Forma w lidze
Shonan Bellmare w tabeli
6. miejsce / 17 punktów Play-offy
Strata do lidera: 6 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
2 mecze bez zwycięstwa
7 meczów ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
4:5 bramki
1,00 gola/mecz
12 pkt
7:4 bramki
1,17 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Shonan Bellmare
Wartość drużyny: 2,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Japonia | 26 | napastnik | 10 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Japonia | 32 | pomocnik | 10 | 275 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,55 średnia ocena | Japonia | 24 | napastnik | 5 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Japonia | 27 | bramkarz | 10 | 100 tys. € |
Przewidywany skład Shonan Bellmare 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Shonan Bellmare w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 20 |
| ··· | |||||||
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 17 |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 17 |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 14 |
Wyniki Shonan Bellmare
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Albirex Niigata
1
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Fujieda MYFC
1
Shonan Bellmare
1
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Imabari
1
Shonan Bellmare
2
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
Terminarz Shonan Bellmare
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 11:00
|
Kataller Toyama
Shonan Bellmare
J2 League (Japonia), 11. kolejka
|
|
|
21 Paź 12:00
|
Shonan Bellmare
Iwaki
J2 League (Japonia), 12. kolejka
|
|
|
25 Paź 10:00
|
Shonan Bellmare
Tochigi City
J2 League (Japonia), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Shonan Bellmare
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 Wrz 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Japonia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Japonia |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo |
Shonan Bellmare to klub piłkarski z Japonii występujący w J2 League (Japonia). Swoim domowym obiektem jest Lemon Gas Stadium Hiratsuka, który może pomieścić 15 380 widzów. Zespół prowadzi Tetsu Nagasawa. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Shonan Bellmare?
Klub piłkarski Shonan Bellmare zdobył w swojej historii 15 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Japan Soccer League oraz Puchar Japonii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Japonii, Puchar Ligi Japonii, Puchar Panamy, Azjatycki Puchar Zdobywców Pucharów, Mistrzostwo 2. ligi Japan Soccer League, Mistrzostwo Kanto Soccer League oraz Amatorski Puchar Japonii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Shonan Bellmare w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Shonan Bellmare w tabeli J2 League?
Shonan Bellmare zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 17 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 6 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Shonan Bellmare?
W wyjściowym ustawieniu Shonan Bellmare między słupkami staje K. Sanada, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Suzuki, H. Matsumoto, Y. Hakamata oraz S. Matsumura. W środku pola grają A. Silva, Y. Fukazawa, S. Tamura oraz S. Takeda, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Yamada, T. Nishino. Trener Tetsu Nagasawa ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Kiedy Shonan Bellmare gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shonan Bellmare to spotkanie z Kataller Toyama, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 11:00 na obiekcie Toyama Athletic Recreation Park Stadium w ramach J2 League (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shonan Bellmare?
Ostatni mecz Shonan Bellmare to remis z Albirex Niigata 1:1 w J2 League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Wakatsuki, Okuno. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Shonan Bellmare w tym sezonie?
Bilans Shonan Bellmare w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-5-1 przy 11 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 8,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Shonan Bellmare w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Shonan Bellmare w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Shonan Bellmare
Shonan Bellmare terminarz
Kiedy Shonan Bellmare gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shonan Bellmare to spotkanie z Kataller Toyama, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 11:00 na obiekcie Toyama Athletic Recreation Park Stadium w ramach J2 League (11. kolejka).
Wyniki Shonan Bellmare w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Shonan Bellmare w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Shonan Bellmare w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Shonan Bellmare wyniki
Shonan Bellmare ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 8 z 10 meczów, ze średnią 1,88 punktu. W pozostałych ustawieniach Shonan Bellmare zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shonan Bellmare?
Ostatni mecz Shonan Bellmare to remis z Albirex Niigata 1:1 w J2 League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Wakatsuki, Okuno. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Shonan Bellmare – tabela J2 League (Japonia)
Jakie miejsce w tabeli J2 League (Japonia) zajmuje Shonan Bellmare w sezonie 2026/2027.
