Forma w lidze
Fujieda MYFC w tabeli
8. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do 6. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez zwycięstwa
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
7:3 bramki
1,40 gola/mecz
4 pkt
6:8 bramki
1,20 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Fujieda MYFC
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Japonia | 22 | napastnik | 10 | – | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Japonia | 25 | pomocnik | 10 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 4,92 średnia ocena | Japonia | 22 | napastnik | 10 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Japonia | 29 | bramkarz | 10 | 50 tys. € |
Przewidywany skład Fujieda MYFC 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Fujieda MYFC w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 20 |
| ··· | |||||||
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 14 |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 13 |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 13 |
Wyniki Fujieda MYFC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Sagan Tosu
1
Fujieda MYFC
0
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Fujieda MYFC
1
Shonan Bellmare
1
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Oita Trinita
1
Fujieda MYFC
1
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
Terminarz Fujieda MYFC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 07:00
|
Fujieda MYFC
Montedio Yamagata
J2 League (Japonia), 11. kolejka
|
|
|
21 Paź 12:00
|
Tochigi City
Fujieda MYFC
J2 League (Japonia), 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 07:00
|
Fujieda MYFC
Tokushima Vortis
J2 League (Japonia), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Fujieda MYFC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Japonia |
|
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Japonia |
|
wypożyczenie | |
| 19 Lip 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo |
Fujieda MYFC to klub piłkarski z Japonii występujący w J2 League (Japonia). Swoim domowym obiektem jest Fujieda City General Sports Park, który może pomieścić 13 000 widzów. Zespół prowadzi Tomoaki Makino.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Fujieda MYFC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Fujieda MYFC trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Fujieda MYFC w tabeli J2 League?
Fujieda MYFC zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Fujieda MYFC?
W wyjściowym ustawieniu Fujieda MYFC między słupkami staje S. Yoshida, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Mori, K. Matsuda oraz S. Suzuki. W środku pola grają T. Okamoto, R. Kawamoto, U. Uehata, Y. Nagao, Y. Kikui oraz Y. Kondo, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Manabe. Trener Tomoaki Makino ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Kiedy Fujieda MYFC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Fujieda MYFC to spotkanie z Montedio Yamagata, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Fujieda City General Sports Park w ramach J2 League (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Fujieda MYFC?
Ostatni mecz Fujieda MYFC to porażka z Sagan Tosu 1:0 w J2 League, 10 października 2026. Bramkę zdobył Goto. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Fujieda MYFC w tym sezonie?
Bilans Fujieda MYFC w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-4-3 przy 13 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Fujieda MYFC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Fujieda MYFC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Fujieda MYFC
Fujieda MYFC terminarz
Kiedy Fujieda MYFC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Fujieda MYFC to spotkanie z Montedio Yamagata, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Fujieda City General Sports Park w ramach J2 League (11. kolejka).
Wyniki Fujieda MYFC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Fujieda MYFC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Fujieda MYFC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Fujieda MYFC wyniki
Fujieda MYFC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 10 z 10 meczów, ze średnią 1,30 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Fujieda MYFC?
Ostatni mecz Fujieda MYFC to porażka z Sagan Tosu 1:0 w J2 League, 10 października 2026. Bramkę zdobył Goto. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Fujieda MYFC – tabela J2 League (Japonia)
Jakie miejsce w tabeli J2 League (Japonia) zajmuje Fujieda MYFC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Fujieda MYFC w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Albirex Niigata
|
5 | 5 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 15 | |
| 2 |
Omiya Ardija
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 11 | |
| 3 |
Blaublitz Akita
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Yokohama FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 5 |
Tokushima Vortis
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 10 | |
| 6 |
Fujieda MYFC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Montedio Yamagata
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 8 |
Iwaki
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 9 |
Sagan Tosu
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 10 |
Vegalta Sendai
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 11 |
Oita Trinita
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 12 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 13 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 14 |
Ventforet Kofu
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 15 |
Consadole Sapporo
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 16 |
Kataller Toyama
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:7 | 3 | 6 | |
| 17 |
Vanraure Hachinohe
|
6 | 2 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 6 | |
| 18 |
Shonan Bellmare
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 19 |
Tochigi City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 3 | |
| 20 |
Imabari
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vegalta Sendai
|
6 | 5 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 15 | |
| 2 |
Kataller Toyama
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 3 |
Shonan Bellmare
|
6 | 3 | 3 | 0 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 4 |
Omiya Ardija
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Yokohama FC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Tochigi City
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 7 |
Imabari
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 8 |
Oita Trinita
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 9 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 10 |
Albirex Niigata
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 11 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 12 |
Fujieda MYFC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Vanraure Hachinohe
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 14 |
Tokushima Vortis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 15 |
Montedio Yamagata
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 16 |
Iwaki
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:11 | -5 | 3 | |
| 17 |
Ventforet Kofu
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:11 | -8 | 3 | |
| 18 |
Blaublitz Akita
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 19 |
Sagan Tosu
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 20 |
Consadole Sapporo
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:9 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Fujieda MYFC w tabeli J2 League?
