Forma w lidze
Albirex Niigata w tabeli
3. miejsce / 20 punktów Play-offy
Strata do lidera: 3 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
8:3 bramki
1,60 gola/mecz
5 pkt
6:11 bramki
1,20 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Albirex Niigata
Wartość drużyny: 3,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Brazylia | 26 | napastnik | 9 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Japonia | 31 | pomocnik | 10 | 450 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,47 średnia ocena | Japonia | 30 | obrońca | 10 | 275 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Dominikana | 30 | bramkarz | 10 | 325 tys. € |
Przewidywany skład Albirex Niigata 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Albirex Niigata w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 20 |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 20 |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 18 |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 17 |
Wyniki Albirex Niigata
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Albirex Niigata
1
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Albirex Niigata
2
Tokushima Vortis
1
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Blaublitz Akita
2
Albirex Niigata
2
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
Terminarz Albirex Niigata
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 07:00
|
Oita Trinita
Albirex Niigata
J2 League (Japonia), 11. kolejka
|
|
|
21 Paź 12:00
|
Albirex Niigata
Sagan Tosu
J2 League (Japonia), 12. kolejka
|
|
|
25 Paź 06:00
|
Albirex Niigata
Vegalta Sendai
J2 League (Japonia), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Albirex Niigata
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Japonia |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo |
Albirex Niigata to klub piłkarski z Japonii występujący w J2 League (Japonia). Swoim domowym obiektem jest Denka Big Swan Stadium, który może pomieścić 41 684 widzów. Zespół prowadzi Yuzo Funakoshi. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,4 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Albirex Niigata?
Klub piłkarski Albirex Niigata zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Hokushin'etsu Football League oraz Mistrzostwo 2. ligi Japonii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Albirex Niigata w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Albirex Niigata trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Albirex Niigata w tabeli J2 League?
Albirex Niigata zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 20 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 3 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład Albirex Niigata?
W wyjściowym ustawieniu Albirex Niigata między słupkami staje N. Baumann, a linię obrony najczęściej tworzą J. Geria, M. Fitzgerald, K. Funaki oraz T. Kato. W środku pola grają T. Osawa, E. Shirai, M. Moraes, Y. Onishi oraz K. Shimabuku, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Wakatsuki. Trener Yuzo Funakoshi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Kiedy Albirex Niigata gra następny mecz?
Najbliższy mecz Albirex Niigata to spotkanie z Oita Trinita, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Resonac Dome Oita w ramach J2 League (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Albirex Niigata?
Ostatni mecz Albirex Niigata to remis z Shonan Bellmare 1:1 w J2 League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Wakatsuki, Okuno. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Albirex Niigata w tym sezonie?
Bilans Albirex Niigata w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-2-2 przy 14 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Albirex Niigata w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Albirex Niigata w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Albirex Niigata
Albirex Niigata terminarz
Kiedy Albirex Niigata gra następny mecz?
Najbliższy mecz Albirex Niigata to spotkanie z Oita Trinita, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Resonac Dome Oita w ramach J2 League (11. kolejka).
Wyniki Albirex Niigata w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Albirex Niigata w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Albirex Niigata w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Albirex Niigata wyniki
Albirex Niigata ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 9 z 10 meczów, ze średnią 2,22 punktu. W pozostałych ustawieniach Albirex Niigata zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Albirex Niigata?
Ostatni mecz Albirex Niigata to remis z Shonan Bellmare 1:1 w J2 League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Wakatsuki, Okuno. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Albirex Niigata – tabela J2 League (Japonia)
Jakie miejsce w tabeli J2 League (Japonia) zajmuje Albirex Niigata w sezonie 2026/2027.
