Forma w lidze
Montedio Yamagata w tabeli
13. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do 6. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
7:5 bramki
1,17 gola/mecz
3 pkt
4:4 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Montedio Yamagata
Wartość drużyny: 2,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 5 bramek | Japonia | 29 | napastnik | 9 | 450 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Japonia | 26 | obrońca | 10 | 0 € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,08 średnia ocena | Japonia | 29 | napastnik | 9 | 450 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 900 minut | Japonia | 26 | obrońca | 10 | 0 € |
Przewidywany skład Montedio Yamagata 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Montedio Yamagata w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 20 |
| ··· | |||||||
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | 13 |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 12 |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | 12 |
Wyniki Montedio Yamagata
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Montedio Yamagata
0
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Oita Trinita
2
Montedio Yamagata
1
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Montedio Yamagata
2
Sagan Tosu
0
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
Terminarz Montedio Yamagata
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 07:00
|
Fujieda MYFC
Montedio Yamagata
J2 League (Japonia), 11. kolejka
|
|
|
21 Paź 06:00
|
Montedio Yamagata
Consadole Sapporo
J2 League (Japonia), 12. kolejka
|
|
|
25 Paź 06:00
|
Montedio Yamagata
Tegevajaro Miyazaki
J2 League (Japonia), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Montedio Yamagata
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Japonia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia |
|
za darmo |
Montedio Yamagata to klub piłkarski z Japonii występujący w J2 League (Japonia). Swoim domowym obiektem jest ND Soft Stadium, który może pomieścić 20 772 widzów. Zespół prowadzi Akinobu Yokouchi. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Montedio Yamagata?
Klub piłkarski Montedio Yamagata zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Tohoku Soccer League.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Montedio Yamagata w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Montedio Yamagata w tabeli J2 League?
Montedio Yamagata zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 12 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Montedio Yamagata?
W wyjściowym ustawieniu Montedio Yamagata między słupkami staje R. Sato, a linię obrony najczęściej tworzą A. Kawai, R. Morioka, D. Lee oraz H. Sugii. W środku pola grają S. Kokubu, T. Terayama, S. Doi, R. Nakamura oraz K. Enomoto, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Kida. Trener Akinobu Yokouchi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Kiedy Montedio Yamagata gra następny mecz?
Najbliższy mecz Montedio Yamagata to spotkanie z Fujieda MYFC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Fujieda City General Sports Park w ramach J2 League (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Montedio Yamagata?
Ostatni mecz Montedio Yamagata to porażka z Vegalta Sendai 0:1 w J2 League, 11 października 2026. Bramkę zdobył Asakura. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Montedio Yamagata w tym sezonie?
Bilans Montedio Yamagata w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-0-6 przy 11 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Montedio Yamagata w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Montedio Yamagata w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Montedio Yamagata
Montedio Yamagata terminarz
Kiedy Montedio Yamagata gra następny mecz?
Najbliższy mecz Montedio Yamagata to spotkanie z Fujieda MYFC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Fujieda City General Sports Park w ramach J2 League (11. kolejka).
Wyniki Montedio Yamagata w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Montedio Yamagata w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Montedio Yamagata w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Montedio Yamagata wyniki
Montedio Yamagata ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 10 meczów, ze średnią 1,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Montedio Yamagata zdobywa 0,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Montedio Yamagata?
Ostatni mecz Montedio Yamagata to porażka z Vegalta Sendai 0:1 w J2 League, 11 października 2026. Bramkę zdobył Asakura. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Montedio Yamagata – tabela J2 League (Japonia)
Jakie miejsce w tabeli J2 League (Japonia) zajmuje Montedio Yamagata w sezonie 2026/2027.
