Damien da Silva
obrońca #3Damien Da Silva jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Damien da Silva
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Damien da Silva w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Damien da Silva wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.27, a skuteczność strzałów to 0,0%. Damien da Silva oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Damien da Silva w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Damien da Silva rozegrał w barwach Macarthur FC w A-League 22 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 771 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Damien da Silva
Pierwszy transfer Damien da Silva w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Clermontu do Caen za 300 tysięcy euro.
Czy Damien da Silva ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Damien da Silva nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Damien da Silva to uraz łydki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 59 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Damien da Silva?
Damien da Silva ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Damien da Silva?
Damien da Silva najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Damien da Silva?
Wycena 38-letniego Damien da Silva według stanu na maj 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5,5 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Damien da Silva?
Damien da Silva urodził się 17 maja 1988 w Talence we Francji. Obecnie piłkarz ma 38 lat.
Damien da Silva – statystyki
Szczegółowe statystyki Damien da Silva w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Macarthur FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Damien Da Silva vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Damien da Silva w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Damien da Silva wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.27, a skuteczność strzałów to 0,0%. Damien da Silva oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Damien da Silva – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Damien da Silva w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Damien da Silva w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Damien da Silva rozegrał w barwach Macarthur FC w A-League 22 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 771 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Damien da Silva – transfery
W trakcie kariery Damien da Silva zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 300 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Retired 2026 – obecnie

-
Macarthur FC 2025 – 2026
-
Clermont 2024 – 2025
-
Melbourne Victory 2023 – 2024
-
Lyon 2021 – 2023
-
Rennes 2018 – 2021
-
Caen 2014 – 2018
-
Clermont 2013 – 2014
-
FC Rouen 2011 – 2013
-
Chateauroux 2011 – 2011
-
FC Rouen 2010 – 2011
-
Chateauroux 2009 – 2010
-
Chamois Niortais 2006 – 2009

-
Chamois Niortais FC II 2005 – 2006

-
Bordeaux U19 do 2005

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Damien da Silva
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
![]() |
— | Koniec kariery |
| 2025/26 | 18.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 05.02.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 25.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 20.08.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 29.06.2011 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2010/11 | 31.12.2010 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2009/10 | 15.07.2009 |
|
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2005/06 | 30.06.2005 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Damien da Silva
Pierwszy transfer Damien da Silva w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Clermontu do Caen za 300 tysięcy euro.
Damien da Silva – forma
W ostatnich 5 meczach Damien da Silva zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,79. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Damien da Silva i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Kwi
Koniec
|
Macarthur FC
4
Wellington Phoenix
0
A-League (Australia), 26. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Adelaide United
3
Macarthur FC
1
A-League (Australia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Perth Glory
3
Macarthur FC
1
A-League (Australia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Macarthur FC
3
Newcastle Jets
2
A-League (Australia), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Auckland FC
1
Macarthur FC
2
A-League (Australia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Melbourne Victory
4
Macarthur FC
1
A-League (Australia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Macarthur FC
1
Central Coast Mariners
3
A-League (Australia), 20. kolejka
|
55'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Macarthur FC
0
Western Sydney Wanderers
4
A-League (Australia), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Newcastle Jets
1
Macarthur FC
0
A-League (Australia), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Macarthur FC
2
Perth Glory
2
A-League (Australia), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Adelaide United
1
Macarthur FC
1
A-League (Australia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Macarthur FC
6
Melbourne City FC
2
A-League (Australia), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Central Coast Mariners
1
Macarthur FC
1
A-League (Australia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Macarthur FC
0
FC Sydney
3
A-League (Australia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
0
Macarthur FC
1
A-League (Australia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Newcastle Jets
4
Macarthur FC
5
A-League (Australia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Melbourne City FC
1
Macarthur FC
1
A-League (Australia), 8. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Macarthur FC
2
Brisbane Roar
1
A-League (Australia), 9. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
FC Sydney
2
Macarthur FC
0
A-League (Australia), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Macarthur FC
1
Western Sydney Wanderers
1
A-League (Australia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Macarthur FC
2
Adelaide United
1
A-League (Australia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Brisbane Roar
1
Macarthur FC
0
A-League (Australia), 1. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Red Star FC
1
Clermont
1
Ligue 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Paris FC
2
Clermont
0
Ligue 2, 29. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Clermont
0
Ajaccio
1
Ligue 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Clermont
1
Lavallouis
1
Ligue 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Martigues
0
Clermont
1
Ligue 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Caen
0
Clermont
1
Ligue 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Clermont
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Angoulême
1
Clermont
2
Puchar Francji, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Clermont
1
Metz
1
Ligue 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Ajaccio
2
Clermont
0
Ligue 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Clermont
0
Martigues
1
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
SC Bastia
0
Clermont
0
Ligue 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Clermont
4
Guingamp
1
Ligue 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Grenoble
3
Clermont
0
Ligue 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Amiens SC
1
Clermont
0
Ligue 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Clermont
0
Dunkerque
1
Ligue 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Clermont
0
Paris FC
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Troyes
0
Clermont
1
Ligue 2, 2. kolejka
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Clermont
2
Pau
2
Ligue 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
25 Maj
Dogryw.
