Ryogo Yamasaki jest piłkarzem występującym obecnie w V-varen Nagasaki. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ryogo Yamasaki
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Ryogo Yamasaki w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ryogo Yamasaki wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.86, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ryogo Yamasaki oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ryogo Yamasaki w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ryogo Yamasaki rozegrał w barwach V-varen Nagasaki w J1 League 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 111 minut. Średnio dawało to 11 minut gry na spotkanie.
Czy Ryogo Yamasaki ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ryogo Yamasaki nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ryogo Yamasaki to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 56 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ryogo Yamasaki?
Ryogo Yamasaki ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Ryogo Yamasaki?
Ryogo Yamasaki najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Ryogo Yamasaki?
Wycena 34-letniego Ryogo Yamasaki według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ryogo Yamasaki?
Ryogo Yamasaki urodził się 20 września 1992 w Okayama w Japonii. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Ryogo Yamasaki – statystyki
Szczegółowe statystyki Ryogo Yamasaki w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział V-varen Nagasaki. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Ryogo Yamasaki w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ryogo Yamasaki wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.86, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ryogo Yamasaki oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ryogo Yamasaki – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ryogo Yamasaki w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Ryogo Yamasaki w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ryogo Yamasaki rozegrał w barwach V-varen Nagasaki w J1 League 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 111 minut. Średnio dawało to 11 minut gry na spotkanie.
Ryogo Yamasaki – transfery
W trakcie kariery Ryogo Yamasaki zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
V-varen Nagasaki 2025 – obecnie
-
Cerezo Osaka 2024 – 2025
-
Kyoto Sanga 2022 – 2024
-
Nagoya Grampus 2020 – 2022
-
Shonan Bellmare 2018 – 2020
-
Tokushima Vortis 2017 – 2018
-
Sagan Tosu 2017 – 2017
-
Tokushima Vortis 2016 – 2017
-
Sagan Tosu 2015 – 2016
-
Fukuoka University 2011 – 2015

-
Tamanokonan High School do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Ryogo Yamasaki
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 19.01.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 11.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 08.01.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 04.01.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 15.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.01.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.01.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 31.01.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 31.01.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 31.03.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Ryogo Yamasaki – forma
W ostatnich 5 meczach Ryogo Yamasaki zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,40. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Ryogo Yamasaki i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Tokio Verdy
2
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
V-varen Nagasaki
4
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
2
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
JEF United Chiba
1
V-varen Nagasaki
1
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
V-varen Nagasaki
2
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
3
V-varen Nagasaki
1
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Fagiano Okayama
1
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sie
Koniec
|
V-varen Nagasaki
2
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Mito Hollyhock
0
V-varen Nagasaki
1
J1 League (Japonia)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
5'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Maj
Karne
|
V-varen Nagasaki
(3)
2
Vissel Kobe
(2)
2
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
3
V-varen Nagasaki
2
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
V-varen Nagasaki
2
Fagiano Okayama
1
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
V-varen Nagasaki
2
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
30'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Kwi
Karne
|
V-varen Nagasaki
(5)
1
Gamba Osaka
(6)
1
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
V-varen Nagasaki
0
Shimizu S-pulse
3
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Fagiano Okayama
0
V-varen Nagasaki
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
31'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
18 Mar
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Kyoto Sanga
2
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Gamba Osaka
3
V-varen Nagasaki
2
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Lut
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
V-varen Nagasaki
3
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
2
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Tokushima Vortis
1
V-varen Nagasaki
1
J2 League (Japonia), 38. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
V-varen Nagasaki
2
Mito Hollyhock
1
J2 League (Japonia), 37. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Ehime FC
0
V-varen Nagasaki
4
J2 League (Japonia), 36. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Jubilo Iwata
1
V-varen Nagasaki
0
J2 League (Japonia), 35. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Imabari
1
J2 League (Japonia), 34. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
V-varen Nagasaki
4
Ventforet Kofu
0
J2 League (Japonia), 33. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
JEF United Chiba
0
V-varen Nagasaki
2
J2 League (Japonia), 32. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Blaublitz Akita
0
V-varen Nagasaki
0
J2 League (Japonia), 31. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Kataller Toyama
1
J2 League (Japonia), 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Omiya Ardija
1
V-varen Nagasaki
2
J2 League (Japonia), 29. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
V-varen Nagasaki
2
Fujieda MYFC
1
J2 League (Japonia), 28. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Sagan Tosu
1
V-varen Nagasaki
2
J2 League (Japonia), 26. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Sie
Koniec
|
V-varen Nagasaki
2
Consadole Sapporo
1
J2 League (Japonia), 25. kolejka
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Sie
Koniec
|
V-varen Nagasaki
0
Vegalta Sendai
0
J2 League (Japonia), 24. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Iwaki
1
V-varen Nagasaki
1
J2 League (Japonia), 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Oita Trinita
0
J2 League (Japonia), 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
Montedio Yamagata
1
V-varen Nagasaki
2
J2 League (Japonia), 21. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Roasso Kumamoto
1
V-varen Nagasaki
3
J2 League (Japonia), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Cze
Koniec
|
V-varen Nagasaki
3
Omiya Ardija
3
J2 League (Japonia), 19. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Mito Hollyhock
3
V-varen Nagasaki
0
J2 League (Japonia), 18. kolejka
