Thiago Santana jest piłkarzem występującym obecnie w V-varen Nagasaki. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Thiago Santana
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Thiago Santana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Thiago Santana wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.83, a skuteczność strzałów to 10,8%. Thiago Santana oddaje średnio 3,7 strzału na mecz, z czego 1,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Thiago Santana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Thiago Santana rozegrał w barwach V-varen Nagasaki w J1 League 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 660 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Thiago Santana
Pierwszy transfer Thiago Santana w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z São Carlos Futebol Clube (SP) do Santa Clary za 150 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Thiago Santana było przejście z Santa Clary do Shimizu S-pulse w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2 miliony euro.
Czy Thiago Santana ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Thiago Santana nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Thiago Santana to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 188 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Thiago Santana?
Thiago Santana ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Thiago Santana?
Thiago Santana najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Thiago Santana?
Wycena 33-letniego Thiago Santana według stanu na czerwiec 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,8 miliona euro, a najniższa 350 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Thiago Santana?
Thiago Santana urodził się 4 lutego 1993 w Serrinha w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Thiago Santana – statystyki
Szczegółowe statystyki Thiago Santana w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział V-varen Nagasaki. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Thiago Santana vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Thiago Santana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Thiago Santana wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.83, a skuteczność strzałów to 10,8%. Thiago Santana oddaje średnio 3,7 strzału na mecz, z czego 1,3 to strzały celne.
Thiago Santana – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Thiago Santana w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Thiago Santana w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Thiago Santana rozegrał w barwach V-varen Nagasaki w J1 League 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 660 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Thiago Santana – transfery
W trakcie kariery Thiago Santana zmieniał klub 18 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
V-varen Nagasaki 2026 – obecnie
-
Urawa Red Diamonds 2024 – 2026
-
Shimizu S-pulse 2021 – 2024
-
Santa Clara 2018 – 2021
-
São Carlos Futebol Clube (SP) 2018 – 2018

