Forma w lidze
Fagiano Okayama w tabeli
9. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 3. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
6 meczów ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
5:4 bramki
1,25 gola/mecz
6 pkt
7:8 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Fagiano Okayama
Wartość drużyny: 2,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Japonia | 23 | napastnik | 7 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Brazylia | 31 | napastnik | 8 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,67 średnia ocena | Brazylia | 31 | napastnik | 8 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Japonia | 24 | obrońca | 9 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Fagiano Okayama 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Fagiano Okayama w tabeli J1 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 21 |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 20 |
| ··· | |||||||
8
|
Kawasaki Frontale
|
9 | 3 | 4 | 2 | 17:14 | 13 |
9
|
Fagiano Okayama
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:12 | 13 |
10
|
Shimizu S-pulse
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:9 | 13 |
Wyniki Fagiano Okayama
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Avispa Fukuoka
2
Fagiano Okayama
1
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Fagiano Okayama
1
Kyoto Sanga
2
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Fagiano Okayama
2
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
Terminarz Fagiano Okayama
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 06:55
|
Fagiano Okayama
Vissel Kobe
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
|
|
21 Paź 12:00
|
Fagiano Okayama
Mito Hollyhock
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
|
|
25 Paź 08:00
|
Kawasaki Frontale
Fagiano Okayama
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Fagiano Okayama
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2027 |
|
Japonia |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 09 Wrz 2026 |
|
Japonia |
|
wypożyczenie | |
| 09 Wrz 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo |
Fagiano Okayama to klub piłkarski z Japonii występujący w J1 League (Japonia). Swoim domowym obiektem jest JFE Harenokuni Stadium, który może pomieścić 20 000 widzów. Zespół prowadzi Takashi Kiyama. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Fagiano Okayama?
Klub piłkarski Fagiano Okayama zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Chugoku Soccer League oraz Mistrzostwo regionalne Japonii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Fagiano Okayama w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Fagiano Okayama trafiło 4 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Fagiano Okayama w tabeli J1 League?
Fagiano Okayama zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli J1 League z dorobkiem 13 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Kashiwa Reysol wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Fagiano Okayama?
W wyjściowym ustawieniu Fagiano Okayama między słupkami staje L. Moser, a linię obrony najczęściej tworzą H. Omori, Y. Tatsuta oraz Y. Suzuki. W środku pola grają K. Kawano, S. Na, K. Shirai, Oberdan Alionco de Lima, A. Esaka oraz T. Yamane, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Meireles. Trener Takashi Kiyama ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J1 League (Japonia) i pucharach.
Kiedy Fagiano Okayama gra następny mecz?
Najbliższy mecz Fagiano Okayama to spotkanie z Vissel Kobe, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 06:55 na obiekcie JFE Harenokuni Stadium w ramach J1 League (10. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Fagiano Okayama?
Ostatni mecz Fagiano Okayama to porażka z Avispa Fukuoka 2:1 w J1 League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Maejima, Shirai oraz Hashimoto. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Fagiano Okayama w tym sezonie?
Bilans Fagiano Okayama w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-1-4 przy 12 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Fagiano Okayama w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Fagiano Okayama w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Fagiano Okayama
Fagiano Okayama terminarz
Kiedy Fagiano Okayama gra następny mecz?
Najbliższy mecz Fagiano Okayama to spotkanie z Vissel Kobe, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 06:55 na obiekcie JFE Harenokuni Stadium w ramach J1 League (10. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Fagiano Okayama w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Fagiano Okayama w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Fagiano Okayama w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Fagiano Okayama wyniki
Fagiano Okayama ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 9 z 9 meczów, ze średnią 1,44 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Fagiano Okayama?
Ostatni mecz Fagiano Okayama to porażka z Avispa Fukuoka 2:1 w J1 League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Maejima, Shirai oraz Hashimoto. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Fagiano Okayama – tabela J1 League (Japonia)
Jakie miejsce w tabeli J1 League (Japonia) zajmuje Fagiano Okayama w sezonie 2026/2027.
