Kei Koizumi jest piłkarzem występującym obecnie w Shimizu S-pulse. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Kei Koizumi
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Kei Koizumi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kei Koizumi wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.37. Kei Koizumi oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kei Koizumi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kei Koizumi rozegrał w barwach Shimizu S-pulse w J1 League 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 362 minuty. Średnio dawało to 45 minut gry na spotkanie.
Czy Kei Koizumi ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Kei Koizumi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kei Koizumi to złamanie kości śródstopia z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 93 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Kei Koizumi?
Kei Koizumi ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2013 roku.
Na jakiej pozycji gra Kei Koizumi?
Kei Koizumi najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Kei Koizumi?
Wycena 31-letniego Kei Koizumi według stanu na czerwiec 2026 wynosi 650 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 850 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kei Koizumi?
Kei Koizumi urodził się 19 kwietnia 1995 w Tokyo w Japonii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Kei Koizumi – statystyki
Szczegółowe statystyki Kei Koizumi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Shimizu S-pulse. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Kei Koizumi vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Kei Koizumi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kei Koizumi wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.37. Kei Koizumi oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Kei Koizumi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kei Koizumi w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
2:0 | 80' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
4:0 | 63' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
21 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
0:5 | 57' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
0:1 | 8' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
1:0 | 33' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
15 Sie
Koniec
|
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
0:1 | 17' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
08 Sie
Koniec
|
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
0:1 | 14' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
06 Cze
Koniec
|
J1 League (Japonia)
|
1:3 | 76' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
30 Maj
Koniec
|
J1 League (Japonia)
|
2:2 | 86' | 0 | 1 | – | 7.3 |
Ile meczów rozegrał Kei Koizumi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kei Koizumi rozegrał w barwach Shimizu S-pulse w J1 League 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 362 minuty. Średnio dawało to 45 minut gry na spotkanie.
Kei Koizumi – transfery
W trakcie kariery Kei Koizumi zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Shimizu S-pulse 2026 – obecnie
-
FC Tokyo 2023 – 2026
-
Sagan Tosu 2021 – 2023
-
Kashima Antlers 2019 – 2021
-
Kashiwa Reysol 2018 – 2019
-
Albirex Niigata 2014 – 2018
-
RKU Kashiwa High School do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Kei Koizumi
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 08.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 09.08.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 23.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 05.01.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 31.01.2014 |
|
— | Wolny transfer |
Kei Koizumi – forma
W ostatnich 5 meczach Kei Koizumi zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,19. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Kei Koizumi i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Kyoto Sanga
2
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
4
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Machida Zelvia
5
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Shimizu S-pulse
2
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Cze
Koniec
|
FC Tokyo
1
Cerezo Osaka
3
J1 League (Japonia)
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia)
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Kashima Antlers
1
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
FC Tokyo
3
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Kwi
Karne
|
FC Tokyo
(2)
0
Machida Zelvia
(4)
0
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Machida Zelvia
0
FC Tokyo
3
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Mar
Karne
|
Tokio Verdy
(4)
0
FC Tokyo
(2)
0
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
JEF United Chiba
1
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Mar
Karne
|
Mito Hollyhock
(5)
1
FC Tokyo
(6)
1
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
FC Tokyo
3
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
FC Tokyo
0
Kashiwa Reysol
2
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Lut
Karne
|
FC Tokyo
(5)
1
Urawa Red Diamonds
(3)
1
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Karne
|
FC Tokyo
(5)
1
Kashima Antlers
(4)
1
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Tokyo
1
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia), 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
0
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia), 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Machida Zelvia
0
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia), 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
FC Tokyo
3
Fagiano Okayama
1
J1 League (Japonia), 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia), 34. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
FC Tokyo
2
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia), 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
FC Tokyo
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia), 30. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FC Tokyo
0
Kyoto Sanga
4
J1 League (Japonia), 27. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Shonan Bellmare
2
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sie
Koniec
|
FC Tokyo
0
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia), 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lip
Koniec
|
FC Tokyo
3
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia), 24. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia), 23. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Cze
Koniec
|
FC Tokyo
2
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia), 22. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
FC Tokyo
3
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Gamba Osaka
2
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia), 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
FC Tokyo
2
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Kyoto Sanga
3
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia), 19. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
0
Sanfrecce Hiroshima
3
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
3
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
42'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
1
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Albirex Niigata
2
FC Tokyo
3
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
FC Tokyo
0
Shimizu S-pulse
2
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
FC Tokyo
3
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
FC Tokyo
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
FC Tokyo
0
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Kashima Antlers
2
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
FC Tokyo
3
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
FC Tokyo
0
Machida Zelvia
1
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Yokohama FC
0
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