Miejsce Montedio Yamagata w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Albirex Niigata
|
5 | 5 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 15 | |
| 2 |
Omiya Ardija
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 11 | |
| 3 |
Blaublitz Akita
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Yokohama FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 5 |
Tokushima Vortis
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 10 | |
| 6 |
Fujieda MYFC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Montedio Yamagata
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 8 |
Iwaki
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 9 |
Sagan Tosu
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 10 |
Vegalta Sendai
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 11 |
Oita Trinita
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 12 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 13 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 14 |
Ventforet Kofu
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 15 |
Consadole Sapporo
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 16 |
Kataller Toyama
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:7 | 3 | 6 | |
| 17 |
Vanraure Hachinohe
|
6 | 2 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 6 | |
| 18 |
Shonan Bellmare
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 19 |
Tochigi City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 3 | |
| 20 |
Imabari
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vegalta Sendai
|
6 | 5 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 15 | |
| 2 |
Kataller Toyama
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 3 |
Shonan Bellmare
|
6 | 3 | 3 | 0 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 4 |
Omiya Ardija
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Yokohama FC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Tochigi City
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 7 |
Imabari
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 8 |
Oita Trinita
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 9 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 10 |
Albirex Niigata
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 11 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 12 |
Fujieda MYFC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Vanraure Hachinohe
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 14 |
Tokushima Vortis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 15 |
Montedio Yamagata
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 16 |
Iwaki
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:11 | -5 | 3 | |
| 17 |
Ventforet Kofu
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:11 | -8 | 3 | |
| 18 |
Blaublitz Akita
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 19 |
Sagan Tosu
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 20 |
Consadole Sapporo
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:9 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Montedio Yamagata w tabeli J2 League?
Montedio Yamagata zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 12 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Montedio Yamagata w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Montedio Yamagata na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Montedio Yamagata na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,8
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 0,80
- Udane dryblingi / mecz 2,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,90
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 10,7
- Przechwyty / mecz 8,8
- Wybicia / mecz 19,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,5
Strzelcy Montedio Yamagata
Rozkład bramek w czasie
Bramki Montedio Yamagata i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Montedio Yamagata to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fujieda MYFC - Montedio Yamagata Po przerwie pada 73% bramek Montedio Yamagata.Przebieg meczu Montedio Yamagata i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-0-6 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 2-0-4 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Montedio Yamagata otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Montedio Yamagata
91% bramek Montedio Yamagata pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Montedio Yamagata zdobywa w sezonie średnio 1,20 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Montedio Yamagata
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Montedio Yamagata, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Montedio Yamagata wygra mecz Fujieda MYFC - Montedio Yamagata Montedio Yamagata przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Montedio Yamagata
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 30%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 30% meczów Montedio Yamagata padają co najmniej trzy bramki, a w 20% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fujieda MYFC - Montedio Yamagata Powyżej 2,5 bramki padło w 30% meczów Montedio Yamagata.Montedio Yamagata – faule i karne
- Faule / mecz 8,7
- Faule rywali / mecz 9,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Montedio Yamagata fauluje średnio 8,7 razy na mecz, a wymusza 9,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Montedio Yamagata, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Montedio Yamagata zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
Montedio Yamagata wygra mecz Fujieda MYFC - Montedio Yamagata Montedio Yamagata zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 25%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Montedio Yamagata ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 73% goli Montedio Yamagata, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Montedio Yamagata wygra drugą połowę meczu Fujieda MYFC - Montedio Yamagata Drugą połowę Montedio Yamagata wygrywał w 4 z 10 meczów.Montedio Yamagata – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 9,8
Montedio Yamagata oddaje 10,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Fujieda MYFC - Montedio Yamagata Montedio Yamagata oddaje 10,8 strzałów na mecz.Montedio Yamagata – posiadanie piłki
- U siebie 51,5%
- Na wyjeździe 54,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 10
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 10 meczów. Średnio Montedio Yamagata utrzymuje przy piłce 52,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Montedio Yamagata wygra mecz Fujieda MYFC - Montedio Yamagata Montedio Yamagata utrzymuje średnio 52,8% posiadania piłki.Montedio Yamagata – podania
- Kluczowe / mecz 10,4
- Dośrodkowania / mecz 20,5
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 42%
Montedio Yamagata wymienia średnio 464 podań na mecz przy celności 82%, z czego 10,4 to podania kluczowe.
Montedio Yamagata – czyste konta
- U siebie 3 z 6
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 0,90
- Bez straty do przerwy 80%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto Montedio Yamagata to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 3 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Fujieda MYFC - Montedio Yamagata Czyste konto Montedio Yamagata zachowuje w 40% meczów.Montedio Yamagata – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
Montedio Yamagata wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Montedio Yamagata – kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 10%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,1
- Mecze bez kartki 50%
Montedio Yamagata ogląda średnio 0,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Montedio Yamagata – 1,1.
