Forma w lidze
Blaublitz Akita w tabeli
9. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do 6. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
10:7 bramki
1,67 gola/mecz
2 pkt
2:4 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Blaublitz Akita
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Japonia | 33 | napastnik | 8 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Japonia | 33 | pomocnik | 10 | 175 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 5,64 średnia ocena | Japonia | 28 | obrońca | 9 | 200 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 900 minut | Japonia | 28 | obrońca | 10 | 225 tys. € |
Przewidywany skład Blaublitz Akita 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.









Blaublitz Akita w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 20 |
| ··· | |||||||
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 13 |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 13 |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 13 |
Wyniki Blaublitz Akita
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Iwaki
1
Blaublitz Akita
0
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Blaublitz Akita
1
Sagan Tosu
0
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Blaublitz Akita
2
Albirex Niigata
2
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
Terminarz Blaublitz Akita
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 07:00
|
Consadole Sapporo
Blaublitz Akita
J2 League (Japonia), 11. kolejka
|
|
|
21 Paź 12:00
|
Tegevajaro Miyazaki
Blaublitz Akita
J2 League (Japonia), 12. kolejka
|
|
|
25 Paź 06:00
|
Blaublitz Akita
Imabari
J2 League (Japonia), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Blaublitz Akita
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Japonia |
|
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Japonia |
|
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo |
Blaublitz Akita to klub piłkarski z Japonii występujący w J2 League (Japonia). Swoim domowym obiektem jest Soyu Stadium, który może pomieścić 20 125 widzów. Zespół prowadzi Ken Yoshida.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Blaublitz Akita?
Klub piłkarski Blaublitz Akita zdobył w swojej historii 14 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Tohoku Soccer League oraz Mistrzostwo 3. ligi Japonii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo regionalne Japonii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Blaublitz Akita w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Blaublitz Akita trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Blaublitz Akita w tabeli J2 League?
Blaublitz Akita zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Blaublitz Akita?
W wyjściowym ustawieniu Blaublitz Akita między słupkami staje G. Yamada, a linię obrony najczęściej tworzą H. Takahashi, R. Iizumi, T. Nonomura oraz K. Nagai. W środku pola grają R. Ōishi, K. Doi, T. Fujiyama oraz Y. Nakano, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Suzuki, K. Handa. Trener Ken Yoshida ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Kiedy Blaublitz Akita gra następny mecz?
Najbliższy mecz Blaublitz Akita to spotkanie z Consadole Sapporo, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Daiwa House Premist Dome w ramach J2 League (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Blaublitz Akita?
Ostatni mecz Blaublitz Akita to porażka z Iwaki 1:0 w J2 League, 11 października 2026. Bramkę zdobył Takahashi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Blaublitz Akita w tym sezonie?
Bilans Blaublitz Akita w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-4-3 przy 12 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 8,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Blaublitz Akita w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Blaublitz Akita w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Blaublitz Akita
Blaublitz Akita terminarz
Kiedy Blaublitz Akita gra następny mecz?
Najbliższy mecz Blaublitz Akita to spotkanie z Consadole Sapporo, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Daiwa House Premist Dome w ramach J2 League (11. kolejka).
Wyniki Blaublitz Akita w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Blaublitz Akita w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Blaublitz Akita w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Blaublitz Akita wyniki
Blaublitz Akita ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 10 z 10 meczów, ze średnią 1,30 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Blaublitz Akita?
Ostatni mecz Blaublitz Akita to porażka z Iwaki 1:0 w J2 League, 11 października 2026. Bramkę zdobył Takahashi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Blaublitz Akita – tabela J2 League (Japonia)
Jakie miejsce w tabeli J2 League (Japonia) zajmuje Blaublitz Akita w sezonie 2026/2027.
