Kodai Sano jest piłkarzem występującym obecnie w PSV Eindhoven. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Kodai Sano
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Kodai Sano w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kodai Sano wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.94, a skuteczność strzałów to 14,3%. Kodai Sano oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kodai Sano w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kodai Sano rozegrał w barwach PSV Eindhoven w Eredivisie 10 meczów, w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Japonii. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 138 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Kodai Sano
Pierwszy transfer Kodai Sano w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Fagiano Okayama do NEC Nijmegen za 450 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Kodai Sano było przejście z NEC Nijmegen do PSV Eindhoven w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 15 milionów euro.
Czy Kodai Sano ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Kodai Sano nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kodai Sano to złamanie kości śródstopia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 69 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Kodai Sano?
Kodai Sano najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Kodai Sano?
Wycena 23-letniego Kodai Sano według stanu na wrzesień 2026 wynosi 18 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 18 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kodai Sano?
Kodai Sano urodził się 25 września 2003 w Tsuyama w Japonii. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Kodai Sano – statystyki
Szczegółowe statystyki Kodai Sano w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział PSV Eindhoven oraz reprezentacja Japonii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Kodai Sano vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Kodai Sano w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kodai Sano wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.94, a skuteczność strzałów to 14,3%. Kodai Sano oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Kodai Sano – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kodai Sano w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
7:0 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
1:1 | 76' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
20 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
28 Wrz
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Wrz
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
3:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
4:1 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 |
Ile meczów rozegrał Kodai Sano w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kodai Sano rozegrał w barwach PSV Eindhoven w Eredivisie 10 meczów, w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Japonii. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 138 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Kodai Sano – transfery
W trakcie kariery Kodai Sano zmieniał klub 3 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 15,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
PSV Eindhoven 2026 – obecnie
-
NEC Nijmegen 2023 – 2026
-
Fagiano Okayama 2022 – 2023
-
Yonago Kita High School do 2022

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Kodai Sano
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 07.08.2026 |
|
15 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 16.08.2023 |
|
450 tys. € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 31.01.2022 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Kodai Sano
Pierwszy transfer Kodai Sano w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Fagiano Okayama do NEC Nijmegen za 450 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Kodai Sano było przejście z NEC Nijmegen do PSV Eindhoven w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 15 milionów euro.
Kodai Sano – forma
W ostatnich 5 meczach Kodai Sano zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,77. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Kodai Sano i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
7
Willem II Tilburg
0
Eredivisie, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie, 10. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Paź
Koniec
|
FC Porto
0
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
ADO Den Haag
2
PSV Eindhoven
1
Eredivisie, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
1
PSV Eindhoven
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Heerenveen
0
Eredivisie, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Japonia
2
Wenezuela
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Japonia
3
Urugwaj
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Twente
3
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Szachtar Donieck
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Ajax
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Utrecht
1
PSV Eindhoven
6
Eredivisie, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Groningen
1
Eredivisie, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 2. kolejka
|
27'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Groningen
2
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Telstar
1
Eredivisie, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Twente
1
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
5
NEC Nijmegen
1
Puchar Holandii, finał
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
NEC Nijmegen
2
Eredivisie, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Mar
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Heerenveen
2
Eredivisie, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
NEC Nijmegen
3
Eredivisie, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
FC Volendam
0
Eredivisie, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Mar
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
PSV Eindhoven
2
Puchar Holandii, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Fortuna Sittard
3
Eredivisie, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Ajax
1
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Utrecht
3
Eredivisie, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lut
Koniec
|
NEC Nijmegen
4
Heracles Almelo
1
Eredivisie, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
FC Volendam
0
Puchar Holandii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
NEC Nijmegen
3
Eredivisie, 21. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
24 Sty
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
PEC Zwolle
1
Eredivisie, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Sty
Koniec
|
De Treffers
1
NEC Nijmegen
2
Puchar Holandii, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Sty
Koniec
|
NAC Breda
3
NEC Nijmegen
4
Eredivisie, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Ajax
2
Eredivisie, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Gru
Koniec
|
AFC Amsterdam
1
NEC Nijmegen
3
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Telstar
2
NEC Nijmegen
2
Eredivisie, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
FC Volendam
2
NEC Nijmegen
3
Eredivisie, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
NEC Nijmegen
4
Eredivisie, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Groningen
0
Eredivisie, 12. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Utrecht
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
PEC Zwolle
2
NEC Nijmegen
2
Eredivisie, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
Twente
3
Eredivisie, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
AZ Alkmaar
1
Eredivisie, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Heerenveen
3
NEC Nijmegen
2
Eredivisie, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
PSV Eindhoven
5
Eredivisie, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
NEC Nijmegen
2
Eredivisie, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
NAC Breda
0
Eredivisie, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Heracles Almelo
1
NEC Nijmegen
4
Eredivisie, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Sie
Koniec
|
NEC Nijmegen
5
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Japonia
6
Indonezja
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 10. runda
|
29'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Australia
1
Japonia
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 9. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Heracles Almelo
1
NEC Nijmegen
2
Eredivisie, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
NAC Breda
0
Eredivisie, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Ajax
0
NEC Nijmegen
3
Eredivisie, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Willem II Tilburg
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Heerenveen
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 30. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
RKC Waalwijk
1
Eredivisie, 29. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 28. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
AZ Alkmaar
3
Eredivisie, 27. kolejka
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
NEC Nijmegen
4
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 19. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Sty
Koniec
|
PEC Zwolle
0
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Willem II Tilburg
4
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 17. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Gru
Dogryw.
