Forma w lidze
Ventforet Kofu w tabeli
18. miejsce / 10 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
6:7 bramki
1,00 gola/mecz
3 pkt
3:11 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Ventforet Kofu
Wartość drużyny: 1,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Japonia | 22 | napastnik | 10 | 600 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Japonia | 28 | pomocnik | 10 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 5,55 średnia ocena | Japonia | 22 | napastnik | 10 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 893 minut | Japonia | 26 | pomocnik | 10 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Ventforet Kofu 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Ventforet Kofu w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 20 |
| ··· | |||||||
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | 10 |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | 10 |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | 10 |
Wyniki Ventforet Kofu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Ventforet Kofu
2
Tochigi City
1
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Ventforet Kofu
1
Kataller Toyama
2
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Omiya Ardija
5
Ventforet Kofu
1
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
Terminarz Ventforet Kofu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 06:00
|
Iwaki
Ventforet Kofu
J2 League (Japonia), 11. kolejka
|
|
|
21 Paź 12:00
|
Ventforet Kofu
Yokohama FC
J2 League (Japonia), 12. kolejka
|
|
|
25 Paź 06:00
|
Oita Trinita
Ventforet Kofu
J2 League (Japonia), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Ventforet Kofu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Japonia |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo |
Ventforet Kofu to klub piłkarski z Japonii występujący w J2 League (Japonia). Swoim domowym obiektem jest JIT Recycle Ink Stadium, który może pomieścić 15 853 widzów. Zespół prowadzi Hiroki Shibuya. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Ventforet Kofu?
Klub piłkarski Ventforet Kofu zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Kanto Soccer League oraz Puchar Japonii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Japonii oraz Amatorski Puchar Japonii.
Które miejsce zajmuje Ventforet Kofu w tabeli J2 League?
Ventforet Kofu zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 10 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Ventforet Kofu?
W wyjściowym ustawieniu Ventforet Kofu między słupkami staje J. Higashi, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Koide, H. Endo oraz H. Yamamoto. W środku pola grają Y. Murakami, K. Sato, S. Takei, K. Yasuda, S. Araki oraz I. Kobayashi, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Naito. Trener Hiroki Shibuya ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Kiedy Ventforet Kofu gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ventforet Kofu to spotkanie z Iwaki, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 06:00 na obiekcie Hawaiians Stadium Iwaki w ramach J2 League (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ventforet Kofu?
Ostatni mecz Ventforet Kofu to wygrana z Tochigi City 2:1 w J2 League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Yoshida, Naito oraz Sueki. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ventforet Kofu w tym sezonie?
Bilans Ventforet Kofu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-1-6 przy 9 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ventforet Kofu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Ventforet Kofu w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Ventforet Kofu
Ventforet Kofu terminarz
Kiedy Ventforet Kofu gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ventforet Kofu to spotkanie z Iwaki, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 06:00 na obiekcie Hawaiians Stadium Iwaki w ramach J2 League (11. kolejka).
Wyniki Ventforet Kofu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Ventforet Kofu w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Ventforet Kofu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ventforet Kofu wyniki
Ventforet Kofu ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 10 z 10 meczów, ze średnią 1,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ventforet Kofu?
Ostatni mecz Ventforet Kofu to wygrana z Tochigi City 2:1 w J2 League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Yoshida, Naito oraz Sueki. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ventforet Kofu – tabela J2 League (Japonia)
Jakie miejsce w tabeli J2 League (Japonia) zajmuje Ventforet Kofu w sezonie 2026/2027.
Miejsce Ventforet Kofu w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Albirex Niigata
|
5 | 5 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 15 | |
| 2 |
Omiya Ardija
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 11 | |
| 3 |
Blaublitz Akita
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Yokohama FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 5 |
Tokushima Vortis
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 10 | |
| 6 |
Fujieda MYFC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Montedio Yamagata
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 8 |
Iwaki
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 9 |
Sagan Tosu
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 10 |
Vegalta Sendai
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 11 |
Oita Trinita
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 12 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 13 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 14 |
Ventforet Kofu
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 15 |
Consadole Sapporo
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 16 |
Kataller Toyama
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:7 | 3 | 6 | |
| 17 |
Vanraure Hachinohe
|
6 | 2 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 6 | |
| 18 |
Shonan Bellmare
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 19 |
Tochigi City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 3 | |
| 20 |
Imabari
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vegalta Sendai
|
6 | 5 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 15 | |
| 2 |
Kataller Toyama
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 3 |
Shonan Bellmare
|
6 | 3 | 3 | 0 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 4 |
Omiya Ardija
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Yokohama FC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Tochigi City
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 7 |
Imabari
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 8 |
Oita Trinita
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 9 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 10 |
Albirex Niigata
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 11 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 12 |
Fujieda MYFC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Vanraure Hachinohe
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 14 |
Tokushima Vortis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 15 |
Montedio Yamagata
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 16 |
Iwaki
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:11 | -5 | 3 | |
| 17 |
Ventforet Kofu
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:11 | -8 | 3 | |
| 18 |
Blaublitz Akita
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 19 |
Sagan Tosu
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 20 |
Consadole Sapporo
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:9 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Ventforet Kofu w tabeli J2 League?
