Forma w lidze
Tochigi City w tabeli
16. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Strata do 6. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 porażki z rzędu
5 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
8:8 bramki
2,00 gola/mecz
7 pkt
8:9 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Tochigi City
Wartość drużyny: 2,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Japonia | 29 | obrońca | 10 | 150 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Japonia | 27 | napastnik | 10 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,96 średnia ocena | Norwegia | 32 | napastnik | 7 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Chorwacja | 35 | obrońca | 10 | 400 tys. € |
Przewidywany skład Tochigi City 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Tochigi City w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 20 |
| ··· | |||||||
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | 11 |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | 10 |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | 10 |
Wyniki Tochigi City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Ventforet Kofu
2
Tochigi City
1
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Tochigi City
1
Imabari
2
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Tokushima Vortis
3
Tochigi City
0
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
Terminarz Tochigi City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 07:00
|
Tochigi City
Yokohama FC
J2 League (Japonia), 11. kolejka
|
|
|
21 Paź 12:00
|
Tochigi City
Fujieda MYFC
J2 League (Japonia), 12. kolejka
|
|
|
25 Paź 10:00
|
Shonan Bellmare
Tochigi City
J2 League (Japonia), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Tochigi City
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sty 2027 |
|
Japonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 14 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 24 Lip 2026 |
![]() |
Japonia |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo |
Tochigi City to klub piłkarski z Japonii występujący w J2 League (Japonia). Swoim domowym obiektem jest City Football Station, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi Naoki Imaya. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Tochigi City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Tochigi City trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Tochigi City w tabeli J2 League?
Tochigi City zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 10 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Tochigi City?
W wyjściowym ustawieniu Tochigi City między słupkami staje J. Kim, a linię obrony najczęściej tworzą A. Simmons, M. Jonjić, H. Teruyama oraz Y. Sato. W środku pola grają T. Mori, Pedro Augusto oraz K. Nishiya, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Koike, A. Yoshida oraz K. Yamashita. Trener Naoki Imaya ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Kiedy Tochigi City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Tochigi City to spotkanie z Yokohama FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie City Football Station w ramach J2 League (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Tochigi City?
Ostatni mecz Tochigi City to porażka z Ventforet Kofu 2:1 w J2 League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Yoshida, Naito oraz Sueki. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Tochigi City w tym sezonie?
Bilans Tochigi City w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-1-6 przy 16 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Tochigi City w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Tochigi City w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Tochigi City
Tochigi City terminarz
Kiedy Tochigi City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Tochigi City to spotkanie z Yokohama FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie City Football Station w ramach J2 League (11. kolejka).
Wyniki Tochigi City w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Tochigi City w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Tochigi City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Tochigi City wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 3/9 | 1/1 | |
|
03 Paź Koniec
|
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
1:2 | 4-3-3 | 5/7 | 1/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
3:0 | 4-3-3 | 2/7 | 3/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
J2 League (Japonia), 7. kolejka
|
1:3 | 4-3-3 | 5/11 | 1/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
J2 League (Japonia), 6. kolejka
|
0:0 | 4-1-4-1 | 5/15 | 4/7 | |
|
06 Wrz Koniec
|
J2 League (Japonia), 5. kolejka
|
1:4 | 4-3-3 | 0/10 | 3/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
J2 League (Japonia), 4. kolejka
|
1:3 | 4-3-3 | 3/10 | 3/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
J2 League (Japonia), 3. kolejka
|
1:3 | 4-3-3 | 3/13 | 0/0 | |
|
15 Sie Koniec
|
J2 League (Japonia), 2. kolejka
|
5:0 | 4-1-4-1 | 7/10 | 0/0 | |
|
09 Sie Koniec
|
J2 League (Japonia), 1. kolejka
|
2:0 | 4-3-3 | 6/12 | 3/3 |
Tochigi City ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 8 z 10 meczów, ze średnią 0,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Tochigi City zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Tochigi City?
Ostatni mecz Tochigi City to porażka z Ventforet Kofu 2:1 w J2 League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Yoshida, Naito oraz Sueki. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Tochigi City – tabela J2 League (Japonia)
Jakie miejsce w tabeli J2 League (Japonia) zajmuje Tochigi City w sezonie 2026/2027.
