Shunta Tanaka jest piłkarzem występującym obecnie w Cerezo Osaka. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Shunta Tanaka
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Shunta Tanaka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Shunta Tanaka wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.58, a skuteczność strzałów to 0,0%. Shunta Tanaka oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Shunta Tanaka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Shunta Tanaka rozegrał w barwach Cerezo Osaka w J1 League 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 168 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Czy Shunta Tanaka ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Shunta Tanaka nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Shunta Tanaka to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 49 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Shunta Tanaka?
Shunta Tanaka najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik lub Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Shunta Tanaka?
Wycena 29-letniego Shunta Tanaka według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,4 miliona euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Shunta Tanaka?
Shunta Tanaka urodził się 26 maja 1997 w Osaka w Japonii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Shunta Tanaka – statystyki
Szczegółowe statystyki Shunta Tanaka w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cerezo Osaka. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Shunta Tanaka vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Shunta Tanaka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Shunta Tanaka wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.58, a skuteczność strzałów to 0,0%. Shunta Tanaka oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Shunta Tanaka – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Shunta Tanaka w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Shunta Tanaka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Shunta Tanaka rozegrał w barwach Cerezo Osaka w J1 League 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 168 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Shunta Tanaka – transfery
W trakcie kariery Shunta Tanaka zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cerezo Osaka 2024 – obecnie
-
Consadole Sapporo 2020 – 2024
-
Osaka University of H&SS 2016 – 2020

-
Riseisha High School do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Shunta Tanaka
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 07.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 31.01.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 31.03.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Shunta Tanaka – forma
W ostatnich 5 meczach Shunta Tanaka zanotował bilans 0 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,63. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Shunta Tanaka i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
JEF United Chiba
2
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
6
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Tokio Verdy
0
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Kashiwa Reysol
0
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Avispa Fukuoka
3
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Fagiano Okayama
1
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Cze
Koniec
|
FC Tokyo
1
Cerezo Osaka
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Fagiano Okayama
2
Cerezo Osaka
3
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
6
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
3
V-varen Nagasaki
2
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
06 Maj
Karne
|
Shimizu S-pulse
(5)
1
Cerezo Osaka
(3)
1
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
03 Maj
Karne
|
Cerezo Osaka
(4)
1
Avispa Fukuoka
(3)
1
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Kwi
Karne
|
Vissel Kobe
(2)
0
Cerezo Osaka
(4)
0
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
3
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Nagoya Grampus
3
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Mar
Karne
|
Cerezo Osaka
(6)
1
Vissel Kobe
(5)
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Fagiano Okayama
2
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
07 Mar
Karne
|
Cerezo Osaka
(4)
0
Shimizu S-pulse
(2)
0
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Lut
Karne
|
Cerezo Osaka
(4)
0
Gamba Osaka
(5)
0
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Yokohama FC
3
J1 League (Japonia), 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Cerezo Osaka
4
J1 League (Japonia), 36. kolejka
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia), 35. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Fagiano Okayama
1
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia), 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Kyoto Sanga
2
J1 League (Japonia), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 31. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia), 30. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Avispa Fukuoka
2
Cerezo Osaka
4
J1 League (Japonia), 29. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Machida Zelvia
3
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
3
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Shonan Bellmare
3
Cerezo Osaka
3
J1 League (Japonia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia), 23. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Tokio Verdy
1
J1 League (Japonia), 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Cze
Koniec
|
FC Tokyo
2
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia), 20. kolejka
|
24'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Tokio Verdy
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Fagiano Okayama
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Yokohama FC
2
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Albirex Niigata
2
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Shonan Bellmare
2
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Cerezo Osaka
5
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
08 Gru
Koniec
|
FC Tokyo
3
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Jubilo Iwata
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Machida Zelvia
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Albirex Niigata
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Tokio Verdy
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Jubilo Iwata
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Cerezo Osaka
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Machida Zelvia
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Albirex Niigata
0
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Kashiwa Reysol
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
4
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Kyoto Sanga
3
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Avispa Fukuoka
2
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Kashiwa Reysol
4
Consadole Sapporo
5
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Shonan Bellmare
2
Consadole Sapporo
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Consadole Sapporo
5
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Yokohama FC
1
Consadole Sapporo
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Avispa Fukuoka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Consadole Sapporo
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
3
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Albirex Niigata
2
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Consadole Sapporo
4
Shimizu S-pulse
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Consadole Sapporo
4
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
4
Jubilo Iwata
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Lip
Koniec
|
FC Tokyo
3
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Jubilo Iwata
1
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sagan Tosu
5
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Yokohama FC
0
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Consadole Sapporo
3
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Shimizu S-pulse
2
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Cerezo Osaka
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Oita Trinita
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Vegalta Sendai
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Consadole Sapporo
5
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Cerezo Osaka
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Consadole Sapporo
5
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
11 Lis
Koniec
|
FC Tokyo
1
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Consadole Sapporo
3
Vegalta Sendai
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
4
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
3
Urawa Red Diamonds
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Oita Trinita
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Yokohama FC
1
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 |
W ostatnich 5 meczach Shunta Tanaka 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.63 — wynik powyżej średniej ligowej (6.17).
W ostatnich 10 meczach Shunta Tanaka 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.71 — wynik powyżej średniej ligowej (6.17).
W jakiej formie jest Shunta Tanaka?
Shunta Tanaka jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.63 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.58). Jego dyspozycja słabnie.
Shunta Tanaka – kontuzje
W trakcie kariery Shunta Tanaka zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 21 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Shunta Tanaka
-
Uraz
24.04.25 – 11.06.25 (49 dni)
Cerezo Osaka opuszczone: 12 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
22.05.22 – 12.06.22 (22 dni)
Consadole Sapporo opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
24.03.21 – 03.04.21 (11 dni)
Consadole Sapporo opuszczone: 4 mecze
Czy Shunta Tanaka ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Shunta Tanaka nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Shunta Tanaka to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 49 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Shunta Tanaka – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Shunta Tanaka wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Shunta Tanaka na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Shunta Tanaka
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 29 |
|
1,2 mln € |
| 14.12.2025 | 28 |
|
1,2 mln € |
| 28.05.2025 | 28 |
|
1,4 mln € |
| 09.12.2024 | 27 |
|
1,3 mln € |
| 11.06.2024 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 21.02.2024 | 26 |
|
1 mln € |
| 27.06.2023 | 26 |
|
800 tys. € |
| 05.01.2023 | 25 |
|
800 tys. € |
| 27.06.2022 | 25 |
|
700 tys. € |
| 13.01.2022 | 24 |
|
700 tys. € |
| 28.06.2021 | 24 |
|
600 tys. € |
| 28.01.2021 | 23 |
|
500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Shunta Tanaka?
Wycena Shunta Tanaka wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Shunta Tanaka wyceniano na 1,4 mln €, a najniżej na 500 tys. €.