-
Santa Clara 2017 – 2018
-
São Carlos Futebol Clube (SP) 2017 – 2017

-
Vitoria Setubal 2016 – 2017

-
São Carlos Futebol Clube (SP) 2016 – 2016

-
Nautico Recife 2015 – 2016
-
São Carlos Futebol Clube (SP) 2015 – 2015

-
Figueirense 2015 – 2015
-
São Carlos Futebol Clube (SP) 2015 – 2015

-
Clube Atlético Hermann Aichinger (SC) 2015 – 2015

-
São Carlos Futebol Clube (SP) 2014 – 2015

-
SER Caxias RS 2014 – 2014

-
São Carlos Futebol Clube (SP) 2014 – 2014

-
Internacional SC U20 2011 – 2014

-
São Carlos Futebol Clube (SP) do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Thiago Santana
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 03.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 12.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 08.01.2021 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
150 tys. € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 07.06.2016 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.12.2015 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 11.05.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 07.05.2015 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 14.01.2015 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.12.2014 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 10.02.2014 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 09.02.2014 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2011/12 | 12.09.2011 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
Historia transferów Thiago Santana
Pierwszy transfer Thiago Santana w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z São Carlos Futebol Clube (SP) do Santa Clary za 150 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Thiago Santana było przejście z Santa Clary do Shimizu S-pulse w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2 miliony euro.
Thiago Santana – forma
W ostatnich 5 meczach Thiago Santana zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,85. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Thiago Santana i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Tokio Verdy
2
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
24'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
11 Paź
Koniec
|
JEF United Chiba
1
V-varen Nagasaki
1
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
74'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
V-varen Nagasaki
2
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
3
V-varen Nagasaki
1
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
71'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
V-varen Nagasaki
2
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
66'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Sie
Koniec
|
V-varen Nagasaki
0
FC Tokyo
3
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Kashiwa Reysol
4
V-varen Nagasaki
2
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Fagiano Okayama
1
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Sie
Koniec
|
V-varen Nagasaki
2
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
73'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
9 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Maj
Karne
|
V-varen Nagasaki
(3)
2
Vissel Kobe
(2)
2
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
3
V-varen Nagasaki
2
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Maj
Koniec
|
V-varen Nagasaki
2
Fagiano Okayama
1
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
V-varen Nagasaki
2
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
25 Kwi
Karne
|
V-varen Nagasaki
(5)
1
Gamba Osaka
(6)
1
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Mar
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Kyoto Sanga
2
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
27'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Gamba Osaka
3
V-varen Nagasaki
2
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
75'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
V-varen Nagasaki
3
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
68'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
4
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia), 38. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Fagiano Okayama
0
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia), 37. kolejka
|
25'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Albirex Niigata
0
J1 League (Japonia), 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Kashiwa Reysol
4
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia), 27. kolejka
|
26'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia), 26. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Yokohama FC
1
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia), 25. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 23. kolejka
|
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
4
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia), 21. kolejka
|
6'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
19 Lip
Koniec
|
FC Tokyo
3
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia), 24. kolejka
|
28'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
CF Monterrey
4
Klubowe Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Urawa Red Diamonds
1
Klubowe Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Cze
Koniec
|
River Plate
3
Urawa Red Diamonds
1
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia), 19. kolejka
|
14'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 22. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
83'
|
0 goli
5 strzałów (4 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Fagiano Okayama
0
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Kashiwa Reysol
2
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Shonan Bellmare
2
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Kashiwa Reysol
0
J1 League (Japonia)
|
23'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Tokio Verdy
2
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia)
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Shonan Bellmare
3
J1 League (Japonia)
|
30'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 8.9 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
3
Jubilo Iwata
0
J1 League (Japonia)
|
17'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
3
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
88'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
3
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
38'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Tokio Verdy
1
Shimizu S-pulse
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.3 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Montedio Yamagata
0
J2 League (Japonia)
|
84'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Mito Hollyhock
1
Shimizu S-pulse
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Shimizu S-pulse
4
Omiya Ardija
0
J2 League (Japonia)
|
67'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Roasso Kumamoto
3
J2 League (Japonia)
|
68'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Shimizu S-pulse
3
Montedio Yamagata
0
J2 League (Japonia)
|
57'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Shimizu S-pulse
3
Machida Zelvia
2
J2 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Renofa Yamaguchi
0
J2 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
8 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sie
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Shimizu S-pulse
1
J2 League (Japonia)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Shimizu S-pulse
3
J2 League (Japonia)
|
24'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Thespakusatsu Gunma
1
Shimizu S-pulse
1
J2 League (Japonia)
|
24'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
Roasso Kumamoto
0
Shimizu S-pulse
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Montedio Yamagata
2
Shimizu S-pulse
1
J2 League (Japonia)
|
52'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
28 Maj
Koniec
|
Shimizu S-pulse
3
Kanazawa
0
J2 League (Japonia)
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
JEF United Chiba
1
Shimizu S-pulse
0
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Shimizu S-pulse
5
Fujieda MYFC
0
J2 League (Japonia)
|
15'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Shimizu S-pulse
9
Iwaki
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
3 gole
· 33% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Tokushima Vortis
1
Shimizu S-pulse
1
J2 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Shimizu S-pulse
2
Tochigi SC
0
J2 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Renofa Yamaguchi
0
Shimizu S-pulse
6
J2 League (Japonia)
|
17'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Shimizu S-pulse
2
Tokio Verdy
1
J2 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Oita Trinita
0
J2 League (Japonia)
|
28'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Shimizu S-pulse
1
J2 League (Japonia)
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Fagiano Okayama
0
Shimizu S-pulse
0