Miejsce Shonan Bellmare w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Albirex Niigata
|
5 | 5 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 15 | |
| 2 |
Omiya Ardija
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 11 | |
| 3 |
Blaublitz Akita
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Yokohama FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 5 |
Tokushima Vortis
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 10 | |
| 6 |
Fujieda MYFC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Montedio Yamagata
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 8 |
Iwaki
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 9 |
Sagan Tosu
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 10 |
Vegalta Sendai
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 11 |
Oita Trinita
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 12 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 13 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 14 |
Ventforet Kofu
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 15 |
Consadole Sapporo
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 16 |
Kataller Toyama
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:7 | 3 | 6 | |
| 17 |
Vanraure Hachinohe
|
6 | 2 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 6 | |
| 18 |
Shonan Bellmare
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 19 |
Tochigi City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 3 | |
| 20 |
Imabari
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vegalta Sendai
|
6 | 5 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 15 | |
| 2 |
Kataller Toyama
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 3 |
Shonan Bellmare
|
6 | 3 | 3 | 0 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 4 |
Omiya Ardija
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Yokohama FC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Tochigi City
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 7 |
Imabari
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 8 |
Oita Trinita
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 9 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 10 |
Albirex Niigata
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 11 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 12 |
Fujieda MYFC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Vanraure Hachinohe
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 14 |
Tokushima Vortis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 15 |
Montedio Yamagata
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 16 |
Iwaki
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:11 | -5 | 3 | |
| 17 |
Ventforet Kofu
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:11 | -8 | 3 | |
| 18 |
Blaublitz Akita
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 19 |
Sagan Tosu
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 20 |
Consadole Sapporo
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:9 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Shonan Bellmare w tabeli J2 League?
Shonan Bellmare zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 17 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 6 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Shonan Bellmare w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Shonan Bellmare na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Shonan Bellmare na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,2
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,80
- Udane dryblingi / mecz 2,2
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,90
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 9,6
- Przechwyty / mecz 5,8
- Wybicia / mecz 20,9
- Zablokowane strzały / mecz 3,5
Strzelcy Shonan Bellmare
Rozkład bramek w czasie
Bramki Shonan Bellmare i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Shonan Bellmare to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kataller Toyama - Shonan Bellmare Po przerwie pada 55% bramek Shonan Bellmare.Przebieg meczu Shonan Bellmare i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-3-0 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 3-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Shonan Bellmare otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Shonan Bellmare
100% bramek Shonan Bellmare pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Shonan Bellmare zdobywa w sezonie średnio 1,70 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Shonan Bellmare
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Shonan Bellmare, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Shonan Bellmare wygra mecz Kataller Toyama - Shonan Bellmare Shonan Bellmare nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Shonan Bellmare
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 60%
- Powyżej 2,5 30%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 30% meczów Shonan Bellmare padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kataller Toyama - Shonan Bellmare Powyżej 2,5 bramki padło w 30% meczów Shonan Bellmare.Shonan Bellmare – faule i karne
- Faule / mecz 10,5
- Faule rywali / mecz 9,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Shonan Bellmare fauluje średnio 10,5 razy na mecz, a wymusza 9,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Shonan Bellmare, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Shonan Bellmare zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Shonan Bellmare wygra mecz Kataller Toyama - Shonan Bellmare Shonan Bellmare zdobywa u siebie 42% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Shonan Bellmare ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli Shonan Bellmare, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Shonan Bellmare wygra drugą połowę meczu Kataller Toyama - Shonan Bellmare Drugą połowę Shonan Bellmare wygrywał w 4 z 10 meczów.Shonan Bellmare – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 4,7
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,5
Shonan Bellmare oddaje 8,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Kataller Toyama - Shonan Bellmare Shonan Bellmare oddaje 8,2 strzałów na mecz.Shonan Bellmare – posiadanie piłki
- U siebie 52,3%
- Na wyjeździe 49,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 10
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 10 meczów. Średnio Shonan Bellmare utrzymuje przy piłce 50,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Shonan Bellmare wygra mecz Kataller Toyama - Shonan Bellmare Shonan Bellmare utrzymuje średnio 50,6% posiadania piłki.Shonan Bellmare – podania
- Kluczowe / mecz 7,5
- Dośrodkowania / mecz 16,9
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 35%
Shonan Bellmare wymienia średnio 359 podań na mecz przy celności 74%, z czego 7,5 to podania kluczowe.
Shonan Bellmare – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 3 z 6
- Stracone / mecz 0,90
- Bez straty do przerwy 70%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Shonan Bellmare to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Kataller Toyama - Shonan Bellmare Czyste konto Shonan Bellmare zachowuje w 40% meczów.Shonan Bellmare – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 8,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Shonan Bellmare wykonuje średnio 5,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Shonan Bellmare – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 30%
Shonan Bellmare ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Shonan Bellmare – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Shonan Bellmare według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,33 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 5 | 2-3-0 | 1,80 | 0,80 | 0,40 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Shonan Bellmare zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Shonan Bellmare na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,20 2,40 | 2,00 1,80 | 1,40 0,60 |
|
5.
|
2,00 1,40 | 2,60 1,20 | 1,20 1,40 |
|
6.
|
1,25 2,00 | 1,00 1,17 | 1,25 0,67 |
|
7.
|
1,60 1,20 | 1,60 0,60 | 1,00 0,60 |
|
8.
|
1,80 0,80 | 1,40 1,20 | 0,60 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Shonan Bellmare
Skrajne wyniki i osiągnięcia Shonan Bellmare w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Oita Trinita - Shonan Bellmare 0:1 J2 League (Japonia), 8.08.2026
- Najwyższa porażka Shonan Bellmare - Vegalta Sendai 1:3 J2 League (Japonia), 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Omiya Ardija - Shonan Bellmare 2:2, J2 League (Japonia), 29.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 9. minuta Yamada, Shonan Bellmare - Vegalta Sendai 1:3, J2 League (Japonia), 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+11 minuta Fukazawa, Fujieda MYFC - Shonan Bellmare 1:1, J2 League (Japonia), 3.10.2026
Jakie statystyki ma Shonan Bellmare w tym sezonie?