Fujieda MYFC zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Fujieda MYFC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Fujieda MYFC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Fujieda MYFC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,4
- Strzały celne / mecz 3,1
- Asysty / mecz 0,80
- Udane dryblingi / mecz 2,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,10
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 9,4
- Przechwyty / mecz 7,7
- Wybicia / mecz 26,1
- Zablokowane strzały / mecz 2,4
Strzelcy Fujieda MYFC
Rozkład bramek w czasie
Bramki Fujieda MYFC i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Fujieda MYFC to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fujieda MYFC - Montedio Yamagata Po przerwie pada 46% bramek Fujieda MYFC.Przebieg meczu Fujieda MYFC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 3-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 2-2-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Fujieda MYFC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Fujieda MYFC
77% bramek Fujieda MYFC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 15% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Fujieda MYFC zdobywa w sezonie średnio 1,30 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Fujieda MYFC
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Fujieda MYFC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Fujieda MYFC wygra mecz Fujieda MYFC - Montedio Yamagata Fujieda MYFC przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Fujieda MYFC
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 30%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 0%
W 30% meczów Fujieda MYFC padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fujieda MYFC - Montedio Yamagata Powyżej 2,5 bramki padło w 30% meczów Fujieda MYFC.Fujieda MYFC – faule i karne
- Faule / mecz 9,6
- Faule rywali / mecz 8,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Fujieda MYFC fauluje średnio 9,6 razy na mecz, a wymusza 8,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Fujieda MYFC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Fujieda MYFC zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 0,80 na wyjeździe.
Fujieda MYFC wygra mecz Fujieda MYFC - Montedio Yamagata Fujieda MYFC zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 27%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Fujieda MYFC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 46% goli Fujieda MYFC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Fujieda MYFC wygra drugą połowę meczu Fujieda MYFC - Montedio Yamagata Drugą połowę Fujieda MYFC wygrywał w 3 z 10 meczów.Fujieda MYFC – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,7
Fujieda MYFC oddaje 7,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fujieda MYFC - Montedio Yamagata Fujieda MYFC oddaje 7,4 strzałów na mecz.Fujieda MYFC – posiadanie piłki
- U siebie 44,4%
- Na wyjeździe 49,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 10
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 10 meczów. Średnio Fujieda MYFC utrzymuje przy piłce 47,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Fujieda MYFC wygra mecz Fujieda MYFC - Montedio Yamagata Fujieda MYFC utrzymuje średnio 47,0% posiadania piłki.Fujieda MYFC – podania
- Kluczowe / mecz 6,5
- Dośrodkowania / mecz 13,9
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 63
- Celność długich podań 35%
Fujieda MYFC wymienia średnio 294 podań na mecz przy celności 71%, z czego 6,5 to podania kluczowe.
Fujieda MYFC – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,10
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Fujieda MYFC to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Fujieda MYFC - Montedio Yamagata Czyste konto Fujieda MYFC zachowuje w 20% meczów.Fujieda MYFC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
Fujieda MYFC wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 6,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Fujieda MYFC – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 30%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 10%
- Kartki rywali / mecz 1,1
- Mecze bez kartki 40%
Fujieda MYFC ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Fujieda MYFC – 1,1. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Fujieda MYFC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 5 | 2-2-1 | 1,60 | 1,40 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 2,00 | 1,67 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Fujieda MYFC zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (15–20).
