Marcus Vinicius Ferreira Teixeira jest piłkarzem występującym obecnie w Nagoya Grampus. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Marcus Vinicius Ferreira Teixeira
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Marcus Vinicius Ferreira Teixeira w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Marcus Vinicius Ferreira Teixeira wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marcus Vinicius Ferreira Teixeira oddaje średnio 3,9 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marcus Vinicius Ferreira Teixeira w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Marcus Vinicius Ferreira Teixeira rozegrał w barwach Nagoya Grampus w J1 League 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 589 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Czy Marcus Vinicius Ferreira Teixeira ma kontuzję?
Obecnie Marcus Vinicius Ferreira Teixeira ma uraz — złamanie nogi — i pauzuje w Nagoya Grampus.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marcus Vinicius Ferreira Teixeira to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 208 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Marcus Vinicius Ferreira Teixeira?
Marcus Vinicius Ferreira Teixeira ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Marcus Vinicius Ferreira Teixeira?
Marcus Vinicius Ferreira Teixeira najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Marcus Vinicius Ferreira Teixeira?
Wycena 28-letniego Marcus Vinicius Ferreira Teixeira według stanu na czerwiec 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marcus Vinicius Ferreira Teixeira?
Marcus Vinicius Ferreira Teixeira urodził się 24 stycznia 1998 w Rio de Janeiro w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Marcus Vinicius Ferreira Teixeira – statystyki
Szczegółowe statystyki Marcus Vinicius Ferreira Teixeira w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Nagoya Grampus. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Marcus Vinicius Ferreira Teixeira
Marcus Vinicius Ferreira Teixeira vs. inni
Atak
Obrona
Podania Marcus Vinicius Ferreira Teixeira
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Marcus Vinicius Ferreira Teixeira w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Marcus Vinicius Ferreira Teixeira wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marcus Vinicius Ferreira Teixeira oddaje średnio 3,9 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Marcus Vinicius Ferreira Teixeira – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marcus Vinicius Ferreira Teixeira w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Marcus Vinicius Ferreira Teixeira
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03 2026 |
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 14.03 2026 |
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 07.03 2026 |
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
1:5 | 80' | 0 | 2 | – | |||
| 01.03 2026 |
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
1:1 | 64' | 0 | 0 | – | |||
| 21.02 2026 |
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 15.02 2026 |
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 08.02 2026 |
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
1:0 | 85' | 0 | 0 | ||||
| 23.11 2025 |
J2 League (Japonia), 37. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | ||||
| 09.11 2025 |
J2 League (Japonia), 36. kolejka
|
2:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 02.11 2025 |
J2 League (Japonia), 35. kolejka
|
3:2 | 90' | 2 | 1 |
Ile meczów rozegrał Marcus Vinicius Ferreira Teixeira w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Marcus Vinicius Ferreira Teixeira rozegrał w barwach Nagoya Grampus w J1 League 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 589 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Marcus Vinicius Ferreira Teixeira – transfery
W trakcie kariery Marcus Vinicius Ferreira Teixeira zmieniał klub 18 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Nagoya Grampus 2026 – obecnie
-
Imabari 2022 – 2026
-
Retrô 2021 – 2022
-
Penapolense 2021 – 2021

-
Camboriú FC 2021 – 2021

-
Penapolense 2021 – 2021

-
Criciuma 2021 – 2021
-
Penapolense 2021 – 2021

-
Brusque 2020 – 2021
-
Penapolense 2020 – 2020

-
Camboriú FC 2020 – 2020

-
Penapolense 2020 – 2020

-
Associação Desportiva Cabofriense (RJ) 2019 – 2020

-
Volta Redonda Futebol Clube (RJ) U20 2019 – 2019

-
Associação Desportiva Cabofriense (RJ) 2019 – 2019

-
Free Player 2018 – 2019

-
Figueirense SC U20 2017 – 2018

-
Clube Atlético Tubarão (SC) 2017 – 2017

-
Figueirense SC U20 do 2017

Marcus Vinicius Ferreira Teixeira – forma
W ostatnich 5 meczach Marcus Vinicius Ferreira Teixeira zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,48. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Marcus Vinicius Ferreira Teixeira 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.36, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.48 — wynik powyżej średniej ligowej (5.96).
W ostatnich 10 meczach Marcus Vinicius Ferreira Teixeira 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.36, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.98 — wynik powyżej średniej ligowej (5.96).
W jakiej formie jest Marcus Vinicius Ferreira Teixeira?
Marcus Vinicius Ferreira Teixeira jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.48 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.42). Jego dyspozycja rośnie.
Marcus Vinicius Ferreira Teixeira – kontuzje
W trakcie kariery Marcus Vinicius Ferreira Teixeira zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 50 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marcus Vinicius Ferreira Teixeira
-
Złamanie nogi
pauzuje od 194 dni
02.04.26Nagoya Grampus opuszczone: 26 meczów
-
Uraz
pauzuje od 208 dni
20.03.26 (208 dni)
Nagoya Grampus opuszczone: 24 mecze
Czy Marcus Vinicius Ferreira Teixeira ma kontuzję?
Obecnie Marcus Vinicius Ferreira Teixeira ma uraz — złamanie nogi — i pauzuje w Nagoya Grampus.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marcus Vinicius Ferreira Teixeira to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 208 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marcus Vinicius Ferreira Teixeira – trofea
W trakcie kariery Marcus Vinicius Ferreira Teixeira zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Marcus Vinicius Ferreira Teixeira?
Marcus Vinicius Ferreira Teixeira zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 1 raz.
Marcus Vinicius Ferreira Teixeira – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marcus Vinicius Ferreira Teixeira wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marcus Vinicius Ferreira Teixeira na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Marcus Vinicius Ferreira Teixeira?
Wycena Marcus Vinicius Ferreira Teixeira wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Marcus Vinicius Ferreira Teixeira wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 125 tys. €.