Miejsce Fagiano Okayama w tabeli J1 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 7 | 21 | |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 16 | 20 | |
3
|
Machida Zelvia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:10 | 12 | 20 | |
4
|
FC Tokyo
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 20 | |
5
|
Vissel Kobe
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 19 | |
6
|
Kashima Antlers
|
9 | 5 | 1 | 3 | 19:16 | 3 | 16 | |
7
|
Yokohama Marinos
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 15 | |
8
|
Kawasaki Frontale
|
9 | 3 | 4 | 2 | 17:14 | 3 | 13 | |
9
|
Fagiano Okayama
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
10
|
Shimizu S-pulse
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 13 | |
11
|
Urawa Red Diamonds
|
9 | 4 | 0 | 5 | 16:21 | -5 | 12 | |
12
|
Cerezo Osaka
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 12 | |
13
|
Mito Hollyhock
|
9 | 2 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 9 | |
14
|
V-varen Nagasaki
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:16 | -5 | 9 | |
15
|
Nagoya Grampus
|
9 | 3 | 0 | 6 | 9:15 | -6 | 9 | |
16
|
Kyoto Sanga
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
17
|
Avispa Fukuoka
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:13 | -2 | 7 | |
18
|
Gamba Osaka
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
19
|
JEF United Chiba
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:19 | -11 | 5 | |
20
|
Tokio Verdy
|
9 | 0 | 4 | 5 | 4:14 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashiwa Reysol
|
9 | 7 | 0 | 2 | 21:14 | 7 | 21 | |
2
|
Sanfrecce Hiroshima
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:6 | 16 | 20 | |
3
|
Machida Zelvia
|
9 | 6 | 2 | 1 | 22:10 | 12 | 20 | |
4
|
FC Tokyo
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:8 | 9 | 20 | |
5
|
Vissel Kobe
|
9 | 6 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 19 | |
6
|
Kashima Antlers
|
9 | 5 | 1 | 3 | 19:16 | 3 | 16 | |
7
|
Yokohama Marinos
|
9 | 4 | 3 | 2 | 13:9 | 4 | 15 | |
8
|
Kawasaki Frontale
|
9 | 3 | 4 | 2 | 17:14 | 3 | 13 | |
9
|
Fagiano Okayama
|
9 | 4 | 1 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
10
|
Shimizu S-pulse
|
9 | 4 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 13 | |
11
|
Urawa Red Diamonds
|
9 | 4 | 0 | 5 | 16:21 | -5 | 12 | |
12
|
Cerezo Osaka
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:12 | -5 | 12 | |
13
|
Mito Hollyhock
|
9 | 2 | 3 | 4 | 12:13 | -1 | 9 | |
14
|
V-varen Nagasaki
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:16 | -5 | 9 | |
15
|
Nagoya Grampus
|
9 | 3 | 0 | 6 | 9:15 | -6 | 9 | |
16
|
Kyoto Sanga
|
9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | |
17
|
Avispa Fukuoka
|
9 | 2 | 1 | 6 | 11:13 | -2 | 7 | |
18
|
Gamba Osaka
|
9 | 1 | 3 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
19
|
JEF United Chiba
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:19 | -11 | 5 | |
20
|
Tokio Verdy
|
9 | 0 | 4 | 5 | 4:14 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Tokyo
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 2 |
Cerezo Osaka
|
5 | 3 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 11 | |
| 3 |
Sanfrecce Hiroshima
|
4 | 3 | 1 | 0 | 13:2 | 11 | 10 | |
| 4 |
Vissel Kobe
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 5 |
Kashiwa Reysol
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 6 |
Kashima Antlers
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 7 |
Kawasaki Frontale
|
5 | 2 | 2 | 1 | 13:10 | 3 | 8 | |
| 8 |
V-varen Nagasaki
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 9 |
Machida Zelvia
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 10 |
Yokohama Marinos
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 11 |
Fagiano Okayama
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 12 |
Shimizu S-pulse
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 13 |
Avispa Fukuoka
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
Urawa Red Diamonds
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 15 |
Nagoya Grampus
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 16 |
Mito Hollyhock
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 17 |
Gamba Osaka
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 18 |
JEF United Chiba
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 19 |
Kyoto Sanga
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
| 20 |
Tokio Verdy
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:11 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Machida Zelvia
|
5 | 4 | 1 | 0 | 14:3 | 11 | 13 | |
| 2 |
Kashiwa Reysol
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:7 | 4 | 12 | |
| 3 |
Sanfrecce Hiroshima
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 10 | |
| 4 |
Vissel Kobe
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 5 |
FC Tokyo
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 8 | |
| 6 |
Yokohama Marinos
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 7 |
Kashima Antlers
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:12 | 0 | 7 | |
| 8 |
Fagiano Okayama
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 9 |
Shimizu S-pulse
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 10 |
Urawa Red Diamonds
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 11 |
Kawasaki Frontale
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 12 |
Kyoto Sanga
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 13 |
Mito Hollyhock
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 14 |
Nagoya Grampus
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 15 |
Gamba Osaka
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 16 |
Tokio Verdy
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 17 |
Cerezo Osaka
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 | |
| 18 |
V-varen Nagasaki
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 1 | |
| 19 |
JEF United Chiba
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:12 | -8 | 1 | |
| 20 |
Avispa Fukuoka
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje Fagiano Okayama w tabeli J1 League?
