Yuto Iwasaki jest piłkarzem występującym obecnie w V-varen Nagasaki. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Yuto Iwasaki
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Yuto Iwasaki w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yuto Iwasaki wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 4.39, a skuteczność strzałów to 12,5%. Yuto Iwasaki oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Yuto Iwasaki w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yuto Iwasaki rozegrał w barwach V-varen Nagasaki w J1 League 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 486 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Yuto Iwasaki?
Yuto Iwasaki ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Yuto Iwasaki?
Yuto Iwasaki najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Yuto Iwasaki?
Wycena 28-letniego Yuto Iwasaki według stanu na czerwiec 2026 wynosi 650 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 850 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Yuto Iwasaki?
Yuto Iwasaki urodził się 11 czerwca 1998 w Hikone w Japonii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Yuto Iwasaki – statystyki
Szczegółowe statystyki Yuto Iwasaki w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział V-varen Nagasaki. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Yuto Iwasaki w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yuto Iwasaki wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 4.39, a skuteczność strzałów to 12,5%. Yuto Iwasaki oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Yuto Iwasaki – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Yuto Iwasaki w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Yuto Iwasaki w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yuto Iwasaki rozegrał w barwach V-varen Nagasaki w J1 League 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 486 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Yuto Iwasaki – transfery
W trakcie kariery Yuto Iwasaki zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
V-varen Nagasaki 2026 – obecnie
-
Avispa Fukuoka 2024 – 2026
-
Sagan Tosu 2023 – 2024
-
Consadole Sapporo 2023 – 2023
-
Sagan Tosu 2021 – 2023
-
Consadole Sapporo 2021 – 2021
-
JEF United Chiba 2021 – 2021
-
Consadole Sapporo 2021 – 2021
-
Shonan Bellmare 2020 – 2021
-
Consadole Sapporo 2019 – 2020
-
Kyoto Sanga 2017 – 2019
-
Kyoto Tachibana High School do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Yuto Iwasaki
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 11.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 07.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 31.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.01.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 10.08.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 09.08.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 31.01.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.01.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 31.01.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 04.01.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.01.2017 |
|
— | Wolny transfer |
Yuto Iwasaki – forma
W ostatnich 5 meczach Yuto Iwasaki zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,99. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Yuto Iwasaki i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Tokio Verdy
2
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
2
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
V-varen Nagasaki
2
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
3
V-varen Nagasaki
1
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
V-varen Nagasaki
2
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
V-varen Nagasaki
0
FC Tokyo
3
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Kashiwa Reysol
4
V-varen Nagasaki
2
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Fagiano Okayama
1
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Sie
Koniec
|
V-varen Nagasaki
2
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
06 Maj
Koniec
|
V-varen Nagasaki
2
Fagiano Okayama
1
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
34'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
V-varen Nagasaki
2
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Kwi
Karne
|
V-varen Nagasaki
(5)
1
Gamba Osaka
(6)
1
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
V-varen Nagasaki
0
Shimizu S-pulse
3
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Fagiano Okayama
0
V-varen Nagasaki
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
18 Mar
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Kyoto Sanga
2
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Gamba Osaka
3
V-varen Nagasaki
2
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
V-varen Nagasaki
3
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
2
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 38. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 36. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia), 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Machida Zelvia
0
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 34. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Yokohama FC
0
J1 League (Japonia), 33. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia), 32. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
FC Tokyo
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 31. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 28. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia), 27. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 26. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Avispa Fukuoka
5
J1 League (Japonia), 25. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 23. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Avispa Fukuoka
2
Kyoto Sanga
2
J1 League (Japonia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Avispa Fukuoka
3
Albirex Niigata
2
J1 League (Japonia), 21. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Fagiano Okayama
0
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 20. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Tokio Verdy