|
Heracles Almelo
1
NEC Nijmegen
0
Puchar Holandii, 2. runda
|
120'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Go Ahead Eagles
5
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Ajax
2
Eredivisie, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Utrecht
2
Eredivisie, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
NEC Nijmegen
3
Eredivisie, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
6
Groningen
0
Eredivisie, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Paź
Dogryw.
|
NEC Nijmegen
4
PEC Zwolle
3
Puchar Holandii, 1. runda
|
120'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Almere City
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 10. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
Heerenveen
0
Eredivisie, 9. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
NAC Breda
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 8. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 5. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
NEC Nijmegen
3
Eredivisie, 4. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
PEC Zwolle
0
Eredivisie, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Sie
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Twente
2
Eredivisie, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
23 Maj
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
NEC Nijmegen
3
Eredivisie
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
NEC Nijmegen
0
Puchar Holandii
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
PEC Zwolle
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Vitesse
0
NEC Nijmegen
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
NEC Nijmegen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Utrecht
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lut
Dogryw.
|
Cambuur
1
NEC Nijmegen
2
Puchar Holandii
|
120'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
NEC Nijmegen
0
Eredivisie
|
79'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sty
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Twente
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Gru
Koniec
|
GVVV Veenendaal
1
NEC Nijmegen
6
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
PEC Zwolle
1
NEC Nijmegen
3
Eredivisie
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
5
Roda JC Kerkrade
3
Puchar Holandii
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
NEC Nijmegen
2
Eredivisie
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
Utrecht
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
NEC Nijmegen
0
Eredivisie
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Roasso Kumamoto
1
Fagiano Okayama
2
J2 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Fagiano Okayama
2
V-varen Nagasaki
2
J2 League (Japonia)
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Tokushima Vortis
1
Fagiano Okayama
1
J2 League (Japonia)
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
Fagiano Okayama
2
Fujieda MYFC
3
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
Fagiano Okayama
1
Mito Hollyhock
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Ventforet Kofu
0
Fagiano Okayama
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Oita Trinita
1
Fagiano Okayama
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Fagiano Okayama
2
Montedio Yamagata
0
J2 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Fagiano Okayama
1
Renofa Yamaguchi
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Fagiano Okayama
1
J2 League (Japonia)
|
72'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Fagiano Okayama
0
Roasso Kumamoto
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Fujieda MYFC
2
Fagiano Okayama
2
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Jubilo Iwata
2
Fagiano Okayama
3
J2 League (Japonia)
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Ventforet Kofu
1
Fagiano Okayama
2
J2 League (Japonia)
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Fagiano Okayama
2
Machida Zelvia
0
J2 League (Japonia)
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Montedio Yamagata
0
Fagiano Okayama
2
J2 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Fagiano Okayama
3
Renofa Yamaguchi
2
J2 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sie
Koniec
|
![]()
Iwate Grulla Morioka
1
Fagiano Okayama
3
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Fagiano Okayama
1
JEF United Chiba
1
J2 League (Japonia)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lip
Koniec
|
Albirex Niigata
2
Fagiano Okayama
3
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.9 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Oita Trinita
2
Fagiano Okayama
2
J2 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Mito Hollyhock
1
Fagiano Okayama
1
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
JEF United Chiba
1
Fagiano Okayama
0
J2 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Fagiano Okayama
2
Mito Hollyhock
1
J2 League (Japonia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Omiya Ardija
1
Fagiano Okayama
1
J2 League (Japonia)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Kodai Sano 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.19, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Kodai Sano 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.19, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.93 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Kodai Sano?
Kodai Sano jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.77 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.94). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Kodai Sano – zarobki
Kodai Sano gra w PSV Eindhoven na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 90 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Kodai Sano w PSV Eindhoven (2025/26)
| Rocznie | 90 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 8 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 247 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Kodai Sano w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
90 tys. € |
| 2024/25 |
|
90 tys. € |
| 2023/24 |
|
90 tys. € |
Kodai Sano – kontuzje
W trakcie kariery Kodai Sano zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kodai Sano
-
Złamanie kości śródstopia
19.01.25 – 28.03.25 (69 dni)
NEC Nijmegen opuszczone: 7 meczów
Czy Kodai Sano ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Kodai Sano nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kodai Sano to złamanie kości śródstopia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 69 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kodai Sano – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kodai Sano wynosi obecnie 18 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kodai Sano na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Kodai Sano
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 24.09.2026 | 23 |
|
18 mln € |
| 27.05.2026 | 22 |
|
12 mln € |
| 10.03.2026 | 22 |
|
12 mln € |
| 01.12.2025 | 22 |
|
6 mln € |
| 01.10.2025 | 22 |
|
5 mln € |
| 27.05.2025 | 21 |
|
4 mln € |
| 16.12.2024 | 21 |
|
4 mln € |
| 13.10.2024 | 21 |
|
5 mln € |
| 30.05.2024 | 20 |
|
4 mln € |
| 17.03.2024 | 20 |
|
1 mln € |
| 14.12.2023 | 20 |
|
450 tys. € |
| 26.06.2023 | 19 |
|
450 tys. € |
| 05.01.2023 | 19 |
|
350 tys. € |
| 27.06.2022 | 18 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Kodai Sano?
Wycena Kodai Sano wynosi obecnie 18 mln €. W szczycie kariery Kodai Sano wyceniano na 18 mln €, a najniżej na 150 tys. €.