 2026 |
|
Senegal | 43 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Japonia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
|
Japonia | 26 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Japonia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Sie 2026 |
|
Syria | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Australia | 33 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Japonia | 21 |
|
1,5 mln € |
Kluczowe transfery Cerezo Osaka
Cerezo Osaka bilans transferowy
- +1,5 mln € 2026
- -490 tys. € 2025
- -2,4 mln € 2024
- 0 € 2023
- -95 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Cerezo Osaka
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cerezo Osaka w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Cerezo Osaka trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 1,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Nelson Ishiwatari do Sint-Truidense VV za 1,5 mln €.
Cerezo Osaka – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Cerezo Osaka? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Cerezo Osaka?
Klub piłkarski Cerezo Osaka zdobył w swojej historii 12 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Japan Soccer League oraz Puchar Japonii. Ponadto triumfował w Superpuchar Japonii, Puchar Ligi Japonii oraz Puchar Królowej Tajlandii.