Bilans Shonan Bellmare w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-5-1 przy 11 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 8,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Shonan Bellmare – zawodnicy
Jak wygląda kadra Shonan Bellmare w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Shonan Bellmare 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Shonan Bellmare
-
Shusuke Ota Napastnik Wstrząśnienie mózgu pauzuje od 2 dni
-
Yutaro Oda Napastnik Uraz łąkotki pauzuje od 4 dniopuszczone: 1 mecz
-
Keigo Watanabe Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 18 dniopuszczone: 3 mecze
-
Naoki Kase Pomocnik Uraz pauzuje od 18 dniopuszczone: 3 mecze

-
Kazuki Dohana Obrońca Uraz pauzuje od 25 dniopuszczone: 4 mecze

Kadra Shonan Bellmare
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
30 | Japonia | 300 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 69' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
24 | Japonia | 175 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 134' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
24 | Japonia | 250 tys. € | – | 8 | 80% | 2 | 0 | 575' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
26 | Japonia | 700 tys. € | – | 10 | 100% | 4 | 1 | 797' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
33 | Kolumbia | 150 tys. € | – | 5 | 50% | 1 | 0 | 66' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Japonia | 400 tys. € | 130 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 144' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
21 | Japonia | 300 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
![]() |
20 | Japonia | 225 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 86 |
![]() |
26 | Japonia | 350 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 1 | 513' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
33 | Japonia | 225 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 1 | 306' | 0 | 1 | |||||||
| 16 |
|
31 | Brazylia | 350 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 644' | 2 | 0 | |||||||
| 37 |
|
32 | Japonia | 700 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 750' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
32 | Japonia | 275 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 2 | 808' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
24 | Japonia | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 580' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
37 | Japonia | 150 tys. € | – | 5 | 50% | 2 | 0 | 119' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
25 | Japonia | 225 tys. € | 480 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 157' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
19 | Japonia | – | – | 2 | 20% | 0 | 1 | 49' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
26 | Japonia | 400 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 416' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Japonia | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 464' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
27 | Japonia | 400 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
18 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 15 |
![]() |
27 | Japonia | 500 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 1 | 606' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
22 | Japonia | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 886' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
30 | Japonia | 400 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 1 | 744' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
28 | Japonia | 450 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 145' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
28 | Japonia | 200 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
37 | Japonia | 100 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
25 | Japonia | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
22 | Japonia | – | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
|
18 | Japonia | – | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 31 |
|
27 | Japonia | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
31 | Japonia | 75 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
|
22 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
|
36 | Japonia | 125 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Shonan Bellmare
8,2 mln €
śr. 241 tys. € / zawodnika
Ile Shonan Bellmare wydaje na pensje
610 tys. € rocznie
śr. 18 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Japonia (32 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Shonan Bellmare w sezonie 2026/2027
Shonan Bellmare wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Shonan Bellmare
Jak wygląda skład Shonan Bellmare?
W wyjściowym ustawieniu Shonan Bellmare między słupkami staje K. Sanada, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Suzuki, H. Matsumoto, Y. Hakamata oraz S. Matsumura. W środku pola grają A. Silva, Y. Fukazawa, S. Tamura oraz S. Takeda, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Yamada, T. Nishino. Trener Tetsu Nagasawa ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Shonan Bellmare – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Shonan Bellmare w sezonie 2026/2027.
Shonan Bellmare transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 Wrz 2026 |
|
Japonia | 26 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Japonia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Japonia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
|
Japonia | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Shonan Bellmare
Shonan Bellmare bilans transferowy
- 0 € 2026
- +1,2 mln € 2025
- 0 € 2024
- +700 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Shonan Bellmare
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Shonan Bellmare w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuściło 4 piłkarzy.
Shonan Bellmare – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Shonan Bellmare? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Shonan Bellmare?
Klub piłkarski Shonan Bellmare zdobył w swojej historii 15 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Japan Soccer League oraz Puchar Japonii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Japonii, Puchar Ligi Japonii, Puchar Panamy, Azjatycki Puchar Zdobywców Pucharów, Mistrzostwo 2. ligi Japan Soccer League, Mistrzostwo Kanto Soccer League oraz Amatorski Puchar Japonii.