Daiki Suga jest piłkarzem występującym obecnie w Sanfrecce Hiroshima. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Daiki Suga
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Daiki Suga w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Daiki Suga wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 3.69, a skuteczność strzałów to 20,0%. Daiki Suga oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Daiki Suga w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Daiki Suga rozegrał w barwach Sanfrecce Hiroshima w J1 League 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 323 minuty. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Czy Daiki Suga ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Daiki Suga nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Daiki Suga to koronawirus z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 19 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Daiki Suga?
Daiki Suga ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Sanfrecce Hiroshima — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Daiki Suga?
Daiki Suga najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11).
Jaka jest wartość rynkowa Daiki Suga?
Wycena 28-letniego Daiki Suga według stanu na czerwiec 2024 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,3 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Daiki Suga?
Daiki Suga urodził się 10 września 1998 w Otaru w Japonii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Daiki Suga – statystyki
Szczegółowe statystyki Daiki Suga w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sanfrecce Hiroshima. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Daiki Suga w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Daiki Suga wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 3.69, a skuteczność strzałów to 20,0%. Daiki Suga oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Daiki Suga – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Daiki Suga w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Daiki Suga w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Daiki Suga rozegrał w barwach Sanfrecce Hiroshima w J1 League 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 323 minuty. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Daiki Suga – transfery
W trakcie kariery Daiki Suga zmieniał klub 2 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sanfrecce Hiroshima 2025 – obecnie
-
Consadole Sapporo 2017 – 2025
-
Hokkaido Consadole Sapporo U18 do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Daiki Suga
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 19.01.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.01.2017 |
|
— | Wolny transfer |
Daiki Suga – forma
W ostatnich 5 meczach Daiki Suga zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,91. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Daiki Suga i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Mito Hollyhock
0
Sanfrecce Hiroshima
3
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
13'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
4
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
V-varen Nagasaki
4
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
3
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
64'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
60'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
6
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Fagiano Okayama
3
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
4'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
3
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Sanfrecce Hiroshima
4
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
3
JEF United Chiba
0
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Karne
|
Sanfrecce Hiroshima
(4)
1
Vissel Kobe
(5)
1
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Shimizu S-pulse
3
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Johor Darul Takzim FC
0
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Johor Darul Takzim FC
3
Sanfrecce Hiroshima
1
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kyoto Sanga
2
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
FC Seoul
2
Sanfrecce Hiroshima
2
AFC Champions League Elite, 8. runda
|
68'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lut
Karne
|
Sanfrecce Hiroshima
(5)
1
Fagiano Okayama
(4)
1
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
17'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Johor Darul Takzim FC
1
AFC Champions League Elite, 7. runda
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Shanghai Shenhua
0
AFC Champions League Elite, 6. runda
|
64'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia), 38. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia), 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Chengdu Better City
1
Sanfrecce Hiroshima
1
AFC Champions League Elite, 5. runda
|
30'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
3
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia), 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Gangwon FC
0
AFC Champions League Elite, 4. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia), 35. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Ulsan Hyundai FC
1
Sanfrecce Hiroshima
0
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia), 34. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Machida Zelvia
1
J1 League (Japonia), 33. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
SHANGHAI SIPG
1
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia), 32. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia), 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Melbourne City FC
0
Sanfrecce Hiroshima
2
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia), 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lip
Koniec
|
Albirex Niigata
0
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia), 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
Fagiano Okayama
0
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia), 22. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Yokohama FC
0
Sanfrecce Hiroshima
4
J1 League (Japonia), 21. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia), 19. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
0
Sanfrecce Hiroshima
3
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Tokio Verdy
1
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
74'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
55'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
29'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
Fagiano Okayama
1
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Yokohama FC
0
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Machida Zelvia
1
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Kashiwa Reysol
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
