Forma w lidze
Omiya Ardija w tabeli
2. miejsce / 20 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 3 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
11:4 bramki
2,20 gola/mecz
9 pkt
9:5 bramki
1,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Omiya Ardija
Wartość drużyny: 8,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Brazylia | 32 | napastnik | 10 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Japonia | 25 | pomocnik | 8 | 550 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 5,73 średnia ocena | Brazylia | 32 | napastnik | 10 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Australia | 28 | bramkarz | 10 | 700 tys. € |
Przewidywany skład Omiya Ardija 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Omiya Ardija w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 20 |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 20 |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 18 |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 17 |
Wyniki Omiya Ardija
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Omiya Ardija
3
Vanraure Hachinohe
1
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Tegevajaro Miyazaki
1
Omiya Ardija
1
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Omiya Ardija
5
Ventforet Kofu
1
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
Terminarz Omiya Ardija
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 07:00
|
Sagan Tosu
Omiya Ardija
J2 League (Japonia), 11. kolejka
|
|
|
21 Paź 12:00
|
Omiya Ardija
Kataller Toyama
J2 League (Japonia), 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 07:00
|
Omiya Ardija
Yokohama FC
J2 League (Japonia), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Omiya Ardija
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Nigeria |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia |
|
koniec wypożyczenia |
Omiya Ardija to klub piłkarski z Japonii występujący w J2 League (Japonia). Swoim domowym obiektem jest NACK5 Stadium, który może pomieścić 15 491 widzów. Zespół prowadzi Narcis Pelach. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 8,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Omiya Ardija?
Klub piłkarski Omiya Ardija zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Japonii oraz Mistrzostwo 2. ligi Japonii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo regionalne Japonii oraz Amatorski Puchar Japonii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Omiya Ardija w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Omiya Ardija trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Omiya Ardija w tabeli J2 League?
Omiya Ardija zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 20 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Omiya Ardija?
W wyjściowym ustawieniu Omiya Ardija między słupkami staje T. Glover, a linię obrony najczęściej tworzą K. Sekiguchi, R. Nishio, Y. Ozaki oraz H. Kato. W środku pola grają M. Edward, G. Kato oraz Y. Toyokawa, a za skuteczność w ataku odpowiadają Caprini, C. Junior oraz T. Izumi. Trener Narcis Pelach ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Kiedy Omiya Ardija gra następny mecz?
Najbliższy mecz Omiya Ardija to spotkanie z Sagan Tosu, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Ekimae Real Estate Stadium w ramach J2 League (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Omiya Ardija?
Ostatni mecz Omiya Ardija to wygrana z Vanraure Hachinohe 3:1 w J2 League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Ozaki, Nishio, Owie oraz Junior. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Omiya Ardija w tym sezonie?
Bilans Omiya Ardija w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-5-0 przy 20 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 12,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Omiya Ardija w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Omiya Ardija w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Omiya Ardija
Omiya Ardija terminarz
Kiedy Omiya Ardija gra następny mecz?
Najbliższy mecz Omiya Ardija to spotkanie z Sagan Tosu, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Ekimae Real Estate Stadium w ramach J2 League (11. kolejka).
Wyniki Omiya Ardija w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Omiya Ardija w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Omiya Ardija w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Omiya Ardija wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
3:1 | 4-3-3 | 8/15 | 1/1 | |
|
04 Paź Koniec
|
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 7/11 | 1/2 | |
|
26 Wrz Koniec
|
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
5:1 | 4-3-3 | 2/6 | 2/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
J2 League (Japonia), 7. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 7/11 | 2/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
J2 League (Japonia), 6. kolejka
|
0:0 | 4-3-3 | 5/6 | 2/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
J2 League (Japonia), 5. kolejka
|
0:0 | 4-3-3 | 6/13 | 2/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
J2 League (Japonia), 4. kolejka
|
2:2 | 4-3-3 | 4/6 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
J2 League (Japonia), 3. kolejka
|
1:4 | 4-2-3-1 | 3/10 | 2/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
J2 League (Japonia), 2. kolejka
|
2:3 | 4-3-3 | 3/9 | 1/4 | |
|
08 Sie Koniec
|
J2 League (Japonia), 1. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 2/8 | 0/0 |
Omiya Ardija ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 8 z 10 meczów, ze średnią 1,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Omiya Ardija zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Omiya Ardija?
Ostatni mecz Omiya Ardija to wygrana z Vanraure Hachinohe 3:1 w J2 League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Ozaki, Nishio, Owie oraz Junior. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Omiya Ardija – tabela J2 League (Japonia)
Jakie miejsce w tabeli J2 League (Japonia) zajmuje Omiya Ardija w sezonie 2026/2027.