Fagiano Okayama zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli J1 League z dorobkiem 13 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Kashiwa Reysol wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Fagiano Okayama w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Fagiano Okayama na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Fagiano Okayama na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,2
- Strzały celne / mecz 3,1
- Asysty / mecz 1,22
- Udane dryblingi / mecz 4,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 13,9
- Przechwyty / mecz 9,9
- Wybicia / mecz 26,0
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Fagiano Okayama
Rozkład bramek w czasie
Bramki Fagiano Okayama i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Fagiano Okayama to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fagiano Okayama - Vissel Kobe Po przerwie pada 42% bramek Fagiano Okayama.Przebieg meczu Fagiano Okayama i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 3-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Fagiano Okayama otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Fagiano Okayama
100% bramek Fagiano Okayama pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Fagiano Okayama zdobywa w sezonie średnio 1,44 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,44.
Aktualne serie Fagiano Okayama
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 6 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 6 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Fagiano Okayama, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Fagiano Okayama wygra mecz Fagiano Okayama - Vissel Kobe Fagiano Okayama przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Fagiano Okayama
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 78%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 78% meczów Fagiano Okayama padają co najmniej trzy bramki, a w 78% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fagiano Okayama - Vissel Kobe Powyżej 2,5 bramki padło w 78% meczów Fagiano Okayama.Fagiano Okayama – faule i karne
- Faule / mecz 12,1
- Faule rywali / mecz 10,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Fagiano Okayama fauluje średnio 12,1 razy na mecz, a wymusza 10,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Fagiano Okayama, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Fagiano Okayama zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 1,20 na wyjeździe.
Fagiano Okayama wygra mecz Fagiano Okayama - Vissel Kobe Fagiano Okayama zdobywa u siebie 58% możliwych punktów, na wyjeździe 40%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Fagiano Okayama ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 42% goli Fagiano Okayama, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 9 meczów.
Fagiano Okayama wygra drugą połowę meczu Fagiano Okayama - Vissel Kobe Drugą połowę Fagiano Okayama wygrywał w 3 z 9 meczów.Fagiano Okayama – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 7,1
- Celność strzałów 30%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,7
Fagiano Okayama oddaje 10,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 30% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fagiano Okayama - Vissel Kobe Fagiano Okayama oddaje 10,2 strzałów na mecz.Fagiano Okayama – posiadanie piłki
- U siebie 39,8%
- Na wyjeździe 49,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 9
- Najniższe w sezonie 23%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 9 meczów. Średnio Fagiano Okayama utrzymuje przy piłce 45,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 23%.
Fagiano Okayama wygra mecz Fagiano Okayama - Vissel Kobe Fagiano Okayama utrzymuje średnio 45,1% posiadania piłki.Fagiano Okayama – podania
- Kluczowe / mecz 10,0
- Dośrodkowania / mecz 23,2
- Celność dośrodkowań 19%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 33%
Fagiano Okayama wymienia średnio 356 podań na mecz przy celności 74%, z czego 10,0 to podania kluczowe.
Fagiano Okayama – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 22%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto Fagiano Okayama to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Fagiano Okayama - Vissel Kobe Czyste konto Fagiano Okayama zachowuje w 22% meczów.Fagiano Okayama – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,6
Fagiano Okayama wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Fagiano Okayama - Vissel Kobe Powyżej 8,5 rożnego padło w 67% meczów Fagiano Okayama.Fagiano Okayama – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 22%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 22%
Fagiano Okayama ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Fagiano Okayama – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Fagiano Okayama według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 3,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,33 | 1,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 5 | 1-1-3 | 0,80 | 1,00 | 1,40 |
Najwięcej punktów na mecz Fagiano Okayama zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (15–20).
