Forma w lidze
Shimizu S-pulse w tabeli
10. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 3. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
5 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
4:4 bramki
0,80 gola/mecz
6 pkt
4:5 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Shimizu S-pulse
Wartość drużyny: 1,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Korea Południowa | 27 | napastnik | 8 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Japonia | 27 | pomocnik | 9 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,88 średnia ocena | Japonia | 27 | pomocnik | 9 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Japonia | 26 | bramkarz | 9 | 75 tys. € |
Przewidywany skład Shimizu S-pulse 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Shimizu S-pulse w tabeli J1 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 21 |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 20 |
| ··· | |||||||
9
|
Fagiano Okayama
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:12 | 13 |
10
|
Shimizu S-pulse
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:9 | 13 |
11
|
Urawa Red Diamonds
|
9 | 4 | 0 | 5 | 16:21 | 12 |
Wyniki Shimizu S-pulse
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Mito Hollyhock
1
Shimizu S-pulse
2
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Shimizu S-pulse
2
JEF United Chiba
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
Terminarz Shimizu S-pulse
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 06:00
|
Shimizu S-pulse
Gamba Osaka
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
|
|
21 Paź 12:00
|
Shimizu S-pulse
Machida Zelvia
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 07:00
|
Sanfrecce Hiroshima
Shimizu S-pulse
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Shimizu S-pulse
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
![]() |
Japonia |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Japonia |
|
koniec wypożyczenia |
Shimizu S-pulse to klub piłkarski z Japonii występujący w J1 League (Japonia). Swoim domowym obiektem jest IAI Stadium Nihondaira, który może pomieścić 20 339 widzów. Zespół prowadzi Takayuki Yoshida. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Shimizu S-pulse?
Klub piłkarski Shimizu S-pulse zdobył w swojej historii 7 trofeów. Najczęściej wygrywał Superpuchar Japonii oraz Mistrzostwo 2. ligi Japonii. Ponadto triumfował w Puchar Japonii, Azjatycki Puchar Zdobywców Pucharów, Mistrzostwo półsezonu Japonii (2) oraz Puchar Ligi Japonii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Shimizu S-pulse w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Shimizu S-pulse trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Shimizu S-pulse w tabeli J1 League?
Shimizu S-pulse zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli J1 League z dorobkiem 13 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Kashiwa Reysol wynosi 8 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Shimizu S-pulse?
W wyjściowym ustawieniu Shimizu S-pulse między słupkami staje T. Umeda, a linię obrony najczęściej tworzą H. Sugai, Y. Takahashi, Y. Honda oraz Mateus Brunetti Valor. W środku pola grają K. Matsuzaki, M. Yumiba oraz R. Germain, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Kinoshita, S. Oh oraz K. Inoue. Trener Takayuki Yoshida ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J1 League (Japonia) i pucharach.
Kiedy Shimizu S-pulse gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shimizu S-pulse to spotkanie z Gamba Osaka, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 06:00 na obiekcie IAI Stadium Nihondaira w ramach J1 League (10. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shimizu S-pulse?
Ostatni mecz Shimizu S-pulse to wygrana z Mito Hollyhock 1:2 w J1 League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Kato, Fujii oraz Sugai. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Shimizu S-pulse w tym sezonie?
Bilans Shimizu S-pulse w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-1-4 przy 8 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Shimizu S-pulse w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Shimizu S-pulse w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Shimizu S-pulse
Shimizu S-pulse terminarz
Kiedy Shimizu S-pulse gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shimizu S-pulse to spotkanie z Gamba Osaka, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 06:00 na obiekcie IAI Stadium Nihondaira w ramach J1 League (10. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Shimizu S-pulse w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Shimizu S-pulse w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Shimizu S-pulse w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Shimizu S-pulse wyniki
Shimizu S-pulse ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 5 z 9 meczów, ze średnią 1,80 punktu. W pozostałych ustawieniach Shimizu S-pulse zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shimizu S-pulse?
Ostatni mecz Shimizu S-pulse to wygrana z Mito Hollyhock 1:2 w J1 League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Kato, Fujii oraz Sugai. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Shimizu S-pulse – tabela J1 League (Japonia)
Jakie miejsce w tabeli J1 League (Japonia) zajmuje Shimizu S-pulse w sezonie 2026/2027.
