Forma w lidze
Imabari w tabeli
17. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Strata do 6. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
6 meczów ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
4:8 bramki
1,00 gola/mecz
7 pkt
7:11 bramki
1,17 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Imabari
Wartość drużyny: 2,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Brazylia | 35 | napastnik | 10 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Japonia | 29 | pomocnik | 10 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 5,98 średnia ocena | Brazylia | 35 | napastnik | 10 | 200 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 891 minut | Japonia | 26 | obrońca | 10 | 0 € |
Przewidywany skład Imabari 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Imabari w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 20 |
| ··· | |||||||
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | 10 |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | 10 |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | 10 |
Wyniki Imabari
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Tokushima Vortis
1
Imabari
2
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Tochigi City
1
Imabari
2
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Imabari
1
Shonan Bellmare
2
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
Terminarz Imabari
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 07:00
|
Imabari
Vanraure Hachinohe
J2 League (Japonia), 11. kolejka
|
|
|
21 Paź 12:00
|
Vegalta Sendai
Imabari
J2 League (Japonia), 12. kolejka
|
|
|
25 Paź 06:00
|
Blaublitz Akita
Imabari
J2 League (Japonia), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Imabari
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Japonia |
|
koniec wypożyczenia |
Imabari to klub piłkarski z Japonii występujący w J2 League (Japonia). Swoim domowym obiektem jest Imabari Satoyama Stadium, który może pomieścić 6 000 widzów. Zespół prowadzi Yoshikiyo Kuboyama. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,7 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Imabari?
Klub piłkarski Imabari zdobył w swojej historii 6 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Shikoku Soccer League oraz Mistrzostwo regionalne Japonii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Imabari w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Imabari trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Imabari w tabeli J2 League?
Imabari zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 10 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Imabari?
W wyjściowym ustawieniu Imabari między słupkami staje G. Ito, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Maruyama, K. Kushibiki oraz G. Gomes. W środku pola grają A. Palocević, K. Mochii, K. Kikuchi, Y. Kajiura, Y. Komai oraz K. Mori, a za skuteczność w ataku odpowiadają Edigar Junio. Trener Yoshikiyo Kuboyama ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Kiedy Imabari gra następny mecz?
Najbliższy mecz Imabari to spotkanie z Vanraure Hachinohe, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Imabari Satoyama Stadium w ramach J2 League (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Imabari?
Ostatni mecz Imabari to wygrana z Tokushima Vortis 1:2 w J2 League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Teixeira Lima, Umeki oraz Da Silva Carvalho. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Imabari w tym sezonie?
Bilans Imabari w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-1-6 przy 11 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Imabari w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Imabari w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Imabari
Imabari terminarz
Kiedy Imabari gra następny mecz?
Najbliższy mecz Imabari to spotkanie z Vanraure Hachinohe, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Imabari Satoyama Stadium w ramach J2 League (11. kolejka).
Wyniki Imabari w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Imabari w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Imabari w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Imabari wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 3/9 | 1/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 2/7 | 2/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
1:2 | 3-4-2-1 | 7/11 | 2/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
J2 League (Japonia), 7. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 2/7 | 4/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
J2 League (Japonia), 6. kolejka
|
1:0 | 3-4-2-1 | 5/9 | 1/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
J2 League (Japonia), 5. kolejka
|
1:1 | 3-4-1-2 | 4/10 | 1/1 | |
|
29 Sie Koniec
|
J2 League (Japonia), 4. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 2/7 | 2/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
J2 League (Japonia), 3. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 3/8 | 0/0 | |
|
15 Sie Koniec
|
J2 League (Japonia), 2. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 6/9 | 3/4 | |
|
09 Sie Koniec
|
J2 League (Japonia), 1. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 4/10 | 2/2 |
Imabari ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 5 z 10 meczów, ze średnią 1,80 punktu. W pozostałych ustawieniach Imabari zdobywa 0,20 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Imabari?
Ostatni mecz Imabari to wygrana z Tokushima Vortis 1:2 w J2 League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Teixeira Lima, Umeki oraz Da Silva Carvalho. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Imabari – tabela J2 League (Japonia)
Jakie miejsce w tabeli J2 League (Japonia) zajmuje Imabari w sezonie 2026/2027.