Fagiano Okayama na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,75 1,60 | 1,75 1,20 | 1,25 0,80 |
|
8.
|
1,60 1,25 | 2,60 1,00 | 2,00 1,00 |
|
9.
|
1,75 1,20 | 1,25 1,40 | 1,00 1,60 |
|
10.
|
1,40 1,50 | 0,80 1,00 | 0,80 1,25 |
|
11.
|
1,50 1,20 | 2,00 1,60 | 2,25 2,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Fagiano Okayama
Skrajne wyniki i osiągnięcia Fagiano Okayama w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Fagiano Okayama - V-varen Nagasaki 1:0 J1 League (Japonia), 15.08.2026
- Najwyższa porażka Cerezo Osaka - Fagiano Okayama 2:1 J1 League (Japonia), 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Fagiano Okayama - Sanfrecce Hiroshima 3:2, J1 League (Japonia), 6.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 8. minuta Browne, Cerezo Osaka - Fagiano Okayama 2:1, J1 League (Japonia), 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+11 minuta Tatsuta, Urawa Red Diamonds - Fagiano Okayama 1:2, J1 League (Japonia), 13.09.2026
Jakie statystyki ma Fagiano Okayama w tym sezonie?
Bilans Fagiano Okayama w tym sezonie to 9 meczów i wynik 4-1-4 przy 12 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Fagiano Okayama – zawodnicy
Jak wygląda kadra Fagiano Okayama w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Fagiano Okayama 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Fagiano Okayama
-
Kosei Ogura Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 63 dniopuszczone: 11 meczów
-
Takaya Kimura Pomocnik Uraz stopy pauzuje od 136 dniopuszczone: 13 meczów
Kadra Fagiano Okayama
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 99 |
|
31 | Brazylia | 350 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 3 | 481' | 1 | 1 | |||||||
| 9 |
|
25 | Brazylia | 350 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 0 | 333' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Korea Południowa | 900 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 567' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | Japonia | 300 tys. € | – | 7 | 78% | 3 | 0 | 245' | 0 | 0 | |||||||
| 79 |
|
25 | Japonia | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 1 | 163' | 1 | 0 | |||||||
| 88 |
|
27 | Japonia | 500 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 477' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
|
24 | Japonia | 350 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
27 | Japonia | 600 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
19 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 80 |
|
31 | Brazylia | 1,2 mln € | – | 8 | 89% | 0 | 1 | 646' | 2 | 2 | |||||||
| 41 |
|
28 | Japonia | 450 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 1 | 593' | 4 | 0 | |||||||
| 8 |
|
34 | Japonia | 500 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 580' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
30 | Japonia | 150 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
31 | Japonia | 500 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 58' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
29 | Japonia | 350 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 201' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
35 | Japonia | 125 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 216' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
35 | Japonia | 75 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
27 | Japonia | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
28 | Japonia | 550 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
|
21 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
24 | Japonia | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 48 |
|
28 | Japonia | 750 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 1 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 51 |
|
32 | Japonia | 350 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 690' | 0 | 0 | |||||||
| 43 |
|
28 | Japonia | 300 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 1 | 623' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
19 | Japonia | 300 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 204' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
27 | Japonia | 250 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 3 | 261' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
20 | Japonia | – | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
33 | Japonia | 200 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
22 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
19 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
![]() |
20 | Japonia | 100 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
26 | Niemcy | 600 tys. € | 145 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
19 | Japonia | – | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
31 | Brazylia | 800 tys. € | 71 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 52 |
![]() |
26 | Japonia | 250 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
35 | Japonia | 50 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Fagiano Okayama
12,1 mln €
śr. 335 tys. € / zawodnika
Ile Fagiano Okayama wydaje na pensje
216 tys. € rocznie
śr. 6 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Japonia (30 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Fagiano Okayama w sezonie 2026/2027
Fagiano Okayama wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Fagiano Okayama
Jak wygląda skład Fagiano Okayama?
W wyjściowym ustawieniu Fagiano Okayama między słupkami staje L. Moser, a linię obrony najczęściej tworzą H. Omori, Y. Tatsuta oraz Y. Suzuki. W środku pola grają K. Kawano, S. Na, K. Shirai, Oberdan Alionco de Lima, A. Esaka oraz T. Yamane, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Meireles. Trener Takashi Kiyama ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J1 League (Japonia) i pucharach.
Fagiano Okayama – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Fagiano Okayama w sezonie 2026/2027.
Fagiano Okayama transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2027 |
|
Japonia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 09 Wrz 2026 |
|
Japonia | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Wrz 2026 |
|
Japonia | 28 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Korea Południowa | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Fagiano Okayama
Fagiano Okayama bilans transferowy
- -300 tys. € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +450 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Fagiano Okayama
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Fagiano Okayama w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Fagiano Okayama trafiło 4 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Fagiano Okayama – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Fagiano Okayama? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Fagiano Okayama?
Klub piłkarski Fagiano Okayama zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Chugoku Soccer League oraz Mistrzostwo regionalne Japonii.