Forma w lidze
Tokushima Vortis w tabeli
12. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do 6. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
8 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
6:2 bramki
1,20 gola/mecz
3 pkt
4:10 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Tokushima Vortis
Wartość drużyny: 5,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Japonia | 33 | napastnik | 10 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Japonia | 33 | napastnik | 10 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,03 średnia ocena | Japonia | 33 | napastnik | 10 | 225 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 900 minut | Japonia | 26 | bramkarz | 10 | 350 tys. € |
Przewidywany skład Tokushima Vortis 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Tokushima Vortis w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 20 |
| ··· | |||||||
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | 13 |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | 13 |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 12 |
Wyniki Tokushima Vortis
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Tokushima Vortis
1
Imabari
2
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Albirex Niigata
2
Tokushima Vortis
1
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Tokushima Vortis
3
Tochigi City
0
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
Terminarz Tokushima Vortis
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 07:00
|
Vegalta Sendai
Tokushima Vortis
J2 League (Japonia), 11. kolejka
|
|
|
21 Paź 12:00
|
Tokushima Vortis
Vanraure Hachinohe
J2 League (Japonia), 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 07:00
|
Fujieda MYFC
Tokushima Vortis
J2 League (Japonia), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Tokushima Vortis
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 16 Lip 2026 |
|
Japonia |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia |
|
za darmo |
Tokushima Vortis to klub piłkarski z Japonii występujący w J2 League (Japonia). Swoim domowym obiektem jest Pocari Sweat Stadium, który może pomieścić 17 924 widzów. Zespół prowadzi Takafumi Yoshimoto. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Tokushima Vortis?
Klub piłkarski Tokushima Vortis zdobył w swojej historii 7 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Shikoku Soccer League oraz Amatorskie mistrzostwo Japonii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Japonii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Tokushima Vortis w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Tokushima Vortis w tabeli J2 League?
Tokushima Vortis zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 10 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Tokushima Vortis?
W wyjściowym ustawieniu Tokushima Vortis między słupkami staje K. Kitamura, a linię obrony najczęściej tworzą K. Yamakoshi, N. Yamada oraz H. Tanaka. W środku pola grają K. Yanagisawa, Lucas Barcelos Damacena, T. Sugimoto, K. Iwao, S. Kodama oraz Y. Takagi, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Watari. Trener Takafumi Yoshimoto ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Kiedy Tokushima Vortis gra następny mecz?
Najbliższy mecz Tokushima Vortis to spotkanie z Vegalta Sendai, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Yurtec Stadium Sendai w ramach J2 League (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Tokushima Vortis?
Ostatni mecz Tokushima Vortis to porażka z Imabari 1:2 w J2 League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Teixeira Lima, Umeki oraz Da Silva Carvalho. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Tokushima Vortis w tym sezonie?
Bilans Tokushima Vortis w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-1-5 przy 10 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Tokushima Vortis w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Tokushima Vortis w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Tokushima Vortis
Tokushima Vortis terminarz
Kiedy Tokushima Vortis gra następny mecz?
Najbliższy mecz Tokushima Vortis to spotkanie z Vegalta Sendai, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Yurtec Stadium Sendai w ramach J2 League (11. kolejka).
Wyniki Tokushima Vortis w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Tokushima Vortis w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Tokushima Vortis w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Tokushima Vortis wyniki
Tokushima Vortis ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 9 z 10 meczów, ze średnią 1,44 punktu. W pozostałych ustawieniach Tokushima Vortis zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Tokushima Vortis?
Ostatni mecz Tokushima Vortis to porażka z Imabari 1:2 w J2 League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Teixeira Lima, Umeki oraz Da Silva Carvalho. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Tokushima Vortis – tabela J2 League (Japonia)
Jakie miejsce w tabeli J2 League (Japonia) zajmuje Tokushima Vortis w sezonie 2026/2027.