Montedio Yamagata według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 5 | 1-0-4 | 0,60 | 0,40 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 2,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Montedio Yamagata zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Montedio Yamagata na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,40 1,20 | 1,00 1,40 | 1,00 1,60 |
|
12.
|
2,00 0,60 | 1,20 0,80 | 0,40 2,00 |
|
13.
|
1,50 0,75 | 1,17 1,00 | 0,83 1,00 |
|
14.
|
1,80 0,60 | 1,40 1,20 | 1,20 2,20 |
|
15.
|
1,80 0,40 | 1,40 0,40 | 1,20 1,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Montedio Yamagata
Skrajne wyniki i osiągnięcia Montedio Yamagata w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Imabari - Montedio Yamagata 0:3 J2 League (Japonia), 29.08.2026
- Najwyższa porażka Montedio Yamagata - Kataller Toyama 0:2 J2 League (Japonia), 19.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Imabari - Montedio Yamagata 0:3, J2 League (Japonia), 29.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 11. minuta Takahashi, Montedio Yamagata - Sagan Tosu 2:0, J2 League (Japonia), 26.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Kawana, Montedio Yamagata - Tochigi City 2:0, J2 League (Japonia), 9.08.2026
Jakie statystyki ma Montedio Yamagata w tym sezonie?
Bilans Montedio Yamagata w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-0-6 przy 11 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Montedio Yamagata – zawodnicy
Jak wygląda kadra Montedio Yamagata w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Montedio Yamagata 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kontuzje w kadrze Montedio Yamagata
-
Yuta Kumamoto Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 61 dniopuszczone: 12 meczów
-
Keisuke Nishimura Obrońca Naciągnięcie więzadła krzyżowego pauzuje od 136 dniopuszczone: 2 mecze

Kadra Montedio Yamagata
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
29 | Japonia | 450 tys. € | – | 9 | 90% | 5 | 1 | 673' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
24 | Japonia | 0 € | – | 5 | 50% | 1 | 0 | 247' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Japonia | 500 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 800' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
30 | Japonia | 600 tys. € | – | 9 | 90% | 2 | 0 | 287' | 2 | 0 | |||||||
| 39 |
|
26 | Japonia | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 175' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
![]() |
23 | Japonia | 450 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 13' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
28 | Japonia | 200 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
34 | Japonia | 250 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 2 | 713' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
27 | Japonia | 200 tys. € | – | 7 | 70% | 1 | 1 | 258' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
26 | Japonia | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 629' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Japonia | 450 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
27 | Japonia | 150 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 139' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
25 | Japonia | 400 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 274' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
24 | Japonia | 125 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 1 | 114' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
32 | Japonia | 400 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 174' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
23 | Japonia | – | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
18 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 88 |
|
27 | Brazylia | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
26 | Japonia | 0 € | – | 10 | 100% | 1 | 2 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
27 | Japonia | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
36 | Japonia | 25 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 9' | 1 | 0 | |||||||
| 49 |
|
23 | Japonia | 200 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 566' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Japonia | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 597' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
26 | Korea Południowa | – | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 244' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
28 | Japonia | 350 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
31 | Japonia | 175 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
28 | Japonia | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 34 |
![]() |
22 | Japonia | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
31 | Japonia | 125 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
31 | Japonia | 50 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
20 | Japonia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Montedio Yamagata
6,7 mln €
śr. 216 tys. € / zawodnika
Ile Montedio Yamagata wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Japonia (29 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Montedio Yamagata w sezonie 2026/2027
Montedio Yamagata wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Montedio Yamagata
Jak wygląda skład Montedio Yamagata?
W wyjściowym ustawieniu Montedio Yamagata między słupkami staje R. Sato, a linię obrony najczęściej tworzą A. Kawai, R. Morioka, D. Lee oraz H. Sugii. W środku pola grają S. Kokubu, T. Terayama, S. Doi, R. Nakamura oraz K. Enomoto, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Kida. Trener Akinobu Yokouchi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Montedio Yamagata – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Montedio Yamagata w sezonie 2026/2027.
Montedio Yamagata transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Japonia | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Australia | 29 | – | za darmo |
Kluczowe transfery Montedio Yamagata
Montedio Yamagata bilans transferowy
- -215 tys. € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- -150 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Montedio Yamagata
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Montedio Yamagata w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.
Montedio Yamagata – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Montedio Yamagata? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Montedio Yamagata?
Klub piłkarski Montedio Yamagata zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Tohoku Soccer League.