Miejsce Tochigi City w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Albirex Niigata
|
5 | 5 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 15 | |
| 2 |
Omiya Ardija
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 11 | |
| 3 |
Blaublitz Akita
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Yokohama FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 5 |
Tokushima Vortis
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 10 | |
| 6 |
Fujieda MYFC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Montedio Yamagata
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 8 |
Iwaki
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 9 |
Sagan Tosu
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 10 |
Vegalta Sendai
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 11 |
Oita Trinita
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 12 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 13 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 14 |
Ventforet Kofu
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 15 |
Consadole Sapporo
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 16 |
Kataller Toyama
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:7 | 3 | 6 | |
| 17 |
Vanraure Hachinohe
|
6 | 2 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 6 | |
| 18 |
Shonan Bellmare
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 19 |
Tochigi City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 3 | |
| 20 |
Imabari
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vegalta Sendai
|
6 | 5 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 15 | |
| 2 |
Kataller Toyama
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 3 |
Shonan Bellmare
|
6 | 3 | 3 | 0 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 4 |
Omiya Ardija
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Yokohama FC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Tochigi City
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 7 |
Imabari
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 8 |
Oita Trinita
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 9 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 10 |
Albirex Niigata
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 11 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 12 |
Fujieda MYFC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Vanraure Hachinohe
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 14 |
Tokushima Vortis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 15 |
Montedio Yamagata
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 16 |
Iwaki
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:11 | -5 | 3 | |
| 17 |
Ventforet Kofu
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:11 | -8 | 3 | |
| 18 |
Blaublitz Akita
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 19 |
Sagan Tosu
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 20 |
Consadole Sapporo
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:9 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Tochigi City w tabeli J2 League?
Tochigi City zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 10 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Tochigi City w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Tochigi City na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Tochigi City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,3
- Strzały celne / mecz 4,7
- Asysty / mecz 1,20
- Udane dryblingi / mecz 2,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,70
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 9,9
- Przechwyty / mecz 5,6
- Wybicia / mecz 22,2
- Zablokowane strzały / mecz 3,9
Strzelcy Tochigi City
-
Yuta Koike 4
-
Atsushi Yoshida 3

-
Kazuki Nishiya 2
-
Tokmac Chol Nguen 2
-
Pedro Augusto 1
-
Keita Yamashita 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Tochigi City i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Tochigi City to 46–60 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tochigi City - Yokohama FC Po przerwie pada 63% bramek Tochigi City.Przebieg meczu Tochigi City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 1-0-6 |
Gdy Tochigi City otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Tochigi City
100% bramek Tochigi City pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Tochigi City zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Tochigi City
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Tochigi City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Tochigi City wygra mecz Tochigi City - Yokohama FC Tochigi City przegrał 4 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Tochigi City
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 0%
W 80% meczów Tochigi City padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tochigi City - Yokohama FC Powyżej 2,5 bramki padło w 80% meczów Tochigi City.Tochigi City – faule i karne
- Faule / mecz 10,5
- Faule rywali / mecz 9,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Tochigi City fauluje średnio 10,5 razy na mecz, a wymusza 9,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Tochigi City, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Tochigi City zdobywa 0,75 punktu na mecz wobec 1,17 na wyjeździe.
Tochigi City wygra mecz Tochigi City - Yokohama FC Tochigi City zdobywa u siebie 25% możliwych punktów, na wyjeździe 39%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Tochigi City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Tochigi City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Tochigi City wygra drugą połowę meczu Tochigi City - Yokohama FC Drugą połowę Tochigi City wygrywał w 4 z 10 meczów.Tochigi City – strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,4
Tochigi City oddaje 10,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tochigi City - Yokohama FC Tochigi City oddaje 10,3 strzałów na mecz.Tochigi City – posiadanie piłki
- U siebie 57,5%
- Na wyjeździe 44,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Tochigi City utrzymuje przy piłce 49,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Tochigi City wygra mecz Tochigi City - Yokohama FC Tochigi City utrzymuje średnio 49,9% posiadania piłki.Tochigi City – podania
- Kluczowe / mecz 9,1
- Dośrodkowania / mecz 15,0
- Celność dośrodkowań 31%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 41%
Tochigi City wymienia średnio 330 podań na mecz przy celności 77%, z czego 9,1 to podania kluczowe.