Miejsce Blaublitz Akita w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Albirex Niigata
|
5 | 5 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 15 | |
| 2 |
Omiya Ardija
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 11 | |
| 3 |
Blaublitz Akita
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Yokohama FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 5 |
Tokushima Vortis
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 10 | |
| 6 |
Fujieda MYFC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Montedio Yamagata
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 8 |
Iwaki
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 9 |
Sagan Tosu
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 10 |
Vegalta Sendai
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 11 |
Oita Trinita
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 12 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 13 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 14 |
Ventforet Kofu
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 15 |
Consadole Sapporo
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 16 |
Kataller Toyama
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:7 | 3 | 6 | |
| 17 |
Vanraure Hachinohe
|
6 | 2 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 6 | |
| 18 |
Shonan Bellmare
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 19 |
Tochigi City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 3 | |
| 20 |
Imabari
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vegalta Sendai
|
6 | 5 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 15 | |
| 2 |
Kataller Toyama
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 3 |
Shonan Bellmare
|
6 | 3 | 3 | 0 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 4 |
Omiya Ardija
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Yokohama FC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Tochigi City
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 7 |
Imabari
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 8 |
Oita Trinita
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 9 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 10 |
Albirex Niigata
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 11 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 12 |
Fujieda MYFC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Vanraure Hachinohe
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 14 |
Tokushima Vortis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 15 |
Montedio Yamagata
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 16 |
Iwaki
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:11 | -5 | 3 | |
| 17 |
Ventforet Kofu
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:11 | -8 | 3 | |
| 18 |
Blaublitz Akita
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 19 |
Sagan Tosu
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 20 |
Consadole Sapporo
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:9 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Blaublitz Akita w tabeli J2 League?
Blaublitz Akita zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Blaublitz Akita w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Blaublitz Akita na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Blaublitz Akita na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,2
- Strzały celne / mecz 3,1
- Asysty / mecz 0,90
- Udane dryblingi / mecz 1,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,10
- Czyste konta 30%
- Odbiory / mecz 11,5
- Przechwyty / mecz 5,5
- Wybicia / mecz 24,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,7
Strzelcy Blaublitz Akita
Rozkład bramek w czasie
Bramki Blaublitz Akita i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Blaublitz Akita to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Consadole Sapporo - Blaublitz Akita Po przerwie pada 33% bramek Blaublitz Akita.Przebieg meczu Blaublitz Akita i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-2-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Blaublitz Akita otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Blaublitz Akita
100% bramek Blaublitz Akita pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Blaublitz Akita zdobywa w sezonie średnio 1,30 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Blaublitz Akita
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Blaublitz Akita, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Blaublitz Akita wygra mecz Consadole Sapporo - Blaublitz Akita Blaublitz Akita przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Blaublitz Akita
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 60%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów Blaublitz Akita padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Consadole Sapporo - Blaublitz Akita Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów Blaublitz Akita.Blaublitz Akita – faule i karne
- Faule / mecz 10,7
- Faule rywali / mecz 8,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Blaublitz Akita fauluje średnio 10,7 razy na mecz, a wymusza 8,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Blaublitz Akita, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Blaublitz Akita zdobywa 1,83 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Blaublitz Akita wygra mecz Consadole Sapporo - Blaublitz Akita Blaublitz Akita zdobywa u siebie 61% możliwych punktów, na wyjeździe 17%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Blaublitz Akita ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 33% goli Blaublitz Akita, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Blaublitz Akita wygra drugą połowę meczu Consadole Sapporo - Blaublitz Akita Drugą połowę Blaublitz Akita wygrywał w 3 z 10 meczów.Blaublitz Akita – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,8
Blaublitz Akita oddaje 8,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Consadole Sapporo - Blaublitz Akita Blaublitz Akita oddaje 8,2 strzałów na mecz.Blaublitz Akita – posiadanie piłki
- U siebie 37,7%
- Na wyjeździe 45,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 10
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 10 meczów. Średnio Blaublitz Akita utrzymuje przy piłce 40,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Blaublitz Akita wygra mecz Consadole Sapporo - Blaublitz Akita Blaublitz Akita utrzymuje średnio 40,9% posiadania piłki.Blaublitz Akita – podania
- Kluczowe / mecz 7,0
- Dośrodkowania / mecz 18,5
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 72
- Celność długich podań 28%
Blaublitz Akita wymienia średnio 210 podań na mecz przy celności 50%, z czego 7,0 to podania kluczowe.
Blaublitz Akita – czyste konta
- U siebie 3 z 6
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,10
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Blaublitz Akita to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 3 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Consadole Sapporo - Blaublitz Akita Czyste konto Blaublitz Akita zachowuje w 30% meczów.Blaublitz Akita – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 3,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,0
Blaublitz Akita wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 6,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Blaublitz Akita – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 30%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,0
- Mecze bez kartki 0%
Blaublitz Akita ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Blaublitz Akita – 1,0. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Blaublitz Akita według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-3-1 | 0,75 | 0,75 | 1,75 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,67 | 1,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,33 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Blaublitz Akita zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Blaublitz Akita na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,60 1,20 | 1,60 0,60 | 1,00 0,60 |
|
8.
