Souki Tamura jest piłkarzem występującym obecnie w Shonan Bellmare. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Soki Tamura
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Soki Tamura w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Soki Tamura wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.97, a skuteczność strzałów to 0,0%. Soki Tamura oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Soki Tamura w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Soki Tamura rozegrał w barwach Shonan Bellmare w J2 League 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 580 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Czy Soki Tamura ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Soki Tamura nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Soki Tamura to złamanie kostki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 113 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Soki Tamura?
Soki Tamura najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Soki Tamura?
Wycena 24-letniego Soki Tamura według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 100 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Soki Tamura?
Soki Tamura urodził się 20 kwietnia 2002 w Chiba w Japonii. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Soki Tamura – statystyki
Szczegółowe statystyki Soki Tamura w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Shonan Bellmare. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Soki Tamura
Souki Tamura vs. inni
Atak
Obrona
Podania Soki Tamura
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Soki Tamura w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Soki Tamura wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.97, a skuteczność strzałów to 0,0%. Soki Tamura oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Soki Tamura – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Soki Tamura w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Soki Tamura
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10 2026 |
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
1:1 | 52' | 0 | 0 | – | |||
| 03.10 2026 |
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
1:1 | 62' | 0 | 0 | – | |||
| 26.09 2026 |
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
1:2 | 62' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
J2 League (Japonia), 7. kolejka
|
1:1 | 18' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
J2 League (Japonia), 6. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
J2 League (Japonia), 5. kolejka
|
1:3 | 63' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
J2 League (Japonia), 4. kolejka
|
2:2 | 65' | 0 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
J2 League (Japonia), 3. kolejka
|
0:0 | 76' | 0 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
J2 League (Japonia), 2. kolejka
|
1:0 | 63' | 0 | 0 | – | |||
| 08.08 2026 |
J2 League (Japonia), 1. kolejka
|
0:1 | 74' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Soki Tamura w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Soki Tamura rozegrał w barwach Shonan Bellmare w J2 League 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 580 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Soki Tamura – transfery
W trakcie kariery Soki Tamura zmieniał klub 2 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Shonan Bellmare 2025 – obecnie
-
Tsukuba University 2021 – 2025

-
Kashiwa Reysol U18 do 2021

Soki Tamura – forma
W ostatnich 5 meczach Soki Tamura zanotował bilans 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,28. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Soki Tamura ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.95, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.28 — wynik powyżej średniej ligowej (5.10).
W ostatnich 10 meczach Soki Tamura 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 4.80, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.21 — wynik powyżej średniej ligowej (5.10).
W jakiej formie jest Soki Tamura?
Soki Tamura jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.28 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.97). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Soki Tamura – kontuzje
W trakcie kariery Soki Tamura zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 38 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Soki Tamura
-
Złamanie kostki
29.06.25 – 19.10.25 (113 dni)
Shonan Bellmare opuszczone: 16 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
11.03.25 – 28.06.25 (110 dni)
Shonan Bellmare opuszczone: 22 mecze
Czy Soki Tamura ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Soki Tamura nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Soki Tamura to złamanie kostki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 113 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Soki Tamura – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Soki Tamura wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Soki Tamura na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Soki Tamura?
Wycena Soki Tamura wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Soki Tamura wyceniano na 100 tys. €, a najniżej na 0 €.