Miejsce Albirex Niigata w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Albirex Niigata
|
5 | 5 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 15 | |
| 2 |
Omiya Ardija
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 11 | |
| 3 |
Blaublitz Akita
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Yokohama FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 5 |
Tokushima Vortis
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 10 | |
| 6 |
Fujieda MYFC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Montedio Yamagata
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 8 |
Iwaki
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 9 |
Sagan Tosu
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 10 |
Vegalta Sendai
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 11 |
Oita Trinita
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 12 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 13 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 14 |
Ventforet Kofu
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 15 |
Consadole Sapporo
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 16 |
Kataller Toyama
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:7 | 3 | 6 | |
| 17 |
Vanraure Hachinohe
|
6 | 2 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 6 | |
| 18 |
Shonan Bellmare
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 19 |
Tochigi City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 3 | |
| 20 |
Imabari
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vegalta Sendai
|
6 | 5 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 15 | |
| 2 |
Kataller Toyama
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 3 |
Shonan Bellmare
|
6 | 3 | 3 | 0 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 4 |
Omiya Ardija
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Yokohama FC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Tochigi City
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 7 |
Imabari
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 8 |
Oita Trinita
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 9 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 10 |
Albirex Niigata
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 11 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 12 |
Fujieda MYFC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Vanraure Hachinohe
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 14 |
Tokushima Vortis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 15 |
Montedio Yamagata
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 16 |
Iwaki
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:11 | -5 | 3 | |
| 17 |
Ventforet Kofu
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:11 | -8 | 3 | |
| 18 |
Blaublitz Akita
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 19 |
Sagan Tosu
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 20 |
Consadole Sapporo
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:9 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Albirex Niigata w tabeli J2 League?
Albirex Niigata zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 20 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 3 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Albirex Niigata w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Albirex Niigata na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Albirex Niigata na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,2
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 0,70
- Udane dryblingi / mecz 2,4
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,40
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 9,6
- Przechwyty / mecz 6,8
- Wybicia / mecz 25,2
- Zablokowane strzały / mecz 2,4
Strzelcy Albirex Niigata
-
Matheus Moraes 5
-
Yamato Wakatsuki 2
-
Iury Lirio Freitas de Castilho 2
-
Kanji Kuwayama 1
-
Ryosuke Maeda 1

-
Kazuyoshi Shimabuku 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Albirex Niigata i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Albirex Niigata to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Oita Trinita - Albirex Niigata Po przerwie pada 57% bramek Albirex Niigata.Przebieg meczu Albirex Niigata i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 2-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 4-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Albirex Niigata otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Albirex Niigata
86% bramek Albirex Niigata pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Albirex Niigata zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Albirex Niigata
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Albirex Niigata, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Albirex Niigata wygra mecz Oita Trinita - Albirex Niigata Albirex Niigata nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Albirex Niigata
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 0%
W 60% meczów Albirex Niigata padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Oita Trinita - Albirex Niigata Powyżej 2,5 bramki padło w 60% meczów Albirex Niigata.Albirex Niigata – faule i karne
- Faule / mecz 9,3
- Faule rywali / mecz 7,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Albirex Niigata fauluje średnio 9,3 razy na mecz, a wymusza 7,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Albirex Niigata, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Albirex Niigata zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Albirex Niigata wygra mecz Oita Trinita - Albirex Niigata Albirex Niigata zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Albirex Niigata ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Albirex Niigata, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Albirex Niigata wygra drugą połowę meczu Oita Trinita - Albirex Niigata Drugą połowę Albirex Niigata wygrywał w 4 z 10 meczów.Albirex Niigata – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,6
Albirex Niigata oddaje 9,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Oita Trinita - Albirex Niigata Albirex Niigata oddaje 9,2 strzałów na mecz.Albirex Niigata – posiadanie piłki
- U siebie 46,6%
- Na wyjeździe 48,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio Albirex Niigata utrzymuje przy piłce 47,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Albirex Niigata wygra mecz Oita Trinita - Albirex Niigata Albirex Niigata utrzymuje średnio 47,3% posiadania piłki.Albirex Niigata – podania
- Kluczowe / mecz 6,9
- Dośrodkowania / mecz 14,3
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 62
- Celność długich podań 32%
Albirex Niigata wymienia średnio 318 podań na mecz przy celności 72%, z czego 6,9 to podania kluczowe.
Albirex Niigata – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,40
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto Albirex Niigata to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Oita Trinita - Albirex Niigata Czyste konto Albirex Niigata zachowuje w 20% meczów.Albirex Niigata – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 3,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,2
Albirex Niigata wykonuje średnio 3,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
Albirex Niigata – kartki
- Żółte kartki 8
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 10%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 50%
Albirex Niigata ogląda średnio 0,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Albirex Niigata – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Albirex Niigata według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,33 | 2,33 |
| Środka tabeli (7–14) | 6 | 5-1-0 | 2,67 | 1,83 | 1,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Albirex Niigata zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Albirex Niigata na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,00 2,50 | 1,75 1,83 | 1,00 0,67 |
|
2.