0
J1 League (Japonia), 19. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Yokohama FC
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Fagiano Okayama
1
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Shimizu S-pulse
3
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
35'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Avispa Fukuoka
2
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
23'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Albirex Niigata
0
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Avispa Fukuoka
2
Machida Zelvia
2
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
28'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Machida Zelvia
3
J1 League (Japonia)
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Avispa Fukuoka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Tokio Verdy
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Cze
Koniec
|
FC Tokyo
0
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Avispa Fukuoka
2
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Avispa Fukuoka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Cerezo Osaka
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Avispa Fukuoka
2
Jubilo Iwata
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
FC Tokyo
3
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Yokohama FC
3
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
82'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
84'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Sagan Tosu
6
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Yokohama FC
1
Sagan Tosu
2
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Sagan Tosu
2
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
78'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Shonan Bellmare
5
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Shonan Bellmare
3
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia)
|
56'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Sagan Tosu
3
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Sagan Tosu
2
Jubilo Iwata
0
J1 League (Japonia)
|
88'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Sagan Tosu
5
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
83'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Sagan Tosu
4
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
4
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
0
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Sagan Tosu
4
J1 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Tokushima Vortis
3
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Avispa Fukuoka
3
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Oita Trinita
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Sagan Tosu
3
J1 League (Japonia)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Montedio Yamagata
3
JEF United Chiba
1
J2 League (Japonia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Maj
Koniec
|
Omiya Ardija
0
JEF United Chiba
2
J2 League (Japonia)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Albirex Niigata
2
JEF United Chiba
0
J2 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Mito Hollyhock
0
JEF United Chiba
1
J2 League (Japonia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
JEF United Chiba
0
Tochigi SC
0
J2 League (Japonia)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
JEF United Chiba
0
Blaublitz Akita
2
J2 League (Japonia)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Nagoya Grampus
3
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Yokohama FC
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Shimizu S-pulse
3
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Oita Trinita
2
Shonan Bellmare
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
FC Tokyo
3
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Yokohama FC
4
Shonan Bellmare
2
J1 League (Japonia)
|
50'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Vegalta Sendai
1
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Shonan Bellmare
2
Urawa Red Diamonds
3
J1 League (Japonia)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Consadole Sapporo
8
J1 League (Japonia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Yuto Iwasaki ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.44, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.99 — wynik poniżej średniej ligowej (6.17).
W ostatnich 10 meczach Yuto Iwasaki 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.44, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.26 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.17).
W jakiej formie jest Yuto Iwasaki?
Yuto Iwasaki jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.99 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.39). Jego dyspozycja rośnie.
Yuto Iwasaki – trofea
W trakcie kariery Yuto Iwasaki zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Yuto Iwasaki
Jakie trofea zdobył Yuto Iwasaki?
Yuto Iwasaki zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Japonii — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Azji Wschodniej — 1 raz.
Yuto Iwasaki – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Yuto Iwasaki wynosi obecnie 650 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Yuto Iwasaki na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Yuto Iwasaki
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 27 |
|
650 tys. € |
| 14.12.2025 | 27 |
|
800 tys. € |
| 28.05.2025 | 26 |
|
750 tys. € |
| 09.12.2024 | 26 |
|
850 tys. € |
| 11.06.2024 | 26 |
|
800 tys. € |
| 21.02.2024 | 25 |
|
800 tys. € |
| 27.06.2023 | 25 |
|
700 tys. € |
| 05.01.2023 | 24 |
|
650 tys. € |
| 27.06.2022 | 24 |
|
500 tys. € |
| 13.01.2022 | 23 |
|
300 tys. € |
| 27.06.2021 | 23 |
|
250 tys. € |
| 28.01.2021 | 22 |
|
250 tys. € |
| 27.12.2019 | 21 |
|
300 tys. € |
| 26.06.2019 | 21 |
|
250 tys. € |
| 04.01.2019 | 20 |
|
200 tys. € |
| 04.01.2018 | 19 |
|
125 tys. € |
| 24.03.2017 | 18 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Yuto Iwasaki?
Wycena Yuto Iwasaki wynosi obecnie 650 tys. €. W szczycie kariery Yuto Iwasaki wyceniano na 850 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.