|
Central Coast Mariners
3
Melbourne Victory
1
A-League (Australia)
|
120'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Dogryw.
|
Wellington Phoenix
1
Melbourne Victory
2
A-League (Australia)
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Wellington Phoenix
1
Melbourne Victory
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Western United
2
Melbourne Victory
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Adelaide United
1
Melbourne Victory
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Melbourne Victory
0
Central Coast Mariners
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Melbourne Victory
1
FC Sydney
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Wellington Phoenix
1
Melbourne Victory
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
3
Melbourne Victory
4
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Macarthur FC
1
Melbourne Victory
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
FC Sydney
0
Melbourne Victory
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Melbourne Victory
2
Macarthur FC
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
2
Melbourne Victory
1
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Wellington Phoenix
1
Melbourne Victory
2
A-League (Australia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Melbourne Victory
2
Central Coast Mariners
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Melbourne Victory
1
Western United
2
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
FC Sydney
1
Melbourne Victory
0
A-League (Australia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Melbourne Victory
3
Melbourne City FC
2
A-League (Australia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.3 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Ajaccio
0
Lyon
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Lyon
1
Nicea
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Lyon
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Lyon
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
RC Lens
1
Lyon
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Lyon
0
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
3
Lyon
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Lyon
3
Nantes
2
Ligue 1
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Metz
3
Lyon
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Brest
2
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Lyon
6
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Lyon
3
Angers
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Reims
0
Lyon
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Lyon
1
FC Porto
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Lyon
2
Rennes
4
Ligue 1
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
FC Lorient
1
Lyon
4
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Lyon
0
Lille
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Lyon
2
Nicea
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Troyes
0
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Lyon
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Lyon
1
Metz
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Lille
0
Lyon
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Bordeaux
2
Lyon
2
Ligue 1
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Montpellier
0
Lyon
1
Ligue 1
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Brøndby
1
Lyon
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Lyon
3
Sparta Praga
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lyon
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Nicea
3
Lyon
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Lyon
3
Brøndby
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Lyon
1
FC Lorient
1
Ligue 1
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Lyon
3
Troyes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Nantes
0
Lyon
1
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Lyon
3
Clermont
3
Ligue 1
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Monaco
2
Rennes
1
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Rennes
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Angers
0
Rennes
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Metz
1
Rennes
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Rennes
1
Strasburg
0
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Rennes
1
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Montpellier
2
Rennes
1
Ligue 1
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Angers
2
Rennes
1
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
RC Lens
0
Rennes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Rennes
1
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Rennes
0
Lille
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
Rennes
1
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Rennes
2
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Nicea
0
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Rennes
0
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Gru
Koniec
|
FC Krasnodar
1
Rennes
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Rennes
1
Chelsea
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Chelsea
3
Rennes
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Rennes
2
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Sevilla
1
Rennes
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Rennes
1
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Rennes
1
FC Krasnodar
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Rennes
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Rennes
2
Monaco
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Nimes
2
Rennes
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Lille
1
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Rennes
5
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Rennes
1
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Rennes
2
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Rennes
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Rennes
2
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Metz
0
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rennes
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Rennes
3
Amiens SC
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Lis
Koniec
|
CFR Cluj
1
Rennes
0
Liga Europy
|
97'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Rennes
3
Toulouse
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Rennes
1
Celtic
1
Liga Europy
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Brest
0
Rennes
0
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Rennes
1
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Strasburg
0
Rennes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Rennes
2
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Montpellier
0
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Rennes
3
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Strasburg
0
Rennes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Rennes
1
Guingamp
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Arsenal
3
Rennes
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Rennes
3
Arsenal
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Rennes
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Rennes
3
Real Betis
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Rennes
3
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Rennes
0
Montpellier
0
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Guingamp
2
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Rennes
2
FC Astana
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Lyon
0
Rennes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Dynamo Kijów
3
Rennes
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Rennes
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Rennes
1
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Rennes
2
Jablonec
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Nicea
2
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Rennes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Rennes
1
Angers
0
Ligue 1
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Caen
0
Paris Saint Germain
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Nicea
4
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Caen
0
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Metz
1
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Amiens SC
3
Caen
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Angers
3
Caen
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Caen
2
Rennes
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Guingamp
0
Caen
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Caen
3
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Caen
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Bordeaux
0
Caen
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Caen
1
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
5
Caen
0
Ligue 1
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Caen
1
Troyes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Monaco
2
Caen
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Caen
0
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Rennes
0
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Caen
1
Amiens SC
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Caen
2
Dijon FCO
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Lille
0
Caen
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Caen
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Caen
1
Olympique Marsylia
5
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Caen
0
Monaco
3
Ligue 1
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Nicea
2
Caen
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Caen
0
Bordeaux
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Guingamp
0
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Caen
3
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Caen
3
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Caen
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Caen
0
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Montpellier
3
Caen
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Caen
1
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Bordeaux
0
Caen
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Caen
0
Paris Saint Germain
6
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Rennes
2
Caen
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Caen
3
FC Lorient
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Caen
1
Bordeaux
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Mar
Koniec
|
![]()
GFC Ajaccio
1
Caen
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Caen
1
Rennes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Lyon
4
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Caen
0
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Caen
1
Lille
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Monaco
1
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Bordeaux
1
Caen
4
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Caen
0
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Caen
2
Guingamp
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Caen
0
Nantes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Reims
0
Caen
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Caen
1
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
2
Caen
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Caen
1
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 |
W ostatnich 5 meczach Damien da Silva 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.45, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.79.