Miejsce Imabari w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Albirex Niigata
|
5 | 5 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 15 | |
| 2 |
Omiya Ardija
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 11 | |
| 3 |
Blaublitz Akita
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Yokohama FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 5 |
Tokushima Vortis
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 10 | |
| 6 |
Fujieda MYFC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Montedio Yamagata
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 8 |
Iwaki
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 9 |
Sagan Tosu
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 10 |
Vegalta Sendai
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 11 |
Oita Trinita
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 12 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 13 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 14 |
Ventforet Kofu
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 15 |
Consadole Sapporo
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 16 |
Kataller Toyama
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:7 | 3 | 6 | |
| 17 |
Vanraure Hachinohe
|
6 | 2 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 6 | |
| 18 |
Shonan Bellmare
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 19 |
Tochigi City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 3 | |
| 20 |
Imabari
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vegalta Sendai
|
6 | 5 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 15 | |
| 2 |
Kataller Toyama
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 3 |
Shonan Bellmare
|
6 | 3 | 3 | 0 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 4 |
Omiya Ardija
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Yokohama FC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Tochigi City
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 7 |
Imabari
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 8 |
Oita Trinita
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 9 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 10 |
Albirex Niigata
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 11 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 12 |
Fujieda MYFC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Vanraure Hachinohe
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 14 |
Tokushima Vortis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 15 |
Montedio Yamagata
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 16 |
Iwaki
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:11 | -5 | 3 | |
| 17 |
Ventforet Kofu
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:11 | -8 | 3 | |
| 18 |
Blaublitz Akita
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 19 |
Sagan Tosu
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 20 |
Consadole Sapporo
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:9 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Imabari w tabeli J2 League?
Imabari zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 10 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Imabari w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Imabari na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Imabari na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,2
- Strzały celne / mecz 3,9
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 2,7
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,90
- Czyste konta 10%
- Odbiory / mecz 9,0
- Przechwyty / mecz 5,2
- Wybicia / mecz 28,8
- Zablokowane strzały / mecz 2,4
Strzelcy Imabari
Rozkład bramek w czasie
Bramki Imabari i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Imabari to 16–30 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Imabari - Vanraure Hachinohe Po przerwie pada 45% bramek Imabari.Przebieg meczu Imabari i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 2-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Imabari otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Imabari
91% bramek Imabari pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Imabari zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Imabari
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Imabari, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Imabari wygra mecz Imabari - Vanraure Hachinohe Imabari nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Imabari
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 0%
W 80% meczów Imabari padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Imabari - Vanraure Hachinohe Powyżej 2,5 bramki padło w 80% meczów Imabari.Imabari – faule i karne
- Faule / mecz 8,1
- Faule rywali / mecz 10,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Imabari fauluje średnio 8,1 razy na mecz, a wymusza 10,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Imabari, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Imabari zdobywa 0,75 punktu na mecz wobec 1,17 na wyjeździe.
Imabari wygra mecz Imabari - Vanraure Hachinohe Imabari zdobywa u siebie 25% możliwych punktów, na wyjeździe 39%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Imabari ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 45% goli Imabari, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 10 meczów.
Imabari – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 6,3
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,3
Imabari oddaje 10,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Imabari - Vanraure Hachinohe Imabari oddaje 10,2 strzałów na mecz.Imabari – posiadanie piłki
- U siebie 53,5%
- Na wyjeździe 45,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Imabari utrzymuje przy piłce 48,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Imabari wygra mecz Imabari - Vanraure Hachinohe Imabari utrzymuje średnio 48,6% posiadania piłki.Imabari – podania
- Kluczowe / mecz 9,4
- Dośrodkowania / mecz 14,3
- Celność dośrodkowań 29%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 34%
Imabari wymienia średnio 355 podań na mecz przy celności 76%, z czego 9,4 to podania kluczowe.
Imabari – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 1,90
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto Imabari to 10% meczów sezonu (1 z 10), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Imabari - Vanraure Hachinohe Czyste konto Imabari zachowuje w 10% meczów.Imabari – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 10%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Imabari wykonuje średnio 3,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Imabari – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 20%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 10%
- Kartki rywali / mecz 0,9
- Mecze bez kartki 20%
Imabari ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Imabari – 0,9. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Imabari według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 1,00 | 2,75 |
| Środka tabeli (7–14) | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 1,00 | 1,75 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Imabari zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Imabari na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
15.
|
1,80 0,40 | 1,40 0,40 | 1,20 1,20 |
|
16.
|
0,75 1,17 | 2,00 1,33 | 2,00 1,50 |
|
17.
