Kosuke Kinoshita jest piłkarzem występującym obecnie w Shimizu S-pulse. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Kosuke Kinoshita
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Kosuke Kinoshita w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kosuke Kinoshita wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.34, a skuteczność strzałów to 7,7%. Kosuke Kinoshita oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kosuke Kinoshita w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kosuke Kinoshita rozegrał w barwach Shimizu S-pulse w J1 League 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 330 minut. Średnio dawało to 28 minut gry na spotkanie.
Czy Kosuke Kinoshita ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Kosuke Kinoshita nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kosuke Kinoshita to uraz z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 102 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Kosuke Kinoshita?
Kosuke Kinoshita ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Kosuke Kinoshita?
Kosuke Kinoshita najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Kosuke Kinoshita?
Wycena 32-letniego Kosuke Kinoshita według stanu na czerwiec 2026 wynosi 550 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kosuke Kinoshita?
Kosuke Kinoshita urodził się 3 października 1994 w Hamamatsu w Japonii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Kosuke Kinoshita – statystyki
Szczegółowe statystyki Kosuke Kinoshita w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Shimizu S-pulse. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Kosuke Kinoshita w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kosuke Kinoshita wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.34, a skuteczność strzałów to 7,7%. Kosuke Kinoshita oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Kosuke Kinoshita – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kosuke Kinoshita w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Kosuke Kinoshita w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kosuke Kinoshita rozegrał w barwach Shimizu S-pulse w J1 League 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 330 minut. Średnio dawało to 28 minut gry na spotkanie.
Kosuke Kinoshita – transfery
W trakcie kariery Kosuke Kinoshita zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Shimizu S-pulse 2026 – obecnie
-
Sanfrecce Hiroshima 2025 – 2026
-
Kashiwa Reysol 2024 – 2025
-
Kyoto Sanga 2023 – 2024
-
Mito Hollyhock 2022 – 2023
-
Urawa Red Diamonds 2021 – 2022
-
Stabaek 2019 – 2021
-
Sint-Truidense VV 2019 – 2019
-
Halmstads BK 2017 – 2019
-
FC 08 Homburg 2016 – 2017

-
Free Player 2016 – 2016

-
SC Freiburg II 2013 – 2016

-
SC Freiburg U19 2013 – 2013

-
Yokohama FC U18 do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Kosuke Kinoshita
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 01.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 07.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 08.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 08.01.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 10.08.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 31.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 16.01.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.01.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 09.10.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 10.01.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Kosuke Kinoshita – forma
W ostatnich 5 meczach Kosuke Kinoshita zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,52. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Kosuke Kinoshita i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
4
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
49'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Machida Zelvia
5
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Shimizu S-pulse
2
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Mito Hollyhock
1
Shimizu S-pulse
2
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Shimizu S-pulse
2
JEF United Chiba
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
57'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
73'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
5'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
4
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Sanfrecce Hiroshima
4
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Maj
Karne
|
Sanfrecce Hiroshima
(4)
1
Vissel Kobe
(5)
1
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Fagiano Okayama
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Kwi
Karne
|
Avispa Fukuoka
(4)
2
Sanfrecce Hiroshima
(3)
2
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
34'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Kwi
Karne
|
Sanfrecce Hiroshima
(5)
1
Shimizu S-pulse
(4)
1
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
32'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
58'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Shimizu S-pulse
3
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Johor Darul Takzim FC
0
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
34'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
3
Sanfrecce Hiroshima
1
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
30'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kyoto Sanga
2
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Lut
Koniec
|
FC Seoul
2
Sanfrecce Hiroshima
2
AFC Champions League Elite, 8. runda
|
30'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
14 Lut
Karne
|
Sanfrecce Hiroshima
(5)
1
Fagiano Okayama
(4)
1
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
5'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Johor Darul Takzim FC
1
AFC Champions League Elite, 7. runda
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Shanghai Shenhua
0
AFC Champions League Elite, 6. runda
|
35'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia), 38. kolejka
|
