Forma w lidze
V-varen Nagasaki w tabeli
14. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Strata do 3. miejsca: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
2 mecze bez zwycięstwa
5 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
7:7 bramki
1,40 gola/mecz
1 pkt
4:9 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy V-varen Nagasaki
Wartość drużyny: 4,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Brazylia | 33 | napastnik | 9 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Japonia | 36 | pomocnik | 9 | 275 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,91 średnia ocena | Brazylia | 29 | pomocnik | 6 | 1,8 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Japonia | 32 | bramkarz | 9 | 550 tys. € |
Przewidywany skład V-varen Nagasaki 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
V-varen Nagasaki w tabeli J1 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 21 |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 20 |
| ··· | |||||||
13
|
Mito Hollyhock
|
9 | 2 | 3 | 4 | 12:13 | 9 |
14
|
V-varen Nagasaki
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:16 | 9 |
15
|
Nagoya Grampus
|
9 | 3 | 0 | 6 | 9:15 | 9 |
Wyniki V-varen Nagasaki
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
JEF United Chiba
1
V-varen Nagasaki
1
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
V-varen Nagasaki
2
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
Terminarz V-varen Nagasaki
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 08:00
|
Kashima Antlers
V-varen Nagasaki
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
|
|
21 Paź 12:00
|
V-varen Nagasaki
Sanfrecce Hiroshima
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
|
|
25 Paź 07:00
|
Urawa Red Diamonds
V-varen Nagasaki
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery V-varen Nagasaki
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Japonia |
|
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
350 tys. € |
V-varen Nagasaki to klub piłkarski z Japonii występujący w J1 League (Japonia). Swoim domowym obiektem jest PEACE STADIUM Connected by SoftBank, który może pomieścić 20 027 widzów. Zespół prowadzi Takuya Takagi. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski V-varen Nagasaki w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do V-varen Nagasaki trafiło 4 zawodników za łączną kwotę 350 tys. €, a klub opuściło 4 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Jonathan Junior z Stali Rzeszów za 350 tys. €.
Które miejsce zajmuje V-varen Nagasaki w tabeli J1 League?
V-varen Nagasaki zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli J1 League z dorobkiem 9 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Kashiwa Reysol wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład V-varen Nagasaki?
W wyjściowym ustawieniu V-varen Nagasaki między słupkami staje M. Goto, a linię obrony najczęściej tworzą R. Shindo, I. Arai oraz Y. Egawa. W środku pola grają S. Yoneda, M. Hasegawa, H. Yamaguchi, R. Yamada, M. Jesus oraz H. Onaga, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Santana. Trener Takuya Takagi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J1 League (Japonia) i pucharach.
Kiedy V-varen Nagasaki gra następny mecz?
Najbliższy mecz V-varen Nagasaki to spotkanie z Kashima Antlers, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 08:00 na obiekcie Kashima Soccer Stadium w ramach J1 League (10. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz V-varen Nagasaki?
Ostatni mecz V-varen Nagasaki to remis z JEF United Chiba 1:1 w J1 League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Santana (samobójcza), Yasuda. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma V-varen Nagasaki w tym sezonie?
Bilans V-varen Nagasaki w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-3-4 przy 11 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz V-varen Nagasaki w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra V-varen Nagasaki w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań V-varen Nagasaki
V-varen Nagasaki terminarz
Kiedy V-varen Nagasaki gra następny mecz?
Najbliższy mecz V-varen Nagasaki to spotkanie z Kashima Antlers, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 08:00 na obiekcie Kashima Soccer Stadium w ramach J1 League (10. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki V-varen Nagasaki w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub V-varen Nagasaki w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki V-varen Nagasaki w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
V-varen Nagasaki wyniki
V-varen Nagasaki ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 9 z 9 meczów, ze średnią 1,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz V-varen Nagasaki?
Ostatni mecz V-varen Nagasaki to remis z JEF United Chiba 1:1 w J1 League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Santana (samobójcza), Yasuda. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
V-varen Nagasaki – tabela J1 League (Japonia)
Jakie miejsce w tabeli J1 League (Japonia) zajmuje V-varen Nagasaki w sezonie 2026/2027.