J2 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Consadole Sapporo
4
Shimizu S-pulse
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Avispa Fukuoka
3
Shimizu S-pulse
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
6 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Sie
Koniec
|
FC Tokyo
0
Shimizu S-pulse
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Shimizu S-pulse
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Shimizu S-pulse
3
Yokohama Marinos
5
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Kashiwa Reysol
3
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia)
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
FC Tokyo
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Shimizu S-pulse
2
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia)
|
81'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia)
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Shimizu S-pulse
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
86'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Shimizu S-pulse
2
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
03 Lis
Koniec
|
FC Tokyo
4
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia)
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Shimizu S-pulse
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Shimizu S-pulse
3
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
77'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Nagoya Grampus
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia)
|
75'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Shimizu S-pulse
2
J1 League (Japonia)
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Shimizu S-pulse
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Nacional Madeira
1
Santa Clara
3
Liga Portugal
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 5.6 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Santa Clara
0
FC Porto
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
CD Tondela
2
Santa Clara
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Portimonense
1
Santa Clara
2
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Paços de Ferreira
2
Santa Clara
1
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Santa Clara
0
Gil Vicente
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Santa Clara
0
CS Marítimo
1
Liga Portugal
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
23 Cze
Koniec
|
SL Benfica
3
Santa Clara
4
Liga Portugal
|
68'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Santa Clara
1
Portimonense
1
Liga Portugal
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Santa Clara
3
SC Braga
2
Liga Portugal
|
75'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Santa Clara
1
CD Tondela
0
Liga Portugal
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Famalicão
0
Santa Clara
1
Liga Portugal
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Sty
Koniec
|
![]()
Aves
0
Santa Clara
1
Liga Portugal
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Santa Clara
0
Sporting CP
4
Liga Portugal
|
64'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Santa Clara
1
![]()
Vitoria Setubal
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
SC Braga
2
Santa Clara
0
Liga Portugal
|
93'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
FC Porto
2
Santa Clara
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Santa Clara
2
Moreirense
0
Liga Portugal
|
94'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
Santa Clara
1
Liga Portugal
|
73'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Santa Clara
4
Feirense
4
Liga Portugal
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Santa Clara
1
Moreirense
1
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
1
Santa Clara
1
Liga Portugal
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Santa Clara
4
Boavista
2
Liga Portugal
|
29'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Estoril Praia
3
![]()
Vitoria Setubal
0
Liga Portugal
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
![]()
Vitoria Setubal
0
Sporting CP
3
Liga Portugal
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
![]()
Vitoria Setubal
2
Moreirense
0
Liga Portugal
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Mar
Koniec
|
FC Porto
1
![]()
Vitoria Setubal
1
Liga Portugal
|
82'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
11 Lut
Koniec
|
![]()
Vitoria Setubal
0
Chaves
0
Liga Portugal
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Gru
Koniec
|
![]()
Vitoria Setubal
2
Estoril Praia
0
Liga Portugal
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Sporting CP
2
![]()
Vitoria Setubal
0
Liga Portugal
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Joinville
1
Figueirense
0
Serie A (Brazylia)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Figueirense
3
Flamengo
0
Serie A (Brazylia)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Goias
2
Figueirense
3
Serie A (Brazylia)
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Internacional
1
Figueirense
1
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Palmeiras
2
Figueirense
0
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Figueirense
1
Atletico Paranaense
1
Serie A (Brazylia)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Cruzeiro
5
Figueirense
1
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Thiago Santana 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.60, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.85 — wynik powyżej średniej ligowej (6.17).
W ostatnich 10 meczach Thiago Santana 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.60, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.83 — wynik powyżej średniej ligowej (6.17).
W jakiej formie jest Thiago Santana?
Thiago Santana jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.85 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.83). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Thiago Santana – zarobki
Thiago Santana gra w V-varen Nagasaki na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 80 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Thiago Santana w V-varen Nagasaki (2020/21)
| Rocznie | 80 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 7 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 219 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Thiago Santana w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2020/21 |
|
80 tys. € |
| 2019/20 |
|
92 tys. € |
| 2018/19 |
|
30 tys. € |
Thiago Santana – kontuzje
W trakcie kariery Thiago Santana zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 36 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Thiago Santana
-
Złamanie stopy
11.02.22 – 06.04.22 (55 dni)
Shimizu S-pulse opuszczone: 10 meczów
-
Uraz
01.09.18 – 07.03.19 (188 dni)
Santa Clara opuszczone: 22 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
07.01.18 – 04.02.18 (29 dni)
Santa Clara opuszczone: 4 mecze
Czy Thiago Santana ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Thiago Santana nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Thiago Santana to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 188 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Thiago Santana – trofea
W trakcie kariery Thiago Santana zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Thiago Santana
Jakie trofea zdobył Thiago Santana?
Thiago Santana zdobył w karierze 2 trofea. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 1 raz.
Thiago Santana – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Thiago Santana wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Thiago Santana na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Thiago Santana
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 33 |
|
700 tys. € |
| 14.12.2025 | 32 |
|
800 tys. € |
| 28.05.2025 | 32 |
|
1 mln € |
| 09.12.2024 | 31 |
|
1,2 mln € |
| 11.06.2024 | 31 |
|
1,3 mln € |
| 21.02.2024 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 26.06.2023 | 30 |
|
1,6 mln € |
| 05.01.2023 | 29 |
|
1,8 mln € |
| 27.06.2022 | 29 |
|
1,6 mln € |
| 13.01.2022 | 28 |
|
1,7 mln € |
| 28.06.2021 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 28.01.2021 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 21.10.2020 | 27 |
|
1 mln € |
| 16.08.2020 | 27 |
|
800 tys. € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
550 tys. € |
| 27.01.2020 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 29.12.2019 | 26 |
|
700 tys. € |
| 06.06.2019 | 26 |
|
700 tys. € |
| 10.01.2019 | 25 |
|
700 tys. € |
| 28.06.2018 | 25 |
|
700 tys. € |
| 22.02.2018 | 25 |
|
650 tys. € |
| 07.09.2017 | 24 |
|
500 tys. € |
| 25.06.2017 | 24 | 350 tys. € | |
| 21.02.2017 | 24 | 500 tys. € | |
| 28.07.2016 | 23 | 750 tys. € | |
| 26.05.2016 | 23 |
|
750 tys. € |
| 14.12.2015 | 22 |
|
750 tys. € |
| 10.09.2015 | 22 |
|
750 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Thiago Santana?
Wycena Thiago Santana wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Thiago Santana wyceniano na 1,8 mln €, a najniżej na 350 tys. €.