Miejsce Shimizu S-pulse w tabeli J1 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 7 | 21 | |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 16 | 20 | |
3
|
Machida Zelvia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:10 | 12 | 20 | |
4
|
FC Tokyo
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 20 | |
5
|
Vissel Kobe
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 19 | |
6
|
Kashima Antlers
|
9 | 5 | 1 | 3 | 19:16 | 3 | 16 | |
7
|
Yokohama Marinos
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 15 | |
8
|
Kawasaki Frontale
|
9 | 3 | 4 | 2 | 17:14 | 3 | 13 | |
9
|
Fagiano Okayama
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
10
|
Shimizu S-pulse
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 13 | |
11
|
Urawa Red Diamonds
|
9 | 4 | 0 | 5 | 16:21 | -5 | 12 | |
12
|
Cerezo Osaka
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 12 | |
13
|
Mito Hollyhock
|
9 | 2 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 9 | |
14
|
V-varen Nagasaki
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:16 | -5 | 9 | |
15
|
Nagoya Grampus
|
9 | 3 | 0 | 6 | 9:15 | -6 | 9 | |
16
|
Kyoto Sanga
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
17
|
Avispa Fukuoka
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:13 | -2 | 7 | |
18
|
Gamba Osaka
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
19
|
JEF United Chiba
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:19 | -11 | 5 | |
20
|
Tokio Verdy
|
9 | 0 | 4 | 5 | 4:14 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 7 | 21 | |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 16 | 20 | |
3
|
Machida Zelvia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:10 | 12 | 20 | |
4
|
FC Tokyo
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 20 | |
5
|
Vissel Kobe
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 19 | |
6
|
Kashima Antlers
|
9 | 5 | 1 | 3 | 19:16 | 3 | 16 | |
7
|
Yokohama Marinos
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 15 | |
8
|
Kawasaki Frontale
|
9 | 3 | 4 | 2 | 17:14 | 3 | 13 | |
9
|
Fagiano Okayama
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
10
|
Shimizu S-pulse
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 13 | |
11
|
Urawa Red Diamonds
|
9 | 4 | 0 | 5 | 16:21 | -5 | 12 | |
12
|
Cerezo Osaka
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 12 | |
13
|
Mito Hollyhock
|
9 | 2 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 9 | |
14
|
V-varen Nagasaki
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:16 | -5 | 9 | |
15
|
Nagoya Grampus
|
9 | 3 | 0 | 6 | 9:15 | -6 | 9 | |
16
|
Kyoto Sanga
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
17
|
Avispa Fukuoka
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:13 | -2 | 7 | |
18
|
Gamba Osaka
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
19
|
JEF United Chiba
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:19 | -11 | 5 | |
20
|
Tokio Verdy
|
9 | 0 | 4 | 5 | 4:14 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Tokyo
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 2 |
Cerezo Osaka
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
| 3 |
Sanfrecce Hiroshima
|
4 | 3 | 1 | 0 | 13:2 | 11 | 10 | |
| 4 |
Vissel Kobe
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 5 |
Kashiwa Reysol
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 6 |
Kashima Antlers
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 7 |
Kawasaki Frontale
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 8 | |
| 8 |
V-varen Nagasaki
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 9 |
Machida Zelvia
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 10 |
Yokohama Marinos
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 11 |
Fagiano Okayama
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 12 |
Shimizu S-pulse
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 13 |
Avispa Fukuoka
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
Urawa Red Diamonds
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 15 |
Nagoya Grampus
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 16 |
Mito Hollyhock
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 17 |
Gamba Osaka
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 18 |
JEF United Chiba
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 19 |
Kyoto Sanga
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 20 |
Tokio Verdy
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:11 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Machida Zelvia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:3 | 11 | 13 | |
| 2 |
Kashiwa Reysol
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:7 | 4 | 12 | |
| 3 |
Sanfrecce Hiroshima
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 4 |
Vissel Kobe
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 5 |
FC Tokyo
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 8 | |
| 6 |
Yokohama Marinos
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 7 |
Kashima Antlers
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 7 | |
| 8 |
Fagiano Okayama
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 9 |
Shimizu S-pulse
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 10 |
Urawa Red Diamonds
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 11 |
Kawasaki Frontale
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 12 |
Kyoto Sanga
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 13 |
Mito Hollyhock
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 14 |
Nagoya Grampus
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 15 |
Gamba Osaka
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 16 |
Tokio Verdy
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 17 |
Cerezo Osaka
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 | |
| 18 |
V-varen Nagasaki
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 19 |
JEF United Chiba
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:12 | -8 | 1 | |
| 20 |
Avispa Fukuoka
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje Shimizu S-pulse w tabeli J1 League?