Ventforet Kofu zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 10 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Ventforet Kofu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Ventforet Kofu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Ventforet Kofu na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,3
- Strzały celne / mecz 3,9
- Asysty / mecz 0,80
- Udane dryblingi / mecz 3,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,80
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 13,0
- Przechwyty / mecz 7,1
- Wybicia / mecz 26,9
- Zablokowane strzały / mecz 2,2
Strzelcy Ventforet Kofu
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ventforet Kofu i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ventforet Kofu to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Iwaki - Ventforet Kofu Po przerwie pada 44% bramek Ventforet Kofu.Przebieg meczu Ventforet Kofu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 2-1-6 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 1-0-3 |
Gdy Ventforet Kofu otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Ventforet Kofu
100% bramek Ventforet Kofu pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ventforet Kofu zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Ventforet Kofu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Ventforet Kofu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Ventforet Kofu wygra mecz Iwaki - Ventforet Kofu Ventforet Kofu nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Ventforet Kofu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 10%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 10%
W 60% meczów Ventforet Kofu padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Iwaki - Ventforet Kofu Powyżej 2,5 bramki padło w 60% meczów Ventforet Kofu.Ventforet Kofu – faule i karne
- Faule / mecz 10,2
- Faule rywali / mecz 11,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Ventforet Kofu fauluje średnio 10,2 razy na mecz, a wymusza 11,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ventforet Kofu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ventforet Kofu zdobywa 1,17 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
Ventforet Kofu wygra mecz Iwaki - Ventforet Kofu Ventforet Kofu zdobywa u siebie 39% możliwych punktów, na wyjeździe 25%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Ventforet Kofu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 44% goli Ventforet Kofu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 10 meczów.
Ventforet Kofu wygra drugą połowę meczu Iwaki - Ventforet Kofu Drugą połowę Ventforet Kofu wygrywał w 1 z 10 meczów.Ventforet Kofu – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,3
Ventforet Kofu oddaje 9,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Iwaki - Ventforet Kofu Ventforet Kofu oddaje 9,3 strzałów na mecz.Ventforet Kofu – posiadanie piłki
- U siebie 44,3%
- Na wyjeździe 47,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Ventforet Kofu utrzymuje przy piłce 45,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Ventforet Kofu wygra mecz Iwaki - Ventforet Kofu Ventforet Kofu utrzymuje średnio 45,6% posiadania piłki.Ventforet Kofu – podania
- Kluczowe / mecz 8,7
- Dośrodkowania / mecz 17,2
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 67
- Celność długich podań 33%
Ventforet Kofu wymienia średnio 373 podań na mecz przy celności 75%, z czego 8,7 to podania kluczowe.
Ventforet Kofu – czyste konta
- U siebie 0 z 6
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,80
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Ventforet Kofu to 0% meczów sezonu (0 z 10), z czego 0 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Iwaki - Ventforet Kofu Czyste konto Ventforet Kofu zachowuje w 0% meczów.Ventforet Kofu – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 70%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 3,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Ventforet Kofu wykonuje średnio 3,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Ventforet Kofu – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 20%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 0,9
- Mecze bez kartki 30%
Ventforet Kofu ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Ventforet Kofu – 0,9. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Ventforet Kofu według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,00 | 3,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 5 | 1-1-3 | 0,80 | 0,60 | 1,40 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,33 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Ventforet Kofu zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Ventforet Kofu na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
0,75 1,17 | 2,00 1,33 | 2,00 1,50 |
|
17.
|
0,75 1,17 | 1,00 1,17 | 2,00 1,83 |
|
18.