|
0,75 1,17 | 1,00 1,17 | 2,00 1,83 |
|
18.
|
1,17 0,75 | 1,00 0,75 | 1,17 2,75 |
|
19.
|
1,00 1,00 | 0,50 0,75 | 1,33 2,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Imabari
Skrajne wyniki i osiągnięcia Imabari w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Imabari - Sagan Tosu 1:0 J2 League (Japonia), 12.09.2026
- Najwyższa porażka Kataller Toyama - Imabari 4:0 J2 League (Japonia), 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Imabari - Omiya Ardija 2:3, J2 League (Japonia), 15.08.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Mori, Imabari - Omiya Ardija 2:3, J2 League (Japonia), 15.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Mori, Imabari - Sagan Tosu 1:0, J2 League (Japonia), 12.09.2026
Jakie statystyki ma Imabari w tym sezonie?
Bilans Imabari w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-1-6 przy 11 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Imabari – zawodnicy
Jak wygląda kadra Imabari w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Imabari 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Imabari
-
Toi Yamamoto Bramkarz Uraz barku pauzuje od 131 dniopuszczone: 1 mecz

-
Yuki Kajiura Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 143 dniopuszczone: 2 mecze
-
Hikaru Arai Pomocnik Uraz pauzuje od 220 dni
-
Hayato Shibano Pomocnik Uraz łąkotki pauzuje od 268 dniopuszczone: 20 meczów
-
Toru Takagiwa Bramkarz Dyskopatia pauzuje od 308 dniopuszczone: 20 meczów
-
Ryota Ichihara Obrońca Naciągnięcie więzadła krzyżowego pauzuje od 360 dniopuszczone: 26 meczów

Kadra Imabari
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
35 | Brazylia | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 4 | 0 | 667' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
24 | Japonia | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 0 | 289' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
27 | Japonia | 100 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 227' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
30 | Brazylia | 375 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 181' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
23 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
![]() |
30 | Japonia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
27 | Japonia | 400 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 315' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Japonia | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 1 | 535' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
|
34 | Japonia | 300 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 560' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
27 | Japonia | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 547' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Japonia | 450 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 546' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
34 | Japonia | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 179' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
33 | Serbia | 450 tys. € | 120 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 273' | 2 | 2 | |||||||
| 38 |
![]() |
21 | Japonia | 25 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 47' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
|
22 | Hiszpania | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 534' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
|
19 | Japonia | – | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
29 | Japonia | 325 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 126' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
22 | Japonia | 50 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
19 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
|
22 | Japonia | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
31 | Japonia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 15 |
![]() |
26 | Japonia | 0 € | – | 10 | 100% | 1 | 1 | 891' | 1 | 0 | |||||||
| 35 |
|
33 | Japonia | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 888' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
21 | Japonia | 600 tys. € | – | 7 | 70% | 1 | 1 | 585' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
|
27 | Brazylia | 250 tys. € | 45 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 750' | 3 | 0 | |||||||
| 29 |
|
22 | Japonia | – | – | 9 | 90% | 0 | 1 | 546' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Japonia | 325 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 223' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
28 | Japonia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
20 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
25 | Japonia | 175 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
26 | Japonia | 25 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 469' | 0 | 1 | |||||||
| 1 |
|
29 | Japonia | 400 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 428' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
25 | Japonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
23 | Japonia | – | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
|
31 | Japonia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Imabari
6,4 mln €
śr. 184 tys. € / zawodnika
Ile Imabari wydaje na pensje
165 tys. € rocznie
śr. 5 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Japonia (29 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Imabari w sezonie 2026/2027
Imabari wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Imabari
Jak wygląda skład Imabari?
W wyjściowym ustawieniu Imabari między słupkami staje G. Ito, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Maruyama, K. Kushibiki oraz G. Gomes. W środku pola grają A. Palocević, K. Mochii, K. Kikuchi, Y. Kajiura, Y. Komai oraz K. Mori, a za skuteczność w ataku odpowiadają Edigar Junio. Trener Yoshikiyo Kuboyama ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Imabari – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Imabari w sezonie 2026/2027.
Imabari transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia | 34 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Japonia | 30 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 12 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 24 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
|
Japonia | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Serbia | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 22 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Imabari w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Imabari trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Imabari – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Imabari? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Imabari?
Klub piłkarski Imabari zdobył w swojej historii 6 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Shikoku Soccer League oraz Mistrzostwo regionalne Japonii.