Fujieda MYFC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,25 2,00 | 1,00 1,17 | 1,25 0,67 |
|
7.
|
1,60 1,20 | 1,60 0,60 | 1,00 0,60 |
|
8.
|
1,80 0,80 | 1,40 1,20 | 0,60 1,60 |
|
9.
|
1,83 0,50 | 1,67 0,50 | 1,17 1,00 |
|
10.
|
1,60 1,00 | 1,40 1,40 | 1,20 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Fujieda MYFC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Fujieda MYFC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Fujieda MYFC - Vegalta Sendai 2:0 J2 League (Japonia), 8.08.2026
- Najwyższa porażka Albirex Niigata - Fujieda MYFC 1:0 J2 League (Japonia), 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Kataller Toyama - Fujieda MYFC 2:3, J2 League (Japonia), 29.08.2026
- Najszybsza bramka 11. minuta Kawamoto, Oita Trinita - Fujieda MYFC 1:1, J2 League (Japonia), 26.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 83. minuta Fujieda MYFC - Iwaki 3:1, J2 League (Japonia), 15.08.2026
Jakie statystyki ma Fujieda MYFC w tym sezonie?
Bilans Fujieda MYFC w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-4-3 przy 13 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Fujieda MYFC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Fujieda MYFC w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Fujieda MYFC 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kadra Fujieda MYFC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
22 | Japonia | – | – | 10 | 100% | 3 | 0 | 396' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Japonia | 300 tys. € | – | 7 | 70% | 3 | 0 | 570' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
17 | Japonia | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 245' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | Japonia | – | – | 10 | 100% | 3 | 0 | 504' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
27 | Japonia | 200 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 2 | 183' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
29 | Japonia | 225 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 96' | 2 | 2 | |||||||
| 37 |
|
22 | Japonia | – | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 119' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
23 | Japonia | – | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 248' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
23 | Japonia | – | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
25 | Japonia | 400 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 2 | 782' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
27 | Japonia | 350 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 1 | 665' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
![]() |
28 | Japonia | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 729' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
23 | Japonia | – | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 151' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
22 | Japonia | – | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 241' | 0 | 0 | |||||||
| 97 |
![]() |
23 | Japonia | 200 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 84' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
37 | Japonia | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 74' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
31 | Japonia | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
20 | Japonia | 75 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
20 | Japonia | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 48 |
|
19 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
34 | Japonia | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 819' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
26 | Japonia | 300 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 1 | 727' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
26 | Japonia | 225 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
23 | Japonia | – | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 499' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
30 | Japonia | 150 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 129' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
29 | Japonia | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 713' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
27 | Japonia | 350 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 112' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
35 | Japonia | 50 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
23 | Japonia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
29 | Japonia | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
30 | Japonia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
24 | Japonia | 75 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
20 | Japonia | 100 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Fujieda MYFC
4 mln €
śr. 122 tys. € / zawodnika
Ile Fujieda MYFC wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Japonia (33 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Fujieda MYFC w sezonie 2026/2027
Fujieda MYFC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Fujieda MYFC
Jak wygląda skład Fujieda MYFC?
W wyjściowym ustawieniu Fujieda MYFC między słupkami staje S. Yoshida, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Mori, K. Matsuda oraz S. Suzuki. W środku pola grają T. Okamoto, R. Kawamoto, U. Uehata, Y. Nagao, Y. Kikui oraz Y. Kondo, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Manabe. Trener Tomoaki Makino ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Fujieda MYFC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Fujieda MYFC w sezonie 2026/2027.
Fujieda MYFC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Japonia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Japonia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Lip 2026 |
|
Japonia | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 34 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 25 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Fujieda MYFC
Fujieda MYFC bilans transferowy
- 0 € 2026
- -130 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Fujieda MYFC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Fujieda MYFC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Fujieda MYFC trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 2 piłkarzy.