Miejsce V-varen Nagasaki w tabeli J1 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 7 | 21 | |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 16 | 20 | |
3
|
Machida Zelvia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:10 | 12 | 20 | |
4
|
FC Tokyo
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 20 | |
5
|
Vissel Kobe
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 19 | |
6
|
Kashima Antlers
|
9 | 5 | 1 | 3 | 19:16 | 3 | 16 | |
7
|
Yokohama Marinos
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 15 | |
8
|
Kawasaki Frontale
|
9 | 3 | 4 | 2 | 17:14 | 3 | 13 | |
9
|
Fagiano Okayama
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
10
|
Shimizu S-pulse
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 13 | |
11
|
Urawa Red Diamonds
|
9 | 4 | 0 | 5 | 16:21 | -5 | 12 | |
12
|
Cerezo Osaka
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 12 | |
13
|
Mito Hollyhock
|
9 | 2 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 9 | |
14
|
V-varen Nagasaki
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:16 | -5 | 9 | |
15
|
Nagoya Grampus
|
9 | 3 | 0 | 6 | 9:15 | -6 | 9 | |
16
|
Kyoto Sanga
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
17
|
Avispa Fukuoka
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:13 | -2 | 7 | |
18
|
Gamba Osaka
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
19
|
JEF United Chiba
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:19 | -11 | 5 | |
20
|
Tokio Verdy
|
9 | 0 | 4 | 5 | 4:14 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 7 | 21 | |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 16 | 20 | |
3
|
Machida Zelvia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:10 | 12 | 20 | |
4
|
FC Tokyo
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 20 | |
5
|
Vissel Kobe
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 19 | |
6
|
Kashima Antlers
|
9 | 5 | 1 | 3 | 19:16 | 3 | 16 | |
7
|
Yokohama Marinos
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 15 | |
8
|
Kawasaki Frontale
|
9 | 3 | 4 | 2 | 17:14 | 3 | 13 | |
9
|
Fagiano Okayama
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
10
|
Shimizu S-pulse
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 13 | |
11
|
Urawa Red Diamonds
|
9 | 4 | 0 | 5 | 16:21 | -5 | 12 | |
12
|
Cerezo Osaka
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 12 | |
13
|
Mito Hollyhock
|
9 | 2 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 9 | |
14
|
V-varen Nagasaki
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:16 | -5 | 9 | |
15
|
Nagoya Grampus
|
9 | 3 | 0 | 6 | 9:15 | -6 | 9 | |
16
|
Kyoto Sanga
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
17
|
Avispa Fukuoka
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:13 | -2 | 7 | |
18
|
Gamba Osaka
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
19
|
JEF United Chiba
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:19 | -11 | 5 | |
20
|
Tokio Verdy
|
9 | 0 | 4 | 5 | 4:14 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Tokyo
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 2 |
Cerezo Osaka
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
| 3 |
Sanfrecce Hiroshima
|
4 | 3 | 1 | 0 | 13:2 | 11 | 10 | |
| 4 |
Vissel Kobe
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 5 |
Kashiwa Reysol
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 6 |
Kashima Antlers
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 7 |
Kawasaki Frontale
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 8 | |
| 8 |
V-varen Nagasaki
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 9 |
Machida Zelvia
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 10 |
Yokohama Marinos
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 11 |
Fagiano Okayama
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 12 |
Shimizu S-pulse
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 13 |
Avispa Fukuoka
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
Urawa Red Diamonds
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 15 |
Nagoya Grampus
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 16 |
Mito Hollyhock
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 17 |
Gamba Osaka
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 18 |
JEF United Chiba
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 19 |
Kyoto Sanga
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 20 |
Tokio Verdy
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:11 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Machida Zelvia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:3 | 11 | 13 | |
| 2 |
Kashiwa Reysol
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:7 | 4 | 12 | |
| 3 |
Sanfrecce Hiroshima
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 4 |
Vissel Kobe
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 5 |
FC Tokyo
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 8 | |
| 6 |
Yokohama Marinos
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 7 |
Kashima Antlers
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 7 | |
| 8 |
Fagiano Okayama
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 9 |
Shimizu S-pulse
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 10 |
Urawa Red Diamonds
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 11 |
Kawasaki Frontale
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 12 |
Kyoto Sanga
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 13 |
Mito Hollyhock
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 14 |
Nagoya Grampus
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 15 |
Gamba Osaka
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 16 |
Tokio Verdy
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 17 |
Cerezo Osaka
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 | |
| 18 |
V-varen Nagasaki
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 19 |
JEF United Chiba
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:12 | -8 | 1 | |
| 20 |
Avispa Fukuoka
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje V-varen Nagasaki w tabeli J1 League?
V-varen Nagasaki zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli J1 League z dorobkiem 9 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Kashiwa Reysol wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki V-varen Nagasaki w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki V-varen Nagasaki na tle ligi w sezonie 2026/2027.