Miejsce Tokushima Vortis w tabeli J2 League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vegalta Sendai
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 10 | 23 | |
2
|
Omiya Ardija
|
10 | 5 | 5 | 0 | 20:9 | 11 | 20 | |
3
|
Albirex Niigata
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 20 | |
4
|
Kataller Toyama
|
10 | 5 | 3 | 2 | 19:10 | 9 | 18 | |
5
|
Yokohama FC
|
10 | 5 | 2 | 3 | 19:13 | 6 | 17 | |
6
|
Shonan Bellmare
|
10 | 4 | 5 | 1 | 11:9 | 2 | 17 | |
7
|
Oita Trinita
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:8 | 3 | 14 | |
8
|
Fujieda MYFC
|
10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Blaublitz Akita
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 13 | |
10
|
Tegevajaro Miyazaki
|
10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 0 | 13 | |
11
|
Jubilo Iwata
|
10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | 13 | |
12
|
Tokushima Vortis
|
10 | 4 | 1 | 5 | 10:12 | -2 | 13 | |
13
|
Montedio Yamagata
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:9 | 2 | 12 | |
14
|
Iwaki
|
10 | 4 | 0 | 6 | 13:17 | -4 | 12 | |
15
|
Sagan Tosu
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:12 | -3 | 11 | |
16
|
Tochigi City
|
10 | 3 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 10 | |
17
|
Imabari
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:19 | -8 | 10 | |
18
|
Ventforet Kofu
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | 10 | |
19
|
Vanraure Hachinohe
|
10 | 3 | 1 | 6 | 6:17 | -11 | 10 | |
20
|
Consadole Sapporo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Albirex Niigata
|
5 | 5 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 15 | |
| 2 |
Omiya Ardija
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:4 | 7 | 11 | |
| 3 |
Blaublitz Akita
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | 3 | 11 | |
| 4 |
Yokohama FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 5 |
Tokushima Vortis
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 10 | |
| 6 |
Fujieda MYFC
|
5 | 2 | 3 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Montedio Yamagata
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 8 |
Iwaki
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 9 |
Sagan Tosu
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 10 |
Vegalta Sendai
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 11 |
Oita Trinita
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 12 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 13 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 14 |
Ventforet Kofu
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 15 |
Consadole Sapporo
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 7 | |
| 16 |
Kataller Toyama
|
5 | 1 | 3 | 1 | 10:7 | 3 | 6 | |
| 17 |
Vanraure Hachinohe
|
6 | 2 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 6 | |
| 18 |
Shonan Bellmare
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 19 |
Tochigi City
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 3 | |
| 20 |
Imabari
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vegalta Sendai
|
6 | 5 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 15 | |
| 2 |
Kataller Toyama
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 12 | |
| 3 |
Shonan Bellmare
|
6 | 3 | 3 | 0 | 7:4 | 3 | 12 | |
| 4 |
Omiya Ardija
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Yokohama FC
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 7 | |
| 6 |
Tochigi City
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 7 |
Imabari
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:11 | -4 | 7 | |
| 8 |
Oita Trinita
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 9 |
Jubilo Iwata
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 10 |
Albirex Niigata
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 11 |
Tegevajaro Miyazaki
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 12 |
Fujieda MYFC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Vanraure Hachinohe
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 | |
| 14 |
Tokushima Vortis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 15 |
Montedio Yamagata
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 16 |
Iwaki
|
5 | 1 | 0 | 4 | 6:11 | -5 | 3 | |
| 17 |
Ventforet Kofu
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:11 | -8 | 3 | |
| 18 |
Blaublitz Akita
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 19 |
Sagan Tosu
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 20 |
Consadole Sapporo
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:9 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Tokushima Vortis w tabeli J2 League?