24'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia), 37. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Chengdu Better City
1
Sanfrecce Hiroshima
1
AFC Champions League Elite, 5. runda
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
3
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia), 36. kolejka
|
54'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Gangwon FC
0
AFC Champions League Elite, 4. runda
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia), 35. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Ulsan Hyundai FC
1
Sanfrecce Hiroshima
0
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
74'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia), 34. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Machida Zelvia
1
J1 League (Japonia), 33. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
SHANGHAI SIPG
1
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
65'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia), 32. kolejka
|
28'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia), 31. kolejka
|
73'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Melbourne City FC
0
Sanfrecce Hiroshima
2
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
43'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia), 29. kolejka
|
45'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 28. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Sanfrecce Hiroshima
3
J1 League (Japonia), 27. kolejka
|
60'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 30. kolejka
|
31'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia), 26. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia), 25. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Albirex Niigata
0
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia), 24. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.6 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Fagiano Okayama
0
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia), 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Yokohama FC
0
Sanfrecce Hiroshima
4
J1 League (Japonia), 21. kolejka
|
81'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 8.7 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Yokohama FC
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Machida Zelvia
3
Kashiwa Reysol
0
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Kashiwa Reysol
2
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
12'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Kashiwa Reysol
2
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
26'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
FC Tokyo
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
32'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
35'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Tokio Verdy
0
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Kashiwa Reysol
2
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Kashiwa Reysol
0
J1 League (Japonia)
|
69'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Kashiwa Reysol
0
J1 League (Japonia)
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia)
|
69'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Kashiwa Reysol
0
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Kashiwa Reysol
3
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia)
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Kashiwa Reysol
4
J1 League (Japonia)
|
45'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
32'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Avispa Fukuoka
2
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
80'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
31'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
32'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
23'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Kyoto Sanga
3
J1 League (Japonia)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
21'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Kyoto Sanga
3
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
FC Tokyo
2
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
59'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Kyoto Sanga
2
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Kyoto Sanga
2
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Albirex Niigata
1
Kyoto Sanga
3
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
74'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Yokohama FC
1
Kyoto Sanga
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
7 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 6.9 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Kyoto Sanga
2
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Tochigi SC
2
Mito Hollyhock
3
J2 League (Japonia)
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Montedio Yamagata
0
Mito Hollyhock
0
J2 League (Japonia)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Tokushima Vortis
1
Mito Hollyhock
1
J2 League (Japonia)
|
52'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Albirex Niigata
2
Mito Hollyhock
0
J2 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Mito Hollyhock
0
V-varen Nagasaki
1
J2 League (Japonia)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Renofa Yamaguchi
1
Mito Hollyhock
0
J2 League (Japonia)
|
33'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Mito Hollyhock
1
Omiya Ardija
0
J2 League (Japonia)
|
5'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Mito Hollyhock
1
Fagiano Okayama
1
J2 League (Japonia)
|
75'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
05 Cze
Koniec
|
Omiya Ardija
0
Mito Hollyhock
2
J2 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Mito Hollyhock
3
![]()
Iwate Grulla Morioka
0
J2 League (Japonia)
|
83'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 9.1 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Fagiano Okayama
2
Mito Hollyhock
1
J2 League (Japonia)
|
54'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Mito Hollyhock
2
Ventforet Kofu
1
J2 League (Japonia)
