Arthur Silva jest piłkarzem występującym obecnie w Shonan Bellmare. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Arthur Silva
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Arthur Silva w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Arthur Silva wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.56, a skuteczność strzałów to 0,0%. Arthur Silva oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Arthur Silva w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Arthur Silva rozegrał w barwach Shonan Bellmare w J2 League 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 644 minuty. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Czy Arthur Silva ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Arthur Silva nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Arthur Silva to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 131 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Arthur Silva?
Arthur Silva ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Arthur Silva?
Arthur Silva najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Arthur Silva?
Wycena 31-letniego Arthur Silva według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Arthur Silva?
Arthur Silva urodził się 26 kwietnia 1995 w Boa Vista w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Arthur Silva – statystyki
Szczegółowe statystyki Arthur Silva w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Shonan Bellmare. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Arthur Silva
Arthur Silva vs. inni
Atak
Obrona
Podania Arthur Silva
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Arthur Silva w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Arthur Silva wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.56, a skuteczność strzałów to 0,0%. Arthur Silva oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Arthur Silva – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Arthur Silva w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Arthur Silva
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10 2026 |
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 03.10 2026 |
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 26.09 2026 |
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
1:2 | 28' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
J2 League (Japonia), 5. kolejka
|
1:3 | 76' | 0 | 0 | ||||
| 29.08 2026 |
J2 League (Japonia), 4. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 22.08 2026 |
J2 League (Japonia), 3. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
J2 League (Japonia), 2. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 08.08 2026 |
J2 League (Japonia), 1. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 07.12 2025 |
J2 League (Japonia), półfinał
|
4:3 | 81' | 0 | 0 | – | |||
| 29.11 2025 |
J2 League (Japonia), 38. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Arthur Silva w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Arthur Silva rozegrał w barwach Shonan Bellmare w J2 League 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 644 minuty. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Arthur Silva – transfery
W trakcie kariery Arthur Silva zmieniał klub 18 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Shonan Bellmare 2026 – obecnie
-
Omiya Ardija 2024 – 2026
-
FC Tokyo 2023 – 2024
-
Kataller Toyama 2022 – 2023
-
FC Tokyo 2022 – 2022
-
Yokohama FC 2021 – 2022
-
FC Tokyo 2020 – 2021
-
CA Votuporanguense SP 2019 – 2020

-
FC Tokyo 2019 – 2019
-
CA Votuporanguense SP 2018 – 2019

-
CF Rio de Janeiro 2018 – 2018

-
Clube Náutico Marcílio Dias (SC) 2018 – 2018

-
CA Votuporanguense SP 2018 – 2018

-
Novo Hamburgo 2017 – 2018
-
CA Votuporanguense SP 2017 – 2017

-
CA Votuporanguense SP 2016 – 2017

-
AA Internacional de Bebedouro 2015 – 2016

-
Esporte Clube Sao Jose SP 2014 – 2015

-
Unknown do 2014

Arthur Silva – forma
W ostatnich 5 meczach Arthur Silva zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,02. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Arthur Silva ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.60, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.02 — wynik powyżej średniej ligowej (5.10).
W ostatnich 10 meczach Arthur Silva 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.23, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.19 — wynik powyżej średniej ligowej (5.10).
W jakiej formie jest Arthur Silva?
Arthur Silva jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.02 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.56). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Arthur Silva – kontuzje
W trakcie kariery Arthur Silva zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 31 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Arthur Silva
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
04.04.25 – 12.08.25 (131 dni)
Omiya Ardija opuszczone: 20 meczów
-
Uraz przywodziciela
23.02.24 – 31.03.24 (38 dni)
Omiya Ardija opuszczone: 7 meczów
-
Uraz pachwiny
11.04.23 – 14.05.23 (34 dni)
Kataller Toyama opuszczone: 4 mecze
Czy Arthur Silva ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Arthur Silva nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Arthur Silva to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 131 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Arthur Silva – trofea
W trakcie kariery Arthur Silva zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Arthur Silva?
Arthur Silva zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Omiya Ardija — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Japonii — 1 raz.
Arthur Silva – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Arthur Silva wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Arthur Silva na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Arthur Silva?
Wycena Arthur Silva wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Arthur Silva wyceniano na 350 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.