Tokushima Vortis zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli J2 League z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Vegalta Sendai wynosi 10 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Tokushima Vortis w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Tokushima Vortis na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Tokushima Vortis na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 1,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,20
- Czyste konta 50%
- Odbiory / mecz 10,4
- Przechwyty / mecz 6,0
- Wybicia / mecz 23,1
- Zablokowane strzały / mecz 2,0
Strzelcy Tokushima Vortis
-
Daiki Watari 2
-
Thonny Anderson 2
-
Lucas Barcelos Damacena 1
-
Yuya Takagi 1
-
Kohei Yamakoshi 1
-
Yukihito Kajiya 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Tokushima Vortis i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Tokushima Vortis to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vegalta Sendai - Tokushima Vortis Po przerwie pada 50% bramek Tokushima Vortis.Przebieg meczu Tokushima Vortis i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Tokushima Vortis otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Tokushima Vortis
80% bramek Tokushima Vortis pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 20% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Tokushima Vortis zdobywa w sezonie średnio 1,30 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Tokushima Vortis
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 8 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Tokushima Vortis, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Tokushima Vortis wygra mecz Vegalta Sendai - Tokushima Vortis Tokushima Vortis przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Tokushima Vortis
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 60%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 10%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Tokushima Vortis padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vegalta Sendai - Tokushima Vortis Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Tokushima Vortis.Tokushima Vortis – faule i karne
- Faule / mecz 10,9
- Faule rywali / mecz 10,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Tokushima Vortis fauluje średnio 10,9 razy na mecz, a wymusza 10,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Tokushima Vortis, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Tokushima Vortis zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,60 na wyjeździe.
Tokushima Vortis wygra mecz Vegalta Sendai - Tokushima Vortis Tokushima Vortis zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 20%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Tokushima Vortis ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Tokushima Vortis, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Tokushima Vortis wygra drugą połowę meczu Vegalta Sendai - Tokushima Vortis Drugą połowę Tokushima Vortis wygrywał w 3 z 10 meczów.Tokushima Vortis – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 9,7
Tokushima Vortis oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vegalta Sendai - Tokushima Vortis Tokushima Vortis oddaje 9,7 strzałów na mecz.Tokushima Vortis – posiadanie piłki
- U siebie 47,6%
- Na wyjeździe 49,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Tokushima Vortis utrzymuje przy piłce 48,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Tokushima Vortis wygra mecz Vegalta Sendai - Tokushima Vortis Tokushima Vortis utrzymuje średnio 48,5% posiadania piłki.Tokushima Vortis – podania
- Kluczowe / mecz 6,7
- Dośrodkowania / mecz 10,4
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 63
- Celność długich podań 45%
Tokushima Vortis wymienia średnio 402 podań na mecz przy celności 80%, z czego 6,7 to podania kluczowe.
Tokushima Vortis – czyste konta
- U siebie 4 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,20
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Tokushima Vortis to 50% meczów sezonu (5 z 10), z czego 4 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Vegalta Sendai - Tokushima Vortis Czyste konto Tokushima Vortis zachowuje w 50% meczów.Tokushima Vortis – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 60%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,8
Tokushima Vortis wykonuje średnio 3,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
Tokushima Vortis – kartki
- Żółte kartki 8
- Pow. 3,5 kartki w meczu 10%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 0,7
- Mecze bez kartki 50%
Tokushima Vortis ogląda średnio 0,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Tokushima Vortis – 0,7.
Tokushima Vortis według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 1,00 | 1,50 |
| Dołu tabeli (15–20) | 5 | 2-1-2 | 1,40 | 1,00 | 0,80 |
Najwięcej punktów na mecz Tokushima Vortis zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Tokushima Vortis na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,60 1,00 | 1,40 1,40 | 1,20 1,60 |
|
11.
|
1,40 1,20 | 1,00 1,40 | 1,00 1,60 |
|
12.
|
2,00 0,60 | 1,20 0,80 | 0,40 2,00 |
|
13.
|
1,50 0,75 | 1,17 1,00 | 0,83 1,00 |
|
14.
|
1,80 0,60 | 1,40 1,20 | 1,20 2,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Tokushima Vortis
Skrajne wyniki i osiągnięcia Tokushima Vortis w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Tokushima Vortis - Tochigi City 3:0 J2 League (Japonia), 26.09.2026
- Najwyższa porażka Blaublitz Akita - Tokushima Vortis 4:1 J2 League (Japonia), 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Blaublitz Akita - Tokushima Vortis 4:1, J2 League (Japonia), 12.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Osawa, Albirex Niigata - Tokushima Vortis 2:1, J2 League (Japonia), 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 74. minuta Da Silva Carvalho, Ventforet Kofu - Tokushima Vortis 0:1, J2 League (Japonia), 19.09.2026
Jakie statystyki ma Tokushima Vortis w tym sezonie?