|
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
JEF United Chiba
0
J2 League (Japonia), 17. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Oita Trinita
1
V-varen Nagasaki
2
J2 League (Japonia), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Montedio Yamagata
1
J2 League (Japonia), 15. kolejka
|
1'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Kataller Toyama
1
V-varen Nagasaki
2
J2 League (Japonia), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Ehime FC
1
J2 League (Japonia), 13. kolejka
|
3'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
V-varen Nagasaki
2
J2 League (Japonia), 12. kolejka
|
3'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
V-varen Nagasaki
3
Iwaki
4
J2 League (Japonia), 11. kolejka
|
19'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Ventforet Kofu
1
V-varen Nagasaki
1
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
V-varen Nagasaki
0
Sagan Tosu
2
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Imabari
4
V-varen Nagasaki
1
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Fujieda MYFC
3
V-varen Nagasaki
2
J2 League (Japonia), 7. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Koniec
|
V-varen Nagasaki
5
Blaublitz Akita
1
J2 League (Japonia), 6. kolejka
|
21'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Tokushima Vortis
0
J2 League (Japonia), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Renofa Yamaguchi
2
V-varen Nagasaki
2
J2 League (Japonia), 2. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
V-varen Nagasaki
3
Roasso Kumamoto
2
J2 League (Japonia), 1. kolejka
|
22'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Gru
Koniec
|
FC Tokyo
3
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
23'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Machida Zelvia
0
J1 League (Japonia)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Albirex Niigata
2
J1 League (Japonia)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Sagan Tosu
3
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Kyoto Sanga
2
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Jubilo Iwata
3
J1 League (Japonia)
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Kyoto Sanga
3
J1 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Kyoto Sanga
3
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sie
Koniec
|
FC Tokyo
2
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
69'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Kyoto Sanga
2
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Kyoto Sanga
2
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia)
|
60'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Albirex Niigata
1
Kyoto Sanga
3
J1 League (Japonia)
|
54'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia)
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Yokohama FC
1
Kyoto Sanga
4
J1 League (Japonia)
|
36'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Kyoto Sanga
2
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
32'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
78'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia)
|
54'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
73'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
3
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia)
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
35'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Nagoya Grampus
3
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
38'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
FC Tokyo
1
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Sagan Tosu
3
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
52'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Vegalta Sendai
1
J1 League (Japonia)
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
42'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Oita Trinita
0
Nagoya Grampus
3
J1 League (Japonia)
|
65'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Nagoya Grampus
3
Yokohama FC
0
J1 League (Japonia)
|
19'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Vegalta Sendai
0
J1 League (Japonia)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
25'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Nagoya Grampus
3
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Nagoya Grampus
6
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
23'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Oita Trinita
0
Nagoya Grampus
3
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lip
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lip
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Tokushima Vortis
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
38'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Oita Trinita
2
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Shonan Bellmare
2
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Oita Trinita
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Shonan Bellmare
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Shonan Bellmare
3
J1 League (Japonia)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Ryogo Yamasaki ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.19, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.40.
W ostatnich 10 meczach Ryogo Yamasaki ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.44.
W jakiej formie jest Ryogo Yamasaki?
Ryogo Yamasaki jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.40 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.86). Jego dyspozycja rośnie.
Ryogo Yamasaki – kontuzje
W trakcie kariery Ryogo Yamasaki zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 15 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ryogo Yamasaki
-
Uraz
17.07.21 – 10.09.21 (56 dni)
Nagoya Grampus opuszczone: 11 meczów
-
Uraz
03.11.20 – 28.11.20 (26 dni)
Nagoya Grampus opuszczone: 4 mecze
Czy Ryogo Yamasaki ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ryogo Yamasaki nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ryogo Yamasaki to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 56 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ryogo Yamasaki – trofea
W trakcie kariery Ryogo Yamasaki zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Ryogo Yamasaki
Jakie trofea zdobył Ryogo Yamasaki?
Ryogo Yamasaki zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Shonan Bellmare — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Ligi Japonii — 1 raz.
Ryogo Yamasaki – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ryogo Yamasaki wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ryogo Yamasaki na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ryogo Yamasaki
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 33 |
|
100 tys. € |
| 14.12.2025 | 33 |
|
125 tys. € |
| 25.06.2025 | 32 |
|
150 tys. € |
| 09.12.2024 | 32 |
|
175 tys. € |
| 11.06.2024 | 31 |
|
200 tys. € |
| 21.02.2024 | 31 |
|
250 tys. € |
| 27.06.2023 | 30 |
|
350 tys. € |
| 05.01.2023 | 30 |
|
400 tys. € |
| 27.06.2022 | 29 |
|
450 tys. € |
| 13.01.2022 | 29 |
|
550 tys. € |
| 28.06.2021 | 28 |
|
650 tys. € |
| 28.01.2021 | 28 |
|
600 tys. € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
650 tys. € |
| 27.12.2019 | 27 |
|
800 tys. € |
| 26.06.2019 | 26 |
|
800 tys. € |
| 04.01.2019 | 26 |
|
700 tys. € |
| 04.01.2018 | 25 |
|
550 tys. € |
| 24.03.2017 | 24 |
|
400 tys. € |
| 21.06.2016 | 23 |
|
375 tys. € |
| 30.06.2015 | 22 |
|
100 tys. € |
| 11.02.2015 | 22 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ryogo Yamasaki?
Wycena Ryogo Yamasaki wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Ryogo Yamasaki wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.