Hotaru Yamaguchi
pomocnik #5Hotaru Yamaguchi jest piłkarzem występującym obecnie w V-varen Nagasaki. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Hotaru Yamaguchi
OcenaTransfery
Profil gry
Historia transferów Hotaru Yamaguchi
Pierwszy transfer Hotaru Yamaguchi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Cerezo Osaka do Hannoveru 96 za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Hotaru Yamaguchi było przejście z Hannoveru 96 do Cerezo Osaka w 2016 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,5 miliona euro.
Ile zarabia Hotaru Yamaguchi?
Na podstawie kontraktu z V-varen Nagasaki, Hotaru Yamaguchi otrzymuje 619,7 tysiąca dolarów rocznej pensji, co daje około 51,6 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Yamaguchi w sierpniu 2026 to 11,9 tysiąca dolarów, a dziennie około 1,7 tysiąca dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Na jakiej pozycji gra Hotaru Yamaguchi?
Hotaru Yamaguchi najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Hotaru Yamaguchi?
Wycena 35-letniego Hotaru Yamaguchi według stanu na czerwiec 2026 wynosi 275 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Hotaru Yamaguchi?
Hotaru Yamaguchi urodził się 6 października 1990 w Mie (Japonia). Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Hotaru Yamaguchi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Hotaru Yamaguchi. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Hotaru Yamaguchi
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.06 2026 |
J1 League (Japonia)
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 30.05 2026 |
J1 League (Japonia)
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 23.05 2026 |
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
1:0 | 75' | 0 | 0 | – | ||
| 17.05 2026 |
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | – | ||
| 09.05 2026 |
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 06.05 2026 |
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
2:1 | 26' | 0 | 0 | – | ||
| 03.05 2026 |
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
1:2 | 74' | 0 | 0 | – | ||
| 29.04 2026 |
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 25.04 2026 |
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 18.04 2026 |
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Hotaru Yamaguchi – transfery
W trakcie kariery Hotaru Yamaguchi zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
V-varen Nagasaki 2025 – obecnie
-
Vissel Kobe 2019 – 2025
-
Cerezo Osaka 2016 – 2019
-
Hannover 96 2015 – 2016
-
Cerezo Osaka 2009 – 2015
-
Cerezo Osaka U18 do 2009

Historia transferów Hotaru Yamaguchi
Pierwszy transfer Hotaru Yamaguchi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Cerezo Osaka do Hannoveru 96 za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Hotaru Yamaguchi było przejście z Hannoveru 96 do Cerezo Osaka w 2016 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,5 miliona euro.
Hotaru Yamaguchi – forma
W ostatnich 5 meczach Hotaru Yamaguchi zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,58. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Hotaru Yamaguchi – zarobki
Hotaru Yamaguchi gra w V-varen Nagasaki na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 620 tys. $. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2015/16 |
|
620 tys. $ |
Ile zarabia Hotaru Yamaguchi?
Na podstawie kontraktu z V-varen Nagasaki, Hotaru Yamaguchi otrzymuje 619,7 tysiąca dolarów rocznej pensji, co daje około 51,6 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Yamaguchi w sierpniu 2026 to 11,9 tysiąca dolarów, a dziennie około 1,7 tysiąca dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Hotaru Yamaguchi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Hotaru Yamaguchi wynosi obecnie 275 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Hotaru Yamaguchi na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Hotaru Yamaguchi?
Wycena Hotaru Yamaguchi wynosi obecnie 275 tys. €. W szczycie kariery Hotaru Yamaguchi wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 25 tys. €.