V-varen Nagasaki na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,7
- Strzały celne / mecz 3,7
- Asysty / mecz 0,67
- Udane dryblingi / mecz 4,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,78
- Czyste konta 11%
- Odbiory / mecz 11,6
- Przechwyty / mecz 9,2
- Wybicia / mecz 29,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,7
Strzelcy V-varen Nagasaki
Rozkład bramek w czasie
Bramki V-varen Nagasaki i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres V-varen Nagasaki to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kashima Antlers - V-varen Nagasaki Po przerwie pada 64% bramek V-varen Nagasaki.Przebieg meczu V-varen Nagasaki i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy V-varen Nagasaki otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla V-varen Nagasaki
91% bramek V-varen Nagasaki pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
V-varen Nagasaki zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie V-varen Nagasaki
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów V-varen Nagasaki, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
V-varen Nagasaki wygra mecz Kashima Antlers - V-varen Nagasaki V-varen Nagasaki nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach V-varen Nagasaki
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 11%
W 56% meczów V-varen Nagasaki padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kashima Antlers - V-varen Nagasaki Powyżej 2,5 bramki padło w 56% meczów V-varen Nagasaki.V-varen Nagasaki – faule i karne
- Faule / mecz 10,0
- Faule rywali / mecz 10,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
V-varen Nagasaki fauluje średnio 10,0 razy na mecz, a wymusza 10,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla V-varen Nagasaki, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie V-varen Nagasaki zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
V-varen Nagasaki wygra mecz Kashima Antlers - V-varen Nagasaki V-varen Nagasaki zdobywa u siebie 53% możliwych punktów, na wyjeździe 8%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach V-varen Nagasaki ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli V-varen Nagasaki, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
V-varen Nagasaki wygra drugą połowę meczu Kashima Antlers - V-varen Nagasaki Drugą połowę V-varen Nagasaki wygrywał w 2 z 9 meczów.V-varen Nagasaki – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,1
V-varen Nagasaki oddaje 8,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kashima Antlers - V-varen Nagasaki V-varen Nagasaki oddaje 8,7 strzałów na mecz.V-varen Nagasaki – posiadanie piłki
- U siebie 42,6%
- Na wyjeździe 48,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 9
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 9 meczów. Średnio V-varen Nagasaki utrzymuje przy piłce 45,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
V-varen Nagasaki wygra mecz Kashima Antlers - V-varen Nagasaki V-varen Nagasaki utrzymuje średnio 45,1% posiadania piłki.V-varen Nagasaki – podania
- Kluczowe / mecz 9,1
- Dośrodkowania / mecz 12,8
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 35%
V-varen Nagasaki wymienia średnio 424 podań na mecz przy celności 80%, z czego 9,1 to podania kluczowe.
V-varen Nagasaki – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,78
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto V-varen Nagasaki to 11% meczów sezonu (1 z 9), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Kashima Antlers - V-varen Nagasaki Czyste konto V-varen Nagasaki zachowuje w 11% meczów.V-varen Nagasaki – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,0
V-varen Nagasaki wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Kashima Antlers - V-varen Nagasaki Powyżej 8,5 rożnego padło w 67% meczów V-varen Nagasaki.V-varen Nagasaki – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 22%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 11%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 11%
V-varen Nagasaki ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale V-varen Nagasaki – 1,3.
V-varen Nagasaki według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,00 | 3,33 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 1,75 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz V-varen Nagasaki zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
V-varen Nagasaki na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
2,20 0,25 | 1,00 0,50 | 0,20 2,75 |
|
13.
|
1,00 1,00 | 1,40 1,25 | 1,40 1,50 |
|
14.
|
1,60 0,25 | 1,40 1,00 | 1,40 2,25 |
|
15.
|
1,50 0,60 | 1,50 0,60 | 1,50 1,80 |
|
16.
|
0,75 1,00 | 1,25 1,20 | 2,00 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach V-varen Nagasaki
Skrajne wyniki i osiągnięcia V-varen Nagasaki w tym sezonie
- Najwyższa wygrana V-varen Nagasaki - Nagoya Grampus 2:0 J1 League (Japonia), 12.09.2026
- Najwyższa porażka V-varen Nagasaki - FC Tokyo 0:3 J1 League (Japonia), 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Kashiwa Reysol - V-varen Nagasaki 4:2, J1 League (Japonia), 21.08.2026
- Najszybsza bramka 11. minuta Santana, V-varen Nagasaki - Kyoto Sanga 2:1, J1 League (Japonia), 9.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Yasuda, JEF United Chiba - V-varen Nagasaki 1:1, J1 League (Japonia), 11.10.2026
Jakie statystyki ma V-varen Nagasaki w tym sezonie?
