Kyohei Noborizato jest piłkarzem występującym obecnie w Cerezo Osaka. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Kyohei Noborizato
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Kyohei Noborizato w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kyohei Noborizato wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.09. Kyohei Noborizato oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kyohei Noborizato w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kyohei Noborizato rozegrał w barwach Cerezo Osaka w J1 League 6 meczów. Na boisku spędził łącznie 7 minut. Średnio dawało to 1 minutę gry na spotkanie.
Czy Kyohei Noborizato ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Kyohei Noborizato nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kyohei Noborizato to uraz łąkotki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 129 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Kyohei Noborizato?
Kyohei Noborizato ma na koncie 10 trofeów — 9 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Japonii — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Kawasaki Frontale — 8 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Kyohei Noborizato?
Kyohei Noborizato najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Kyohei Noborizato?
Wycena 35-letniego Kyohei Noborizato według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kyohei Noborizato?
Kyohei Noborizato urodził się 13 listopada 1990 w Higashiosaka, Osaka w Japonii. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Kyohei Noborizato – statystyki
Szczegółowe statystyki Kyohei Noborizato w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cerezo Osaka. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Kyohei Noborizato w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kyohei Noborizato wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.09. Kyohei Noborizato oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Kyohei Noborizato – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kyohei Noborizato w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
21 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
02 Wrz
Koniec
|
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Sie
Koniec
|
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
22 Sie
Koniec
|
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
1:0 | 1' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
15 Sie
Koniec
|
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
3:0 | 6' | 0 | 0 | – | 5.5 | ||
|
06 Cze
Koniec
|
J1 League (Japonia)
|
1:3 | 60' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
30 Maj
Koniec
|
J1 League (Japonia)
|
2:2 | 45' | 1 | 0 | – | 8.4 | ||
|
24 Maj
Koniec
|
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Maj
Koniec
|
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
6:1 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Kyohei Noborizato w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kyohei Noborizato rozegrał w barwach Cerezo Osaka w J1 League 6 meczów. Na boisku spędził łącznie 7 minut. Średnio dawało to 1 minutę gry na spotkanie.
Kyohei Noborizato – transfery
W trakcie kariery Kyohei Noborizato zmieniał klub 2 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cerezo Osaka 2024 – obecnie
-
Kawasaki Frontale 2009 – 2024
-
Kagawa Nishi High School do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Kyohei Noborizato
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 07.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 31.01.2009 |
|
— | Wolny transfer |
Kyohei Noborizato – forma
W ostatnich 5 meczach Kyohei Noborizato zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,00. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Kyohei Noborizato i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Kashiwa Reysol
0
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Avispa Fukuoka
3
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
06 Cze
Koniec
|
FC Tokyo
1
Cerezo Osaka
3
J1 League (Japonia)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia)
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Fagiano Okayama
2
Cerezo Osaka
3
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
6
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
3
V-varen Nagasaki
2
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
3
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Nagoya Grampus
3
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Karne
|
Cerezo Osaka
(6)
1
Vissel Kobe
(5)
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Fagiano Okayama
2
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Mar
Karne
|
Cerezo Osaka
(4)
0
Shimizu S-pulse
(2)
0
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lut
Karne
|
Cerezo Osaka
(4)
0
Gamba Osaka
(5)
0
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Yokohama FC
3
J1 League (Japonia), 38. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia), 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Tokio Verdy
1
J1 League (Japonia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Cze
Koniec
|
FC Tokyo
2
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia), 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Kyoto Sanga
2
Cerezo Osaka
3
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Machida Zelvia
2
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Tokio Verdy
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Fagiano Okayama
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Yokohama FC
2
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Gru
Koniec
|
FC Tokyo
3
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Machida Zelvia
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Albirex Niigata
2
J1 League (Japonia)
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Albirex Niigata
0
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Kyoto Sanga
3
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
3
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
3
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Gamba Osaka
4
J1 League (Japonia)
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama FC
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Yokohama FC
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
54'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
3
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
FC Tokyo
2
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Consadole Sapporo
4
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Tokushima Vortis
1
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Yokohama FC
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia)
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia)
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
FC Tokyo
2
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Shimizu S-pulse
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Vegalta Sendai
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama FC
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Kawasaki Frontale
6
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Oita Trinita
0
J1 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Yokohama FC
1
Kawasaki Frontale
5
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
08 Lip
Koniec
|
FC Tokyo
0
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Nagoya Grampus
3
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
3
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Oita Trinita
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Lis
Koniec
|
FC Tokyo
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
7
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
38'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Vegalta Sendai
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Sagan Tosu
2
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
4
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Ventforet Kofu
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Kyohei Noborizato 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.00, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.00.