W ostatnich 10 meczach Damien da Silva 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.17, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.49.
W jakiej formie jest Damien da Silva?
Damien da Silva jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.79 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.27). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Damien da Silva – zarobki
Damien da Silva gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 726 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Damien da Silva (2024/25)
| Rocznie | 726 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 61 tys. € |
| Tygodniowo | 14 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Damien da Silva w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
726 tys. € |
| 2022/23 |
|
1 mln € |
| 2021/22 |
|
1 mln € |
| 2020/21 |
|
369 tys. € |
| 2019/20 |
|
794 tys. € |
| 2018/19 |
|
779 tys. € |
| 2017/18 |
|
495 tys. € |
| 2016/17 |
|
635 tys. € |
| 2015/16 |
|
473 tys. € |
| 2014/15 |
|
376 tys. € |
Damien da Silva – kontuzje
W trakcie kariery Damien da Silva zanotował 14 kontuzji, przez które opuścił łącznie 35 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Damien da Silva
-
Uraz o nieznanym charakterze
25.11.25 – 17.12.25 (23 dni)
Macarthur FC opuszczone: 4 mecze
-
Uraz łydki
02.05.25 – 29.06.25 (59 dni)
Clermont opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
31.01.25 – 15.03.25 (44 dni)
Clermont opuszczone: 6 meczów
- Uraz pleców 17.11.21 – 26.11.21 (10 dni)
-
Uraz
06.01.21 – 17.01.21 (12 dni)
Rennes opuszczone: 2 mecze
-
Uraz głowy
19.09.19 – 23.09.19 (5 dni)
Rennes opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
26.03.19 – 11.04.19 (17 dni)
Rennes opuszczone: 4 mecze
-
Stłuczenie
26.08.18 – 09.09.18 (15 dni)
Rennes opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
29.03.18 – 03.04.18 (6 dni)
Caen opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
24.02.18 – 14.03.18 (19 dni)
Caen opuszczone: 3 mecze
-
Uraz pachwiny
24.11.17 – 29.11.17 (6 dni)
Caen opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
16.05.17 – 30.05.17 (15 dni)
Caen opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
10.04.16 – 01.05.16 (22 dni)
Caen opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
10.01.16 – 03.02.16 (25 dni)
Caen opuszczone: 4 mecze
Czy Damien da Silva ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Damien da Silva nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Damien da Silva to uraz łydki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 59 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Damien da Silva – trofea
W trakcie kariery Damien da Silva zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Damien da Silva
Jakie trofea zdobył Damien da Silva?
Damien da Silva zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Rennes — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Francji — 1 raz.
Damien da Silva – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Damien da Silva wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Damien da Silva na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Damien da Silva
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.05.2026 | 38 |
|
200 tys. € |
| 12.01.2026 | 37 |
|
200 tys. € |
| 01.06.2025 | 37 |
|
250 tys. € |
| 03.12.2024 | 36 |
|
300 tys. € |
| 27.05.2024 | 36 |
|
400 tys. € |
| 07.01.2024 | 35 |
|
450 tys. € |
| 04.04.2023 | 34 |
|
500 tys. € |
| 01.11.2022 | 34 |
|
600 tys. € |
| 29.05.2022 | 34 |
|
1 mln € |
| 15.12.2021 | 33 |
|
1,5 mln € |
| 07.10.2021 | 33 |
|
1,5 mln € |
| 03.06.2021 | 33 |
|
2 mln € |
| 08.04.2021 | 32 |
|
3 mln € |
| 14.10.2020 | 32 |
|
4 mln € |
| 07.04.2020 | 31 |
|
4 mln € |
| 18.12.2019 | 31 |
|
5 mln € |
| 02.06.2019 | 31 |
|
5 mln € |
| 16.12.2018 | 30 |
|
5,5 mln € |
| 03.06.2018 | 30 |
|
5,5 mln € |
| 19.03.2018 | 29 |
|
4,5 mln € |
| 23.01.2018 | 29 |
|
3,5 mln € |
| 31.05.2017 | 29 |
|
3,5 mln € |
| 15.01.2017 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 12.07.2016 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 03.02.2016 | 27 |
|
3,5 mln € |
| 05.06.2015 | 27 |
|
2 mln € |
| 13.01.2015 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 02.08.2014 | 26 |
|
750 tys. € |
| 12.09.2013 | 25 |
|
300 tys. € |
| 25.08.2013 | 25 |
|
200 tys. € |
| 03.09.2009 | 21 |
|
200 tys. € |
| 10.12.2007 | 19 | 350 tys. € | |
| 29.08.2007 | 19 | 100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Damien da Silva?
Wycena Damien da Silva wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Damien da Silva wyceniano na 5,5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.