|
1,17 0,75 | 1,00 0,75 | 1,17 2,75 |
|
19.
|
1,00 1,00 | 0,50 0,75 | 1,33 2,25 |
|
20.
|
1,40 0,20 | 1,40 1,00 | 2,00 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Ventforet Kofu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ventforet Kofu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ventforet Kofu - Consadole Sapporo 2:1 J2 League (Japonia), 29.08.2026
- Najwyższa porażka Omiya Ardija - Ventforet Kofu 5:1 J2 League (Japonia), 26.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Omiya Ardija - Ventforet Kofu 5:1, J2 League (Japonia), 26.09.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Yasuda, Montedio Yamagata - Ventforet Kofu 1:2, J2 League (Japonia), 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 86. minuta Naito, Omiya Ardija - Ventforet Kofu 5:1, J2 League (Japonia), 26.09.2026
Jakie statystyki ma Ventforet Kofu w tym sezonie?
Bilans Ventforet Kofu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-1-6 przy 9 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ventforet Kofu – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ventforet Kofu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Ventforet Kofu 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Ventforet Kofu
-
Kohei Kawata Bramkarz Uraz łąkotki pauzuje od 55 dniopuszczone: 11 meczów
Kadra Ventforet Kofu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
22 | Japonia | 600 tys. € | – | 10 | 100% | 5 | 0 | 829' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
25 | Japonia | 500 tys. € | – | 5 | 50% | 1 | 0 | 346' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
23 | Włochy | – | – | 9 | 90% | 0 | 1 | 205' | 2 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
25 | Japonia | 75 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 731' | 2 | 0 | |||||||
| 29 |
|
30 | Japonia | 250 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 291' | 0 | 0 | |||||||
| 96 |
|
28 | Japonia | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 241' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Japonia | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 161' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
38 | Japonia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
26 | Japonia | 300 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 893' | 3 | 0 | |||||||
| 26 |
|
36 | Japonia | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 554' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
28 | Japonia | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 2 | 858' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
23 | Japonia | 300 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 804' | 2 | 1 | |||||||
| 25 |
|
30 | Japonia | 175 tys. € | – | 4 | 40% | 1 | 0 | 140' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
31 | Japonia | 325 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 1 | 622' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
24 | Japonia | 200 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 13' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
29 | Japonia | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 275' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
29 | Japonia | 200 tys. € | – | 5 | 50% | 1 | 0 | 66' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 47 |
![]() |
20 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
31 | Japonia | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 893' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Japonia | – | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 308' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
|
36 | Japonia | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 277' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
25 | Japonia | 250 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 259' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
46 | Japonia | 10 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 214' | 0 | 0 | |||||||
| 95 |
|
31 | Brazylia | 0 € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Japonia | 125 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
24 | Japonia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
24 | Japonia | 250 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
24 | Japonia | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 97 |
|
24 | Japonia | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
26 | Japonia | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
39 | Japonia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
23 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Ventforet Kofu
5,1 mln €
śr. 156 tys. € / zawodnika
Ile Ventforet Kofu wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Japonia (30 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ventforet Kofu w sezonie 2026/2027
Ventforet Kofu wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Ventforet Kofu
Jak wygląda skład Ventforet Kofu?
W wyjściowym ustawieniu Ventforet Kofu między słupkami staje J. Higashi, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Koide, H. Endo oraz H. Yamamoto. W środku pola grają Y. Murakami, K. Sato, S. Takei, K. Yasuda, S. Araki oraz I. Kobayashi, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Naito. Trener Hiroki Shibuya ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Ventforet Kofu – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ventforet Kofu w sezonie 2026/2027.
Ventforet Kofu transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
![]() |
Japonia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 36 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 27 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Kwi 2026 |
|
Brazylia | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Mar 2026 |
|
Japonia | 28 |
|
za darmo | |
| 09 Lut 2026 |
![]() |
Brazylia | 31 |
|
za darmo | |
| 09 Lut 2026 |
![]() |
Brazylia | 26 |
|
za darmo | |
| 31 Sty 2026 |
|
Japonia | 23 |
|
wypożyczenie |
Ventforet Kofu – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Ventforet Kofu? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Ventforet Kofu?
Klub piłkarski Ventforet Kofu zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Kanto Soccer League oraz Puchar Japonii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Japonii oraz Amatorski Puchar Japonii.