Gen Kato

pomocnik #26
Narodowość Japonia Aktualny klub Nagoya Grampus
Wiek / data ur.23 lat (15.04.2003)
Wzrost1,82 m
Waga78 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył29.06.2026
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowa150 tys. €

Gen Kato jest piłkarzem występującym obecnie w Nagoya Grampus. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Forma w ostatnich meczach Gen Kato

Ocena
08.11 Kashiwa Reysol Nagoya Grampus 1:0 0.0
25.10 Nagoya Grampus Gamba Osaka 0:2 6.1
18.10 Yokohama FC Nagoya Grampus 2:2 0.0
04.10 Nagoya Grampus Cerezo Osaka 2:1 6.5
27.09 Nagoya Grampus Kashima Antlers 0:4 0.0
Najbliższy hitowy mecz
Falkirk St Mirren
01.08.2026·16:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Transfery

ostatni transfer29.06.2026
kwota transferukoniec wypożyczenia
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

150 tys. €
+50 tys. € (+50,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy pomocnik (8)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,82 m
Waga 78 kg
Mapa pozycji

Na jakiej pozycji gra Gen Kato?

Gen Kato najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).

Jaka jest wartość rynkowa Gen Kato?

Wycena 23-letniego Gen Kato według stanu na czerwiec 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 150 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Gen Kato?

Gen Kato urodził się 15 kwietnia 2003 (Japonia). Obecnie piłkarz ma 23 lata.