|
2,20 1,80 | 2,20 1,80 | 0,80 1,00 |
|
3.
|
3,00 1,00 | 1,60 1,20 | 0,60 2,20 |
|
4.
|
1,20 2,40 | 2,00 1,80 | 1,40 0,60 |
|
5.
|
2,00 1,40 | 2,60 1,20 | 1,20 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Albirex Niigata
Skrajne wyniki i osiągnięcia Albirex Niigata w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Albirex Niigata - Consadole Sapporo 2:1 J2 League (Japonia), 15.08.2026
- Najwyższa porażka Yokohama FC - Albirex Niigata 5:0 J2 League (Japonia), 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Iwaki - Albirex Niigata 2:3, J2 League (Japonia), 29.08.2026
- Najszybsza bramka 14. minuta Wakatsuki, Iwaki - Albirex Niigata 2:3, J2 League (Japonia), 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Freitas de Castilho, Blaublitz Akita - Albirex Niigata 2:2, J2 League (Japonia), 26.09.2026
Jakie statystyki ma Albirex Niigata w tym sezonie?
Bilans Albirex Niigata w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-2-2 przy 14 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Albirex Niigata – zawodnicy
Jak wygląda kadra Albirex Niigata w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Albirex Niigata 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Albirex Niigata
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 55 |
|
26 | Brazylia | 400 tys. € | – | 9 | 90% | 5 | 0 | 427' | 2 | 0 | |||||||
| 32 |
|
23 | Japonia | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 1 | 367' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Japonia | 225 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 1 | 575' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
31 | Brazylia | 750 tys. € | 313 tys. € | 7 | 70% | 2 | 0 | 152' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
24 | Japonia | 0 € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 202' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Brazylia | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
|
33 | Japonia | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
25 | Japonia | 450 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 791' | 3 | 2 | |||||||
| 8 |
|
31 | Japonia | 450 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 2 | 727' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
24 | Japonia | 275 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 415' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
27 | Japonia | 400 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 1 | 741' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
34 | Japonia | 125 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 33' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
![]() |
28 | Japonia | 325 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 197' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
29 | Japonia | 300 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 78' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
24 | Japonia | 200 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 247' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
27 | Japonia | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
|
20 | Japonia | 100 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 34 |
|
24 | Japonia | 250 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
30 | Japonia | 275 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 832' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
28 | Japonia | 450 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 278' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
25 | Japonia | 75 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
28 | Japonia | 450 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 809' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
19 | Japonia | 225 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 172' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
38 | Nowa Zelandia | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 541' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
33 | Australia | 350 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
32 | Japonia | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 157' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
19 | Japonia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
|
27 | Japonia | 175 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 46 |
|
30 | Dominikana | 325 tys. € | 226 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
33 | Japonia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 41 |
|
18 | Japonia | – | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
|
19 | Japonia | – | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Albirex Niigata
7,7 mln €
śr. 241 tys. € / zawodnika
Ile Albirex Niigata wydaje na pensje
539 tys. € rocznie
śr. 17 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Japonia (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Albirex Niigata w sezonie 2026/2027
Albirex Niigata wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Albirex Niigata
Jak wygląda skład Albirex Niigata?
W wyjściowym ustawieniu Albirex Niigata między słupkami staje N. Baumann, a linię obrony najczęściej tworzą J. Geria, M. Fitzgerald, K. Funaki oraz T. Kato. W środku pola grają T. Osawa, E. Shirai, M. Moraes, Y. Onishi oraz K. Shimabuku, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Wakatsuki. Trener Yuzo Funakoshi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Albirex Niigata – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Albirex Niigata w sezonie 2026/2027.
Albirex Niigata transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Japonia | 28 |
|
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Japonia | 24 |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Japonia | 31 |
|
za darmo | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Japonia | 25 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Japonia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 25 |
|
250 tys. € |
Kluczowe transfery Albirex Niigata
Albirex Niigata bilans transferowy
- +250 tys. € 2026
- -275 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +350 tys. € 2023
- +500 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Albirex Niigata
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Albirex Niigata w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Albirex Niigata trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Albirex Niigata – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Albirex Niigata? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Albirex Niigata?
Klub piłkarski Albirex Niigata zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Hokushin'etsu Football League oraz Mistrzostwo 2. ligi Japonii.