W ostatnich 10 meczach Kyohei Noborizato 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.54, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.90.
W jakiej formie jest Kyohei Noborizato?
Kyohei Noborizato jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.00 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.09).
Kyohei Noborizato – kontuzje
W trakcie kariery Kyohei Noborizato zanotował 10 kontuzji, przez które opuścił łącznie 87 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kyohei Noborizato
-
Uraz łąkotki
25.07.25 – 30.11.25 (129 dni)
Cerezo Osaka opuszczone: 14 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
23.01.25 – 25.02.25 (34 dni)
Cerezo Osaka opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
06.05.24 – 09.07.24 (65 dni)
Cerezo Osaka opuszczone: 14 meczów
-
Uraz
10.02.23 – 17.03.23 (36 dni)
Kawasaki Frontale opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
19.03.22 – 03.07.22 (107 dni)
Kawasaki Frontale opuszczone: 20 meczów
-
Złamanie obojczyka
19.12.20 – 21.03.21 (93 dni)
Kawasaki Frontale opuszczone: 10 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
20.04.18 – 04.05.18 (15 dni)
Kawasaki Frontale opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
22.08.17 – 26.09.17 (36 dni)
Kawasaki Frontale opuszczone: 8 meczów
-
Uraz
21.04.13 – 08.05.13 (18 dni)
Kawasaki Frontale opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
09.06.12 – 02.08.12 (55 dni)
Kawasaki Frontale opuszczone: 6 meczów
Czy Kyohei Noborizato ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Kyohei Noborizato nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kyohei Noborizato to uraz łąkotki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 129 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kyohei Noborizato – trofea
W trakcie kariery Kyohei Noborizato zdobył 10 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Kyohei Noborizato
Jakie trofea zdobył Kyohei Noborizato?
Kyohei Noborizato zdobył w karierze 10 trofeów — 9 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Kawasaki Frontale — 8 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Japonii — 4 razy.
Kyohei Noborizato – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kyohei Noborizato wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kyohei Noborizato na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Kyohei Noborizato
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 35 |
|
100 tys. € |
| 14.12.2025 | 35 |
|
125 tys. € |
| 28.05.2025 | 34 |
|
175 tys. € |
| 09.12.2024 | 34 |
|
200 tys. € |
| 11.06.2024 | 33 |
|
250 tys. € |
| 21.02.2024 | 33 |
|
400 tys. € |
| 27.06.2023 | 32 |
|
650 tys. € |
| 05.01.2023 | 32 |
|
800 tys. € |
| 27.06.2022 | 31 |
|
800 tys. € |
| 13.01.2022 | 31 |
|
800 tys. € |
| 28.06.2021 | 30 |
|
750 tys. € |
| 28.01.2021 | 30 |
|
750 tys. € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
550 tys. € |
| 27.12.2019 | 29 |
|
700 tys. € |
| 26.06.2019 | 28 |
|
500 tys. € |
| 04.01.2019 | 28 |
|
450 tys. € |
| 04.01.2018 | 27 |
|
600 tys. € |
| 24.03.2017 | 26 |
|
300 tys. € |
| 24.02.2016 | 25 |
|
300 tys. € |
| 30.06.2015 | 24 |
|
500 tys. € |
| 11.02.2015 | 24 |
|
600 tys. € |
| 30.03.2014 | 23 |
|
700 tys. € |
| 04.07.2013 | 22 |
|
500 tys. € |
| 25.06.2012 | 21 |
|
450 tys. € |
| 31.12.2011 | 21 |
|
450 tys. € |
| 01.07.2011 | 20 |
|
350 tys. € |
| 21.12.2010 | 20 |
|
100 tys. € |
| 21.12.2009 | 19 |
|
75 tys. € |
| 13.06.2009 | 18 |
|
75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Kyohei Noborizato?
Wycena Kyohei Noborizato wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Kyohei Noborizato wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.