Bilans V-varen Nagasaki w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-3-4 przy 11 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
V-varen Nagasaki – zawodnicy
Jak wygląda kadra V-varen Nagasaki w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład V-varen Nagasaki 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze V-varen Nagasaki
-
Norman Campbell Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 25 dniopuszczone: 4 mecze
-
Keita Takahata Obrońca Zerwanie więzadła pobocznego kolana pauzuje od 31 dniopuszczone: 4 mecze
-
Luka Radotic Bramkarz Uraz łąkotki pauzuje od 31 dni
-
Ikki Arai Obrońca Rana pauzuje od 44 dniopuszczone: 1 mecz
-
Emerson Santana Deocleciano Napastnik Uraz kolana pauzuje od 65 dniopuszczone: 12 meczów
-
Takumi Nagura Pomocnik Choroba pauzuje od 286 dniopuszczone: 36 meczów
Kadra V-varen Nagasaki
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
33 | Brazylia | 700 tys. € | 80 tys. € | 9 | 100% | 3 | 0 | 636' | 2 | 0 | |||||||
| 99 |
|
27 | Brazylia | 250 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
27 | Brazylia | 550 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
23 | Korea Południowa | – | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 35' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Japonia | 650 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 1 | 462' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
34 | Japonia | 100 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 74' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Jamajka | 800 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 65' | 2 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
23 | Japonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
29 | Brazylia | 1,8 mln € | 125 tys. € | 6 | 67% | 3 | 0 | 356' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
|
27 | Japonia | 900 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 809' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
36 | Japonia | 275 tys. € | 554 tys. € | 9 | 100% | 0 | 3 | 739' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
21 | Japonia | 300 tys. € | – | 4 | 44% | 2 | 0 | 133' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
28 | Japonia | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 626' | 1 | 0 | |||||||
| 88 |
|
29 | Japonia | 500 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 118' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
24 | Japonia | 450 tys. € | – | 7 | 78% | 2 | 0 | 112' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
34 | Brazylia | 600 tys. € | 411 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 129' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
35 | Japonia | 50 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
28 | Japonia | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
33 | Japonia | 150 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
22 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
33 | Brazylia | 350 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 86' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
21 | Japonia | 600 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 328' | 1 | 0 | |||||||
| 50 |
|
30 | Japonia | 500 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 628' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Japonia | 350 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 473' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
30 | Japonia | 500 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 449' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
|
28 | Japonia | 1 mln € | 750 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 274' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
32 | Japonia | 275 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 467' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
31 | Japonia | 550 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 700' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
26 | Japonia | 375 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
|
19 | Korea Południowa | – | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
32 | Japonia | 550 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
28 | Japonia | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
28 | Japonia | 25 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
26 | Serbia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry V-varen Nagasaki
13,9 mln €
śr. 410 tys. € / zawodnika
Ile V-varen Nagasaki wydaje na pensje
1,9 mln € rocznie
śr. 56 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Japonia (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy V-varen Nagasaki w sezonie 2026/2027
V-varen Nagasaki wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry V-varen Nagasaki
Jak wygląda skład V-varen Nagasaki?
W wyjściowym ustawieniu V-varen Nagasaki między słupkami staje M. Goto, a linię obrony najczęściej tworzą R. Shindo, I. Arai oraz Y. Egawa. W środku pola grają S. Yoneda, M. Hasegawa, H. Yamaguchi, R. Yamada, M. Jesus oraz H. Onaga, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Santana. Trener Takuya Takagi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J1 League (Japonia) i pucharach.
V-varen Nagasaki – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub V-varen Nagasaki w sezonie 2026/2027.
V-varen Nagasaki transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Japonia | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Japonia | 28 |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
350 tys. € | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Japonia | 23 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Japonia | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 10 Lip 2026 |
![]() |
Japonia | 23 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Japonia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Lip 2026 |
|
Japonia | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 28 |
|
900 tys. € |
Kluczowe transfery V-varen Nagasaki
V-varen Nagasaki bilans transferowy
- -1,2 mln € 2026
Rekordy transferowe w historii V-varen Nagasaki
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski V-varen Nagasaki w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do V-varen Nagasaki trafiło 4 zawodników za łączną kwotę 350 tys. €, a klub opuściło 4 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Jonathan Junior z Stali Rzeszów za 350 tys. €.