Shimizu S-pulse zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli J1 League z dorobkiem 13 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Kashiwa Reysol wynosi 8 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Shimizu S-pulse w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Shimizu S-pulse na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Shimizu S-pulse na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,4
- Strzały celne / mecz 3,4
- Asysty / mecz 0,67
- Udane dryblingi / mecz 5,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 11,8
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 28,2
- Zablokowane strzały / mecz 2,3
Strzelcy Shimizu S-pulse
Rozkład bramek w czasie
Bramki Shimizu S-pulse i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Shimizu S-pulse to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Shimizu S-pulse - Gamba Osaka Po przerwie pada 88% bramek Shimizu S-pulse.Przebieg meczu Shimizu S-pulse i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 2-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 2-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 1-0-1 |
Gdy Shimizu S-pulse otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Shimizu S-pulse
88% bramek Shimizu S-pulse pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Shimizu S-pulse zdobywa w sezonie średnio 1,44 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,44.
Aktualne serie Shimizu S-pulse
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Shimizu S-pulse, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Shimizu S-pulse wygra mecz Shimizu S-pulse - Gamba Osaka Shimizu S-pulse nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Shimizu S-pulse
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 44%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Shimizu S-pulse padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Shimizu S-pulse - Gamba Osaka Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Shimizu S-pulse.Shimizu S-pulse – faule i karne
- Faule / mecz 11,0
- Faule rywali / mecz 11,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Shimizu S-pulse fauluje średnio 11,0 razy na mecz, a wymusza 11,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Shimizu S-pulse, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Shimizu S-pulse zdobywa 1,40 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Shimizu S-pulse wygra mecz Shimizu S-pulse - Gamba Osaka Shimizu S-pulse zdobywa u siebie 47% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Shimizu S-pulse ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 88% goli Shimizu S-pulse, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
Shimizu S-pulse wygra drugą połowę meczu Shimizu S-pulse - Gamba Osaka Drugą połowę Shimizu S-pulse wygrywał w 3 z 9 meczów.Shimizu S-pulse – strzały
- Celne / mecz 3,4
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,5
Shimizu S-pulse oddaje 8,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Shimizu S-pulse - Gamba Osaka Shimizu S-pulse oddaje 8,4 strzałów na mecz.Shimizu S-pulse – posiadanie piłki
- U siebie 46,8%
- Na wyjeździe 37,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 9
- Najniższe w sezonie 25%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 9 meczów. Średnio Shimizu S-pulse utrzymuje przy piłce 42,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 25%.
Shimizu S-pulse wygra mecz Shimizu S-pulse - Gamba Osaka Shimizu S-pulse utrzymuje średnio 42,7% posiadania piłki.Shimizu S-pulse – podania
- Kluczowe / mecz 8,3
- Dośrodkowania / mecz 19,1
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 37%
Shimizu S-pulse wymienia średnio 344 podań na mecz przy celności 74%, z czego 8,3 to podania kluczowe.
Shimizu S-pulse – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 78%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 11%
Czyste konto Shimizu S-pulse to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Shimizu S-pulse - Gamba Osaka Czyste konto Shimizu S-pulse zachowuje w 22% meczów.Shimizu S-pulse – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 56%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Shimizu S-pulse wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 6,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Shimizu S-pulse - Gamba Osaka Powyżej 8,5 rożnego padło w 67% meczów Shimizu S-pulse.Shimizu S-pulse – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 22%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 0,7
- Mecze bez kartki 22%
Shimizu S-pulse ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Shimizu S-pulse – 0,7. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Shimizu S-pulse według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 0,75 | 1,50 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 1,33 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Shimizu S-pulse zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Shimizu S-pulse na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,60 1,25 | 2,60 1,00 | 2,00 1,00 |
|
9.
|
1,75 1,20 | 1,25 1,40 | 1,00 1,60 |
|
10.
|
1,40 1,50 | 0,80 1,00 | 0,80 1,25 |
|
11.
|
1,50 1,20 | 2,00 1,60 | 2,25 2,40 |
|
12.
|
2,20 0,25 | 1,00 0,50 | 0,20 2,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Shimizu S-pulse
Skrajne wyniki i osiągnięcia Shimizu S-pulse w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Nagoya Grampus - Shimizu S-pulse 0:1 J1 League (Japonia), 8.08.2026
- Najwyższa porażka Kawasaki Frontale - Shimizu S-pulse 3:1 J1 League (Japonia), 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Kawasaki Frontale - Shimizu S-pulse 3:1, J1 League (Japonia), 6.09.2026
- Najszybsza bramka 38. minuta Kitagawa, Nagoya Grampus - Shimizu S-pulse 0:1, J1 League (Japonia), 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Sugai, Mito Hollyhock - Shimizu S-pulse 1:2, J1 League (Japonia), 11.10.2026
Jakie statystyki ma Shimizu S-pulse w tym sezonie?