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Mito Hollyhock
3
Renofa Yamaguchi
2
J2 League (Japonia)
|
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Kanazawa
1
Mito Hollyhock
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Thespakusatsu Gunma
2
Mito Hollyhock
1
J2 League (Japonia)
|
34'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Mito Hollyhock
0
Tochigi SC
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Mito Hollyhock
2
Roasso Kumamoto
0
J2 League (Japonia)
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Yokohama FC
3
Mito Hollyhock
2
J2 League (Japonia)
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Mito Hollyhock
0
Blaublitz Akita
1
J2 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Mito Hollyhock
2
Vegalta Sendai
3
J2 League (Japonia)
|
66'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
04 Lip
Koniec
|
Stabaek
0
Sandefjord
2
Eliteserien (Norwegia)
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Molde
2
Stabaek
1
Eliteserien (Norwegia)
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Stabaek
2
Brann
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Stabaek
2
ODD Ballklubb
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Mjondalen
0
Stabaek
1
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Sandefjord
0
Stabaek
0
Eliteserien (Norwegia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Stabaek
1
Viking
1
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Stabaek
2
Start
0
Eliteserien (Norwegia)
|
13'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
ODD Ballklubb
2
Stabaek
0
Eliteserien (Norwegia)
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Haugesund
3
Stabaek
1
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Stabaek
2
Bodo/Glimt
2
Eliteserien (Norwegia)
|
23'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Kristiansund BK
1
Stabaek
2
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
Stabaek
0
Rosenborg
3
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
Molde
4
Stabaek
1
Eliteserien (Norwegia)
|
72'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
16 Cze
Koniec
|
Stabaek
0
Mjondalen
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Stabaek
1
Valerenga
1
Eliteserien (Norwegia)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Halmstads BK
1
AFC Eskilstuna
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Halmstads BK
1
Kalmar FF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
6'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Halmstads BK
0
BK Hacken
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Halmstads BK
6
Jonkopings Sodra
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Halmstads BK
2
GIF Sundsvall
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Halmstads BK
1
Elfsborg
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Maj
Koniec
|
IFK Norrkoping
3
Halmstads BK
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
BK Hacken
2
Halmstads BK
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Kalmar FF
2
Halmstads BK
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Halmstads BK
0
Djurgardens IF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Halmstads BK
1
Ostersunds FK
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Kosuke Kinoshita ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.52.
W ostatnich 10 meczach Kosuke Kinoshita 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.82, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53.
W jakiej formie jest Kosuke Kinoshita?
Kosuke Kinoshita jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.52 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.34). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Kosuke Kinoshita – kontuzje
W trakcie kariery Kosuke Kinoshita zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 20 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kosuke Kinoshita
- Operacja kostki 11.12.25 – 03.02.26 (55 dni)
- Uraz 30.11.14 – 07.12.14 (8 dni) opuszczone: 1 mecz
- Uraz o nieznanym charakterze 05.10.14 – 12.10.14 (8 dni) opuszczone: 1 mecz
- Uraz 18.02.14 – 30.05.14 (102 dni) opuszczone: 16 meczów
- Uraz stopy 05.09.13 – 26.09.13 (22 dni) opuszczone: 2 mecze
Czy Kosuke Kinoshita ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Kosuke Kinoshita nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kosuke Kinoshita to uraz z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 102 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kosuke Kinoshita – trofea
W trakcie kariery Kosuke Kinoshita zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Kosuke Kinoshita
Jakie trofea zdobył Kosuke Kinoshita?
Kosuke Kinoshita zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Sanfrecce Hiroshima — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Ligi Japonii — 1 raz.
Kosuke Kinoshita – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kosuke Kinoshita wynosi obecnie 550 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kosuke Kinoshita na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Kosuke Kinoshita
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 31 |
|
550 tys. € |
| 14.12.2025 | 31 |
|
600 tys. € |
| 28.05.2025 | 30 |
|
550 tys. € |
| 09.12.2024 | 30 |
|
600 tys. € |
| 11.06.2024 | 29 |
|
600 tys. € |
| 21.02.2024 | 29 |
|
500 tys. € |
| 27.06.2023 | 28 |
|
500 tys. € |
| 05.01.2023 | 28 |
|
500 tys. € |
| 27.06.2022 | 27 |
|
350 tys. € |
| 12.01.2022 | 27 |
|
175 tys. € |
| 30.12.2020 | 26 |
|
200 tys. € |
| 28.12.2019 | 25 |
|
200 tys. € |
| 09.06.2019 | 24 |
|
350 tys. € |
| 15.01.2019 | 24 |
|
300 tys. € |
| 16.11.2017 | 23 |
|
100 tys. € |
| 19.06.2017 | 22 |
|
100 tys. € |
| 12.02.2016 | 21 | 75 tys. € | |
| 18.07.2015 | 20 | 50 tys. € | |
| 24.07.2013 | 18 | 25 tys. € | |
| 10.07.2013 | 18 | 125 tys. € | |
| 10.01.2013 | 18 | 25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Kosuke Kinoshita?
Wycena Kosuke Kinoshita wynosi obecnie 550 tys. €. W szczycie kariery Kosuke Kinoshita wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.