5
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
68'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia)
|
88'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
86'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
84'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Tokio Verdy
5
Consadole Sapporo
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Kashima Antlers
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
6
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Machida Zelvia
2
J1 League (Japonia)
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
16'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Kashiwa Reysol
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
4
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Kyoto Sanga
3
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Avispa Fukuoka
2
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Kashiwa Reysol
4
Consadole Sapporo
5
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Shonan Bellmare
2
Consadole Sapporo
4
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Consadole Sapporo
5
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 8.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Yokohama FC
1
Consadole Sapporo
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Avispa Fukuoka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Consadole Sapporo
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
3
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Albirex Niigata
2
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Consadole Sapporo
4
Shimizu S-pulse
3
J1 League (Japonia)
|
78'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
4
Jubilo Iwata
0
J1 League (Japonia)
|
86'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Lip
Koniec
|
FC Tokyo
3
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Kashiwa Reysol
6
J1 League (Japonia)
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Jubilo Iwata
1
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.5 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sagan Tosu
5
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Yokohama FC
0
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Consadole Sapporo
3
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Shimizu S-pulse
2
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Cerezo Osaka
3
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Kashima Antlers
4
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Oita Trinita
0
J1 League (Japonia)
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
55'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Vegalta Sendai
1
J1 League (Japonia)
|
68'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Kashima Antlers
2
J1 League (Japonia)
|
82'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Consadole Sapporo
5
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Cerezo Osaka
3
J1 League (Japonia)
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Consadole Sapporo
5
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia)
|
24'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Consadole Sapporo
3
Yokohama FC
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Consadole Sapporo
3
Vegalta Sendai
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
4
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
69'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
3
Urawa Red Diamonds
4
J1 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Oita Trinita
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Kawasaki Frontale
6
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Shimizu S-pulse
3
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Yokohama FC
1
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Consadole Sapporo
3
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Consadole Sapporo
3
J1 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Consadole Sapporo
8
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Oita Trinita
2
J1 League (Japonia)
|
59'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Consadole Sapporo
5
Shimizu S-pulse
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Jubilo Iwata
0
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
7
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Jubilo Iwata
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
V-varen Nagasaki
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
3
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Albirex Niigata
1
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Omiya Ardija
0
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
40'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Daiki Suga 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.59, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.91.
W ostatnich 10 meczach Daiki Suga 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.59, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.85.
W jakiej formie jest Daiki Suga?
Daiki Suga jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.91 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.69). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Daiki Suga – kontuzje
W trakcie kariery Daiki Suga zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Daiki Suga
-
Koronawirus
28.10.20 – 15.11.20 (19 dni)
Consadole Sapporo opuszczone: 4 mecze
Czy Daiki Suga ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Daiki Suga nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Daiki Suga to koronawirus z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 19 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Daiki Suga – trofea
W trakcie kariery Daiki Suga zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Daiki Suga
Jakie trofea zdobył Daiki Suga?
Daiki Suga zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Sanfrecce Hiroshima — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Japonii — 1 raz.
Daiki Suga – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Daiki Suga wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Daiki Suga na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Daiki Suga
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 11.06.2024 | 25 |
|
800 tys. € |
| 21.02.2024 | 25 |
|
1 mln € |
| 27.06.2023 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 05.01.2023 | 24 |
|
1 mln € |
| 27.06.2022 | 23 |
|
1 mln € |
| 13.01.2022 | 23 |
|
1 mln € |
| 28.06.2021 | 22 |
|
1 mln € |
| 28.01.2021 | 22 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
1,1 mln € |
| 27.12.2019 | 21 |
|
1,3 mln € |
| 26.06.2019 | 20 |
|
900 tys. € |
| 04.01.2019 | 20 |
|
750 tys. € |
| 04.01.2018 | 19 |
|
200 tys. € |
| 24.03.2017 | 18 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Daiki Suga?
Wycena Daiki Suga wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Daiki Suga wyceniano na 1,3 mln €, a najniżej na 50 tys. €.