Bilans Shimizu S-pulse w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-1-4 przy 8 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Shimizu S-pulse – zawodnicy
Jak wygląda kadra Shimizu S-pulse w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Shimizu S-pulse 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Shimizu S-pulse
-
Won Du-Jae Obrońca Uraz barku pauzuje od 74 dniopuszczone: 6 meczów
-
Kei Ishikawa Bramkarz Uraz kolana pauzuje od 344 dniopuszczone: 42 mecze
Kadra Shimizu S-pulse
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 49 |
|
30 | Japonia | 850 tys. € | 462 tys. € | 5 | 56% | 1 | 0 | 325' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Korea Południowa | 1 mln € | – | 8 | 89% | 2 | 0 | 499' | 4 | 2 | |||||||
| 13 |
|
31 | Japonia | 700 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 712' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
32 | Japonia | 550 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 281' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 50 |
|
27 | Japonia | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 3 | 487' | 2 | 0 | |||||||
| 47 |
|
19 | Japonia | 350 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 1 | 634' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
31 | Japonia | 650 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 72' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
31 | Brazylia | – | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 295' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | Japonia | 350 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 598' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Japonia | 350 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 208' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
29 | Japonia | 800 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 20' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Japonia | 650 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 280' | 0 | 0 | |||||||
| 81 |
|
32 | Japonia | 225 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Brazylia | 600 tys. € | 89 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 56' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
18 | Japonia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
19 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 41 |
|
23 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 97 |
![]() |
22 | Japonia | 125 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
26 | Brazylia | 500 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 571' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
35 | Japonia | 100 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 598' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
27 | Japonia | 650 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 803' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Korea Południowa | – | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 393' | 1 | 0 | |||||||
| 51 |
|
29 | Japonia | 600 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 245' | 0 | 1 | |||||||
| 6 |
|
28 | Korea Południowa | 800 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 1 | 99' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
33 | Japonia | 225 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
28 | Japonia | 350 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
36 | Japonia | 100 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 237' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
|
24 | Japonia | 375 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
19 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
|
22 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
26 | Japonia | 75 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
27 | Japonia | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
34 | Japonia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
19 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 71 |
|
25 | Japonia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Shimizu S-pulse
11,9 mln €
śr. 341 tys. € / zawodnika
Ile Shimizu S-pulse wydaje na pensje
551 tys. € rocznie
śr. 16 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Japonia (28 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Shimizu S-pulse w sezonie 2026/2027
Shimizu S-pulse wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Shimizu S-pulse
Jak wygląda skład Shimizu S-pulse?
W wyjściowym ustawieniu Shimizu S-pulse między słupkami staje T. Umeda, a linię obrony najczęściej tworzą H. Sugai, Y. Takahashi, Y. Honda oraz Mateus Brunetti Valor. W środku pola grają K. Matsuzaki, M. Yumiba oraz R. Germain, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Kinoshita, S. Oh oraz K. Inoue. Trener Takayuki Yoshida ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J1 League (Japonia) i pucharach.
Shimizu S-pulse – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Shimizu S-pulse w sezonie 2026/2027.
Shimizu S-pulse transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia | 21 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Japonia | 29 |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
![]() |
Japonia | 23 |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Japonia | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 04 Sie 2026 |
|
Japonia | 34 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
|
Panama | 31 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Bułgaria | 31 |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Korea Południowa | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 31 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Shimizu S-pulse
Shimizu S-pulse bilans transferowy
- +160 tys. € 2026
- -250 tys. € 2025
- -2 mln € 2024
- +1,1 mln € 2023
- -4,6 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Shimizu S-pulse
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Shimizu S-pulse w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Shimizu S-pulse trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Shimizu S-pulse – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Shimizu S-pulse? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Shimizu S-pulse?
Klub piłkarski Shimizu S-pulse zdobył w swojej historii 7 trofeów. Najczęściej wygrywał Superpuchar Japonii oraz Mistrzostwo 2. ligi Japonii. Ponadto triumfował w Puchar Japonii, Azjatycki Puchar Zdobywców Pucharów, Mistrzostwo półsezonu Japonii (2) oraz Puchar Ligi Japonii.