Bilans Tokushima Vortis w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-1-5 przy 10 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Tokushima Vortis – zawodnicy
Jak wygląda kadra Tokushima Vortis w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Tokushima Vortis 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Tokushima Vortis
-
Soya Takada Napastnik Uraz pauzuje od 21 dniopuszczone: 3 mecze

-
Yusei Onoe Pomocnik Uraz pauzuje od 34 dniopuszczone: 6 meczów

-
Hayato Aoki Obrońca Operacja stopy pauzuje od 274 dniopuszczone: 20 meczów

Kadra Tokushima Vortis
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
33 | Japonia | 225 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 1 | 410' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Japonia | 500 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 293' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Brazylia | 600 tys. € | 188 tys. € | 10 | 100% | 2 | 0 | 396' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Japonia | 300 tys. € | – | 6 | 60% | 1 | 0 | 210' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Brazylia | 325 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 1 | 846' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
20 | Nigeria | 150 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
25 | Japonia | 150 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 2' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
27 | Japonia | 225 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 1 | 374' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
27 | Japonia | 650 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 633' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Japonia | 500 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 617' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Japonia | 400 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 457' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
38 | Japonia | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 455' | 1 | 0 | |||||||
| 55 |
|
31 | Japonia | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 166' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
21 | Japonia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
20 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 43 |
|
21 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 69 |
![]() |
18 | Japonia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 97 |
![]() |
25 | Japonia | 125 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 549' | 1 | 0 | |||||||
| 42 |
|
28 | Japonia | 700 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 763' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
23 | Japonia | 700 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
30 | Japonia | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 781' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
22 | Japonia | 700 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 709' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
33 | Japonia | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 405' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
26 | Japonia | 250 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
25 | Brazylia | 250 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
25 | Japonia | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
22 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 37 |
![]() |
26 | Japonia | 350 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
25 | Japonia | 50 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
37 | Japonia | 25 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
|
18 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Tokushima Vortis
8,3 mln €
śr. 266 tys. € / zawodnika
Ile Tokushima Vortis wydaje na pensje
188 tys. € rocznie
śr. 6 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Japonia (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Tokushima Vortis w sezonie 2026/2027
Tokushima Vortis wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Tokushima Vortis
Jak wygląda skład Tokushima Vortis?
W wyjściowym ustawieniu Tokushima Vortis między słupkami staje K. Kitamura, a linię obrony najczęściej tworzą K. Yamakoshi, N. Yamada oraz H. Tanaka. W środku pola grają K. Yanagisawa, Lucas Barcelos Damacena, T. Sugimoto, K. Iwao, S. Kodama oraz Y. Takagi, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Watari. Trener Takafumi Yoshimoto ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w J2 League (Japonia) i pucharach.
Tokushima Vortis – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Tokushima Vortis w sezonie 2026/2027.
Tokushima Vortis transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Japonia | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 16 Lip 2026 |
|
Japonia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Japonia | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 26 |
|
wypożyczenie |
Tokushima Vortis bilans transferowy
- 0 € 2026
- +3,9 mln € 2025
Rekordy transferowe w historii Tokushima Vortis
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Tokushima Vortis w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuścił 1 piłkarz.
Tokushima Vortis – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Tokushima Vortis? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Tokushima Vortis?
Klub piłkarski Tokushima Vortis zdobył w swojej historii 7 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Shikoku Soccer League oraz Amatorskie mistrzostwo Japonii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Japonii.