|
1,80 0,80 | 1,40 1,20 | 0,60 1,60 |
|
9.
|
1,83 0,50 | 1,67 0,50 | 1,17 1,00 |
|
10.
|
1,60 1,00 | 1,40 1,40 | 1,20 1,60 |
|
11.
|
1,40 1,20 | 1,00 1,40 | 1,00 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Blaublitz Akita
Skrajne wyniki i osiągnięcia Blaublitz Akita w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Blaublitz Akita - Ventforet Kofu 3:0 J2 League (Japonia), 22.08.2026
- Najwyższa porażka Blaublitz Akita - Kataller Toyama 0:4 J2 League (Japonia), 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Blaublitz Akita - Tokushima Vortis 4:1, J2 League (Japonia), 12.09.2026
- Najszybsza bramka 16. minuta Nonomura, Blaublitz Akita - Tokushima Vortis 4:1, J2 League (Japonia), 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 69. minuta Ōishi, Blaublitz Akita - Albirex Niigata 2:2, J2 League (Japonia), 26.09.2026
Jakie statystyki ma Blaublitz Akita w tym sezonie?
Bilans Blaublitz Akita w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-4-3 przy 12 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 8,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Blaublitz Akita – zawodnicy
Jak wygląda kadra Blaublitz Akita w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Blaublitz Akita 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.









Kontuzje w kadrze Blaublitz Akita
-
Takumi Hasegawa Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 149 dniopuszczone: 3 mecze
-
Hiroki Hatahashi Obrońca Zerwanie ścięgna Achillesa pauzuje od 149 dniopuszczone: 3 mecze

-
Ryohei Okazaki Obrońca Złamanie łokcia pauzuje od 161 dniopuszczone: 14 meczów
Kadra Blaublitz Akita
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 24 |
![]() |
30 | Japonia | 75 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 239' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
28 | Japonia | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 0 | 623' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
33 | Japonia | 125 tys. € | – | 8 | 80% | 3 | 1 | 544' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
29 | Japonia | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 206' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
29 | Japonia | 175 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 1 | 357' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
26 | Japonia | 200 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 63' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
35 | Japonia | 50 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 77 |
|
33 | Japonia | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 4 | 668' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
23 | Japonia | 100 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 1 | 144' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
24 | Japonia | 200 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 762' | 3 | 2 | |||||||
| 16 |
|
31 | Japonia | 200 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 358' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
32 | Japonia | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 536' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
28 | Japonia | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
|
22 | Japonia | – | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
21 | Japonia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 22 |
![]() |
28 | Japonia | 200 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
28 | Japonia | 225 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
28 | Japonia | 225 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 131' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
33 | Japonia | 175 tys. € | – | 7 | 70% | 1 | 0 | 438' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
27 | Japonia | 350 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 1 | 573' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
30 | Japonia | 200 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 748' | 1 | 1 | |||||||
| 7 |
|
30 | Japonia | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 141' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
34 | Japonia | 100 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Japonia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
28 | Japonia | 100 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
![]() |
24 | Japonia | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
31 | Japonia | 225 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
28 | Japonia | 50 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
24 | Japonia | – | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
![]() |
19 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Blaublitz Akita
4,4 mln €
śr. 147 tys. € / zawodnika
Ile Blaublitz Akita wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Japonia (30 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Blaublitz Akita w sezonie 2026/2027
Blaublitz Akita wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Blaublitz Akita
Jak wygląda skład Blaublitz Akita?
W wyjściowym ustawieniu Blaublitz Akita między słupkami staje G. Yamada, a linię obrony najczęściej tworzą H. Takahashi, R. Iizumi, T. Nonomura oraz K. Nagai. W środku pola grają R. Ōishi, K. Doi, T. Fujiyama oraz Y. Nakano, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Suzuki, K. Handa. Trener Ken Yoshida ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Blaublitz Akita – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Blaublitz Akita w sezonie 2026/2027.
Blaublitz Akita transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia | 21 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Japonia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Japonia | 29 |
|
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Japonia | 24 |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Japonia | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 27 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Blaublitz Akita w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Blaublitz Akita trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Blaublitz Akita – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Blaublitz Akita? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Blaublitz Akita?
Klub piłkarski Blaublitz Akita zdobył w swojej historii 14 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Tohoku Soccer League oraz Mistrzostwo 3. ligi Japonii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo regionalne Japonii.