Miejsce Omiya Ardija w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Albirex Niigata
|
5 | 5 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 15 | |
| 2 |
Omiya Ardija
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 11 | |
| 3 |
Blaublitz Akita
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Yokohama FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 5 |
Tokushima Vortis
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 10 | |
| 6 |
Fujieda MYFC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Montedio Yamagata
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 8 |
Iwaki
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 9 |
Sagan Tosu
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 10 |
Vegalta Sendai
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 11 |
Oita Trinita
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 12 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 13 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 14 |
Ventforet Kofu
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 15 |
Consadole Sapporo
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 16 |
Kataller Toyama
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:7 | 3 | 6 | |
| 17 |
Vanraure Hachinohe
|
6 | 2 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 6 | |
| 18 |
Shonan Bellmare
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 19 |
Tochigi City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 3 | |
| 20 |
Imabari
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vegalta Sendai
|
6 | 5 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 15 | |
| 2 |
Kataller Toyama
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 3 |
Shonan Bellmare
|
6 | 3 | 3 | 0 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 4 |
Omiya Ardija
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Yokohama FC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Tochigi City
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 7 |
Imabari
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 8 |
Oita Trinita
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 9 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 10 |
Albirex Niigata
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 11 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 12 |
Fujieda MYFC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Vanraure Hachinohe
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 14 |
Tokushima Vortis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 15 |
Montedio Yamagata
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 16 |
Iwaki
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:11 | -5 | 3 | |
| 17 |
Ventforet Kofu
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:11 | -8 | 3 | |
| 18 |
Blaublitz Akita
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 19 |
Sagan Tosu
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 20 |
Consadole Sapporo
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:9 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Omiya Ardija w tabeli J2 League?
Omiya Ardija zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 20 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Omiya Ardija w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Omiya Ardija na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Omiya Ardija na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,2
- Strzały celne / mecz 5,5
- Asysty / mecz 1,50
- Udane dryblingi / mecz 3,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,90
- Czyste konta 30%
- Odbiory / mecz 8,5
- Przechwyty / mecz 7,3
- Wybicia / mecz 21,5
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy Omiya Ardija
Rozkład bramek w czasie
Bramki Omiya Ardija i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Omiya Ardija to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sagan Tosu - Omiya Ardija Po przerwie pada 60% bramek Omiya Ardija.Przebieg meczu Omiya Ardija i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-3-0 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 5-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-3-0 |
Gdy Omiya Ardija otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Omiya Ardija
90% bramek Omiya Ardija pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Omiya Ardija zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Omiya Ardija
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Omiya Ardija, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Omiya Ardija wygra mecz Sagan Tosu - Omiya Ardija Omiya Ardija nie przegrywa od 10 meczów.Bramki w meczach Omiya Ardija
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 30%
- Powyżej 5,5 10%
W 50% meczów Omiya Ardija padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sagan Tosu - Omiya Ardija Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Omiya Ardija.Omiya Ardija – faule i karne
- Faule / mecz 10,4
- Faule rywali / mecz 9,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Omiya Ardija fauluje średnio 10,4 razy na mecz, a wymusza 9,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Omiya Ardija, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Omiya Ardija zdobywa 2,20 punktu na mecz wobec 1,80 na wyjeździe.
Omiya Ardija wygra mecz Sagan Tosu - Omiya Ardija Omiya Ardija zdobywa u siebie 73% możliwych punktów, na wyjeździe 60%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Omiya Ardija ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Omiya Ardija, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 10 meczów.
Omiya Ardija wygra drugą połowę meczu Sagan Tosu - Omiya Ardija Drugą połowę Omiya Ardija wygrywał w 6 z 10 meczów.Omiya Ardija – strzały
- Celne / mecz 5,5
- Niecelne / mecz 6,7
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
Omiya Ardija oddaje 12,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sagan Tosu - Omiya Ardija Omiya Ardija oddaje 12,2 strzałów na mecz.Omiya Ardija – posiadanie piłki
- U siebie 53,2%
- Na wyjeździe 55,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 10
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 10 meczów. Średnio Omiya Ardija utrzymuje przy piłce 54,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Omiya Ardija wygra mecz Sagan Tosu - Omiya Ardija Omiya Ardija utrzymuje średnio 54,5% posiadania piłki.Omiya Ardija – podania
- Kluczowe / mecz 10,6
- Dośrodkowania / mecz 16,7
- Celność dośrodkowań 29%
- Podania długie / mecz 55
- Celność długich podań 34%
Omiya Ardija wymienia średnio 398 podań na mecz przy celności 77%, z czego 10,6 to podania kluczowe.
Omiya Ardija – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 0,90
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Omiya Ardija to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Sagan Tosu - Omiya Ardija Czyste konto Omiya Ardija zachowuje w 30% meczów.Omiya Ardija – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 70%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 4,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,2
Omiya Ardija wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Omiya Ardija – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 10%
Omiya Ardija ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Omiya Ardija – 1,4.