FC Tokyo
3
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Jubilo Iwata
2
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lis
Koniec
|
FC Tokyo
0
Shonan Bellmare
2
J1 League (Japonia)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
FC Tokyo
4
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
3
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Kyoto Sanga
3
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Sie
Koniec
|
FC Tokyo
0
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Kashiwa Reysol
3
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Cze
Koniec
|
FC Tokyo
0
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Cze
Koniec
|
FC Tokyo
1
Jubilo Iwata
1
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
0
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
1
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
2
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Albirex Niigata
1
FC Tokyo
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
FC Tokyo
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
FC Tokyo
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
02 Mar
Koniec
|
FC Tokyo
1
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Albirex Niigata
0
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
FC Tokyo
1
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Yokohama FC
1
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
FC Tokyo
3
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Sie
Koniec
|
FC Tokyo
2
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
FC Tokyo
2
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
50'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lip
Koniec
|
FC Tokyo
1
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lip
Koniec
|
FC Tokyo
1
Kashiwa Reysol
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Consadole Sapporo
5
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
FC Tokyo
2
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
FC Tokyo
1
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
FC Tokyo
2
Shonan Bellmare
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Mar
Koniec
|
FC Tokyo
3
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Kyoto Sanga
2
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
FC Tokyo
2
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Shonan Bellmare
3
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Sagan Tosu
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Sagan Tosu
2
Jubilo Iwata
0
J1 League (Japonia)
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Sagan Tosu
5
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Sagan Tosu
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
4
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
08 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
0
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Sagan Tosu
4
J1 League (Japonia)
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sagan Tosu
5
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Avispa Fukuoka
3
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Oita Trinita
0
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Sagan Tosu
3
J1 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Oita Trinita
0
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Kashima Antlers
3
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Shimizu S-pulse
3
J1 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kashiwa Reysol
4
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Oita Trinita
2
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Vegalta Sendai
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
FC Tokyo
1
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Yokohama FC
1
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Oita Trinita
0
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
3
Kashiwa Reysol
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Kashiwa Reysol
5
V-varen Nagasaki
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Kashima Antlers
6
Kashiwa Reysol
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Kashiwa Reysol
3
J1 League (Japonia)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Kashiwa Reysol
0
J1 League (Japonia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Albirex Niigata
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Shimizu S-pulse
2
Albirex Niigata
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Albirex Niigata
1
Ventforet Kofu
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Omiya Ardija
1
Albirex Niigata
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Albirex Niigata
0
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lip
Koniec
|
FC Tokyo
1
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Albirex Niigata
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Albirex Niigata
1
Omiya Ardija
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Albirex Niigata
1
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Albirex Niigata
0
J1 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Albirex Niigata
0
FC Tokyo
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Ventforet Kofu
0
Albirex Niigata
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Sagan Tosu
3
Albirex Niigata
0
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Albirex Niigata
2
Gamba Osaka
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Albirex Niigata
0
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Kei Koizumi ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.19.
W ostatnich 10 meczach Kei Koizumi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.45.
W jakiej formie jest Kei Koizumi?
Kei Koizumi jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.19 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.37). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Kei Koizumi – kontuzje
W trakcie kariery Kei Koizumi zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 17 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kei Koizumi
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
16.09.22 – 28.10.22 (43 dni)
Sagan Tosu opuszczone: 2 mecze
-
Złamanie kości śródstopia
22.08.15 – 22.11.15 (93 dni)
Albirex Niigata opuszczone: 15 meczów
Czy Kei Koizumi ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Kei Koizumi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kei Koizumi to złamanie kości śródstopia z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 93 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kei Koizumi – trofea
W trakcie kariery Kei Koizumi zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Kei Koizumi
Jakie trofea zdobył Kei Koizumi?
Kei Koizumi zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Prince Takamado U18 — 1 raz.
Kei Koizumi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kei Koizumi wynosi obecnie 650 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kei Koizumi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Kei Koizumi
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 31 |
|
650 tys. € |
| 14.12.2025 | 30 |
|
800 tys. € |
| 28.05.2025 | 30 |
|
750 tys. € |
| 09.12.2024 | 29 |
|
850 tys. € |
| 11.06.2024 | 29 |
|
800 tys. € |
| 21.02.2024 | 28 |
|
800 tys. € |
| 27.06.2023 | 28 |
|
750 tys. € |
| 05.01.2023 | 27 |
|
750 tys. € |
| 27.06.2022 | 27 |
|
600 tys. € |
| 13.01.2022 | 26 |
|
500 tys. € |
| 28.06.2021 | 26 |
|
450 tys. € |
| 28.01.2021 | 25 |
|
450 tys. € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
400 tys. € |
| 27.12.2019 | 24 |
|
500 tys. € |
| 26.06.2019 | 24 |
|
500 tys. € |
| 04.01.2019 | 23 |
|
700 tys. € |
| 04.01.2018 | 22 |
|
700 tys. € |
| 24.03.2017 | 21 |
|
550 tys. € |
| 24.02.2016 | 20 |
|
450 tys. € |
| 30.06.2015 | 20 |
|
500 tys. € |
| 11.02.2015 | 19 |
|
400 tys. € |
| 31.03.2014 | 18 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Kei Koizumi?
Wycena Kei Koizumi wynosi obecnie 650 tys. €. W szczycie kariery Kei Koizumi wyceniano na 850 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.