Tochigi City – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 1,70
- Bez straty do przerwy 30%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto Tochigi City to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Tochigi City - Yokohama FC Czyste konto Tochigi City zachowuje w 20% meczów.Tochigi City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,2
Tochigi City wykonuje średnio 3,9 rzutów rożnych na mecz wobec 6,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Tochigi City – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 10%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 10%
- Kartki rywali / mecz 0,6
- Mecze bez kartki 20%
Tochigi City ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Tochigi City – 0,6. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Tochigi City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,33 | 2,67 |
| Dołu tabeli (15–20) | 5 | 3-0-2 | 1,80 | 2,80 | 1,20 |
Najwięcej punktów na mecz Tochigi City zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Tochigi City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
1,80 0,60 | 1,40 1,20 | 1,20 2,20 |
|
15.
|
1,80 0,40 | 1,40 0,40 | 1,20 1,20 |
|
16.
|
0,75 1,17 | 2,00 1,33 | 2,00 1,50 |
|
17.
|
0,75 1,17 | 1,00 1,17 | 2,00 1,83 |
|
18.
|
1,17 0,75 | 1,00 0,75 | 1,17 2,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Tochigi City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Tochigi City w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Tochigi City - Vanraure Hachinohe 5:0 J2 League (Japonia), 15.08.2026
- Najwyższa porażka Tokushima Vortis - Tochigi City 3:0 J2 League (Japonia), 26.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Tochigi City - Vanraure Hachinohe 5:0, J2 League (Japonia), 15.08.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Yoshida, Tochigi City - Imabari 1:2, J2 League (Japonia), 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Suzuki, Tochigi City - Vegalta Sendai 1:3, J2 League (Japonia), 20.09.2026
Jakie statystyki ma Tochigi City w tym sezonie?
Bilans Tochigi City w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-1-6 przy 16 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Tochigi City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Tochigi City w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Tochigi City 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Tochigi City
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 93 |
|
32 | Norwegia | 800 tys. € | 444 tys. € | 7 | 70% | 2 | 1 | 446' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
31 | Japonia | 75 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 29' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
27 | Japonia | – | – | 10 | 100% | 3 | 2 | 761' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Japonia | 175 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 229' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
|
23 | Japonia | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 316' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
23 | Australia | 350 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 1 | 479' | 2 | 1 | |||||||
| 11 |
|
26 | Chile | 250 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 124' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
32 | Japonia | 200 tys. € | 198 tys. € | 5 | 50% | 1 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 46 |
|
18 | Japonia | – | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
32 | Japonia | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
33 | Japonia | 350 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 2 | 863' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
29 | Brazylia | 1 mln € | 402 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 850' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
29 | Japonia | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 809' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
31 | Japonia | 125 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
35 | Japonia | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 58' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
25 | Japonia | – | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Australia | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
24 | Japonia | 125 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 32 |
|
29 | Japonia | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 4 | 1 | 735' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Japonia | 600 tys. € | – | 8 | 80% | 1 | 0 | 661' | 6 | 4 | |||||||
| 5 |
|
36 | Japonia | 0 € | – | 8 | 80% | 1 | 1 | 527' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
35 | Chorwacja | 400 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
28 | Japonia | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
28 | Japonia | 200 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 180' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
25 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
26 | Japonia | – | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
30 | Japonia | 125 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 97 |
|
39 | Korea Południowa | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
40 | Japonia | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
29 | Japonia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 51 |
|
25 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Tochigi City
5,7 mln €
śr. 182 tys. € / zawodnika
Ile Tochigi City wydaje na pensje
1 mln € rocznie
śr. 34 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Japonia (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Tochigi City w sezonie 2026/2027
Tochigi City wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Tochigi City
Jak wygląda skład Tochigi City?
W wyjściowym ustawieniu Tochigi City między słupkami staje J. Kim, a linię obrony najczęściej tworzą A. Simmons, M. Jonjić, H. Teruyama oraz Y. Sato. W środku pola grają T. Mori, Pedro Augusto oraz K. Nishiya, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Koike, A. Yoshida oraz K. Yamashita. Trener Naoki Imaya ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Tochigi City – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Tochigi City w sezonie 2026/2027.
Tochigi City transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sty 2027 |
|
Japonia | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 14 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 24 Lip 2026 |
![]() |
Japonia | 33 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Japonia | 30 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Japonia | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Korea Południowa | 39 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Norwegia | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Chile | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Australia | 23 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Tochigi City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Tochigi City trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 3 piłkarzy.