Omiya Ardija według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,50 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 4 | 0-4-0 | 1,00 | 0,50 | 0,50 |
| Dołu tabeli (15–20) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 3,75 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz Omiya Ardija zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Omiya Ardija na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,00 2,50 | 1,75 1,83 | 1,00 0,67 |
|
2.
|
2,20 1,80 | 2,20 1,80 | 0,80 1,00 |
|
3.
|
3,00 1,00 | 1,60 1,20 | 0,60 2,20 |
|
4.
|
1,20 2,40 | 2,00 1,80 | 1,40 0,60 |
|
5.
|
2,00 1,40 | 2,60 1,20 | 1,20 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Omiya Ardija
Skrajne wyniki i osiągnięcia Omiya Ardija w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Omiya Ardija - Ventforet Kofu 5:1 J2 League (Japonia), 26.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Omiya Ardija - Ventforet Kofu 5:1, J2 League (Japonia), 26.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Yamamoto, Omiya Ardija - Albirex Niigata 1:0, J2 League (Japonia), 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Izumi, Fujieda MYFC - Omiya Ardija 1:1, J2 League (Japonia), 19.09.2026
Jakie statystyki ma Omiya Ardija w tym sezonie?
Bilans Omiya Ardija w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-5-0 przy 20 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 12,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Omiya Ardija – zawodnicy
Jak wygląda kadra Omiya Ardija w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Omiya Ardija 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Omiya Ardija
-
Ko Shimura Bramkarz Uraz łydki pauzuje od 492 dniopuszczone: 41 meczów
Kadra Omiya Ardija
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
22 | Japonia | 700 tys. € | – | 3 | 30% | 1 | 0 | 156' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
32 | Brazylia | 800 tys. € | – | 10 | 100% | 7 | 1 | 795' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Brazylia | 1 mln € | – | 10 | 100% | 2 | 3 | 849' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
25 | Japonia | 700 tys. € | – | 10 | 100% | 3 | 2 | 774' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
33 | Japonia | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 191' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
32 | Japonia | 500 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 612' | 4 | 0 | |||||||
| 49 |
|
17 | Japonia | – | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 80' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
18 | Japonia | – | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 13' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
|
17 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
24 | Tajlandia | 1 mln € | 120 tys. € | 5 | 50% | 1 | 1 | 162' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
30 | Japonia | 600 tys. € | – | 5 | 50% | 1 | 0 | 212' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Japonia | 550 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 4 | 626' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
22 | Brazylia | 300 tys. € | – | 6 | 60% | 1 | 2 | 152' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
24 | Japonia | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 343' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
23 | Japonia | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 820' | 3 | 0 | |||||||
| 47 |
![]() |
18 | Japonia | – | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 308' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
18 | Japonia | – | – | 7 | 70% | 1 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
21 | Japonia | – | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 48 |
|
15 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
24 | Japonia | 250 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
23 | Japonia | 300 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 860' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
|
25 | Japonia | 750 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 852' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
25 | Japonia | 450 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 2 | 891' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
18 | Japonia | – | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 219' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
28 | Japonia | 300 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 2' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
31 | Brazylia | 500 tys. € | 116 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
30 | Japonia | 350 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 43 |
|
17 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 46 |
|
17 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
28 | Australia | 700 tys. € | 307 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
37 | Japonia | 0 € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
30 | Japonia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 45 |
|
16 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 50 |
![]() |
22 | Japonia | 0 € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Omiya Ardija
10,3 mln €
śr. 304 tys. € / zawodnika
Ile Omiya Ardija wydaje na pensje
543 tys. € rocznie
śr. 16 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Japonia (28 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Omiya Ardija w sezonie 2026/2027
Omiya Ardija wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Omiya Ardija
Jak wygląda skład Omiya Ardija?
W wyjściowym ustawieniu Omiya Ardija między słupkami staje T. Glover, a linię obrony najczęściej tworzą K. Sekiguchi, R. Nishio, Y. Ozaki oraz H. Kato. W środku pola grają M. Edward, G. Kato oraz Y. Toyokawa, a za skuteczność w ataku odpowiadają Caprini, C. Junior oraz T. Izumi. Trener Narcis Pelach ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Omiya Ardija – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Omiya Ardija w sezonie 2026/2027.
Omiya Ardija transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Nigeria | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia | 21 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2027 |
|
Japonia | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Japonia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Japonia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 14 Wrz 2026 |
![]() |
Japonia | 26 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Omiya Ardija
Omiya Ardija bilans transferowy
- -2,5 mln € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +300 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Omiya Ardija
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Omiya Ardija w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Omiya Ardija trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Omiya Ardija – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Omiya Ardija? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Omiya Ardija?
Klub piłkarski Omiya Ardija zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Japonii oraz Mistrzostwo 2. ligi Japonii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo regionalne Japonii oraz Amatorski Puchar Japonii.